See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Acord-cadru furnizare de produse – MEDICAMENTE (2026-2028)
Popis: - Acordul-cadru are ca obiect incheierea de contracte subsecvente pentru achizitionarea de Medicamente (2026-2028) cu descrierea si in cantitatile prevazute in caietul de sarcini. - Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor
Interní identifikátor: 18385
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: ACENOCUMAROLUM 4MG CPR
Popis: Acordul-cadru are ca si obiect incheierea de contracte subsecvente pentru achizitionarea de „Medicamente”. Descrierile si Cantitatile minime si maxime care fac obiectul acordului cadru sunt prezentate in caietul de sarcini. Cantitatile minime si maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent precum si valoarea estimata a celui mai mare contract subsecvent care se estimeaza ca va fi incheiat se regasesc detaliate in caietul de sarcini Contractele subsecvente se vor atribui lunar sau trimestrial, in functie de buget si de necesitatile spitalului Contractele subsecvente se vor atribui fara reluarea competitiei intre operatorii economici. Atribuirea contractelor subsecvente pentru operatorii economici clasati pe locurile 2 si 3. In cazul in care ofertantul clasat pe locul 1, declara ca nu are capacitatea de a onora contractul subsecvent, autoritatea contractanta va atribui contractul subsecvent urmatorului operator economic locul 2. Atribuirea contractului subsecvent opratorului clasat pe locul 3 se va produce in cazul in care locul 1 si 2 declara ca nu au capacitatea de a onora contractul subsecvent.
Interní identifikátor: 1
Další klasifikace (cpv): 33622200 Antihypertenziva
Část: LOT-0002
Název: ACETAZOLAMIDUM 250 MG
Interní identifikátor: 2
Další klasifikace (cpv): 33662100 Oftalmologika
Část: LOT-0003
Název: AMITRIPTYLINUM 25MG CPR.FILM.
Interní identifikátor: 3
Další klasifikace (cpv): 33661600 Psychoanaleptika
Část: LOT-0004
Název: APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE
Interní identifikátor: 4
Další klasifikace (cpv): 33695000 Všechny jiné neléčebné přípravky
Část: LOT-0005
Název: BROMFENACUM 0.9MG/ML
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: BUDESONIDUM 2MG/DOZA
Interní identifikátor: 6
Další klasifikace (cpv): 33614000 Antidiarrhoika, intestinální antiinfektiva
Část: LOT-0007
Název: CARBETOCINUM 100µg/ml FL
Interní identifikátor: 7
Další klasifikace (cpv): 33641200 Jiná gynekologika
Část: LOT-0008
Název: CEFOPERAZONUM 2 GR FL
Interní identifikátor: 8
Další klasifikace (cpv): 33651100 Antibakteriální látky pro systémové použití
Část: LOT-0009
Název: CEFOPERAZONUM 1GR FL
Interní identifikátor: 9
Část: LOT-0010
Název: CIPROFLOXACINUM 2mg/1ml FL
Interní identifikátor: 10
Část: LOT-0011
Název: CLOMIPRAMINUM 25 MG DJ
Interní identifikátor: 11
Část: LOT-0012
Název: COMBINATII (BRINZOLAMIDUM 10 MG +TIMOLOLUM 5 MG) SUSP. OFT. FL
Interní identifikátor: 12
Část: LOT-0013
Název: COMBINATII (IPRATROPII BROMIDUM + SALBUTAMOLUM)
Interní identifikátor: 13
Další klasifikace (cpv): 33674000 Léky při kašli a nachlazení
Část: LOT-0014
Název: COMBINATII (STEROFUNDIN ISO)
Interní identifikátor: 14
Další klasifikace (cpv): 33692210 Prenatální výživné roztoky
Část: LOT-0015
Název: DEXTRANUM - 40g/l IN CLORURA DE SODIU 9g/l FL 500ML
Interní identifikátor: 15
Další klasifikace (cpv): 33621400 Náhrady plazmy a perfúzní roztoky
Část: LOT-0016
Název: DIHYDROCODEINUM 120 MG CPR
Interní identifikátor: 16
Další klasifikace (cpv): 33661200 Analgetika
Část: LOT-0017
Název: ACENOCUDIHYDROCODEINUM 60 MG CPR
Interní identifikátor: 17
Část: LOT-0018
Název: DIHYDROCODEINUM 90 MG CPR
Interní identifikátor: 18
Část: LOT-0019
Název: ERGOMETRINUM F
Interní identifikátor: 19
Část: LOT-0020
Název: ETOMIDATUM 2MG/ML
Interní identifikátor: 20
Další klasifikace (cpv): 33622700 Blokátory kalciového kanálu
Část: LOT-0021
Název: FAMOTIDINUM 20MG FL
Interní identifikátor: 21
Další klasifikace (cpv): 33611000 Antacida
Část: LOT-0022
Název: FLUMAZENILUM 0,1 MG/ML F
Interní identifikátor: 22
Další klasifikace (cpv): 33693000 Jiné terapeutické přípravky
Část: LOT-0023
Název: FLUPENTIXOLUM 20MG/ML F
Interní identifikátor: 23
Další klasifikace (cpv): 33661500 Psycholeptika
Část: LOT-0024
Název: GELATINUM 4MG/100ML
Interní identifikátor: 24
Část: LOT-0025
Název: GLUCOSUM 10% 250ML PUNGI PVC
Interní identifikátor: 25
Další klasifikace (cpv): 33692400 Perfusní roztoky
Část: LOT-0026
Název: GLUCOSUM 10% 500ML FL
Interní identifikátor: 26
Část: LOT-0027
Název: GLUCOSUM 5% 250ML FL PE JD
Interní identifikátor: 27
Část: LOT-0028
Název: GLUCOSUM 5% 250ML PUNGI
Interní identifikátor: 28
Část: LOT-0029
Název: GLUCOSUM 5% 500ML FL PE JD
Interní identifikátor: 29
Část: LOT-0030
Název: GLUCOSUM 5% 500ML PUNGA
Interní identifikátor: 30
Část: LOT-0031
Název: IBUPROFENUM 600 mg
Interní identifikátor: 31
Další klasifikace (cpv): 33632100 Antirevmatika a protizánětlivé léky
Část: LOT-0032
Název: INDOMETACINUM 0.1%
Interní identifikátor: 32
Část: LOT-0033
Název: KETOPROFENUM 100MG CPR S.R.
Interní identifikátor: 33
Část: LOT-0034
Název: LATANOPROSTUM SOL.OFT.50micrograme/ml FL
Interní identifikátor: 34
Část: LOT-0035
Název: MAGNESII SULFAS F
Interní identifikátor: 35
Další klasifikace (cpv): 33692500 Injekční roztoky
Část: LOT-0036
Název: MANNITOLUM 15% 250ML FL
Interní identifikátor: 36
Část: LOT-0037
Název: MESALAZINUM 4g/60ml, SUSPENSIE RECTALA
Interní identifikátor: 37
Část: LOT-0038
Název: MESALAZINUM CPR 400MG
Interní identifikátor: 38
Část: LOT-0039
Název: METHYLDOPUM 250MG CPR
Interní identifikátor: 39
Část: LOT-0040
Název: METHYLERGOMET- RINUM 0,2 mg/ml
Interní identifikátor: 40
Část: LOT-0041
Název: METRONIDAZOLUM 500MG/100ML FL
Interní identifikátor: 41
Část: LOT-0042
Název: METRONIDAZOLUM 250 MG CPR
Interní identifikátor: 42
Další klasifikace (cpv): 33691100 Antiprotozoika
Část: LOT-0043
Název: MORPHYNUM CPR 100 MG
Interní identifikátor: 43
Část: LOT-0044
Název: MORPHYNUM CPR 20 MG
Interní identifikátor: 44
Část: LOT-0045
Název: MORPHYNUM CPR 30 MG
Interní identifikátor: 45
Část: LOT-0046
Název: MORPHYNUM CPR 60 MG
Interní identifikátor: 46
Část: LOT-0047
Název: NAFTIFINUM 10MG/ML
Interní identifikátor: 47
Další klasifikace (cpv): 33631500 Kortikosteroidy k užití v dermatologii, dermatologika
Část: LOT-0048
Název: NATRII CHLORIDUM 0.9% 100 ML FL
Interní identifikátor: 48
Část: LOT-0049
Název: NATRII CHLORIDUM 0.9% 1000 ML FL
Interní identifikátor: 49
Část: LOT-0050
Název: NATRII CHLORIDUM 0.9% 500ML FL PE JD
Interní identifikátor: 50
Část: LOT-0051
Název: NATRII CHLORIDUM 0.9% 500ML SACI
Interní identifikátor: 51
Část: LOT-0052
Název: NATRII CHLORIDUM 0.9% 250 ML FL PE JD
Interní identifikátor: 52
Část: LOT-0053
Název: NATRII CHLORIDUM 0.9% 250 ML SACI
Interní identifikátor: 53
Část: LOT-0054
Název: NATRII CHLORIDUM 5,85%, FL 20 ML
Interní identifikátor: 54
Část: LOT-0055
Název: NATRII CHLORIDUM 5,85%, FLX100ML
Interní identifikátor: 55
Část: LOT-0056
Název: NATRII HYDROGENI CARBONAS 8.4% FL 100ML
Interní identifikátor: 56
Část: LOT-0057
Název: NITROGLYCERINUM F
Interní identifikátor: 57
Část: LOT-0058
Název: NUTRIFLEX LIPID PLUS 1875 ML
Interní identifikátor: 58
Část: LOT-0059
Název: OFLOXACINUM 0.3% SOL. OFTALM.
Interní identifikátor: 59
Část: LOT-0060
Název: PAROXETINUM 20 MG CPR
Interní identifikátor: 60
Část: LOT-0061
Název: POTASSIUM CHLORIDE 7.45% FL
Interní identifikátor: 61
Část: LOT-0062
Název: PROTAMINI SULFAS 10MG/ML 5ML FL
Interní identifikátor: 62
Část: LOT-0063
Název: PUNGA TRICAMERALA CENTRALA de 2500 ml LIPID PLUS - PUNGA
Interní identifikátor: 63
Část: LOT-0064
Název: QUINAPRILUM x 10MG CPR.FILM
Interní identifikátor: 64
Další klasifikace (cpv): 33622800 Látky ovlivňující renin-angiotensinový systém
Část: LOT-0065
Název: RANITIDINUM INJ. F
Interní identifikátor: 65
Část: LOT-0066
Název: RISPERIDONUM 4MG CPR.FILM
Interní identifikátor: 66
Část: LOT-0067
Název: SALBUTAMOLUM SIROP 125ML FL
Interní identifikátor: 67
Část: LOT-0068
Název: SALMETEROLUM + FLUTICASONUM 25/250 MCG
Interní identifikátor: 68
Další klasifikace (cpv): 33673000 Léčivé přípravky pro onemocnění spojená s obstrukcí dýchacích cest
Část: LOT-0069
Název: SOLUTIE AURICULARA CU CLORAMFENICOL SI FLUOCINOLON
Interní identifikátor: 69
Část: LOT-0070
Název: SOLUTIE DE AMINOACIZI - HEPA 10% FL 500ML
Interní identifikátor: 70
Část: LOT-0071
Název: SOLUTIE RINGER 250ML PUNGI
Interní identifikátor: 71
Část: LOT-0072
Název: SOLUTIE RINGER 500 ML FL
Interní identifikátor: 72
Část: LOT-0073
Název: SOLUTIE RINGER 500ML PUNGI
Interní identifikátor: 73
Část: LOT-0074
Název: SOLUTIE RINGER LACTAT
Interní identifikátor: 74
Část: LOT-0075
Název: SULFASALAZINUM 500 MG
Interní identifikátor: 75
Část: LOT-0076
Název: TIXOCORTOLUM PIVALAT FL
Interní identifikátor: 76
Část: LOT-0077
Název: TOLPERISONUM 150 MG CPR.FILM.
Interní identifikátor: 77
Další klasifikace (cpv): 33632200 Myorelaxancia
Část: LOT-0078
Název: TRAVOPROSTUM SOL.OFT. FL. 30micrograme/ml
Interní identifikátor: 78
Část: LOT-0079
Název: VANCOMYCINUM 125 MG CPS
Interní identifikátor: 79
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 18385
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ACENOCUMAROLUM 4MG CPR
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622200 Antihypertonika
Los: LOT-0002
Titel: ACETAZOLAMIDUM 250 MG
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0003
Titel: AMITRIPTYLINUM 25MG CPR.FILM.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
Los: LOT-0005
Titel: BROMFENACUM 0.9MG/ML
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: BUDESONIDUM 2MG/DOZA
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33614000 Antidiarrhoika und intestinale Antiphlogistika/Antiinfektiva
Los: LOT-0007
Titel: CARBETOCINUM 100µg/ml FL
Interne Kennung: 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33641200 Andere Gynäkologika
Los: LOT-0008
Titel: CEFOPERAZONUM 2 GR FL
Interne Kennung: 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0009
Titel: CEFOPERAZONUM 1GR FL
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: CIPROFLOXACINUM 2mg/1ml FL
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: CLOMIPRAMINUM 25 MG DJ
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33674000 Husten- und Erkältungspräparate
Los: LOT-0014
Titel: COMBINATII (STEROFUNDIN ISO)
Interne Kennung: 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621400 Blutersatzmittel und Perfusionslösungen
Los: LOT-0016
Titel: DIHYDROCODEINUM 120 MG CPR
Interne Kennung: 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0017
Titel: ACENOCUDIHYDROCODEINUM 60 MG CPR
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: DIHYDROCODEINUM 90 MG CPR
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: ERGOMETRINUM F
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: ETOMIDATUM 2MG/ML
Interne Kennung: 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622700 Calciumkanalblocker
Los: LOT-0021
Titel: FAMOTIDINUM 20MG FL
Interne Kennung: 21
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33611000 Mittel bei säurebedingten Erkrankungen (Antacida)
Los: LOT-0022
Titel: FLUMAZENILUM 0,1 MG/ML F
Interne Kennung: 22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel
Los: LOT-0023
Titel: FLUPENTIXOLUM 20MG/ML F
Interne Kennung: 23
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661500 Psycholeptika
Los: LOT-0024
Titel: GELATINUM 4MG/100ML
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: GLUCOSUM 10% 250ML PUNGI PVC
Interne Kennung: 25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692400 Perfusionslösungen
Los: LOT-0026
Titel: GLUCOSUM 10% 500ML FL
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: GLUCOSUM 5% 250ML FL PE JD
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: GLUCOSUM 5% 250ML PUNGI
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: GLUCOSUM 5% 500ML FL PE JD
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: GLUCOSUM 5% 500ML PUNGA
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: IBUPROFENUM 600 mg
Interne Kennung: 31
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
Los: LOT-0032
Titel: INDOMETACINUM 0.1%
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: KETOPROFENUM 100MG CPR S.R.
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: MAGNESII SULFAS F
Interne Kennung: 35
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0036
Titel: MANNITOLUM 15% 250ML FL
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: MESALAZINUM CPR 400MG
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: METHYLDOPUM 250MG CPR
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: METHYLERGOMET- RINUM 0,2 mg/ml
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: METRONIDAZOLUM 500MG/100ML FL
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: METRONIDAZOLUM 250 MG CPR
Interne Kennung: 42
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33691100 Mittel gegen Protozoen-Erkrankungen
Los: LOT-0043
Titel: MORPHYNUM CPR 100 MG
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: MORPHYNUM CPR 20 MG
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: MORPHYNUM CPR 30 MG
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: MORPHYNUM CPR 60 MG
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: NAFTIFINUM 10MG/ML
Interne Kennung: 47
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631500 Corticosteroide zur dermatologischen Anwendung; dermatologische Zubereitungen
Los: LOT-0048
Titel: NATRII CHLORIDUM 0.9% 100 ML FL
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: NATRII CHLORIDUM 0.9% 1000 ML FL
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: NATRII CHLORIDUM 0.9% 500ML SACI
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: NATRII CHLORIDUM 5,85%, FL 20 ML
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: NATRII CHLORIDUM 5,85%, FLX100ML
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: NITROGLYCERINUM F
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: NUTRIFLEX LIPID PLUS 1875 ML
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: OFLOXACINUM 0.3% SOL. OFTALM.
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: PAROXETINUM 20 MG CPR
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: POTASSIUM CHLORIDE 7.45% FL
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: PROTAMINI SULFAS 10MG/ML 5ML FL
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: QUINAPRILUM x 10MG CPR.FILM
Interne Kennung: 64
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622800 Mittel mit Wirkung auf das Renin-Angiotensin-System
Los: LOT-0065
Titel: RANITIDINUM INJ. F
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: RISPERIDONUM 4MG CPR.FILM
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: SALBUTAMOLUM SIROP 125ML FL
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Interne Kennung: 68
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33673000 Mittel bei obstruktiven Atemwegserkrankungen
Los: LOT-0069
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: SOLUTIE RINGER 250ML PUNGI
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: SOLUTIE RINGER 500 ML FL
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: SOLUTIE RINGER 500ML PUNGI
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: SOLUTIE RINGER LACTAT
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: SULFASALAZINUM 500 MG
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: TIXOCORTOLUM PIVALAT FL
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: TOLPERISONUM 150 MG CPR.FILM.
Interne Kennung: 77
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33632200 Muskelrelaxanzien
Los: LOT-0078
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: VANCOMYCINUM 125 MG CPS
Interne Kennung: 79
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18385
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: ACENOCUMAROLUM 4MG CPR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33622200 Αντιυπερτασικά
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: ACETAZOLAMIDUM 250 MG
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33662100 Φάρμακα οφθαλμικών παθήσεων
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: AMITRIPTYLINUM 25MG CPR.FILM.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33661600 Ψυχοαναληπτικά
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33695000 Άλλα μη θεραπευτικά προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: BROMFENACUM 0.9MG/ML
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: BUDESONIDUM 2MG/DOZA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33614000 Αντιδιαρροϊκά, φάρμακα κατά των φλεγμονωδών νόσων/λοιμώξεων του εντέρου
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: CARBETOCINUM 100µg/ml FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33641200 Άλλα φάρμακα χρησιμοποιούμενα στη γυναικολογία
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: CEFOPERAZONUM 2 GR FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33651100 Αντιμικροβιακά συστηματικής χρήσης
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: CEFOPERAZONUM 1GR FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: CIPROFLOXACINUM 2mg/1ml FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: CLOMIPRAMINUM 25 MG DJ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33674000 Αντιβηχικά και φάρμακα κατά του κρυολογήματος
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: COMBINATII (STEROFUNDIN ISO)
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33692210 Διαλύματα παρεντερικής διατροφής
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33621400 Υποκατάστατα πλάσματος και παρεντερικά διαλύματα
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: DIHYDROCODEINUM 120 MG CPR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33661200 Αναλγητικά
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: ACENOCUDIHYDROCODEINUM 60 MG CPR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: DIHYDROCODEINUM 90 MG CPR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: ERGOMETRINUM F
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: ETOMIDATUM 2MG/ML
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33622700 Ανταγωνιστές του ασβεστίου
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: FAMOTIDINUM 20MG FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33611000 Φάρμακα για διαταραχές της γαστρικής έκκρισης
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: FLUMAZENILUM 0,1 MG/ML F
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 22
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33693000 Άλλα θεραπευτικά προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: FLUPENTIXOLUM 20MG/ML F
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33661500 Ψυχοληπτικά
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: GELATINUM 4MG/100ML
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: GLUCOSUM 10% 250ML PUNGI PVC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 25
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33692400 Διαλύματα εγχύσεων
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: GLUCOSUM 10% 500ML FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: GLUCOSUM 5% 250ML FL PE JD
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27
Παρτίδα: LOT-0028
Τίτλος: GLUCOSUM 5% 250ML PUNGI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 28
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: GLUCOSUM 5% 500ML FL PE JD
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 29
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: GLUCOSUM 5% 500ML PUNGA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 30
Παρτίδα: LOT-0031
Τίτλος: IBUPROFENUM 600 mg
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 31
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33632100 Αντιφλεγμονώδη και φάρμακα ρευματικών νόσων
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: INDOMETACINUM 0.1%
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 32
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: KETOPROFENUM 100MG CPR S.R.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 33
Παρτίδα: LOT-0034
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 34
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: MAGNESII SULFAS F
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 35
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33692500 Ενέσιμα διαλύματα
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: MANNITOLUM 15% 250ML FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 36
Παρτίδα: LOT-0037
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 37
Παρτίδα: LOT-0038
Τίτλος: MESALAZINUM CPR 400MG
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 38
Παρτίδα: LOT-0039
Τίτλος: METHYLDOPUM 250MG CPR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 39
Παρτίδα: LOT-0040
Τίτλος: METHYLERGOMET- RINUM 0,2 mg/ml
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40
Παρτίδα: LOT-0041
Τίτλος: METRONIDAZOLUM 500MG/100ML FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 41
Παρτίδα: LOT-0042
Τίτλος: METRONIDAZOLUM 250 MG CPR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 42
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33691100 Αντιπρωτοζωικά
Παρτίδα: LOT-0043
Τίτλος: MORPHYNUM CPR 100 MG
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 43
Παρτίδα: LOT-0044
Τίτλος: MORPHYNUM CPR 20 MG
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 44
Παρτίδα: LOT-0045
Τίτλος: MORPHYNUM CPR 30 MG
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 45
Παρτίδα: LOT-0046
Τίτλος: MORPHYNUM CPR 60 MG
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 46
Παρτίδα: LOT-0047
Τίτλος: NAFTIFINUM 10MG/ML
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 47
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33631500 Κορτικοστεροειδή τοπικής χρήσης και σκευάσματα τοπικής χρήσης
Παρτίδα: LOT-0048
Τίτλος: NATRII CHLORIDUM 0.9% 100 ML FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 48
Παρτίδα: LOT-0049
Τίτλος: NATRII CHLORIDUM 0.9% 1000 ML FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 49
Παρτίδα: LOT-0050
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 50
Παρτίδα: LOT-0051
Τίτλος: NATRII CHLORIDUM 0.9% 500ML SACI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 51
Παρτίδα: LOT-0052
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 52
Παρτίδα: LOT-0053
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 53
Παρτίδα: LOT-0054
Τίτλος: NATRII CHLORIDUM 5,85%, FL 20 ML
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 54
Παρτίδα: LOT-0055
Τίτλος: NATRII CHLORIDUM 5,85%, FLX100ML
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 55
Παρτίδα: LOT-0056
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 56
Παρτίδα: LOT-0057
Τίτλος: NITROGLYCERINUM F
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 57
Παρτίδα: LOT-0058
Τίτλος: NUTRIFLEX LIPID PLUS 1875 ML
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 58
Παρτίδα: LOT-0059
Τίτλος: OFLOXACINUM 0.3% SOL. OFTALM.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 59
Παρτίδα: LOT-0060
Τίτλος: PAROXETINUM 20 MG CPR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 60
Παρτίδα: LOT-0061
Τίτλος: POTASSIUM CHLORIDE 7.45% FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 61
Παρτίδα: LOT-0062
Τίτλος: PROTAMINI SULFAS 10MG/ML 5ML FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 62
Παρτίδα: LOT-0063
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 63
Παρτίδα: LOT-0064
Τίτλος: QUINAPRILUM x 10MG CPR.FILM
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 64
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33622800 Φάρμακα που επηρεάζουν το σύστημα ρενίνης-αγγειοτασίνης
Παρτίδα: LOT-0065
Τίτλος: RANITIDINUM INJ. F
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 65
Παρτίδα: LOT-0066
Τίτλος: RISPERIDONUM 4MG CPR.FILM
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 66
Παρτίδα: LOT-0067
Τίτλος: SALBUTAMOLUM SIROP 125ML FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 67
Παρτίδα: LOT-0068
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 68
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33673000 Φάρμακα αποφρακτικών παθήσεων των αναπνευστικών οδών
Παρτίδα: LOT-0069
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 69
Παρτίδα: LOT-0070
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 70
Παρτίδα: LOT-0071
Τίτλος: SOLUTIE RINGER 250ML PUNGI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 71
Παρτίδα: LOT-0072
Τίτλος: SOLUTIE RINGER 500 ML FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 72
Παρτίδα: LOT-0073
Τίτλος: SOLUTIE RINGER 500ML PUNGI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 73
Παρτίδα: LOT-0074
Τίτλος: SOLUTIE RINGER LACTAT
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 74
Παρτίδα: LOT-0075
Τίτλος: SULFASALAZINUM 500 MG
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 75
Παρτίδα: LOT-0076
Τίτλος: TIXOCORTOLUM PIVALAT FL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 76
Παρτίδα: LOT-0077
Τίτλος: TOLPERISONUM 150 MG CPR.FILM.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 77
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33632200 Μυοχαλαρωτικά
Παρτίδα: LOT-0078
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 78
Παρτίδα: LOT-0079
Τίτλος: VANCOMYCINUM 125 MG CPS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 79
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 18385
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ACENOCUMAROLUM 4MG CPR
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 33622200 Hipotensores
Lote: LOT-0002
Título: ACETAZOLAMIDUM 250 MG
Identificador interno: 2
Clasificación adicional (cpv): 33662100 Medicamentos usados en oftalmología
Lote: LOT-0003
Título: AMITRIPTYLINUM 25MG CPR.FILM.
Identificador interno: 3
Clasificación adicional (cpv): 33661600 Psicoanalépticos
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Clasificación adicional (cpv): 33695000 Todo los demás productos no terapéuticos
Lote: LOT-0005
Título: BROMFENACUM 0.9MG/ML
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: BUDESONIDUM 2MG/DOZA
Identificador interno: 6
Clasificación adicional (cpv): 33614000 Antidiarreicos, antiinflamatorios y antiinfecciosos intestinales
Lote: LOT-0007
Título: CARBETOCINUM 100µg/ml FL
Identificador interno: 7
Clasificación adicional (cpv): 33641200 Otros medicamentos ginecológicos
Lote: LOT-0008
Título: CEFOPERAZONUM 2 GR FL
Identificador interno: 8
Clasificación adicional (cpv): 33651100 Antibacterianos para uso sistémico
Lote: LOT-0009
Título: CEFOPERAZONUM 1GR FL
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Título: CIPROFLOXACINUM 2mg/1ml FL
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Título: CLOMIPRAMINUM 25 MG DJ
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 13
Clasificación adicional (cpv): 33674000 Medicamentos para la tos y el resfriado
Lote: LOT-0014
Título: COMBINATII (STEROFUNDIN ISO)
Identificador interno: 14
Clasificación adicional (cpv): 33692210 Soluciones de nutrición parenteral
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 15
Clasificación adicional (cpv): 33621400 Sustitutos del plasma y soluciones para infusión
Lote: LOT-0016
Título: DIHYDROCODEINUM 120 MG CPR
Identificador interno: 16
Clasificación adicional (cpv): 33661200 Analgésicos
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Título: DIHYDROCODEINUM 90 MG CPR
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Título: ERGOMETRINUM F
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Título: ETOMIDATUM 2MG/ML
Identificador interno: 20
Clasificación adicional (cpv): 33622700 Bloqueadores de los canales de calcio
Lote: LOT-0021
Título: FAMOTIDINUM 20MG FL
Identificador interno: 21
Clasificación adicional (cpv): 33611000 Medicamentos contra los trastornos producidos por la hiperacidez
Lote: LOT-0022
Título: FLUMAZENILUM 0,1 MG/ML F
Identificador interno: 22
Clasificación adicional (cpv): 33693000 Todos los demás productos terapéuticos
Lote: LOT-0023
Título: FLUPENTIXOLUM 20MG/ML F
Identificador interno: 23
Clasificación adicional (cpv): 33661500 Psicolépticos
Lote: LOT-0024
Título: GELATINUM 4MG/100ML
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Título: GLUCOSUM 10% 250ML PUNGI PVC
Identificador interno: 25
Clasificación adicional (cpv): 33692400 Soluciones para perfusiones
Lote: LOT-0026
Título: GLUCOSUM 10% 500ML FL
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Título: GLUCOSUM 5% 250ML FL PE JD
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Título: GLUCOSUM 5% 250ML PUNGI
Identificador interno: 28
Lote: LOT-0029
Título: GLUCOSUM 5% 500ML FL PE JD
Identificador interno: 29
Lote: LOT-0030
Título: GLUCOSUM 5% 500ML PUNGA
Identificador interno: 30
Lote: LOT-0031
Título: IBUPROFENUM 600 mg
Identificador interno: 31
Clasificación adicional (cpv): 33632100 Antiinflamatorios y antirreumáticos
Lote: LOT-0032
Título: INDOMETACINUM 0.1%
Identificador interno: 32
Lote: LOT-0033
Título: KETOPROFENUM 100MG CPR S.R.
Identificador interno: 33
Lote: LOT-0034
Identificador interno: 34
Lote: LOT-0035
Título: MAGNESII SULFAS F
Identificador interno: 35
Clasificación adicional (cpv): 33692500 Soluciones inyectables
Lote: LOT-0036
Título: MANNITOLUM 15% 250ML FL
Identificador interno: 36
Lote: LOT-0037
Identificador interno: 37
Lote: LOT-0038
Título: MESALAZINUM CPR 400MG
Identificador interno: 38
Lote: LOT-0039
Título: METHYLDOPUM 250MG CPR
Identificador interno: 39
Lote: LOT-0040
Título: METHYLERGOMET- RINUM 0,2 mg/ml
Identificador interno: 40
Lote: LOT-0041
Título: METRONIDAZOLUM 500MG/100ML FL
Identificador interno: 41
Lote: LOT-0042
Título: METRONIDAZOLUM 250 MG CPR
Identificador interno: 42
Clasificación adicional (cpv): 33691100 Antiprotozoarios
Lote: LOT-0043
Título: MORPHYNUM CPR 100 MG
Identificador interno: 43
Lote: LOT-0044
Título: MORPHYNUM CPR 20 MG
Identificador interno: 44
Lote: LOT-0045
Título: MORPHYNUM CPR 30 MG
Identificador interno: 45
Lote: LOT-0046
Título: MORPHYNUM CPR 60 MG
Identificador interno: 46
Lote: LOT-0047
Título: NAFTIFINUM 10MG/ML
Identificador interno: 47
Clasificación adicional (cpv): 33631500 Corticosteroides usados en dermatología y en preparados dermatológicos
Lote: LOT-0048
Título: NATRII CHLORIDUM 0.9% 100 ML FL
Identificador interno: 48
Lote: LOT-0049
Identificador interno: 49
Lote: LOT-0050
Identificador interno: 50
Lote: LOT-0051
Identificador interno: 51
Lote: LOT-0052
Identificador interno: 52
Lote: LOT-0053
Identificador interno: 53
Lote: LOT-0054
Identificador interno: 54
Lote: LOT-0055
Identificador interno: 55
Lote: LOT-0056
Identificador interno: 56
Lote: LOT-0057
Título: NITROGLYCERINUM F
Identificador interno: 57
Lote: LOT-0058
Título: NUTRIFLEX LIPID PLUS 1875 ML
Identificador interno: 58
Lote: LOT-0059
Título: OFLOXACINUM 0.3% SOL. OFTALM.
Identificador interno: 59
Lote: LOT-0060
Título: PAROXETINUM 20 MG CPR
Identificador interno: 60
Lote: LOT-0061
Título: POTASSIUM CHLORIDE 7.45% FL
Identificador interno: 61
Lote: LOT-0062
Título: PROTAMINI SULFAS 10MG/ML 5ML FL
Identificador interno: 62
Lote: LOT-0063
Identificador interno: 63
Lote: LOT-0064
Título: QUINAPRILUM x 10MG CPR.FILM
Identificador interno: 64
Clasificación adicional (cpv): 33622800 Medicamentos que actúan sobre el sistema renina-angiotensina
Lote: LOT-0065
Título: RANITIDINUM INJ. F
Identificador interno: 65
Lote: LOT-0066
Título: RISPERIDONUM 4MG CPR.FILM
Identificador interno: 66
Lote: LOT-0067
Título: SALBUTAMOLUM SIROP 125ML FL
Identificador interno: 67
Lote: LOT-0068
Identificador interno: 68
Clasificación adicional (cpv): 33673000 Medicamentos para enfermedades obstructivas de las vías respiratorias
Lote: LOT-0069
Identificador interno: 69
Lote: LOT-0070
Identificador interno: 70
Lote: LOT-0071
Título: SOLUTIE RINGER 250ML PUNGI
Identificador interno: 71
Lote: LOT-0072
Título: SOLUTIE RINGER 500 ML FL
Identificador interno: 72
Lote: LOT-0073
Título: SOLUTIE RINGER 500ML PUNGI
Identificador interno: 73
Lote: LOT-0074
Título: SOLUTIE RINGER LACTAT
Identificador interno: 74
Lote: LOT-0075
Título: SULFASALAZINUM 500 MG
Identificador interno: 75
Lote: LOT-0076
Título: TIXOCORTOLUM PIVALAT FL
Identificador interno: 76
Lote: LOT-0077
Título: TOLPERISONUM 150 MG CPR.FILM.
Identificador interno: 77
Clasificación adicional (cpv): 33632200 Miorrelajantes
Lote: LOT-0078
Identificador interno: 78
Lote: LOT-0079
Título: VANCOMYCINUM 125 MG CPS
Identificador interno: 79
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 18385
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: ACENOCUMAROLUM 4MG CPR
Sisäinen tunniste: 1
Lisäluokitus (cpv): 33622200 Verenpainelääkkeet
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: ACETAZOLAMIDUM 250 MG
Sisäinen tunniste: 2
Lisäluokitus (cpv): 33662100 Silmätautien lääkkeet
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: AMITRIPTYLINUM 25MG CPR.FILM.
Sisäinen tunniste: 3
Lisäluokitus (cpv): 33661600 Depressiolääkkeet
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: 4
Lisäluokitus (cpv): 33695000 Kaikki muut ei-terapeuttiset valmisteet
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: BROMFENACUM 0.9MG/ML
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: BUDESONIDUM 2MG/DOZA
Sisäinen tunniste: 6
Lisäluokitus (cpv): 33614000 Ripulin ja suolistoinfektioiden lääkkeet
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: CARBETOCINUM 100µg/ml FL
Sisäinen tunniste: 7
Lisäluokitus (cpv): 33641200 Muut gynekologiset valmisteet
Osa: LOT-0008
Ilmoituksen nimi: CEFOPERAZONUM 2 GR FL
Sisäinen tunniste: 8
Lisäluokitus (cpv): 33651100 Systeemiset bakteerilääkkeet
Osa: LOT-0009
Ilmoituksen nimi: CEFOPERAZONUM 1GR FL
Sisäinen tunniste: 9
Osa: LOT-0010
Ilmoituksen nimi: CIPROFLOXACINUM 2mg/1ml FL
Sisäinen tunniste: 10
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: CLOMIPRAMINUM 25 MG DJ
Sisäinen tunniste: 11
Osa: LOT-0012
Sisäinen tunniste: 12
Osa: LOT-0013
Sisäinen tunniste: 13
Lisäluokitus (cpv): 33674000 Yskänlääkkeet ja vilustumislääkkeet
Osa: LOT-0014
Ilmoituksen nimi: COMBINATII (STEROFUNDIN ISO)
Sisäinen tunniste: 14
Lisäluokitus (cpv): 33692210 Parenteraaliset ravintoliuokset
Osa: LOT-0015
Sisäinen tunniste: 15
Lisäluokitus (cpv): 33621400 Veren korvikkeet ja perfuusioliuokset
Osa: LOT-0016
Ilmoituksen nimi: DIHYDROCODEINUM 120 MG CPR
Sisäinen tunniste: 16
Lisäluokitus (cpv): 33661200 Analgeetit
Osa: LOT-0017
Sisäinen tunniste: 17
Osa: LOT-0018
Ilmoituksen nimi: DIHYDROCODEINUM 90 MG CPR
Sisäinen tunniste: 18
Osa: LOT-0019
Ilmoituksen nimi: ERGOMETRINUM F
Sisäinen tunniste: 19
Osa: LOT-0020
Ilmoituksen nimi: ETOMIDATUM 2MG/ML
Sisäinen tunniste: 20
Lisäluokitus (cpv): 33622700 Kalsiuminestäjät
Osa: LOT-0021
Ilmoituksen nimi: FAMOTIDINUM 20MG FL
Sisäinen tunniste: 21
Lisäluokitus (cpv): 33611000 Liikahappoisuuden hoitoon tarkoitetut valmisteet
Osa: LOT-0022
Ilmoituksen nimi: FLUMAZENILUM 0,1 MG/ML F
Sisäinen tunniste: 22
Lisäluokitus (cpv): 33693000 Kaikki muut lääkeaineet
Osa: LOT-0023
Ilmoituksen nimi: FLUPENTIXOLUM 20MG/ML F
Sisäinen tunniste: 23
Lisäluokitus (cpv): 33661500 Psykoosilääkkeet
Osa: LOT-0024
Ilmoituksen nimi: GELATINUM 4MG/100ML
Sisäinen tunniste: 24
Osa: LOT-0025
Ilmoituksen nimi: GLUCOSUM 10% 250ML PUNGI PVC
Sisäinen tunniste: 25
Lisäluokitus (cpv): 33692400 Perfuusioliuokset
Osa: LOT-0026
Ilmoituksen nimi: GLUCOSUM 10% 500ML FL
Sisäinen tunniste: 26
Osa: LOT-0027
Ilmoituksen nimi: GLUCOSUM 5% 250ML FL PE JD
Sisäinen tunniste: 27
Osa: LOT-0028
Ilmoituksen nimi: GLUCOSUM 5% 250ML PUNGI
Sisäinen tunniste: 28
Osa: LOT-0029
Ilmoituksen nimi: GLUCOSUM 5% 500ML FL PE JD
Sisäinen tunniste: 29
Osa: LOT-0030
Ilmoituksen nimi: GLUCOSUM 5% 500ML PUNGA
Sisäinen tunniste: 30
Osa: LOT-0031
Ilmoituksen nimi: IBUPROFENUM 600 mg
Sisäinen tunniste: 31
Lisäluokitus (cpv): 33632100 Tulehduskipu- ja reumalääkkeet
Osa: LOT-0032
Ilmoituksen nimi: INDOMETACINUM 0.1%
Sisäinen tunniste: 32
Osa: LOT-0033
Ilmoituksen nimi: KETOPROFENUM 100MG CPR S.R.
Sisäinen tunniste: 33
Osa: LOT-0034
Sisäinen tunniste: 34
Osa: LOT-0035
Ilmoituksen nimi: MAGNESII SULFAS F
Sisäinen tunniste: 35
Lisäluokitus (cpv): 33692500 Injektioliuokset
Osa: LOT-0036
Ilmoituksen nimi: MANNITOLUM 15% 250ML FL
Sisäinen tunniste: 36
Osa: LOT-0037
Sisäinen tunniste: 37
Osa: LOT-0038
Ilmoituksen nimi: MESALAZINUM CPR 400MG
Sisäinen tunniste: 38
Osa: LOT-0039
Ilmoituksen nimi: METHYLDOPUM 250MG CPR
Sisäinen tunniste: 39
Osa: LOT-0040
Ilmoituksen nimi: METHYLERGOMET- RINUM 0,2 mg/ml
Sisäinen tunniste: 40
Osa: LOT-0041
Ilmoituksen nimi: METRONIDAZOLUM 500MG/100ML FL
Sisäinen tunniste: 41
Osa: LOT-0042
Ilmoituksen nimi: METRONIDAZOLUM 250 MG CPR
Sisäinen tunniste: 42
Lisäluokitus (cpv): 33691100 Alkueläimiin vaikuttavat lääkeaineet
Osa: LOT-0043
Ilmoituksen nimi: MORPHYNUM CPR 100 MG
Sisäinen tunniste: 43
Osa: LOT-0044
Ilmoituksen nimi: MORPHYNUM CPR 20 MG
Sisäinen tunniste: 44
Osa: LOT-0045
Ilmoituksen nimi: MORPHYNUM CPR 30 MG
Sisäinen tunniste: 45
Osa: LOT-0046
Ilmoituksen nimi: MORPHYNUM CPR 60 MG
Sisäinen tunniste: 46
Osa: LOT-0047
Ilmoituksen nimi: NAFTIFINUM 10MG/ML
Sisäinen tunniste: 47
Lisäluokitus (cpv): 33631500 Ihonhoitoon käytettävät kortikosteroidit ja ihonhoitovalmisteet
Osa: LOT-0048
Ilmoituksen nimi: NATRII CHLORIDUM 0.9% 100 ML FL
Sisäinen tunniste: 48
Osa: LOT-0049
Sisäinen tunniste: 49
Osa: LOT-0050
Sisäinen tunniste: 50
Osa: LOT-0051
Sisäinen tunniste: 51
Osa: LOT-0052
Sisäinen tunniste: 52
Osa: LOT-0053
Sisäinen tunniste: 53
Osa: LOT-0054
Sisäinen tunniste: 54
Osa: LOT-0055
Sisäinen tunniste: 55
Osa: LOT-0056
Sisäinen tunniste: 56
Osa: LOT-0057
Ilmoituksen nimi: NITROGLYCERINUM F
Sisäinen tunniste: 57
Osa: LOT-0058
Ilmoituksen nimi: NUTRIFLEX LIPID PLUS 1875 ML
Sisäinen tunniste: 58
Osa: LOT-0059
Ilmoituksen nimi: OFLOXACINUM 0.3% SOL. OFTALM.
Sisäinen tunniste: 59
Osa: LOT-0060
Ilmoituksen nimi: PAROXETINUM 20 MG CPR
Sisäinen tunniste: 60
Osa: LOT-0061
Ilmoituksen nimi: POTASSIUM CHLORIDE 7.45% FL
Sisäinen tunniste: 61
Osa: LOT-0062
Ilmoituksen nimi: PROTAMINI SULFAS 10MG/ML 5ML FL
Sisäinen tunniste: 62
Osa: LOT-0063
Sisäinen tunniste: 63
Osa: LOT-0064
Ilmoituksen nimi: QUINAPRILUM x 10MG CPR.FILM
Sisäinen tunniste: 64
Lisäluokitus (cpv): 33622800 Reniini-angiotensiini-järjestelmään vaikuttavat lääkeaineet
Osa: LOT-0065
Ilmoituksen nimi: RANITIDINUM INJ. F
Sisäinen tunniste: 65
Osa: LOT-0066
Ilmoituksen nimi: RISPERIDONUM 4MG CPR.FILM
Sisäinen tunniste: 66
Osa: LOT-0067
Ilmoituksen nimi: SALBUTAMOLUM SIROP 125ML FL
Sisäinen tunniste: 67
Osa: LOT-0068
Sisäinen tunniste: 68
Lisäluokitus (cpv): 33673000 Obstruktiivisten hengitystiesairauksien lääkkeet
Osa: LOT-0069
Sisäinen tunniste: 69
Osa: LOT-0070
Sisäinen tunniste: 70
Osa: LOT-0071
Ilmoituksen nimi: SOLUTIE RINGER 250ML PUNGI
Sisäinen tunniste: 71
Osa: LOT-0072
Ilmoituksen nimi: SOLUTIE RINGER 500 ML FL
Sisäinen tunniste: 72
Osa: LOT-0073
Ilmoituksen nimi: SOLUTIE RINGER 500ML PUNGI
Sisäinen tunniste: 73
Osa: LOT-0074
Ilmoituksen nimi: SOLUTIE RINGER LACTAT
Sisäinen tunniste: 74
Osa: LOT-0075
Ilmoituksen nimi: SULFASALAZINUM 500 MG
Sisäinen tunniste: 75
Osa: LOT-0076
Ilmoituksen nimi: TIXOCORTOLUM PIVALAT FL
Sisäinen tunniste: 76
Osa: LOT-0077
Ilmoituksen nimi: TOLPERISONUM 150 MG CPR.FILM.
Sisäinen tunniste: 77
Lisäluokitus (cpv): 33632200 Lihasrelaksantit
Osa: LOT-0078
Sisäinen tunniste: 78
Osa: LOT-0079
Ilmoituksen nimi: VANCOMYCINUM 125 MG CPS
Sisäinen tunniste: 79
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 18385
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: ACENOCUMAROLUM 4MG CPR
Identifiant interne: 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 33622200 Antihypertenseurs
Lot: LOT-0002
Titre: ACETAZOLAMIDUM 250 MG
Identifiant interne: 2
Nomenclature complémentaire (cpv): 33662100 Médicaments ophtalmologiques
Lot: LOT-0003
Titre: AMITRIPTYLINUM 25MG CPR.FILM.
Identifiant interne: 3
Nomenclature complémentaire (cpv): 33661600 Psychoanaleptiques
Lot: LOT-0004
Titre: APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE
Identifiant interne: 4
Nomenclature complémentaire (cpv): 33695000 Tous les autres produits non thérapeutiques
Lot: LOT-0005
Titre: BROMFENACUM 0.9MG/ML
Identifiant interne: 5
Lot: LOT-0006
Titre: BUDESONIDUM 2MG/DOZA
Identifiant interne: 6
Nomenclature complémentaire (cpv): 33614000 Antidiarrhéiques, anti-inflammatoires et anti-infectieux intestinaux
Lot: LOT-0007
Titre: CARBETOCINUM 100µg/ml FL
Identifiant interne: 7
Nomenclature complémentaire (cpv): 33641200 Autres médicaments gynécologiques
Lot: LOT-0008
Titre: CEFOPERAZONUM 2 GR FL
Identifiant interne: 8
Nomenclature complémentaire (cpv): 33651100 Antibactériens à usage systémique
Lot: LOT-0009
Titre: CEFOPERAZONUM 1GR FL
Identifiant interne: 9
Lot: LOT-0010
Titre: CIPROFLOXACINUM 2mg/1ml FL
Identifiant interne: 10
Lot: LOT-0011
Titre: CLOMIPRAMINUM 25 MG DJ
Identifiant interne: 11
Lot: LOT-0012
Identifiant interne: 12
Lot: LOT-0013
Identifiant interne: 13
Nomenclature complémentaire (cpv): 33674000 Médicaments de la toux et du rhume
Lot: LOT-0014
Titre: COMBINATII (STEROFUNDIN ISO)
Identifiant interne: 14
Nomenclature complémentaire (cpv): 33692210 Solutions d'alimentation parentérale
Lot: LOT-0015
Identifiant interne: 15
Nomenclature complémentaire (cpv): 33621400 Substituts de plasma sanguin et solutions pour perfusions
Lot: LOT-0016
Titre: DIHYDROCODEINUM 120 MG CPR
Identifiant interne: 16
Nomenclature complémentaire (cpv): 33661200 Analgésiques
Lot: LOT-0017
Titre: ACENOCUDIHYDROCODEINUM 60 MG CPR
Identifiant interne: 17
Lot: LOT-0018
Titre: DIHYDROCODEINUM 90 MG CPR
Identifiant interne: 18
Lot: LOT-0019
Titre: ERGOMETRINUM F
Identifiant interne: 19
Lot: LOT-0020
Titre: ETOMIDATUM 2MG/ML
Identifiant interne: 20
Nomenclature complémentaire (cpv): 33622700 Inhibiteurs calciques
Lot: LOT-0021
Titre: FAMOTIDINUM 20MG FL
Identifiant interne: 21
Nomenclature complémentaire (cpv): 33611000 Médicaments contre les troubles liés à l'hyperacidité
Lot: LOT-0022
Titre: FLUMAZENILUM 0,1 MG/ML F
Identifiant interne: 22
Nomenclature complémentaire (cpv): 33693000 Tous les autres produits thérapeutiques
Lot: LOT-0023
Titre: FLUPENTIXOLUM 20MG/ML F
Identifiant interne: 23
Nomenclature complémentaire (cpv): 33661500 Psycholeptiques
Lot: LOT-0024
Titre: GELATINUM 4MG/100ML
Identifiant interne: 24
Lot: LOT-0025
Titre: GLUCOSUM 10% 250ML PUNGI PVC
Identifiant interne: 25
Nomenclature complémentaire (cpv): 33692400 Solutions pour perfusions
Lot: LOT-0026
Titre: GLUCOSUM 10% 500ML FL
Identifiant interne: 26
Lot: LOT-0027
Titre: GLUCOSUM 5% 250ML FL PE JD
Identifiant interne: 27
Lot: LOT-0028
Titre: GLUCOSUM 5% 250ML PUNGI
Identifiant interne: 28
Lot: LOT-0029
Titre: GLUCOSUM 5% 500ML FL PE JD
Identifiant interne: 29
Lot: LOT-0030
Titre: GLUCOSUM 5% 500ML PUNGA
Identifiant interne: 30
Lot: LOT-0031
Titre: IBUPROFENUM 600 mg
Identifiant interne: 31
Nomenclature complémentaire (cpv): 33632100 Anti-inflammatoires et antirhumatismaux
Lot: LOT-0032
Titre: INDOMETACINUM 0.1%
Identifiant interne: 32
Lot: LOT-0033
Titre: KETOPROFENUM 100MG CPR S.R.
Identifiant interne: 33
Lot: LOT-0034
Identifiant interne: 34
Lot: LOT-0035
Titre: MAGNESII SULFAS F
Identifiant interne: 35
Nomenclature complémentaire (cpv): 33692500 Solutions injectables
Lot: LOT-0036
Titre: MANNITOLUM 15% 250ML FL
Identifiant interne: 36
Lot: LOT-0037
Identifiant interne: 37
Lot: LOT-0038
Titre: MESALAZINUM CPR 400MG
Identifiant interne: 38
Lot: LOT-0039
Titre: METHYLDOPUM 250MG CPR
Identifiant interne: 39
Lot: LOT-0040
Titre: METHYLERGOMET- RINUM 0,2 mg/ml
Identifiant interne: 40
Lot: LOT-0041
Titre: METRONIDAZOLUM 500MG/100ML FL
Identifiant interne: 41
Lot: LOT-0042
Titre: METRONIDAZOLUM 250 MG CPR
Identifiant interne: 42
Nomenclature complémentaire (cpv): 33691100 Antiprotozoaires
Lot: LOT-0043
Titre: MORPHYNUM CPR 100 MG
Identifiant interne: 43
Lot: LOT-0044
Titre: MORPHYNUM CPR 20 MG
Identifiant interne: 44
Lot: LOT-0045
Titre: MORPHYNUM CPR 30 MG
Identifiant interne: 45
Lot: LOT-0046
Titre: MORPHYNUM CPR 60 MG
Identifiant interne: 46
Lot: LOT-0047
Titre: NAFTIFINUM 10MG/ML
Identifiant interne: 47
Nomenclature complémentaire (cpv): 33631500 Corticostéroïdes à usage dermatologique et préparations dermatologiques
Lot: LOT-0048
Titre: NATRII CHLORIDUM 0.9% 100 ML FL
Identifiant interne: 48
Lot: LOT-0049
Titre: NATRII CHLORIDUM 0.9% 1000 ML FL
Identifiant interne: 49
Lot: LOT-0050
Identifiant interne: 50
Lot: LOT-0051
Titre: NATRII CHLORIDUM 0.9% 500ML SACI
Identifiant interne: 51
Lot: LOT-0052
Identifiant interne: 52
Lot: LOT-0053
Identifiant interne: 53
Lot: LOT-0054
Titre: NATRII CHLORIDUM 5,85%, FL 20 ML
Identifiant interne: 54
Lot: LOT-0055
Titre: NATRII CHLORIDUM 5,85%, FLX100ML
Identifiant interne: 55
Lot: LOT-0056
Identifiant interne: 56
Lot: LOT-0057
Titre: NITROGLYCERINUM F
Identifiant interne: 57
Lot: LOT-0058
Titre: NUTRIFLEX LIPID PLUS 1875 ML
Identifiant interne: 58
Lot: LOT-0059
Titre: OFLOXACINUM 0.3% SOL. OFTALM.
Identifiant interne: 59
Lot: LOT-0060
Titre: PAROXETINUM 20 MG CPR
Identifiant interne: 60
Lot: LOT-0061
Titre: POTASSIUM CHLORIDE 7.45% FL
Identifiant interne: 61
Lot: LOT-0062
Titre: PROTAMINI SULFAS 10MG/ML 5ML FL
Identifiant interne: 62
Lot: LOT-0063
Identifiant interne: 63
Lot: LOT-0064
Titre: QUINAPRILUM x 10MG CPR.FILM
Identifiant interne: 64
Nomenclature complémentaire (cpv): 33622800 Médicaments agissant sur le système rénine-angiotensine
Lot: LOT-0065
Titre: RANITIDINUM INJ. F
Identifiant interne: 65
Lot: LOT-0066
Titre: RISPERIDONUM 4MG CPR.FILM
Identifiant interne: 66
Lot: LOT-0067
Titre: SALBUTAMOLUM SIROP 125ML FL
Identifiant interne: 67
Lot: LOT-0068
Identifiant interne: 68
Nomenclature complémentaire (cpv): 33673000 Médicaments contre les maladies obstructives des voies respiratoires
Lot: LOT-0069
Identifiant interne: 69
Lot: LOT-0070
Identifiant interne: 70
Lot: LOT-0071
Titre: SOLUTIE RINGER 250ML PUNGI
Identifiant interne: 71
Lot: LOT-0072
Titre: SOLUTIE RINGER 500 ML FL
Identifiant interne: 72
Lot: LOT-0073
Titre: SOLUTIE RINGER 500ML PUNGI
Identifiant interne: 73
Lot: LOT-0074
Titre: SOLUTIE RINGER LACTAT
Identifiant interne: 74
Lot: LOT-0075
Titre: SULFASALAZINUM 500 MG
Identifiant interne: 75
Lot: LOT-0076
Titre: TIXOCORTOLUM PIVALAT FL
Identifiant interne: 76
Lot: LOT-0077
Titre: TOLPERISONUM 150 MG CPR.FILM.
Identifiant interne: 77
Nomenclature complémentaire (cpv): 33632200 Myorelaxants
Lot: LOT-0078
Identifiant interne: 78
Lot: LOT-0079
Titre: VANCOMYCINUM 125 MG CPS
Identifiant interne: 79
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 18385
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: ACENOCUMAROLUM 4MG CPR
Aitheantóir inmheánach: 1
Aicmiú breise (cpv): 33622200 Antihypertensives
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: ACETAZOLAMIDUM 250 MG
Aitheantóir inmheánach: 2
Aicmiú breise (cpv): 33662100 Ophthalmologicals
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: AMITRIPTYLINUM 25MG CPR.FILM.
Aitheantóir inmheánach: 3
Aicmiú breise (cpv): 33661600 Psychoanaleptics
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Aicmiú breise (cpv): 33695000 All other non-therapeutic products
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: BROMFENACUM 0.9MG/ML
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: BUDESONIDUM 2MG/DOZA
Aitheantóir inmheánach: 6
Aicmiú breise (cpv): 33614000 Antidiarrhoeals, intestinal anti-inflammatory/anti-infective agents
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: CARBETOCINUM 100µg/ml FL
Aitheantóir inmheánach: 7
Aicmiú breise (cpv): 33641200 Other gynaecologicals
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: CEFOPERAZONUM 2 GR FL
Aitheantóir inmheánach: 8
Aicmiú breise (cpv): 33651100 Antibacterials for systemic use
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: CEFOPERAZONUM 1GR FL
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: CIPROFLOXACINUM 2mg/1ml FL
Aitheantóir inmheánach: 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: CLOMIPRAMINUM 25 MG DJ
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: 12
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: 13
Aicmiú breise (cpv): 33674000 Cough and cold preparations
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: COMBINATII (STEROFUNDIN ISO)
Aitheantóir inmheánach: 14
Aicmiú breise (cpv): 33692210 Parenteral feeding solutions
Luchtóg: LOT-0015
Aitheantóir inmheánach: 15
Aicmiú breise (cpv): 33621400 Blood substitutes and perfusion solutions
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: DIHYDROCODEINUM 120 MG CPR
Aitheantóir inmheánach: 16
Aicmiú breise (cpv): 33661200 Analgesics
Luchtóg: LOT-0017
Aitheantóir inmheánach: 17
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: DIHYDROCODEINUM 90 MG CPR
Aitheantóir inmheánach: 18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: ERGOMETRINUM F
Aitheantóir inmheánach: 19
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: ETOMIDATUM 2MG/ML
Aitheantóir inmheánach: 20
Aicmiú breise (cpv): 33622700 Calcium channel blockers
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: FAMOTIDINUM 20MG FL
Aitheantóir inmheánach: 21
Aicmiú breise (cpv): 33611000 Medicinal products for acid related disorders
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: FLUMAZENILUM 0,1 MG/ML F
Aitheantóir inmheánach: 22
Aicmiú breise (cpv): 33693000 Other therapeutic products
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: FLUPENTIXOLUM 20MG/ML F
Aitheantóir inmheánach: 23
Aicmiú breise (cpv): 33661500 Psycholeptics
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: GELATINUM 4MG/100ML
Aitheantóir inmheánach: 24
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: GLUCOSUM 10% 250ML PUNGI PVC
Aitheantóir inmheánach: 25
Aicmiú breise (cpv): 33692400 Perfusion solutions
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: GLUCOSUM 10% 500ML FL
Aitheantóir inmheánach: 26
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: GLUCOSUM 5% 250ML FL PE JD
Aitheantóir inmheánach: 27
Luchtóg: LOT-0028
Teideal: GLUCOSUM 5% 250ML PUNGI
Aitheantóir inmheánach: 28
Luchtóg: LOT-0029
Teideal: GLUCOSUM 5% 500ML FL PE JD
Aitheantóir inmheánach: 29
Luchtóg: LOT-0030
Teideal: GLUCOSUM 5% 500ML PUNGA
Aitheantóir inmheánach: 30
Luchtóg: LOT-0031
Teideal: IBUPROFENUM 600 mg
Aitheantóir inmheánach: 31
Aicmiú breise (cpv): 33632100 Anti-inflammatory and anti-rheumatic products
Luchtóg: LOT-0032
Teideal: INDOMETACINUM 0.1%
Aitheantóir inmheánach: 32
Luchtóg: LOT-0033
Teideal: KETOPROFENUM 100MG CPR S.R.
Aitheantóir inmheánach: 33
Luchtóg: LOT-0034
Aitheantóir inmheánach: 34
Luchtóg: LOT-0035
Teideal: MAGNESII SULFAS F
Aitheantóir inmheánach: 35
Aicmiú breise (cpv): 33692500 Injectable solutions
Luchtóg: LOT-0036
Teideal: MANNITOLUM 15% 250ML FL
Aitheantóir inmheánach: 36
Luchtóg: LOT-0037
Aitheantóir inmheánach: 37
Luchtóg: LOT-0038
Teideal: MESALAZINUM CPR 400MG
Aitheantóir inmheánach: 38
Luchtóg: LOT-0039
Teideal: METHYLDOPUM 250MG CPR
Aitheantóir inmheánach: 39
Luchtóg: LOT-0040
Teideal: METHYLERGOMET- RINUM 0,2 mg/ml
Aitheantóir inmheánach: 40
Luchtóg: LOT-0041
Teideal: METRONIDAZOLUM 500MG/100ML FL
Aitheantóir inmheánach: 41
Luchtóg: LOT-0042
Teideal: METRONIDAZOLUM 250 MG CPR
Aitheantóir inmheánach: 42
Aicmiú breise (cpv): 33691100 Antiprotozoals
Luchtóg: LOT-0043
Teideal: MORPHYNUM CPR 100 MG
Aitheantóir inmheánach: 43
Luchtóg: LOT-0044
Teideal: MORPHYNUM CPR 20 MG
Aitheantóir inmheánach: 44
Luchtóg: LOT-0045
Teideal: MORPHYNUM CPR 30 MG
Aitheantóir inmheánach: 45
Luchtóg: LOT-0046
Teideal: MORPHYNUM CPR 60 MG
Aitheantóir inmheánach: 46
Luchtóg: LOT-0047
Teideal: NAFTIFINUM 10MG/ML
Aitheantóir inmheánach: 47
Aicmiú breise (cpv): 33631500 Corticosteroids for dermatological use and dermatological preparations
Luchtóg: LOT-0048
Aitheantóir inmheánach: 48
Luchtóg: LOT-0049
Aitheantóir inmheánach: 49
Luchtóg: LOT-0050
Aitheantóir inmheánach: 50
Luchtóg: LOT-0051
Aitheantóir inmheánach: 51
Luchtóg: LOT-0052
Aitheantóir inmheánach: 52
Luchtóg: LOT-0053
Aitheantóir inmheánach: 53
Luchtóg: LOT-0054
Aitheantóir inmheánach: 54
Luchtóg: LOT-0055
Aitheantóir inmheánach: 55
Luchtóg: LOT-0056
Aitheantóir inmheánach: 56
Luchtóg: LOT-0057
Teideal: NITROGLYCERINUM F
Aitheantóir inmheánach: 57
Luchtóg: LOT-0058
Teideal: NUTRIFLEX LIPID PLUS 1875 ML
Aitheantóir inmheánach: 58
Luchtóg: LOT-0059
Teideal: OFLOXACINUM 0.3% SOL. OFTALM.
Aitheantóir inmheánach: 59
Luchtóg: LOT-0060
Teideal: PAROXETINUM 20 MG CPR
Aitheantóir inmheánach: 60
Luchtóg: LOT-0061
Teideal: POTASSIUM CHLORIDE 7.45% FL
Aitheantóir inmheánach: 61
Luchtóg: LOT-0062
Aitheantóir inmheánach: 62
Luchtóg: LOT-0063
Aitheantóir inmheánach: 63
Luchtóg: LOT-0064
Teideal: QUINAPRILUM x 10MG CPR.FILM
Aitheantóir inmheánach: 64
Aicmiú breise (cpv): 33622800 Agents acting on the renin-angiotensin system
Luchtóg: LOT-0065
Teideal: RANITIDINUM INJ. F
Aitheantóir inmheánach: 65
Luchtóg: LOT-0066
Teideal: RISPERIDONUM 4MG CPR.FILM
Aitheantóir inmheánach: 66
Luchtóg: LOT-0067
Teideal: SALBUTAMOLUM SIROP 125ML FL
Aitheantóir inmheánach: 67
Luchtóg: LOT-0068
Aitheantóir inmheánach: 68
Aicmiú breise (cpv): 33673000 Medicinal products for obstructive airway diseases
Luchtóg: LOT-0069
Aitheantóir inmheánach: 69
Luchtóg: LOT-0070
Aitheantóir inmheánach: 70
Luchtóg: LOT-0071
Teideal: SOLUTIE RINGER 250ML PUNGI
Aitheantóir inmheánach: 71
Luchtóg: LOT-0072
Teideal: SOLUTIE RINGER 500 ML FL
Aitheantóir inmheánach: 72
Luchtóg: LOT-0073
Teideal: SOLUTIE RINGER 500ML PUNGI
Aitheantóir inmheánach: 73
Luchtóg: LOT-0074
Teideal: SOLUTIE RINGER LACTAT
Aitheantóir inmheánach: 74
Luchtóg: LOT-0075
Teideal: SULFASALAZINUM 500 MG
Aitheantóir inmheánach: 75
Luchtóg: LOT-0076
Teideal: TIXOCORTOLUM PIVALAT FL
Aitheantóir inmheánach: 76
Luchtóg: LOT-0077
Teideal: TOLPERISONUM 150 MG CPR.FILM.
Aitheantóir inmheánach: 77
Aicmiú breise (cpv): 33632200 Muscle relaxants
Luchtóg: LOT-0078
Aitheantóir inmheánach: 78
Luchtóg: LOT-0079
Teideal: VANCOMYCINUM 125 MG CPS
Aitheantóir inmheánach: 79
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 18385
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: ACENOCUMAROLUM 4MG CPR
Belső azonosító: 1
További osztályozás (cpv): 33622200 Magas vérnyomás elleni szerek
Rész: LOT-0002
Cím: ACETAZOLAMIDUM 250 MG
Belső azonosító: 2
További osztályozás (cpv): 33662100 Szemészeti gyógyszerek
Rész: LOT-0003
Cím: AMITRIPTYLINUM 25MG CPR.FILM.
Belső azonosító: 3
További osztályozás (cpv): 33661600 Pszichoanaleptikumok
Rész: LOT-0004
Cím: APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE
Belső azonosító: 4
További osztályozás (cpv): 33695000 Egyéb nem terápiás szerek
Rész: LOT-0005
Cím: BROMFENACUM 0.9MG/ML
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: BUDESONIDUM 2MG/DOZA
Belső azonosító: 6
További osztályozás (cpv): 33614000 Hasmenés elleni szerek
Rész: LOT-0007
Cím: CARBETOCINUM 100µg/ml FL
Belső azonosító: 7
További osztályozás (cpv): 33641200 Egyéb nőgyógyászati gyógyszerek
Rész: LOT-0008
Cím: CEFOPERAZONUM 2 GR FL
Belső azonosító: 8
További osztályozás (cpv): 33651100 Baktériumellenes szerek szisztémás használatra
Rész: LOT-0009
Cím: CEFOPERAZONUM 1GR FL
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Cím: CIPROFLOXACINUM 2mg/1ml FL
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0011
Cím: CLOMIPRAMINUM 25 MG DJ
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: 12
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: 13
További osztályozás (cpv): 33674000 Köhögés és megfázás gyógyszerei
Rész: LOT-0014
Cím: COMBINATII (STEROFUNDIN ISO)
Belső azonosító: 14
További osztályozás (cpv): 33692210 Parenterális tápoldatok
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 15
További osztályozás (cpv): 33621400 Vérpótló szerek és perfúziós oldatok
Rész: LOT-0016
Cím: DIHYDROCODEINUM 120 MG CPR
Belső azonosító: 16
További osztályozás (cpv): 33661200 Fájdalomcsillapítók
Rész: LOT-0017
Cím: ACENOCUDIHYDROCODEINUM 60 MG CPR
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0018
Cím: DIHYDROCODEINUM 90 MG CPR
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0019
Cím: ERGOMETRINUM F
Belső azonosító: 19
Rész: LOT-0020
Cím: ETOMIDATUM 2MG/ML
Belső azonosító: 20
További osztályozás (cpv): 33622700 Kalciumcsatorna-blokkolók
Rész: LOT-0021
Cím: FAMOTIDINUM 20MG FL
Belső azonosító: 21
További osztályozás (cpv): 33611000 Savtúltengéses zavarok gyógyszerei
Rész: LOT-0022
Cím: FLUMAZENILUM 0,1 MG/ML F
Belső azonosító: 22
További osztályozás (cpv): 33693000 Egyéb terápiás szerek
Rész: LOT-0023
Cím: FLUPENTIXOLUM 20MG/ML F
Belső azonosító: 23
További osztályozás (cpv): 33661500 Nyugtatók
Rész: LOT-0024
Cím: GELATINUM 4MG/100ML
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0025
Cím: GLUCOSUM 10% 250ML PUNGI PVC
Belső azonosító: 25
További osztályozás (cpv): 33692400 Perfúziós oldatok
Rész: LOT-0026
Cím: GLUCOSUM 10% 500ML FL
Belső azonosító: 26
Rész: LOT-0027
Cím: GLUCOSUM 5% 250ML FL PE JD
Belső azonosító: 27
Rész: LOT-0028
Cím: GLUCOSUM 5% 250ML PUNGI
Belső azonosító: 28
Rész: LOT-0029
Cím: GLUCOSUM 5% 500ML FL PE JD
Belső azonosító: 29
Rész: LOT-0030
Cím: GLUCOSUM 5% 500ML PUNGA
Belső azonosító: 30
Rész: LOT-0031
Cím: IBUPROFENUM 600 mg
Belső azonosító: 31
További osztályozás (cpv): 33632100 Gyulladáscsökkentők és antireumatikumok
Rész: LOT-0032
Cím: INDOMETACINUM 0.1%
Belső azonosító: 32
Rész: LOT-0033
Cím: KETOPROFENUM 100MG CPR S.R.
Belső azonosító: 33
Rész: LOT-0034
Belső azonosító: 34
Rész: LOT-0035
Cím: MAGNESII SULFAS F
Belső azonosító: 35
További osztályozás (cpv): 33692500 Injekciós oldatok
Rész: LOT-0036
Cím: MANNITOLUM 15% 250ML FL
Belső azonosító: 36
Rész: LOT-0037
Belső azonosító: 37
Rész: LOT-0038
Cím: MESALAZINUM CPR 400MG
Belső azonosító: 38
Rész: LOT-0039
Cím: METHYLDOPUM 250MG CPR
Belső azonosító: 39
Rész: LOT-0040
Cím: METHYLERGOMET- RINUM 0,2 mg/ml
Belső azonosító: 40
Rész: LOT-0041
Cím: METRONIDAZOLUM 500MG/100ML FL
Belső azonosító: 41
Rész: LOT-0042
Cím: METRONIDAZOLUM 250 MG CPR
Belső azonosító: 42
További osztályozás (cpv): 33691100 Egysejtű paraziták okozta betegségek gyógyszerei
Rész: LOT-0043
Cím: MORPHYNUM CPR 100 MG
Belső azonosító: 43
Rész: LOT-0044
Cím: MORPHYNUM CPR 20 MG
Belső azonosító: 44
Rész: LOT-0045
Cím: MORPHYNUM CPR 30 MG
Belső azonosító: 45
Rész: LOT-0046
Cím: MORPHYNUM CPR 60 MG
Belső azonosító: 46
Rész: LOT-0047
Cím: NAFTIFINUM 10MG/ML
Belső azonosító: 47
További osztályozás (cpv): 33631500 Corticosteroidok bőrgyógyászati használatra és bőrgyógyászati készítmények
Rész: LOT-0048
Cím: NATRII CHLORIDUM 0.9% 100 ML FL
Belső azonosító: 48
Rész: LOT-0049
Cím: NATRII CHLORIDUM 0.9% 1000 ML FL
Belső azonosító: 49
Rész: LOT-0050
Belső azonosító: 50
Rész: LOT-0051
Cím: NATRII CHLORIDUM 0.9% 500ML SACI
Belső azonosító: 51
Rész: LOT-0052
Belső azonosító: 52
Rész: LOT-0053
Cím: NATRII CHLORIDUM 0.9% 250 ML SACI
Belső azonosító: 53
Rész: LOT-0054
Cím: NATRII CHLORIDUM 5,85%, FL 20 ML
Belső azonosító: 54
Rész: LOT-0055
Cím: NATRII CHLORIDUM 5,85%, FLX100ML
Belső azonosító: 55
Rész: LOT-0056
Belső azonosító: 56
Rész: LOT-0057
Cím: NITROGLYCERINUM F
Belső azonosító: 57
Rész: LOT-0058
Cím: NUTRIFLEX LIPID PLUS 1875 ML
Belső azonosító: 58
Rész: LOT-0059
Cím: OFLOXACINUM 0.3% SOL. OFTALM.
Belső azonosító: 59
Rész: LOT-0060
Cím: PAROXETINUM 20 MG CPR
Belső azonosító: 60
Rész: LOT-0061
Cím: POTASSIUM CHLORIDE 7.45% FL
Belső azonosító: 61
Rész: LOT-0062
Cím: PROTAMINI SULFAS 10MG/ML 5ML FL
Belső azonosító: 62
Rész: LOT-0063
Belső azonosító: 63
Rész: LOT-0064
Cím: QUINAPRILUM x 10MG CPR.FILM
Belső azonosító: 64
További osztályozás (cpv): 33622800 A rennin-angistenzin rendszerre ható szerek
Rész: LOT-0065
Cím: RANITIDINUM INJ. F
Belső azonosító: 65
Rész: LOT-0066
Cím: RISPERIDONUM 4MG CPR.FILM
Belső azonosító: 66
Rész: LOT-0067
Cím: SALBUTAMOLUM SIROP 125ML FL
Belső azonosító: 67
Rész: LOT-0068
Belső azonosító: 68
További osztályozás (cpv): 33673000 A légút obstruktív betegségeinek gyógyszerei
Rész: LOT-0069
Belső azonosító: 69
Rész: LOT-0070
Belső azonosító: 70
Rész: LOT-0071
Cím: SOLUTIE RINGER 250ML PUNGI
Belső azonosító: 71
Rész: LOT-0072
Cím: SOLUTIE RINGER 500 ML FL
Belső azonosító: 72
Rész: LOT-0073
Cím: SOLUTIE RINGER 500ML PUNGI
Belső azonosító: 73
Rész: LOT-0074
Cím: SOLUTIE RINGER LACTAT
Belső azonosító: 74
Rész: LOT-0075
Cím: SULFASALAZINUM 500 MG
Belső azonosító: 75
Rész: LOT-0076
Cím: TIXOCORTOLUM PIVALAT FL
Belső azonosító: 76
Rész: LOT-0077
Cím: TOLPERISONUM 150 MG CPR.FILM.
Belső azonosító: 77
További osztályozás (cpv): 33632200 Izomlazítók
Rész: LOT-0078
Belső azonosító: 78
Rész: LOT-0079
Cím: VANCOMYCINUM 125 MG CPS
Belső azonosító: 79
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 18385
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: ACENOCUMAROLUM 4MG CPR
Identificativo interno: 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33622200 Antiipertensivi
Lotto: LOT-0002
Titolo: ACETAZOLAMIDUM 250 MG
Identificativo interno: 2
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33662100 Prodotti oftalmologici
Lotto: LOT-0003
Titolo: AMITRIPTYLINUM 25MG CPR.FILM.
Identificativo interno: 3
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33661600 Psicoanalettici
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33695000 Tutti gli altri medicinali non terapeutici
Lotto: LOT-0005
Titolo: BROMFENACUM 0.9MG/ML
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: BUDESONIDUM 2MG/DOZA
Identificativo interno: 6
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33614000 Antidiarroici, antinfiammatori intestinali/agenti antinfettivi
Lotto: LOT-0007
Titolo: CARBETOCINUM 100µg/ml FL
Identificativo interno: 7
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33641200 Altri medicinali ginecologici
Lotto: LOT-0008
Titolo: CEFOPERAZONUM 2 GR FL
Identificativo interno: 8
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33651100 Antibatterici per uso sistemico
Lotto: LOT-0009
Titolo: CEFOPERAZONUM 1GR FL
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: CIPROFLOXACINUM 2mg/1ml FL
Identificativo interno: 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: CLOMIPRAMINUM 25 MG DJ
Identificativo interno: 11
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 12
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 13
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33674000 Preparati contro la tosse e il raffreddore
Lotto: LOT-0014
Titolo: COMBINATII (STEROFUNDIN ISO)
Identificativo interno: 14
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33692210 Soluzioni per somministrazione parenterale
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: 15
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33621400 Sostituti ematici e soluzioni per perfusioni
Lotto: LOT-0016
Titolo: DIHYDROCODEINUM 120 MG CPR
Identificativo interno: 16
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33661200 Analgesici
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: 17
Lotto: LOT-0018
Titolo: DIHYDROCODEINUM 90 MG CPR
Identificativo interno: 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: ERGOMETRINUM F
Identificativo interno: 19
Lotto: LOT-0020
Titolo: ETOMIDATUM 2MG/ML
Identificativo interno: 20
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33622700 Bloccanti del canale del calcio
Lotto: LOT-0021
Titolo: FAMOTIDINUM 20MG FL
Identificativo interno: 21
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33611000 Medicinali per I disordini acido correlati
Lotto: LOT-0022
Titolo: FLUMAZENILUM 0,1 MG/ML F
Identificativo interno: 22
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33693000 Altri medicinali terapeutici
Lotto: LOT-0023
Titolo: FLUPENTIXOLUM 20MG/ML F
Identificativo interno: 23
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33661500 Psicolettici
Lotto: LOT-0024
Titolo: GELATINUM 4MG/100ML
Identificativo interno: 24
Lotto: LOT-0025
Titolo: GLUCOSUM 10% 250ML PUNGI PVC
Identificativo interno: 25
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33692400 Soluzioni per perfusioni
Lotto: LOT-0026
Titolo: GLUCOSUM 10% 500ML FL
Identificativo interno: 26
Lotto: LOT-0027
Titolo: GLUCOSUM 5% 250ML FL PE JD
Identificativo interno: 27
Lotto: LOT-0028
Titolo: GLUCOSUM 5% 250ML PUNGI
Identificativo interno: 28
Lotto: LOT-0029
Titolo: GLUCOSUM 5% 500ML FL PE JD
Identificativo interno: 29
Lotto: LOT-0030
Titolo: GLUCOSUM 5% 500ML PUNGA
Identificativo interno: 30
Lotto: LOT-0031
Titolo: IBUPROFENUM 600 mg
Identificativo interno: 31
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33632100 Prodotti antinfiammatori e antireumatici
Lotto: LOT-0032
Titolo: INDOMETACINUM 0.1%
Identificativo interno: 32
Lotto: LOT-0033
Titolo: KETOPROFENUM 100MG CPR S.R.
Identificativo interno: 33
Lotto: LOT-0034
Identificativo interno: 34
Lotto: LOT-0035
Titolo: MAGNESII SULFAS F
Identificativo interno: 35
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33692500 Soluzioni iniettabili
Lotto: LOT-0036
Titolo: MANNITOLUM 15% 250ML FL
Identificativo interno: 36
Lotto: LOT-0037
Identificativo interno: 37
Lotto: LOT-0038
Titolo: MESALAZINUM CPR 400MG
Identificativo interno: 38
Lotto: LOT-0039
Titolo: METHYLDOPUM 250MG CPR
Identificativo interno: 39
Lotto: LOT-0040
Titolo: METHYLERGOMET- RINUM 0,2 mg/ml
Identificativo interno: 40
Lotto: LOT-0041
Titolo: METRONIDAZOLUM 500MG/100ML FL
Identificativo interno: 41
Lotto: LOT-0042
Titolo: METRONIDAZOLUM 250 MG CPR
Identificativo interno: 42
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33691100 Antiprotozoici
Lotto: LOT-0043
Titolo: MORPHYNUM CPR 100 MG
Identificativo interno: 43
Lotto: LOT-0044
Titolo: MORPHYNUM CPR 20 MG
Identificativo interno: 44
Lotto: LOT-0045
Titolo: MORPHYNUM CPR 30 MG
Identificativo interno: 45
Lotto: LOT-0046
Titolo: MORPHYNUM CPR 60 MG
Identificativo interno: 46
Lotto: LOT-0047
Titolo: NAFTIFINUM 10MG/ML
Identificativo interno: 47
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33631500 Corticosteroidi per uso dermatologico e preparati dermatologici
Lotto: LOT-0048
Titolo: NATRII CHLORIDUM 0.9% 100 ML FL
Identificativo interno: 48
Lotto: LOT-0049
Identificativo interno: 49
Lotto: LOT-0050
Identificativo interno: 50
Lotto: LOT-0051
Identificativo interno: 51
Lotto: LOT-0052
Identificativo interno: 52
Lotto: LOT-0053
Identificativo interno: 53
Lotto: LOT-0054
Identificativo interno: 54
Lotto: LOT-0055
Identificativo interno: 55
Lotto: LOT-0056
Identificativo interno: 56
Lotto: LOT-0057
Titolo: NITROGLYCERINUM F
Identificativo interno: 57
Lotto: LOT-0058
Titolo: NUTRIFLEX LIPID PLUS 1875 ML
Identificativo interno: 58
Lotto: LOT-0059
Titolo: OFLOXACINUM 0.3% SOL. OFTALM.
Identificativo interno: 59
Lotto: LOT-0060
Titolo: PAROXETINUM 20 MG CPR
Identificativo interno: 60
Lotto: LOT-0061
Titolo: POTASSIUM CHLORIDE 7.45% FL
Identificativo interno: 61
Lotto: LOT-0062
Titolo: PROTAMINI SULFAS 10MG/ML 5ML FL
Identificativo interno: 62
Lotto: LOT-0063
Identificativo interno: 63
Lotto: LOT-0064
Titolo: QUINAPRILUM x 10MG CPR.FILM
Identificativo interno: 64
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33622800 Agenti bloccanti il sistema renina-angiotensina
Lotto: LOT-0065
Titolo: RANITIDINUM INJ. F
Identificativo interno: 65
Lotto: LOT-0066
Titolo: RISPERIDONUM 4MG CPR.FILM
Identificativo interno: 66
Lotto: LOT-0067
Titolo: SALBUTAMOLUM SIROP 125ML FL
Identificativo interno: 67
Lotto: LOT-0068
Identificativo interno: 68
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33673000 Medicinali per le malattie respiratorie ostruttive
Lotto: LOT-0069
Identificativo interno: 69
Lotto: LOT-0070
Identificativo interno: 70
Lotto: LOT-0071
Titolo: SOLUTIE RINGER 250ML PUNGI
Identificativo interno: 71
Lotto: LOT-0072
Titolo: SOLUTIE RINGER 500 ML FL
Identificativo interno: 72
Lotto: LOT-0073
Titolo: SOLUTIE RINGER 500ML PUNGI
Identificativo interno: 73
Lotto: LOT-0074
Titolo: SOLUTIE RINGER LACTAT
Identificativo interno: 74
Lotto: LOT-0075
Titolo: SULFASALAZINUM 500 MG
Identificativo interno: 75
Lotto: LOT-0076
Titolo: TIXOCORTOLUM PIVALAT FL
Identificativo interno: 76
Lotto: LOT-0077
Titolo: TOLPERISONUM 150 MG CPR.FILM.
Identificativo interno: 77
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33632200 Rilassanti muscolari
Lotto: LOT-0078
Identificativo interno: 78
Lotto: LOT-0079
Titolo: VANCOMYCINUM 125 MG CPS
Identificativo interno: 79
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 18385
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: ACENOCUMAROLUM 4MG CPR
Vidaus identifikatorius: 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33622200 Kraujospūdį mažinantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: ACETAZOLAMIDUM 250 MG
Vidaus identifikatorius: 2
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33662100 Vaistai akių ligoms gydyti
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33661600 Psichoanaleptikai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33695000 Visi kiti negydomieji produktai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: BROMFENACUM 0.9MG/ML
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: BUDESONIDUM 2MG/DOZA
Vidaus identifikatorius: 6
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33614000 Antidiarėjiniai vaistai, vaistai žarnyno infekcinėms ir uždegiminėms ligoms gydyti
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: CARBETOCINUM 100µg/ml FL
Vidaus identifikatorius: 7
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33641200 Kiti ginekologiniai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: CEFOPERAZONUM 2 GR FL
Vidaus identifikatorius: 8
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33651100 Sistemiškai veikiantys antibakteriniai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: CEFOPERAZONUM 1GR FL
Vidaus identifikatorius: 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: CIPROFLOXACINUM 2mg/1ml FL
Vidaus identifikatorius: 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: CLOMIPRAMINUM 25 MG DJ
Vidaus identifikatorius: 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 13
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33674000 Vaistai nuo kosulio ir peršalimo
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 14
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33692210 Parenteraliniai maitinamieji tirpalai
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 15
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33621400 Plazmos pakaitalai ir infuziniai tirpalai
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: DIHYDROCODEINUM 120 MG CPR
Vidaus identifikatorius: 16
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33661200 Analgetikai
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: DIHYDROCODEINUM 90 MG CPR
Vidaus identifikatorius: 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: ERGOMETRINUM F
Vidaus identifikatorius: 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: ETOMIDATUM 2MG/ML
Vidaus identifikatorius: 20
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33622700 Kalcio kanalų blokatoriai
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: FAMOTIDINUM 20MG FL
Vidaus identifikatorius: 21
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33611000 Vaistai nuo ligų, susijusių su rūgštingumo sutrikimais
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: FLUMAZENILUM 0,1 MG/ML F
Vidaus identifikatorius: 22
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33693000 Kiti gydomieji produktai
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: FLUPENTIXOLUM 20MG/ML F
Vidaus identifikatorius: 23
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33661500 Psicholeptikai
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: GELATINUM 4MG/100ML
Vidaus identifikatorius: 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: 25
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33692400 Infuziniai tirpalai
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: GLUCOSUM 10% 500ML FL
Vidaus identifikatorius: 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: GLUCOSUM 5% 250ML FL PE JD
Vidaus identifikatorius: 27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pavadinimas: GLUCOSUM 5% 250ML PUNGI
Vidaus identifikatorius: 28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pavadinimas: GLUCOSUM 5% 500ML FL PE JD
Vidaus identifikatorius: 29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Pavadinimas: GLUCOSUM 5% 500ML PUNGA
Vidaus identifikatorius: 30
Pirkimo dalis: LOT-0031
Pavadinimas: IBUPROFENUM 600 mg
Vidaus identifikatorius: 31
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33632100 Priešuždegiminiai ir priešreumatiniai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pavadinimas: INDOMETACINUM 0.1%
Vidaus identifikatorius: 32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Vidaus identifikatorius: 33
Pirkimo dalis: LOT-0034
Vidaus identifikatorius: 34
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pavadinimas: MAGNESII SULFAS F
Vidaus identifikatorius: 35
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33692500 Švirkščiami tirpalai
Pirkimo dalis: LOT-0036
Pavadinimas: MANNITOLUM 15% 250ML FL
Vidaus identifikatorius: 36
Pirkimo dalis: LOT-0037
Vidaus identifikatorius: 37
Pirkimo dalis: LOT-0038
Pavadinimas: MESALAZINUM CPR 400MG
Vidaus identifikatorius: 38
Pirkimo dalis: LOT-0039
Pavadinimas: METHYLDOPUM 250MG CPR
Vidaus identifikatorius: 39
Pirkimo dalis: LOT-0040
Vidaus identifikatorius: 40
Pirkimo dalis: LOT-0041
Vidaus identifikatorius: 41
Pirkimo dalis: LOT-0042
Pavadinimas: METRONIDAZOLUM 250 MG CPR
Vidaus identifikatorius: 42
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33691100 Antiprotozojiniai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0043
Pavadinimas: MORPHYNUM CPR 100 MG
Vidaus identifikatorius: 43
Pirkimo dalis: LOT-0044
Pavadinimas: MORPHYNUM CPR 20 MG
Vidaus identifikatorius: 44
Pirkimo dalis: LOT-0045
Pavadinimas: MORPHYNUM CPR 30 MG
Vidaus identifikatorius: 45
Pirkimo dalis: LOT-0046
Pavadinimas: MORPHYNUM CPR 60 MG
Vidaus identifikatorius: 46
Pirkimo dalis: LOT-0047
Pavadinimas: NAFTIFINUM 10MG/ML
Vidaus identifikatorius: 47
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33631500 Kortikosteroidai odos ligoms gydyti
Pirkimo dalis: LOT-0048
Vidaus identifikatorius: 48
Pirkimo dalis: LOT-0049
Vidaus identifikatorius: 49
Pirkimo dalis: LOT-0050
Vidaus identifikatorius: 50
Pirkimo dalis: LOT-0051
Vidaus identifikatorius: 51
Pirkimo dalis: LOT-0052
Vidaus identifikatorius: 52
Pirkimo dalis: LOT-0053
Vidaus identifikatorius: 53
Pirkimo dalis: LOT-0054
Vidaus identifikatorius: 54
Pirkimo dalis: LOT-0055
Vidaus identifikatorius: 55
Pirkimo dalis: LOT-0056
Vidaus identifikatorius: 56
Pirkimo dalis: LOT-0057
Pavadinimas: NITROGLYCERINUM F
Vidaus identifikatorius: 57
Pirkimo dalis: LOT-0058
Vidaus identifikatorius: 58
Pirkimo dalis: LOT-0059
Vidaus identifikatorius: 59
Pirkimo dalis: LOT-0060
Pavadinimas: PAROXETINUM 20 MG CPR
Vidaus identifikatorius: 60
Pirkimo dalis: LOT-0061
Vidaus identifikatorius: 61
Pirkimo dalis: LOT-0062
Vidaus identifikatorius: 62
Pirkimo dalis: LOT-0063
Vidaus identifikatorius: 63
Pirkimo dalis: LOT-0064
Vidaus identifikatorius: 64
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33622800 Renino-angiotenzino sistemą veikiantys vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0065
Pavadinimas: RANITIDINUM INJ. F
Vidaus identifikatorius: 65
Pirkimo dalis: LOT-0066
Pavadinimas: RISPERIDONUM 4MG CPR.FILM
Vidaus identifikatorius: 66
Pirkimo dalis: LOT-0067
Vidaus identifikatorius: 67
Pirkimo dalis: LOT-0068
Vidaus identifikatorius: 68
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33673000 Vaistai nuo obstrukcinių kvėpavimo takų ligų
Pirkimo dalis: LOT-0069
Vidaus identifikatorius: 69
Pirkimo dalis: LOT-0070
Vidaus identifikatorius: 70
Pirkimo dalis: LOT-0071
Pavadinimas: SOLUTIE RINGER 250ML PUNGI
Vidaus identifikatorius: 71
Pirkimo dalis: LOT-0072
Pavadinimas: SOLUTIE RINGER 500 ML FL
Vidaus identifikatorius: 72
Pirkimo dalis: LOT-0073
Pavadinimas: SOLUTIE RINGER 500ML PUNGI
Vidaus identifikatorius: 73
Pirkimo dalis: LOT-0074
Pavadinimas: SOLUTIE RINGER LACTAT
Vidaus identifikatorius: 74
Pirkimo dalis: LOT-0075
Pavadinimas: SULFASALAZINUM 500 MG
Vidaus identifikatorius: 75
Pirkimo dalis: LOT-0076
Pavadinimas: TIXOCORTOLUM PIVALAT FL
Vidaus identifikatorius: 76
Pirkimo dalis: LOT-0077
Vidaus identifikatorius: 77
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33632200 Miorelaksantai
Pirkimo dalis: LOT-0078
Vidaus identifikatorius: 78
Pirkimo dalis: LOT-0079
Pavadinimas: VANCOMYCINUM 125 MG CPS
Vidaus identifikatorius: 79
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 18385
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: ACENOCUMAROLUM 4MG CPR
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33622200 Antipertensivi
Lott: LOT-0002
Titlu: ACETAZOLAMIDUM 250 MG
Identifikatur intern: 2
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33662100 Optalmoloġikali
Lott: LOT-0003
Titlu: AMITRIPTYLINUM 25MG CPR.FILM.
Identifikatur intern: 3
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33661600 Psikolaneptiċi
Lott: LOT-0004
Titlu: APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE
Identifikatur intern: 4
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33695000 Il-prodotti l-oħrajn kollha mhux terapewtiċi
Lott: LOT-0005
Titlu: BROMFENACUM 0.9MG/ML
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Titlu: BUDESONIDUM 2MG/DOZA
Identifikatur intern: 6
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33614000 Mediċina kontra d-dijarrea, aġenti ta' kontra l-iffjammazzjoni intestinali/kontra l-infezzjoni
Lott: LOT-0007
Titlu: CARBETOCINUM 100µg/ml FL
Identifikatur intern: 7
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33641200 Ginekaloġiċi oħrajn
Lott: LOT-0008
Titlu: CEFOPERAZONUM 2 GR FL
Identifikatur intern: 8
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33651100 Anti batterjali għall-użu sistematiku
Lott: LOT-0009
Titlu: CEFOPERAZONUM 1GR FL
Identifikatur intern: 9
Lott: LOT-0010
Titlu: CIPROFLOXACINUM 2mg/1ml FL
Identifikatur intern: 10
Lott: LOT-0011
Titlu: CLOMIPRAMINUM 25 MG DJ
Identifikatur intern: 11
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: 12
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: 13
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33674000 Preparazzjonijiet għat-tqaħqiħa u l-irjiħat
Lott: LOT-0014
Titlu: COMBINATII (STEROFUNDIN ISO)
Identifikatur intern: 14
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33692210 Soluzzjonijiet għall-irdiegħ paternali
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: 15
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33621400 Sostituti għad-demm u soluzzjonijiet tal-perfużjoni
Lott: LOT-0016
Titlu: DIHYDROCODEINUM 120 MG CPR
Identifikatur intern: 16
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33661200 Analġesiċi
Lott: LOT-0017
Titlu: ACENOCUDIHYDROCODEINUM 60 MG CPR
Identifikatur intern: 17
Lott: LOT-0018
Titlu: DIHYDROCODEINUM 90 MG CPR
Identifikatur intern: 18
Lott: LOT-0019
Titlu: ERGOMETRINUM F
Identifikatur intern: 19
Lott: LOT-0020
Titlu: ETOMIDATUM 2MG/ML
Identifikatur intern: 20
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33622700 Blokkaturi tal-kanal tal-kalċju
Lott: LOT-0021
Titlu: FAMOTIDINUM 20MG FL
Identifikatur intern: 21
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33611000 Prodotti mediċinali għal diżordnijiet relatati ma' l-aċidu
Lott: LOT-0022
Titlu: FLUMAZENILUM 0,1 MG/ML F
Identifikatur intern: 22
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33693000 Prodotti terapewtiċi oħrajn
Lott: LOT-0023
Titlu: FLUPENTIXOLUM 20MG/ML F
Identifikatur intern: 23
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33661500 Psikoleptiċi
Lott: LOT-0024
Titlu: GELATINUM 4MG/100ML
Identifikatur intern: 24
Lott: LOT-0025
Titlu: GLUCOSUM 10% 250ML PUNGI PVC
Identifikatur intern: 25
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33692400 Soluzzjonijiet tal-perfużjoni
Lott: LOT-0026
Titlu: GLUCOSUM 10% 500ML FL
Identifikatur intern: 26
Lott: LOT-0027
Titlu: GLUCOSUM 5% 250ML FL PE JD
Identifikatur intern: 27
Lott: LOT-0028
Titlu: GLUCOSUM 5% 250ML PUNGI
Identifikatur intern: 28
Lott: LOT-0029
Titlu: GLUCOSUM 5% 500ML FL PE JD
Identifikatur intern: 29
Lott: LOT-0030
Titlu: GLUCOSUM 5% 500ML PUNGA
Identifikatur intern: 30
Lott: LOT-0031
Titlu: IBUPROFENUM 600 mg
Identifikatur intern: 31
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33632100 Prodotti kontra l-infamazzjoni u anti-rewmatiċi
Lott: LOT-0032
Titlu: INDOMETACINUM 0.1%
Identifikatur intern: 32
Lott: LOT-0033
Titlu: KETOPROFENUM 100MG CPR S.R.
Identifikatur intern: 33
Lott: LOT-0034
Identifikatur intern: 34
Lott: LOT-0035
Titlu: MAGNESII SULFAS F
Identifikatur intern: 35
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33692500 Soluzzjonijiet injettabbli
Lott: LOT-0036
Titlu: MANNITOLUM 15% 250ML FL
Identifikatur intern: 36
Lott: LOT-0037
Identifikatur intern: 37
Lott: LOT-0038
Titlu: MESALAZINUM CPR 400MG
Identifikatur intern: 38
Lott: LOT-0039
Titlu: METHYLDOPUM 250MG CPR
Identifikatur intern: 39
Lott: LOT-0040
Titlu: METHYLERGOMET- RINUM 0,2 mg/ml
Identifikatur intern: 40
Lott: LOT-0041
Titlu: METRONIDAZOLUM 500MG/100ML FL
Identifikatur intern: 41
Lott: LOT-0042
Titlu: METRONIDAZOLUM 250 MG CPR
Identifikatur intern: 42
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33691100 Anti-protożali
Lott: LOT-0043
Titlu: MORPHYNUM CPR 100 MG
Identifikatur intern: 43
Lott: LOT-0044
Titlu: MORPHYNUM CPR 20 MG
Identifikatur intern: 44
Lott: LOT-0045
Titlu: MORPHYNUM CPR 30 MG
Identifikatur intern: 45
Lott: LOT-0046
Titlu: MORPHYNUM CPR 60 MG
Identifikatur intern: 46
Lott: LOT-0047
Titlu: NAFTIFINUM 10MG/ML
Identifikatur intern: 47
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33631500 Kortikosterojdi għall-użu dermatoloġiku u l-preprazzjonijiet dermatoloġiċi
Lott: LOT-0048
Titlu: NATRII CHLORIDUM 0.9% 100 ML FL
Identifikatur intern: 48
Lott: LOT-0049
Titlu: NATRII CHLORIDUM 0.9% 1000 ML FL
Identifikatur intern: 49
Lott: LOT-0050
Identifikatur intern: 50
Lott: LOT-0051
Titlu: NATRII CHLORIDUM 0.9% 500ML SACI
Identifikatur intern: 51
Lott: LOT-0052
Identifikatur intern: 52
Lott: LOT-0053
Identifikatur intern: 53
Lott: LOT-0054
Titlu: NATRII CHLORIDUM 5,85%, FL 20 ML
Identifikatur intern: 54
Lott: LOT-0055
Titlu: NATRII CHLORIDUM 5,85%, FLX100ML
Identifikatur intern: 55
Lott: LOT-0056
Identifikatur intern: 56
Lott: LOT-0057
Titlu: NITROGLYCERINUM F
Identifikatur intern: 57
Lott: LOT-0058
Titlu: NUTRIFLEX LIPID PLUS 1875 ML
Identifikatur intern: 58
Lott: LOT-0059
Titlu: OFLOXACINUM 0.3% SOL. OFTALM.
Identifikatur intern: 59
Lott: LOT-0060
Titlu: PAROXETINUM 20 MG CPR
Identifikatur intern: 60
Lott: LOT-0061
Titlu: POTASSIUM CHLORIDE 7.45% FL
Identifikatur intern: 61
Lott: LOT-0062
Titlu: PROTAMINI SULFAS 10MG/ML 5ML FL
Identifikatur intern: 62
Lott: LOT-0063
Identifikatur intern: 63
Lott: LOT-0064
Titlu: QUINAPRILUM x 10MG CPR.FILM
Identifikatur intern: 64
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33622800 Aġenti li jaġixxu fuq is-sistema tar-renin-anġjotensin
Lott: LOT-0065
Titlu: RANITIDINUM INJ. F
Identifikatur intern: 65
Lott: LOT-0066
Titlu: RISPERIDONUM 4MG CPR.FILM
Identifikatur intern: 66
Lott: LOT-0067
Titlu: SALBUTAMOLUM SIROP 125ML FL
Identifikatur intern: 67
Lott: LOT-0068
Identifikatur intern: 68
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33673000 Prodotti mediċinali għall-mard ta' l-ostakolu tal-passaġġ tan-nifs
Lott: LOT-0069
Identifikatur intern: 69
Lott: LOT-0070
Identifikatur intern: 70
Lott: LOT-0071
Titlu: SOLUTIE RINGER 250ML PUNGI
Identifikatur intern: 71
Lott: LOT-0072
Titlu: SOLUTIE RINGER 500 ML FL
Identifikatur intern: 72
Lott: LOT-0073
Titlu: SOLUTIE RINGER 500ML PUNGI
Identifikatur intern: 73
Lott: LOT-0074
Titlu: SOLUTIE RINGER LACTAT
Identifikatur intern: 74
Lott: LOT-0075
Titlu: SULFASALAZINUM 500 MG
Identifikatur intern: 75
Lott: LOT-0076
Titlu: TIXOCORTOLUM PIVALAT FL
Identifikatur intern: 76
Lott: LOT-0077
Titlu: TOLPERISONUM 150 MG CPR.FILM.
Identifikatur intern: 77
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33632200 Rilaxxanti tal-muskoli
Lott: LOT-0078
Identifikatur intern: 78
Lott: LOT-0079
Titlu: VANCOMYCINUM 125 MG CPS
Identifikatur intern: 79
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 18385
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 33622200 Middelen tegen hypertensie
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 33662100 Geneesmiddelen voor oogheelkunde
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Aanvullende classificatie (cpv): 33661600 Psychoanaleptica
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Aanvullende classificatie (cpv): 33695000 Overige niet-therapeutische middelen
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Aanvullende classificatie (cpv): 33614000 Middelen tegen diarree en tegen darmontstekingen en -infecties
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Aanvullende classificatie (cpv): 33641200 Overige middelen voor gynecologisch gebruik
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Aanvullende classificatie (cpv): 33651100 Antibacteriële middelen voor systemisch gebruik
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 13
Aanvullende classificatie (cpv): 33674000 Middelen tegen hoest en verkoudheid
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Aanvullende classificatie (cpv): 33692210 Oplossingen voor parenterale voeding
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15
Aanvullende classificatie (cpv): 33621400 Bloedvervangende middelen en bloedtransfusie-oplossingen
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 16
Aanvullende classificatie (cpv): 33661200 Analgetica/pijnstillers
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 20
Aanvullende classificatie (cpv): 33622700 Calciumkanaalblokkerende middelen
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 21
Aanvullende classificatie (cpv): 33611000 Geneesmiddelen voor storingen i.v.m. zuur
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 22
Aanvullende classificatie (cpv): 33693000 Overige therapeutische middelen
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 23
Aanvullende classificatie (cpv): 33661500 Psycholeptica
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 25
Aanvullende classificatie (cpv): 33692400 Perfusie-oplossingen
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: 28
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: 29
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: 30
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: 31
Aanvullende classificatie (cpv): 33632100 Ontstekingremmende en reumabestrijdende preparaten
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: 32
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: 33
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: 34
Perceel: LOT-0035
Interne identificatiecode: 35
Aanvullende classificatie (cpv): 33692500 Injecteerbare oplossingen
Perceel: LOT-0036
Interne identificatiecode: 36
Perceel: LOT-0037
Interne identificatiecode: 37
Perceel: LOT-0038
Interne identificatiecode: 38
Perceel: LOT-0039
Interne identificatiecode: 39
Perceel: LOT-0040
Interne identificatiecode: 40
Perceel: LOT-0041
Interne identificatiecode: 41
Perceel: LOT-0042
Interne identificatiecode: 42
Aanvullende classificatie (cpv): 33691100 Antiprotozaire middelen
Perceel: LOT-0043
Interne identificatiecode: 43
Perceel: LOT-0044
Interne identificatiecode: 44
Perceel: LOT-0045
Interne identificatiecode: 45
Perceel: LOT-0046
Interne identificatiecode: 46
Perceel: LOT-0047
Interne identificatiecode: 47
Aanvullende classificatie (cpv): 33631500 Corticosteroïden voor dermatologisch gebruik en dermatologische preparaten
Perceel: LOT-0048
Interne identificatiecode: 48
Perceel: LOT-0049
Interne identificatiecode: 49
Perceel: LOT-0050
Interne identificatiecode: 50
Perceel: LOT-0051
Interne identificatiecode: 51
Perceel: LOT-0052
Interne identificatiecode: 52
Perceel: LOT-0053
Interne identificatiecode: 53
Perceel: LOT-0054
Interne identificatiecode: 54
Perceel: LOT-0055
Interne identificatiecode: 55
Perceel: LOT-0056
Interne identificatiecode: 56
Perceel: LOT-0057
Interne identificatiecode: 57
Perceel: LOT-0058
Interne identificatiecode: 58
Perceel: LOT-0059
Interne identificatiecode: 59
Perceel: LOT-0060
Interne identificatiecode: 60
Perceel: LOT-0061
Interne identificatiecode: 61
Perceel: LOT-0062
Interne identificatiecode: 62
Perceel: LOT-0063
Interne identificatiecode: 63
Perceel: LOT-0064
Interne identificatiecode: 64
Aanvullende classificatie (cpv): 33622800 Middelen die het renine-angiotensine stelsel beïnvloeden
Perceel: LOT-0065
Interne identificatiecode: 65
Perceel: LOT-0066
Interne identificatiecode: 66
Perceel: LOT-0067
Interne identificatiecode: 67
Perceel: LOT-0068
Interne identificatiecode: 68
Aanvullende classificatie (cpv): 33673000 Geneesmiddelen voor obstructieve aandoeningen van de luchtwegen
Perceel: LOT-0069
Interne identificatiecode: 69
Perceel: LOT-0070
Interne identificatiecode: 70
Perceel: LOT-0071
Interne identificatiecode: 71
Perceel: LOT-0072
Interne identificatiecode: 72
Perceel: LOT-0073
Interne identificatiecode: 73
Perceel: LOT-0074
Interne identificatiecode: 74
Perceel: LOT-0075
Interne identificatiecode: 75
Perceel: LOT-0076
Interne identificatiecode: 76
Perceel: LOT-0077
Interne identificatiecode: 77
Aanvullende classificatie (cpv): 33632200 Spierrelaxantia
Perceel: LOT-0078
Interne identificatiecode: 78
Perceel: LOT-0079
Interne identificatiecode: 79
Wewnętrzny identyfikator: 18385
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: ACENOCUMAROLUM 4MG CPR
Wewnętrzny identyfikator: 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33622200 Środki przeciw nadciśnieniu
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: ACETAZOLAMIDUM 250 MG
Wewnętrzny identyfikator: 2
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33662100 Środki oftalmologiczne
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: AMITRIPTYLINUM 25MG CPR.FILM.
Wewnętrzny identyfikator: 3
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661600 Neuroanaleptyki
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE
Wewnętrzny identyfikator: 4
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33695000 Wszelkie pozostałe produkty inne niż terapeutyczne
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: BROMFENACUM 0.9MG/ML
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: BUDESONIDUM 2MG/DOZA
Wewnętrzny identyfikator: 6
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33614000 Środki przeciwbiegunkowe, jelitowe czynniki przeciwzapalne/przeciwinfekcyjne
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: CARBETOCINUM 100µg/ml FL
Wewnętrzny identyfikator: 7
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33641200 Pozostałe środki ginekologiczne
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: CEFOPERAZONUM 2 GR FL
Wewnętrzny identyfikator: 8
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33651100 Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: CEFOPERAZONUM 1GR FL
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: CIPROFLOXACINUM 2mg/1ml FL
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: CLOMIPRAMINUM 25 MG DJ
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 13
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33674000 Preparaty przciwkaszlowe i przeciwko przeziębieniom
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: COMBINATII (STEROFUNDIN ISO)
Wewnętrzny identyfikator: 14
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33692210 Preparaty odżywiania pozajelitowego
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 15
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33621400 Substytuty krwi i roztwory do perfuzji
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: DIHYDROCODEINUM 120 MG CPR
Wewnętrzny identyfikator: 16
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661200 Środki przeciwbólowe
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: ACENOCUDIHYDROCODEINUM 60 MG CPR
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: DIHYDROCODEINUM 90 MG CPR
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: ERGOMETRINUM F
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: ETOMIDATUM 2MG/ML
Wewnętrzny identyfikator: 20
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33622700 Blokery kanałów wapniowych
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: FAMOTIDINUM 20MG FL
Wewnętrzny identyfikator: 21
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33611000 Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń związanych z nadkwasotą
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: FLUMAZENILUM 0,1 MG/ML F
Wewnętrzny identyfikator: 22
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33693000 Pozostałe produkty terapeutyczne
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: FLUPENTIXOLUM 20MG/ML F
Wewnętrzny identyfikator: 23
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33661500 Neuroleptyki
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: GELATINUM 4MG/100ML
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: GLUCOSUM 10% 250ML PUNGI PVC
Wewnętrzny identyfikator: 25
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33692400 Roztwory do perfuzji
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: GLUCOSUM 10% 500ML FL
Wewnętrzny identyfikator: 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: GLUCOSUM 5% 250ML FL PE JD
Wewnętrzny identyfikator: 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: GLUCOSUM 5% 250ML PUNGI
Wewnętrzny identyfikator: 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: GLUCOSUM 5% 500ML FL PE JD
Wewnętrzny identyfikator: 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: GLUCOSUM 5% 500ML PUNGA
Wewnętrzny identyfikator: 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: IBUPROFENUM 600 mg
Wewnętrzny identyfikator: 31
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33632100 Produkty przeciwzapalne i przeciwreumatyczne
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: INDOMETACINUM 0.1%
Wewnętrzny identyfikator: 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: KETOPROFENUM 100MG CPR S.R.
Wewnętrzny identyfikator: 33
Część zamówienia: LOT-0034
Wewnętrzny identyfikator: 34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: MAGNESII SULFAS F
Wewnętrzny identyfikator: 35
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33692500 Płyny dożylne
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: MANNITOLUM 15% 250ML FL
Wewnętrzny identyfikator: 36
Część zamówienia: LOT-0037
Wewnętrzny identyfikator: 37
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: MESALAZINUM CPR 400MG
Wewnętrzny identyfikator: 38
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: METHYLDOPUM 250MG CPR
Wewnętrzny identyfikator: 39
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: METHYLERGOMET- RINUM 0,2 mg/ml
Wewnętrzny identyfikator: 40
Część zamówienia: LOT-0041
Tytuł: METRONIDAZOLUM 500MG/100ML FL
Wewnętrzny identyfikator: 41
Część zamówienia: LOT-0042
Tytuł: METRONIDAZOLUM 250 MG CPR
Wewnętrzny identyfikator: 42
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33691100 Środki przeciwko pierwotniakom
Część zamówienia: LOT-0043
Tytuł: MORPHYNUM CPR 100 MG
Wewnętrzny identyfikator: 43
Część zamówienia: LOT-0044
Tytuł: MORPHYNUM CPR 20 MG
Wewnętrzny identyfikator: 44
Część zamówienia: LOT-0045
Tytuł: MORPHYNUM CPR 30 MG
Wewnętrzny identyfikator: 45
Część zamówienia: LOT-0046
Tytuł: MORPHYNUM CPR 60 MG
Wewnętrzny identyfikator: 46
Część zamówienia: LOT-0047
Tytuł: NAFTIFINUM 10MG/ML
Wewnętrzny identyfikator: 47
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33631500 Kortykosterydy do użytku dermatologicznego oraz do preparatów dermatologicznych
Część zamówienia: LOT-0048
Tytuł: NATRII CHLORIDUM 0.9% 100 ML FL
Wewnętrzny identyfikator: 48
Część zamówienia: LOT-0049
Tytuł: NATRII CHLORIDUM 0.9% 1000 ML FL
Wewnętrzny identyfikator: 49
Część zamówienia: LOT-0050
Wewnętrzny identyfikator: 50
Część zamówienia: LOT-0051
Tytuł: NATRII CHLORIDUM 0.9% 500ML SACI
Wewnętrzny identyfikator: 51
Część zamówienia: LOT-0052
Wewnętrzny identyfikator: 52
Część zamówienia: LOT-0053
Wewnętrzny identyfikator: 53
Część zamówienia: LOT-0054
Tytuł: NATRII CHLORIDUM 5,85%, FL 20 ML
Wewnętrzny identyfikator: 54
Część zamówienia: LOT-0055
Tytuł: NATRII CHLORIDUM 5,85%, FLX100ML
Wewnętrzny identyfikator: 55
Część zamówienia: LOT-0056
Wewnętrzny identyfikator: 56
Część zamówienia: LOT-0057
Tytuł: NITROGLYCERINUM F
Wewnętrzny identyfikator: 57
Część zamówienia: LOT-0058
Tytuł: NUTRIFLEX LIPID PLUS 1875 ML
Wewnętrzny identyfikator: 58
Część zamówienia: LOT-0059
Tytuł: OFLOXACINUM 0.3% SOL. OFTALM.
Wewnętrzny identyfikator: 59
Część zamówienia: LOT-0060
Tytuł: PAROXETINUM 20 MG CPR
Wewnętrzny identyfikator: 60
Część zamówienia: LOT-0061
Tytuł: POTASSIUM CHLORIDE 7.45% FL
Wewnętrzny identyfikator: 61
Część zamówienia: LOT-0062
Tytuł: PROTAMINI SULFAS 10MG/ML 5ML FL
Wewnętrzny identyfikator: 62
Część zamówienia: LOT-0063
Wewnętrzny identyfikator: 63
Część zamówienia: LOT-0064
Tytuł: QUINAPRILUM x 10MG CPR.FILM
Wewnętrzny identyfikator: 64
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33622800 Środki aktywne wobec układu reninoangiotensyny
Część zamówienia: LOT-0065
Tytuł: RANITIDINUM INJ. F
Wewnętrzny identyfikator: 65
Część zamówienia: LOT-0066
Tytuł: RISPERIDONUM 4MG CPR.FILM
Wewnętrzny identyfikator: 66
Część zamówienia: LOT-0067
Tytuł: SALBUTAMOLUM SIROP 125ML FL
Wewnętrzny identyfikator: 67
Część zamówienia: LOT-0068
Wewnętrzny identyfikator: 68
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33673000 Produkty lecznicze przeciwko przewlekłym chorobom przenoszonym drogą kropelkową
Część zamówienia: LOT-0069
Wewnętrzny identyfikator: 69
Część zamówienia: LOT-0070
Wewnętrzny identyfikator: 70
Część zamówienia: LOT-0071
Tytuł: SOLUTIE RINGER 250ML PUNGI
Wewnętrzny identyfikator: 71
Część zamówienia: LOT-0072
Tytuł: SOLUTIE RINGER 500 ML FL
Wewnętrzny identyfikator: 72
Część zamówienia: LOT-0073
Tytuł: SOLUTIE RINGER 500ML PUNGI
Wewnętrzny identyfikator: 73
Część zamówienia: LOT-0074
Tytuł: SOLUTIE RINGER LACTAT
Wewnętrzny identyfikator: 74
Część zamówienia: LOT-0075
Tytuł: SULFASALAZINUM 500 MG
Wewnętrzny identyfikator: 75
Część zamówienia: LOT-0076
Tytuł: TIXOCORTOLUM PIVALAT FL
Wewnętrzny identyfikator: 76
Część zamówienia: LOT-0077
Tytuł: TOLPERISONUM 150 MG CPR.FILM.
Wewnętrzny identyfikator: 77
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33632200 Środki rozluźniające mięśnie
Część zamówienia: LOT-0078
Wewnętrzny identyfikator: 78
Część zamówienia: LOT-0079
Tytuł: VANCOMYCINUM 125 MG CPS
Wewnętrzny identyfikator: 79
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 18385
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
Identificator intern: 1
Clasificare suplimentară (cpv): 33622200 Antihipertensive
Identificator intern: 2
Clasificare suplimentară (cpv): 33662100 Medicamente pentru oftalmologie
Identificator intern: 3
Clasificare suplimentară (cpv): 33661600 Psihoanaleptice
Identificator intern: 4
Clasificare suplimentară (cpv): 33695000 Toate celelalte produse neterapeutice
Identificator intern: 5
Identificator intern: 6
Clasificare suplimentară (cpv): 33614000 Antidiareice, antiinflamatoare şi antiinfecţioase intestinale
Identificator intern: 7
Clasificare suplimentară (cpv): 33641200 Alte medicamente pentru ginecologie
Identificator intern: 8
Clasificare suplimentară (cpv): 33651100 Antibacterieni pentru uz sistemic
Identificator intern: 9
Identificator intern: 10
Identificator intern: 11
Identificator intern: 12
Identificator intern: 13
Clasificare suplimentară (cpv): 33674000 Medicamente împotriva tusei şi a guturaiului
Identificator intern: 14
Clasificare suplimentară (cpv): 33692210 Soluţii pentru nutriţie parenterală
Identificator intern: 15
Clasificare suplimentară (cpv): 33621400 Substituenţi de plasmă sanguină şi soluţii pentru perfuzii
Identificator intern: 16
Clasificare suplimentară (cpv): 33661200 Analgezice
Identificator intern: 17
Identificator intern: 18
Identificator intern: 19
Identificator intern: 20
Clasificare suplimentară (cpv): 33622700 Blocanţi de calciu
Identificator intern: 21
Clasificare suplimentară (cpv): 33611000 Medicamente împotriva tulburărilor provocate de hiperaciditate
Identificator intern: 22
Clasificare suplimentară (cpv): 33693000 Toate celelalte produse terapeutice
Identificator intern: 23
Clasificare suplimentară (cpv): 33661500 Psiholeptice
Identificator intern: 24
Identificator intern: 25
Clasificare suplimentară (cpv): 33692400 Soluţii pentru perfuzii
Identificator intern: 26
Identificator intern: 27
Identificator intern: 28
Identificator intern: 29
Identificator intern: 30
Identificator intern: 31
Clasificare suplimentară (cpv): 33632100 Antiinflamatoare şi antireumatismale
Identificator intern: 32
Identificator intern: 33
Identificator intern: 34
Identificator intern: 35
Clasificare suplimentară (cpv): 33692500 Soluţii injectabile
Identificator intern: 36
Identificator intern: 37
Identificator intern: 38
Identificator intern: 39
Identificator intern: 40
Identificator intern: 41
Identificator intern: 42
Clasificare suplimentară (cpv): 33691100 Antiprotozoare
Identificator intern: 43
Identificator intern: 44
Identificator intern: 45
Identificator intern: 46
Identificator intern: 47
Clasificare suplimentară (cpv): 33631500 Corticosteroizi de uz dermatologic şi preparate dermatologice
Identificator intern: 48
Identificator intern: 49
Identificator intern: 50
Identificator intern: 51
Identificator intern: 52
Identificator intern: 53
Identificator intern: 54
Identificator intern: 55
Identificator intern: 56
Identificator intern: 57
Identificator intern: 58
Identificator intern: 59
Identificator intern: 60
Identificator intern: 61
Identificator intern: 62
Identificator intern: 63
Identificator intern: 64
Clasificare suplimentară (cpv): 33622800 Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin
Identificator intern: 65
Identificator intern: 66
Identificator intern: 67
Identificator intern: 68
Clasificare suplimentară (cpv): 33673000 Medicamente împotriva maladiilor obstructive ale căilor respiratorii
Identificator intern: 69
Identificator intern: 70
Identificator intern: 71
Identificator intern: 72
Identificator intern: 73
Identificator intern: 74
Identificator intern: 75
Identificator intern: 76
Identificator intern: 77
Clasificare suplimentară (cpv): 33632200 Miorelaxanţi
Identificator intern: 78
Identificator intern: 79
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 18385
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: ACENOCUMAROLUM 4MG CPR
Notranji identifikator: 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 33622200 Antihipertenzivi
Sklop: LOT-0002
Naslov: ACETAZOLAMIDUM 250 MG
Notranji identifikator: 2
Dodatna klasifikacija (cpv): 33662100 Zdravila za zdravljenje očesnih bolezni
Sklop: LOT-0003
Naslov: AMITRIPTYLINUM 25MG CPR.FILM.
Notranji identifikator: 3
Dodatna klasifikacija (cpv): 33661600 Psihoanaleptiki
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Dodatna klasifikacija (cpv): 33695000 Vsi drugi neterapevtski pripravki
Sklop: LOT-0005
Naslov: BROMFENACUM 0.9MG/ML
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Naslov: BUDESONIDUM 2MG/DOZA
Notranji identifikator: 6
Dodatna klasifikacija (cpv): 33614000 Antidiaroiki, protivnetna in protimikrobna zdravila
Sklop: LOT-0007
Naslov: CARBETOCINUM 100µg/ml FL
Notranji identifikator: 7
Dodatna klasifikacija (cpv): 33641200 Druga ginekološka zdravila
Sklop: LOT-0008
Naslov: CEFOPERAZONUM 2 GR FL
Notranji identifikator: 8
Dodatna klasifikacija (cpv): 33651100 Zdravila za sistemsko zdravljenje bakterijskih infekcij
Sklop: LOT-0009
Naslov: CEFOPERAZONUM 1GR FL
Notranji identifikator: 9
Sklop: LOT-0010
Naslov: CIPROFLOXACINUM 2mg/1ml FL
Notranji identifikator: 10
Sklop: LOT-0011
Naslov: CLOMIPRAMINUM 25 MG DJ
Notranji identifikator: 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 13
Dodatna klasifikacija (cpv): 33674000 Zdravila za zdravljenje kašlja in prehlada
Sklop: LOT-0014
Naslov: COMBINATII (STEROFUNDIN ISO)
Notranji identifikator: 14
Dodatna klasifikacija (cpv): 33692210 Hranilne raztopine za parenteralno prehranjevanje
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 15
Dodatna klasifikacija (cpv): 33621400 Nadomestki krvi in perfuzijske raztopine
Sklop: LOT-0016
Naslov: DIHYDROCODEINUM 120 MG CPR
Notranji identifikator: 16
Dodatna klasifikacija (cpv): 33661200 Analgetiki
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: 17
Sklop: LOT-0018
Naslov: DIHYDROCODEINUM 90 MG CPR
Notranji identifikator: 18
Sklop: LOT-0019
Naslov: ERGOMETRINUM F
Notranji identifikator: 19
Sklop: LOT-0020
Naslov: ETOMIDATUM 2MG/ML
Notranji identifikator: 20
Dodatna klasifikacija (cpv): 33622700 Zaviralci kalcijevih kanalčkov
Sklop: LOT-0021
Naslov: FAMOTIDINUM 20MG FL
Notranji identifikator: 21
Dodatna klasifikacija (cpv): 33611000 Zdravila za kislinsko pogojene bolezni
Sklop: LOT-0022
Naslov: FLUMAZENILUM 0,1 MG/ML F
Notranji identifikator: 22
Dodatna klasifikacija (cpv): 33693000 Drugi terapevtski izdelki
Sklop: LOT-0023
Naslov: FLUPENTIXOLUM 20MG/ML F
Notranji identifikator: 23
Dodatna klasifikacija (cpv): 33661500 Psiholeptiki
Sklop: LOT-0024
Naslov: GELATINUM 4MG/100ML
Notranji identifikator: 24
Sklop: LOT-0025
Naslov: GLUCOSUM 10% 250ML PUNGI PVC
Notranji identifikator: 25
Dodatna klasifikacija (cpv): 33692400 Perfuzijske raztopine
Sklop: LOT-0026
Naslov: GLUCOSUM 10% 500ML FL
Notranji identifikator: 26
Sklop: LOT-0027
Naslov: GLUCOSUM 5% 250ML FL PE JD
Notranji identifikator: 27
Sklop: LOT-0028
Naslov: GLUCOSUM 5% 250ML PUNGI
Notranji identifikator: 28
Sklop: LOT-0029
Naslov: GLUCOSUM 5% 500ML FL PE JD
Notranji identifikator: 29
Sklop: LOT-0030
Naslov: GLUCOSUM 5% 500ML PUNGA
Notranji identifikator: 30
Sklop: LOT-0031
Naslov: IBUPROFENUM 600 mg
Notranji identifikator: 31
Dodatna klasifikacija (cpv): 33632100 Zdravila s protivnetnim in protirevmatičnim učinkom
Sklop: LOT-0032
Naslov: INDOMETACINUM 0.1%
Notranji identifikator: 32
Sklop: LOT-0033
Naslov: KETOPROFENUM 100MG CPR S.R.
Notranji identifikator: 33
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: 34
Sklop: LOT-0035
Naslov: MAGNESII SULFAS F
Notranji identifikator: 35
Dodatna klasifikacija (cpv): 33692500 Raztopine za injiciranje
Sklop: LOT-0036
Naslov: MANNITOLUM 15% 250ML FL
Notranji identifikator: 36
Sklop: LOT-0037
Notranji identifikator: 37
Sklop: LOT-0038
Naslov: MESALAZINUM CPR 400MG
Notranji identifikator: 38
Sklop: LOT-0039
Naslov: METHYLDOPUM 250MG CPR
Notranji identifikator: 39
Sklop: LOT-0040
Naslov: METHYLERGOMET- RINUM 0,2 mg/ml
Notranji identifikator: 40
Sklop: LOT-0041
Naslov: METRONIDAZOLUM 500MG/100ML FL
Notranji identifikator: 41
Sklop: LOT-0042
Naslov: METRONIDAZOLUM 250 MG CPR
Notranji identifikator: 42
Dodatna klasifikacija (cpv): 33691100 Antiprotozoiki
Sklop: LOT-0043
Naslov: MORPHYNUM CPR 100 MG
Notranji identifikator: 43
Sklop: LOT-0044
Naslov: MORPHYNUM CPR 20 MG
Notranji identifikator: 44
Sklop: LOT-0045
Naslov: MORPHYNUM CPR 30 MG
Notranji identifikator: 45
Sklop: LOT-0046
Naslov: MORPHYNUM CPR 60 MG
Notranji identifikator: 46
Sklop: LOT-0047
Naslov: NAFTIFINUM 10MG/ML
Notranji identifikator: 47
Dodatna klasifikacija (cpv): 33631500 Kortikosteroidi za dermatološko uporabo in dermatološki pripravki
Sklop: LOT-0048
Naslov: NATRII CHLORIDUM 0.9% 100 ML FL
Notranji identifikator: 48
Sklop: LOT-0049
Notranji identifikator: 49
Sklop: LOT-0050
Notranji identifikator: 50
Sklop: LOT-0051
Notranji identifikator: 51
Sklop: LOT-0052
Notranji identifikator: 52
Sklop: LOT-0053
Notranji identifikator: 53
Sklop: LOT-0054
Notranji identifikator: 54
Sklop: LOT-0055
Notranji identifikator: 55
Sklop: LOT-0056
Notranji identifikator: 56
Sklop: LOT-0057
Naslov: NITROGLYCERINUM F
Notranji identifikator: 57
Sklop: LOT-0058
Naslov: NUTRIFLEX LIPID PLUS 1875 ML
Notranji identifikator: 58
Sklop: LOT-0059
Naslov: OFLOXACINUM 0.3% SOL. OFTALM.
Notranji identifikator: 59
Sklop: LOT-0060
Naslov: PAROXETINUM 20 MG CPR
Notranji identifikator: 60
Sklop: LOT-0061
Naslov: POTASSIUM CHLORIDE 7.45% FL
Notranji identifikator: 61
Sklop: LOT-0062
Naslov: PROTAMINI SULFAS 10MG/ML 5ML FL
Notranji identifikator: 62
Sklop: LOT-0063
Notranji identifikator: 63
Sklop: LOT-0064
Naslov: QUINAPRILUM x 10MG CPR.FILM
Notranji identifikator: 64
Dodatna klasifikacija (cpv): 33622800 Zdravila z delovanjem na renin-angiotenzinski sistem
Sklop: LOT-0065
Naslov: RANITIDINUM INJ. F
Notranji identifikator: 65
Sklop: LOT-0066
Naslov: RISPERIDONUM 4MG CPR.FILM
Notranji identifikator: 66
Sklop: LOT-0067
Naslov: SALBUTAMOLUM SIROP 125ML FL
Notranji identifikator: 67
Sklop: LOT-0068
Notranji identifikator: 68
Dodatna klasifikacija (cpv): 33673000 Zdravila za obstruktivne pljučne bolezni
Sklop: LOT-0069
Notranji identifikator: 69
Sklop: LOT-0070
Notranji identifikator: 70
Sklop: LOT-0071
Naslov: SOLUTIE RINGER 250ML PUNGI
Notranji identifikator: 71
Sklop: LOT-0072
Naslov: SOLUTIE RINGER 500 ML FL
Notranji identifikator: 72
Sklop: LOT-0073
Naslov: SOLUTIE RINGER 500ML PUNGI
Notranji identifikator: 73
Sklop: LOT-0074
Naslov: SOLUTIE RINGER LACTAT
Notranji identifikator: 74
Sklop: LOT-0075
Naslov: SULFASALAZINUM 500 MG
Notranji identifikator: 75
Sklop: LOT-0076
Naslov: TIXOCORTOLUM PIVALAT FL
Notranji identifikator: 76
Sklop: LOT-0077
Naslov: TOLPERISONUM 150 MG CPR.FILM.
Notranji identifikator: 77
Dodatna klasifikacija (cpv): 33632200 Mišični relaksansi
Sklop: LOT-0078
Notranji identifikator: 78
Sklop: LOT-0079
Naslov: VANCOMYCINUM 125 MG CPS
Notranji identifikator: 79
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 18385
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Ytterligare klassificering (cpv): 33622200 Antihypertensiva medel
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Ytterligare klassificering (cpv): 33662100 Medel vid ögonsjukdomar
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Ytterligare klassificering (cpv): 33661600 Psykoanaleptika
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Ytterligare klassificering (cpv): 33695000 Övriga icke-terapeutiska medel
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Ytterligare klassificering (cpv): 33614000 Antidiarroika och medel vid intestinala infektioner och inflammationer
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7
Ytterligare klassificering (cpv): 33641200 Övriga medel för gynekologiskt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 8
Ytterligare klassificering (cpv): 33651100 Antibakteriella medel för systemiskt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 13
Ytterligare klassificering (cpv): 33674000 Hostmedel
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 14
Ytterligare klassificering (cpv): 33692210 Parenterala näringslösningar
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 15
Ytterligare klassificering (cpv): 33621400 Blodsubstitut och infusionsvätskor
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: 16
Ytterligare klassificering (cpv): 33661200 Analgetika
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: 19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: 20
Ytterligare klassificering (cpv): 33622700 Kalciumantagonister
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: 21
Ytterligare klassificering (cpv): 33611000 Medel vid syrarelaterade symtom
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: 22
Ytterligare klassificering (cpv): 33693000 Övriga terapeutiska medel
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: 23
Ytterligare klassificering (cpv): 33661500 Neuroleptika, lugnande medel och sömnmedel
Del (anbudsområde): LOT-0024
Intern identifierare: 24
Del (anbudsområde): LOT-0025
Intern identifierare: 25
Ytterligare klassificering (cpv): 33692400 Perfusionslösningar
Del (anbudsområde): LOT-0026
Intern identifierare: 26
Del (anbudsområde): LOT-0027
Intern identifierare: 27
Del (anbudsområde): LOT-0028
Intern identifierare: 28
Del (anbudsområde): LOT-0029
Intern identifierare: 29
Del (anbudsområde): LOT-0030
Intern identifierare: 30
Del (anbudsområde): LOT-0031
Intern identifierare: 31
Ytterligare klassificering (cpv): 33632100 Antiinflammatoriska och antireumatiska medel
Del (anbudsområde): LOT-0032
Intern identifierare: 32
Del (anbudsområde): LOT-0033
Intern identifierare: 33
Del (anbudsområde): LOT-0034
Intern identifierare: 34
Del (anbudsområde): LOT-0035
Intern identifierare: 35
Ytterligare klassificering (cpv): 33692500 Injektionslösningar
Del (anbudsområde): LOT-0036
Intern identifierare: 36
Del (anbudsområde): LOT-0037
Intern identifierare: 37
Del (anbudsområde): LOT-0038
Intern identifierare: 38
Del (anbudsområde): LOT-0039
Intern identifierare: 39
Del (anbudsområde): LOT-0040
Intern identifierare: 40
Del (anbudsområde): LOT-0041
Intern identifierare: 41
Del (anbudsområde): LOT-0042
Intern identifierare: 42
Ytterligare klassificering (cpv): 33691100 Medel mot protozoer
Del (anbudsområde): LOT-0043
Intern identifierare: 43
Del (anbudsområde): LOT-0044
Intern identifierare: 44
Del (anbudsområde): LOT-0045
Intern identifierare: 45
Del (anbudsområde): LOT-0046
Intern identifierare: 46
Del (anbudsområde): LOT-0047
Intern identifierare: 47
Ytterligare klassificering (cpv): 33631500 Kortikosteroider för dermatologiskt bruk samt dermatologiska medel
Del (anbudsområde): LOT-0048
Intern identifierare: 48
Del (anbudsområde): LOT-0049
Intern identifierare: 49
Del (anbudsområde): LOT-0050
Intern identifierare: 50
Del (anbudsområde): LOT-0051
Intern identifierare: 51
Del (anbudsområde): LOT-0052
Intern identifierare: 52
Del (anbudsområde): LOT-0053
Intern identifierare: 53
Del (anbudsområde): LOT-0054
Intern identifierare: 54
Del (anbudsområde): LOT-0055
Intern identifierare: 55
Del (anbudsområde): LOT-0056
Intern identifierare: 56
Del (anbudsområde): LOT-0057
Intern identifierare: 57
Del (anbudsområde): LOT-0058
Intern identifierare: 58
Del (anbudsområde): LOT-0059
Intern identifierare: 59
Del (anbudsområde): LOT-0060
Intern identifierare: 60
Del (anbudsområde): LOT-0061
Intern identifierare: 61
Del (anbudsområde): LOT-0062
Intern identifierare: 62
Del (anbudsområde): LOT-0063
Intern identifierare: 63
Del (anbudsområde): LOT-0064
Intern identifierare: 64
Ytterligare klassificering (cpv): 33622800 Medel som påverkar renin-angiotensinsystemet
Del (anbudsområde): LOT-0065
Intern identifierare: 65
Del (anbudsområde): LOT-0066
Intern identifierare: 66
Del (anbudsområde): LOT-0067
Intern identifierare: 67
Del (anbudsområde): LOT-0068
Intern identifierare: 68
Ytterligare klassificering (cpv): 33673000 Medel vid obstruktiva luftvägssjukdomar
Del (anbudsområde): LOT-0069
Intern identifierare: 69
Del (anbudsområde): LOT-0070
Intern identifierare: 70
Del (anbudsområde): LOT-0071
Intern identifierare: 71
Del (anbudsområde): LOT-0072
Intern identifierare: 72
Del (anbudsområde): LOT-0073
Intern identifierare: 73
Del (anbudsområde): LOT-0074
Intern identifierare: 74
Del (anbudsområde): LOT-0075
Intern identifierare: 75
Del (anbudsområde): LOT-0076
Intern identifierare: 76
Del (anbudsområde): LOT-0077
Intern identifierare: 77
Ytterligare klassificering (cpv): 33632200 Muskelavslappnande medel
Del (anbudsområde): LOT-0078
Intern identifierare: 78
Del (anbudsområde): LOT-0079
Intern identifierare: 79