Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90900000 Čisticí a hygienické služby
Další klasifikace (cpv): 90911300 Čištění oken
Možnosti:
Popis možností: De koper behoudt zich het recht voor (zonder verplichting) om extra aankopen te doen bij de contractant (tijdens de looptijd van de overeenkomst).
Odhadovaná doba trvání
Datum zahájení: 15/02/2027
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakonderhoud, glasbewassing en sanitaire voorzieningen Veiligheidsregio IJsselland
Beskrivelse: Aanbesteding voor schoonmaakonderhoud, glasbewassing en sanitaire voorzieningen binnen de veiligheidsregio en GGD IJsselland 780.000 per jaar
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: De aanbestedende dienst volgt, gelet op de aard en de omvang van de op-dracht een procedure conform de gewijzigde Aanbestedingswet 2012. Er is gekozen voor een Europese openbare aanbesteding. Op deze aanbeste-ding is de Richtlijn 2014/24/EU van 26 februari 2014 van toepassing, die in Nederland geïmplementeerd is via de gewijzigde Aanbestedingswet 2012, inwerkingtreding op 1 juli 2016. Daarnaast is het Aanbestedingsbesluit van 24 juni 2016 en daarmee de herziene Gids Proportionaliteit, inwerkingtreding op 1 januari 2022, van toepassing op deze aanbesteding. Inschrijvers hebben de gelegenheid een inschrijving in te dienen op basis van het voorliggende In-schrijfdocument, inclusief bijlagen, en de eventuele nota(’s) van inlich-ting(en). Het is het voornemen dat deze aanbestedingsprocedure zal leiden tot gun-ning aan de inschrijver met de Beste Prijs Kwaliteit Verhouding (BPKV).
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90900000 Rengørings- og sanitetstjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 33760000 Toiletpapir, lommetørklæder, håndklæder og servietter, 33770000 Sanitetsartikler af papir, 90911300 Vinduespudsning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Schoonmaakonderhoud en glasbewassing Veiligheidsregio IJsselland
Beskrivelse: Aanbesteding voor schoonmaakonderhoud en glasbewassing voorzieningen binnen de veiligheidsregio en GGD IJsselland 655.000 per jaar
Intern ID: 1
Supplerende klassifikation (cpv): 90911300 Vinduespudsning
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Sanitaire voorzieningen Veiligheidsregio IJsselland
Beskrivelse: Het leveren van sanitaire dispensers en verbruiksartikelen. 130.000
Intern ID: 2
Primær klassifikation (cpv): 90919200 Rengøring af kontorer
Supplerende klassifikation (cpv): 33760000 Toiletpapir, lommetørklæder, håndklæder og servietter
469611-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten, 33770000 Hygienepapier, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
Optionen
LosLOT-0002
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90900000 Υπηρεσίες καθαρισμού και απολύμανσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33760000 Χαρτί υγείας, χαρτομάντιλα, πετσέτες χειρός και χαρτοπετσέτες, 33770000 Χαρτί υγιεινής, 90911300 Υπηρεσίες καθαρισμού υαλοπινάκων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90911300 Υπηρεσίες καθαρισμού υαλοπινάκων
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90919200 Υπηρεσίες καθαρισμού γραφείων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33760000 Χαρτί υγείας, χαρτομάντιλα, πετσέτες χειρός και χαρτοπετσέτες
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza
Clasificación adicional (cpv): 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas, 33770000 Artículos de papel para uso sanitario e higiénico, 90911300 Servicios de limpieza de ventanas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 90911300 Servicios de limpieza de ventanas
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 90919200 Servicios de limpieza de oficinas
Clasificación adicional (cpv): 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90900000 Puhastus- ja desinfitseerimisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 90911300 Aknapuhastusteenus
Täiendavad hankevõimalused:
Lepingu täitmise koht
Riik: Madalmaad
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90900000 Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 90911300 Ikkunanpesupalvelut
Optiot:
Suorituspaikka
Maa: Alankomaat
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90900000 Usluge čišćenja i sanitacije
Dodatna klasifikacija (cpv): 90911300 Usluge čišćenja prozora
Opcije:
Mjesto izvršenja
Zemlja: Nizozemska
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90900000 Takarítási és higiéniai szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 33760000 Toalettpapír, zsebkendő, kéztörlő és szalvéta, 33770000 Egészségügyi papír, 90911300 Ablaktisztítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
További osztályozás (cpv): 90911300 Ablaktisztítási szolgáltatások
Opciók:
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Fő osztályozás (cpv): 90919200 Irodatakarítási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 33760000 Toalettpapír, zsebkendő, kéztörlő és szalvéta
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90900000 Servizi di pulizia e disinfestazione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33760000 Carta igienica, fazzoletti, asciugamani e tovaglioli, 33770000 Salviette igieniche di carta, 90911300 Servizi di pulizia finestre
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90911300 Servizi di pulizia finestre
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Classificazione principale (cpv): 90919200 Servizi di pulizia di uffici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33760000 Carta igienica, fazzoletti, asciugamani e tovaglioli
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90900000 Valymo ir sanitarinės paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33760000 Tualetinis popierius, nosinės, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės, 33770000 Popieriniai higienos gaminiai, 90911300 Langų valymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90911300 Langų valymo paslaugos
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90919200 Biurų valymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33760000 Tualetinis popierius, nosinės, popieriniai rankšluosčiai ir servetėlės
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90900000 Servizzi ta' tindif u iġene
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33760000 Karta tat-twaletta, imkatar, xugamani ta' l-idejn u srievet, 33770000 Karta iġenika, 90911300 Servizzi tat-tindif tat-twieqi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90911300 Servizzi tat-tindif tat-twieqi
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90919200 Servizzi tat-tindif ta' l-uffiċini
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33760000 Karta tat-twaletta, imkatar, xugamani ta' l-idejn u srievet
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 33760000 Toiletpapier, zakdoekjes, handdoeken en servetten, 33770000 Papieren hygiëneartikelen, 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
Aanvullende classificatie (cpv): 33760000 Toiletpapier, zakdoekjes, handdoeken en servetten
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90900000 Servicii de curăţenie şi igienizare
Clasificare suplimentară (cpv): 33760000 Hârtie igienică, batiste, şervete din hârtie pentru mâini şi şervete de masă, 33770000 Articole de hârtie pentru uz sanitar, 90911300 Servicii de curăţare a ferestrelor
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 1
Clasificare suplimentară (cpv): 90911300 Servicii de curăţare a ferestrelor
Opțiuni:
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 2
Clasificarea principală (cpv): 90919200 Servicii de curăţare a birourilor
Clasificare suplimentară (cpv): 33760000 Hârtie igienică, batiste, şervete din hârtie pentru mâini şi şervete de masă
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90900000 Čistiace a sanitárne služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90911300 Umývanie okien
Miesto plnenia
Krajina: Holandsko
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90900000 Storitve čiščenja in sanitarne storitve
Dodatna klasifikacija (cpv): 33760000 Toaletni papir, robčki, brisače in serviete, 33770000 Papir za sanitarne potrebe, 90911300 Storitve čiščenja oken
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 90911300 Storitve čiščenja oken
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90919200 Storitve čiščenja pisarn
Dodatna klasifikacija (cpv): 33760000 Toaletni papir, robčki, brisače in serviete