2. Řízení
Řízení
Název: Re-integratie
Popis: De gemeente Uithoorn en Ouder-Amstel beogen met deze aanbesteding partijen te contracteren die re-integratiediensten uitvoeren in het kader van de Participatiewet en de Wet inburgering 2021. De dienst bestaat uit trajecten die als doel hebben de kansen te laten toenemen op het (wederom) deel uitmaken van de werkzame bevolking door bemiddeling naar passend (en duurzaam) werk. Iedereen die potentieel kan werken wordt begeleid naar werk naar vermogen. Zie verder het Aanbestedingsdocument voor meer informatie en welke diensten onder deze opdracht vallen. Zie voor meer informatie het Aanbestedingsdocument.
Interní identifikátor: DUO OA UH 202311 PRJ-2300228
Typ řízení: Otevřené
Hlavní prvky řízení: SAS-procedure.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 85310000 Sociální péče
Další klasifikace (cpv): 79611000 Vyhledávání zaměstnání, 85312300 Pomocné a poradenské služby
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Perceel 1 Voorkomen nieuwe instroom in uitkering en bevorderen uitstroom uit de uitkering (A+B)
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: Bij de overeenkomst wordt een herzieningsclausule opgenomen om voor de gemeenten de mogelijkheid te hebben om gedurende de looptijd van de overeenkomst de dienstverlening voor de B1 route, Z-route en het voorkomen instroom zelf uit te voeren.
Část: LOT-0002
Název: Perceel 2 Bevorderen uitstroom uit de uitkering/ begeleiding richting werk met een taalcomponent voor de doelgroep statushouders en andere uitkeringsgerechtigden voor wie taal een belemmering vormt om aan het werk te gaan.
Popis: De gemeente Uithoorn en Ouder-Amstel beogen met deze aanbesteding partijen te contracteren die re-integratiediensten uitvoeren in het kader van de Participatiewet en de Wet inburgering 2021. De dienst bestaat uit trajecten die als doel hebben de kansen te laten toenemen op het (wederom) deel uitmaken van de werkzame bevolking door bemiddeling naar passend (en duurzaam) werk. Iedereen die potentieel kan werken wordt begeleid naar werk naar vermogen. Zie verder het Aanbestedingsdocument voor meer informatie en welke diensten onder deze opdracht vallen. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie.
Interní identifikátor: 2
2. Procedure
Procedure
Titel: Re-integratie
Intern ID: DUO OA UH 202311 PRJ-2300228
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Hovedpunkterne i proceduren: SAS-procedure.
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 85310000 Sociale foranstaltninger
Supplerende klassifikation (cpv): 79611000 Jobsøgningstjenester, 85312300 Vejledning og rådgivning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DUO OA UH 202311 PRJ-2300228
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: SAS-procedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79611000 Arbeitsvermittlungsdienste, 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Re-integratie
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DUO OA UH 202311 PRJ-2300228
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: SAS-procedure.
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 85310000 Υπηρεσίες κοινωνικής μέριμνας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 79611000 Παροχή υπηρεσιών για την ανεύρεση εργασίας, 85312300 Υπηρεσίες καθοδήγησης και παροχής συμβουλών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Title: Re-integratie
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: SAS-procedure.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85310000 Social work services
Additional classification (cpv): 79611000 Job search services, 85312300 Guidance and counselling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Re-integratie
Identificador interno: DUO OA UH 202311 PRJ-2300228
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: SAS-procedure.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85310000 Servicios de asistencia social
Clasificación adicional (cpv): 79611000 Servicios de búsqueda de trabajo, 85312300 Servicios de orientación y asesoramiento
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
2. Procédure
Procédure
Titre: Re-integratie
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: SAS-procedure.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 85310000 Services d'action sociale
Nomenclature complémentaire (cpv): 79611000 Services de recherche d'emplois, 85312300 Services d'orientation et de conseil professionnel
Identifiant interne: 1
Identifiant interne: 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Re-integratie
Aitheantóir inmheánach: DUO OA UH 202311 PRJ-2300228
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Príomhghnéithe an nóis imeachta: SAS-procedure.
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
2. Procedura
Procedura
Titolo: Re-integratie
Tipo di procedura: Aperta
Caratteristiche principali della procedura: SAS-procedure.
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 85310000 Servizi di assistenza sociale
Classificazione aggiuntiva (cpv): 79611000 Servizi di ricerca lavoro, 85312300 Servizi di orientamento e consulenza
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Re-integratie
Vidaus identifikatorius: DUO OA UH 202311 PRJ-2300228
Pirkimo būdas: Atviras
Pagrindiniai procedūros ypatumai: SAS-procedure.
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 85310000 Socialinio darbo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 79611000 Darbo paieškos paslaugos, 85312300 Patarimų ir konsultacinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Nosaukums: Re-integratie
Iekšējais identifikators: DUO OA UH 202311 PRJ-2300228
Procedūras veids: Atklāta
Procedūras galvenās iezīmes: SAS-procedure.
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85310000 Sociālā darba pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 79611000 Darba meklēšanas pakalpojumi, 85312300 Virzības un padomdevēju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Interne identificatiecode: DUO OA UH 202311 PRJ-2300228
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: SAS-procedure.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85310000 Maatschappelijke diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79611000 Diensten voor sollicitatiebegeleiding, 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Principais características do processo: SAS-procedure.
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 85310000 Serviços de acção social
Classificação adicional (cpv): 79611000 Serviços de procura de emprego, 85312300 Serviços de orientação e aconselhamento
Opções:
2. Procedură
Procedură
Titlu: Re-integratie
Tip de procedură: Deschisă
Principalele caracteristici ale procedurii: SAS-procedure.
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 85310000 Servicii de asistenţă socială
Clasificare suplimentară (cpv): 79611000 Servicii de căutare de locuri de muncă, 85312300 Servicii de orientare şi de consultanţă profesională
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Identificator intern: 2