2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego do placówek wchodzących w skład Zespołu Żłobków m.st. Warszawy w ramach modernizacji w podziale na części (meble biurowe cz. nr 1, 2, 3) – II procedura
Popis: Przedmiotem zamówienia jest do dostawa i montaż wyposażenia meblowego do placówek wchodzących w skład Zespołu Żłobków m.st. Warszawy w ramach modernizacji. Zamówienie zostało podzielone na 3 części.
Interní identifikátor: ZP.26.21.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39100000 Nábytek
Další klasifikace (cpv): 39150000 Různý nábytek a vybavení, 39141300 Kuchyňské skříňky, 39141100 Police
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego biurowego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Modernizacja żłobka nr 10 przy ul. Nowolipie 15a”
Popis: Część nr 1 – Dostawa i montaż wyposażenia meblowego biurowego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Modernizacja żłobka nr 10 przy ul. Nowolipie 15a” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ. Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 9A do SWZ.
Interní identifikátor: Część nr 1
Část: LOT-0002
Název: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego biurowego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „ Modernizacja żłobka nr 17 przy ul. Jana Kochanowskiego 9”
Popis: Część nr 2 – Dostawa i montaż wyposażenia meblowego biurowego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „ Modernizacja żłobka nr 17 przy ul. Jana Kochanowskiego 9” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 10 do SWZ. Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 10A do SWZ.
Interní identifikátor: Część nr 2
Část: LOT-0003
Název: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego biurowego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „ Modernizacja żłobka nr 27 przy ul. Mariana Keniga 9”
Popis: Część nr 3 – Dostawa i montaż wyposażenia meblowego biurowego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „ Modernizacja żłobka nr 27 przy ul. Mariana Keniga 9” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 11 do SWZ. Kalkulacja cenowa stanowi załącznik nr 11A do SWZ.
Interní identifikátor: Część nr 3
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP.26.21.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 39100000 Møbler
Supplerende klassifikation (cpv): 39150000 Diverse møbler og udstyr, 39141300 Indbyggede skabe, 39141100 Hylder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część nr 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Część nr 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Część nr 3
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP.26.21.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39100000 Έπιπλα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39150000 Διάφορα έπιπλα και εξοπλισμός, 39141300 Ερμάρια, 39141100 Ερμάρια και ράφια
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część nr 3
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP.26.21.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 39100000 Mobilier
Nomenclature complémentaire (cpv): 39150000 Mobilier et équipements divers, 39141300 Placards, 39141100 Étagères
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: Część nr 3
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP.26.21.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39100000 Namještaj
Dodatna klasifikacija (cpv): 39150000 Razni namještaj i oprema, 39141300 Ormarići, 39141100 Police
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 3
469500-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóZP.26.21.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39100000 Bútorok
További osztályozás (cpv): 39150000 Különféle bútorok és felszerelések, 39141300 Tárolószekrények, 39141100 Polcok
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóCzęść nr 1
RészLOT-0002
Belső azonosítóCzęść nr 2
RészLOT-0003
Belső azonosítóCzęść nr 3
469500-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorZP.26.21.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39100000 Meble
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39150000 Różne meble i wyposażenie, 39141300 Szafy, 39141100 Regały
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 1
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikatorCzęść nr 3
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: ZP.26.21.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39100000 Mobiliário
Classificação adicional (cpv): 39150000 Mobiliário e equipamento diverso, 39141300 Armários, 39141100 Estantes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część nr 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część nr 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Część nr 3
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP.26.21.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39100000 Nábytok
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39150000 Rôzny nábytok a vybavenie, 39141300 Skrine, 39141100 Police
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Część nr 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Część nr 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Część nr 3
469500-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZP.26.21.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39100000 Pohištvo
Dodatna klasifikacija (cpv): 39150000 Razno pohištvo in oprema, 39141300 Omarice, 39141100 Police
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorCzęść nr 1
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorCzęść nr 2
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorCzęść nr 3
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP.26.21.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39150000 Diverse möbler och utrustning, 39141300 Förvaringsskåp, 39141100 Skåp och hyllor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część nr 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część nr 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Część nr 3