2. Řízení
Řízení
Název: Generální projektant – Ubytovací areál Netroufalky
Popis: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající zejména v provedení projektové činnosti, inženýrské činnosti, jakož i výkonu autorského dozoru v souvislosti se záměrem rozšíření kapacity ubytovacího areálu v kampusu Masarykovy univerzity na ulici Netroufalky v Brně.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71240000 Architektonické, technické a plánovací služby
Další klasifikace (cpv): 71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů, 71248000 Dohled nad projektem a dokumentací
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: MU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Další klasifikace (cpv): 71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů
468986-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Arkitekt-, ingeniør- og planlægningsvirksomhed – Generální projektant – Ubytovací areál Netroufalky
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingeniør- og planlægningsvirksomhed
Supplerende klassifikation (cpv): 71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag, 71248000 Projektledelse og –dokumentation
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDMU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Supplerende klassifikation (cpv): 71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71240000 Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και τεχνικού γραφείου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71242000 Προετοιμασία έργων και σχεδίων, εκτίμηση δαπανών, 71248000 Επίβλεψη έργων και τεκμηρίωση
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: MU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71242000 Προετοιμασία έργων και σχεδίων, εκτίμηση δαπανών
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71240000 Architectural, engineering and planning services
Additional classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71240000 Services d'architecture, d'ingénierie et de planification
Nomenclature complémentaire (cpv): 71242000 Préparation du projet et de la conception, estimation des coûts, 71248000 Supervision du projet et documentation
Nomenclature complémentaire (cpv): 71242000 Préparation du projet et de la conception, estimation des coûts
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés, 71248000 Projektfelügyelet és dokumentáció
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 71242000 Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71240000 Servizi architettonici, di ingegneria e pianificazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71242000 Preparazione di progetti e progettazioni, stima dei costi, 71248000 Supervisione di progetti e documentazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: MU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71242000 Preparazione di progetti e progettazioni, stima dei costi
468986-2026 - Konkursas
Čekija – Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos – Generální projektant – Ubytovací areál Netroufalky
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71240000 Architektūros, inžinerijos ir planavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės, 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusMU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71240000 Arhitektūras, inženiertehniskie un plānošanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71242000 Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana, 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: MU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Papildu klasifikācija (cpv): 71242000 Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana
468986-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania – Generální projektant – Ubytovací areál Netroufalky
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Usługi
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71240000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów, 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorMU-ZAK/113032/2026/3180436/RMU
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71240000 Serviços de arquitectura, engenharia e planeamento
Classificação adicional (cpv): 71242000 Preparação de projecto e concepção, estimativa de custos, 71248000 Supervisão de projecto e documentação
5. Lote
Lote: LOT-0001
Classificação adicional (cpv): 71242000 Preparação de projecto e concepção, estimativa de custos
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71240000 Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 71242000 Priprava projekta in zasnove, ocena stroškov, 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 71242000 Priprava projekta in zasnove, ocena stroškov
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning, 71248000 Projektövervakning och dokumentation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning