See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: IZVOĐENJE RADOVA REKONSTRUKCIJE I DOGRADNJE OŠ BREZOVICA - PŠ DONJI DRAGONOŽEC
Popis: IZVOĐENJE RADOVA REKONSTRUKCIJE I DOGRADNJE OŠ BREZOVICA - PŠ DONJI DRAGONOŽEC CPV oznaka i naziv: 45454100-5 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interní identifikátor: 989-2026-EVV
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45454100 Rekonstrukce budov
5. Část
Část: LOT-0000
468880-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder
2. Procedure
Procedure
Intern ID989-2026-EVV
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurenOtvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45454100 Restaurering
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0000
468880-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten – IZVOĐENJE RADOVA REKONSTRUKCIJE I DOGRADNJE OŠ BREZOVICA - PŠ DONJI DRAGONOŽEC
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung989-2026-EVV
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtvoreni postupak
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
LosLOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 989-2026-EVV
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45454100 Trabajos de restauración
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 989-2026-EVV
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45454100 Entisöintityöt
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 989-2026-EVV
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45454100 Helyreállítás
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 989-2026-EVV
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45454100 Lavori di restauro
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 989-2026-EVV
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45454100 Restauravimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 989-2026-EVV
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45454100 Odnawianie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45454100 Obras de restauro
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 989-2026-EVV
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45454100 Lucrări de restaurare
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 989-2026-EVV
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45454100 Restaureringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000