464716-2026 - Zadávání
Rumunsko – Čištění a likvidace znečištěných kapalin – Servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevServicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
PopisAchizitia de prestarii servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Interní identifikátor23973046_2026_PAAPD1583859
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90513500 Čištění a likvidace znečištěných kapalin
5. Část
ČástLOT-0000
NázevDefault lot
PopisAchizitia de prestarii servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati Valoare minima acord cadru = 59,89 lei x 4000 mc = 239.560 lei fara TVA Valoare maxima acord cadru = 59,89 lei x 4000 mc x 12 luni = 2. 874.720 lei fara TVA Valoare minima contract subsecvent = 59,89 lei x 4000 mc x 2 luni = 479.120 lei fara TVA Valoare maxima contract subsecventa = 59,89 lei x 4000 mc x 4 luni = 958.240 lei fara TVA
Interní identifikátor1
464716-2026 - Konkurrencevilkår
Rumænien – Behandling og bortskaffelse af forurenede væsker – Servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID23973046_2026_PAAPD1583859
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90513500 Behandling og bortskaffelse af forurenede væsker
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0000
TitelDefault lot
Intern ID1
464716-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Aufbereitung und Entsorgung von flüssigen Abfällen – Servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung23973046_2026_PAAPD1583859
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513500 Aufbereitung und Entsorgung von flüssigen Abfällen
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
464716-2026 - Διαγωνισμός
Ρουμανία – Επεξεργασία και διάθεση ακάθαρτων υγρών – Servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό23973046_2026_PAAPD1583859
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90513500 Επεξεργασία και διάθεση ακάθαρτων υγρών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
ΤίτλοςDefault lot
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
464716-2026 - Hange
Rumeenia – Vedeljäätmete puhastus ja kõrvaldus – Servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 90513500 Vedeljäätmete puhastus ja kõrvaldus
5. Osa
OsaLOT-0000
PealkiriDefault lot
Sisemine tunnus1
464716-2026 - Mise en concurrence
Roumanie – Traitement et évacuation de résidus liquides – Servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne23973046_2026_PAAPD1583859
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 90513500 Traitement et évacuation de résidus liquides
5. Lot
LotLOT-0000
TitreDefault lot
Identifiant interne1
464716-2026 - Iomaíocht
An Rómáin – Treatment and disposal of foul liquids – Servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach23973046_2026_PAAPD1583859
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90513500 Treatment and disposal of foul liquids
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
TeidealDefault lot
Aitheantóir inmheánach1
464716-2026 - Nadmetanje
Rumunjska – Obrada i zbrinjavanje onečišćenih voda – Servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka23973046_2026_PAAPD1583859
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90513500 Obrada i zbrinjavanje onečišćenih voda
5. Grupa
GrupaLOT-0000
NaslovDefault lot
Interna identifikacijska oznaka1
464716-2026 - Gara
Romania – Trattamento e smaltimento di acque nere – Servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno23973046_2026_PAAPD1583859
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90513500 Trattamento e smaltimento di acque nere
5. Lotto
LottoLOT-0000
TitoloDefault lot
Identificativo interno1
464716-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius23973046_2026_PAAPD1583859
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90513500 Srutų valymas ir šalinimas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0000
PavadinimasDefault lot
Vidaus identifikatorius1
464716-2026 - Kompetizzjoni
Ir-Rumanija – Trattament u disponiment ta' likwidi maħmuġa – Servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern23973046_2026_PAAPD1583859
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90513500 Trattament u disponiment ta' likwidi maħmuġa
5. Lott
LottLOT-0000
TitluDefault lot
Identifikatur intern1
464716-2026 - Mededinging
Roemenië – Behandeling en verwijdering van gevaarlijke vloeistoffen – Servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode23973046_2026_PAAPD1583859
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513500 Behandeling en verwijdering van gevaarlijke vloeistoffen
5. Perceel
PerceelLOT-0000
Interne identificatiecode1
464716-2026 - Concurso
Roménia – Tratamento e eliminação de líquidos residuais – Servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90513500 Tratamento e eliminação de líquidos residuais
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloDefault lot
Identificador interno1
464716-2026 - Procedură concurențială
România – Tratarea şi eliminarea deşeurilor lichide – Servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90513500 Tratarea şi eliminarea deşeurilor lichide
Identificator intern1
464716-2026 - Súťaž
Rumunsko – Spracovanie a likvidácia páchnucich tekutín – Servicii de tratare prin osmoza inversa, cu o staţie mobila de epurare a levigatului de la Depozitul de deseuri Tirighina Galati
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90513500 Spracovanie a likvidácia páchnucich tekutín
5. Časť
ČasťLOT-0000
NázovDefault lot
Interný identifikátor1