2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa sprzętu informatycznego wraz z oprogramowaniem dla szkół i placówek oświatowych w Tychach
Popis: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część 1: Dostawa zestawów All-in-One oraz oprogramowania biurowego
Popis: Dostawa zestawów All-in-One oraz oprogramowania biurowego dla szkół i placówek oświatowych
Část: LOT-0002
Název: Część 2: Dostawa laptopów, monitorów, wyposażenia oraz oprogramowania biurowego
Popis: Dostawa laptopów, monitorów, wyposażenia oraz oprogramowania biurowego dla szkół i placówek oświatowych
Část: LOT-0003
Název: Część 3: Dostawa zestawów komputerowych (jednostka centralna, monitor, UPS) oraz oprogramowania biurowego
Popis: Dostawa zestawów komputerowych (jednostka centralna, monitor, UPS) oraz oprogramowania biurowego dla szkół i placówek oświatowych
Další klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
Část: LOT-0004
Název: Część 4: Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania
Popis: Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla Technikum nr 2 w Tychach
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Supplerende klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
Delkontrakt: LOT-0004
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0004
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Παρτίδα: LOT-0004
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Lot: LOT-0004
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Täiendav liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Osa: LOT-0004
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Dodatna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
Grupa: LOT-0004
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
Lotto: LOT-0004
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Pirkimo dalis: LOT-0004
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Papildu klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Daļa: LOT-0004
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
5. Lott
Lott: LOT-0001
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Lott: LOT-0004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Aanvullende classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Perceel: LOT-0004
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
Časť: LOT-0004
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Ytterligare klassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Del (anbudsområde): LOT-0004