2. Řízení
Řízení
Název: Accord-cadre travaux de plomberie pour l'entretien, les modifications et la construction des locaux et aménagements divers de la Collectivité de Saint-Barthélemy
Popis: Accord-cadre travaux de plomberie pour l'entretien, les modifications et la construction des locaux et aménagements divers de la Collectivité de Saint-Barthélemy
Interní identifikátor: 26MF16
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45332000 Instalace a montáž vodovodních a odpadních rozvodů
5. Část
Část: LOT-0001
Další klasifikace (cpv): 45330000 Instalatérské a sanitární práce
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 26MF16
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 26MF16
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45332000 Plumbing and drain-laying work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 45330000 Plumbing and sanitary works
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 26MF16
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45332000 Trabajos de instalación sanitaria y de colocación de tuberías de desagüe
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 45330000 Trabajos de fontanería
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 26MF16
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45332000 Vesivarustus- ja kanalisatsioonitööd ja drenaažipaigaldustööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 45330000 Torustikupaigaldus- ja sanitaartehnilised tööd
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 26MF16
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45332000 Putki- ja viemäröintityöt
Lisäluokitus (cpv): 45330000 Putkityöt
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 26MF16
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 26MF16
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45332000 Vodoinstalaterski radovi i radovi instaliranja odvoda
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 45330000 Vodoinstalaterski i sanitarni radovi
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 26MF16
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45332000 Víz-, gázvezeték-szerelési és alagcsövezési munka
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 45330000 Víz-, gázvezeték-szerelési és szaniterszerelési munka
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 26MF16
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45332000 Lavori di installazione di impianti idraulici e di evacuazione delle acque residue
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45330000 Lavori di idraulica
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 26MF16
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45332000 Sanitārtehniskie un cauruļu ielikšanas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 45330000 Sanitārtehnikas darbi
Interne identificatiecode: 26MF16
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 45330000 Loodgieterswerk
Wewnętrzny identyfikator: 26MF16
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45332000 Instalação de canalizações e drenos
Classificação adicional (cpv): 45330000 Instalação de canalizações
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 26MF16
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 26MF16
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45332000 Vodovodna in plinska inštalacijska dela ter polaganje odvodnih cevi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26MF16
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45332000 VA- och dräneringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 45330000 Rörmokeriarbeten