469099-2026 - Zadávání
Bulharsko – Kontrolní videosystémy – Доставка на професионална мрежова платформа за мониторинг и запис за визуализация на децентрализирани и независими един от друг обекти в общ мониторинг
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevДоставка на професионална мрежова платформа за мониторинг и запис за визуализация на децентрализирани и независими един от друг обекти в общ мониторинг
PopisПредмет на обществената поръчка е избор на изпълнител за извършване на доставка на мрежовата платформа, монтаж, свързване с наличното оборудване, настройка, въвеждане в експлоатация, изготвяне на интерактивна карта с местоположение на камери, видеорекордери, комутатори и друго налично оборудване, обучение на (до 5 броя служители) персонала за работа с платформата и гаранционен сервиз в рамките на гаранционния срок, с цел осигуряване на професионална мрежова платформа за мониторинг и запис за визуализация на децентрализирани и независими един от друг обекти, съставляващи наличната система за видеонаблюдение в сгради и обекти на Медицински университет – Варна, базирана изцяло на технологията на производител Дахуа (Dahua Technology). Професионалната мрежова платформа следва да бъде съвместима и да осигурява пълна функционалност с наличното оборудване на МУ-Варна.
Interní identifikátor594177
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32323500 Kontrolní videosystémy
Další klasifikace (cpv): 80511000 Školení zaměstnanců
5. Část
ČástLOT-0001
Množství2 kusy
469099-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID594177
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 32323500 Videoovervågningssystem
Supplerende klassifikation (cpv): 80511000 Personaleuddannelse
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Mængde2 stykker
469099-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό594177
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32323500 Σύστημα βιντεοπαρακολούθησης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 80511000 Υπηρεσίες επιμόρφωσης προσωπικού
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Ποσότητα2 τεμάχια
469099-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier594177
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 32323500 Video-surveillance system
Additional classification (cpv): 80511000 Staff training services
5. Lot
LotLOT-0001
Quantity2 pieces
469099-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno594177
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 32323500 Sistema de vigilancia por vídeo
Clasificación adicional (cpv): 80511000 Servicios de formación del personal
5. Lote
LoteLOT-0001
Cantidad2 piezas
469099-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste594177
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32323500 Videovalvontajärjestelmä
Lisäluokitus (cpv): 80511000 Henkilökunnan koulutuspalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Määrä2 kappaletta
469099-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne594177
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 32323500 Système de surveillance vidéo
Nomenclature complémentaire (cpv): 80511000 Services de formation du personnel
Quantité2 pièces
469099-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka594177
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 32323500 Oprema za videonadzor
Dodatna klasifikacija (cpv): 80511000 Usluge izobrazbe kadrova
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Količina2 komadi
469099-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító594177
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 32323500 Videós felügyeleti rendszerek
További osztályozás (cpv): 80511000 Személyzeti képzési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Mennyiség2 darab
469099-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno594177
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 32323500 Sistema di videosorveglianza
Classificazione aggiuntiva (cpv): 80511000 Servizi di formazione dei dipendenti
5. Lotto
LottoLOT-0001
Quantità2 pezzi
469099-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators594177
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32323500 Videonovērošanas sistēma
Papildu klasifikācija (cpv): 80511000 Darbinieku mācību pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Daudzums2 gabali
469099-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern594177
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32323500 Sistema ta' sorveljanza bil-video
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 80511000 Servizzi tat-taħriġ tal-personal
5. Lott
LottLOT-0001
Kwantità2 bċejjeċ
469099-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode594177
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32323500 Videobewakingsuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 80511000 Stafopleidingsdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Hoeveelheid2 stuks
469099-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern594177
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 32323500 Sistem video de supraveghere
Clasificare suplimentară (cpv): 80511000 Servicii de formare a angajaţilor
Cantitate2 unități
469099-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor594177
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 32323500 Dohľadový videosystém
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 80511000 Školenie pracovníkov
5. Časť
ČasťLOT-0001
Množstvo2 kusy
469099-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare594177
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32323500 TV-övervakningssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 80511000 Personalutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Mängd2 stycken