2. Řízení
Řízení
Název: Zhotovení PD – Přístavba tělocvičny Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových
Popis: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení projektové dokumentace, výkon inženýrské činnosti, dozoru projektanta a koordinátora BOZP v přípravě stavby pro akci „Zhotovení PD – Přístavba tělocvičny Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových".
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71250000 Architektonické, technické a zeměměřičské služby
Další klasifikace (cpv): 71220000 Architektonická řešení, 71500000 Služby ve stavebnictví
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Zhotovení PD – Přístavba tělocvičny Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71250000 Arkitekt-, ingeniør- og opmålingsvirksomhed
Supplerende klassifikation (cpv): 71220000 Arkitektprojektering, 71500000 Tjenesteydelser i forbindelse med byggeri
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71250000 Architectural, engineering and surveying services
Additional classification (cpv): 71220000 Architectural design services, 71500000 Construction-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71250000 Servicios de arquitectura, ingeniería y agrimensura
Clasificación adicional (cpv): 71220000 Servicios de diseño arquitectónico, 71500000 Servicios relacionados con la construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71250000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja maamõõtmisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71220000 Arhitektuurialased projekteerimisteenused, 71500000 Ehitusega seotud teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71250000 Arkkitehti-, insinööri- ja maanmittauspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71220000 Arkkitehtoniset suunnittelupalvelut, 71500000 Rakentamiseen liittyvät palvelut
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71250000 Services d'architecture, d'ingénierie et de métrage
Nomenclature complémentaire (cpv): 71220000 Services de création architecturale, 71500000 Services relatifs à la construction
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71250000 Arhitektonske, tehničke i geodetske usluge
Dodatna klasifikacija (cpv): 71220000 Usluge projektiranja u arhitekturi, 71500000 Usluge povezane s građevinarstvom
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71250000 Servizi architettonici, di ingegneria e misurazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71220000 Servizi di progettazione architettonica, 71500000 Servizi connessi alla costruzione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71250000 Architektūros, inžinerijos ir tyrinėjimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71220000 Architektūrinio projektavimo paslaugos, 71500000 Su statyba susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71250000 Arhitektūras, inženiertehniskie un mērniecības pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi, 71500000 Ar celtniecību saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71250000 Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-istħarriġ
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71220000 Servizzi tad-disinji ta' l-arkitettura, 71500000 Servizzi relatati mal-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71250000 Dienstverlening van architecten en bouwkundigen, en controles
Aanvullende classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen, 71500000 Diensten in verband met de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71250000 Serviços de arquitectura, engenharia e levantamento topográfico
Classificação adicional (cpv): 71220000 Serviços de design arquitectónico, 71500000 Serviços relacionados com a construção
469225-2026 - Súťaž
Česko – Architektonické a inžinierske služby a dozor – Zhotovení PD – Přístavba tělocvičny Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71250000 Architektonické a inžinierske služby a dozor
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71220000 Návrhárske a architektonické služby, 71500000 Služby týkajúce sa výstavby
5. Časť
ČasťLOT-0001