469625-2026 - Zadávání
Polsko – Vybavení pro výuku – Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „Kiliński – szkoła przyszłości”
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky - Služby
2. Řízení
Řízení
NázevDoposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „Kiliński – szkoła przyszłości”
PopisPrzedmiotem zamówienia jest dostawa elementów wyposażenia pracowni dydaktycznych do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zelowie w ramach realizacji zadania: Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „Kiliński – szkoła przyszłości”, w podziale na następujące części: Część 1: Kompletne stanowisko z robotem spawalniczym wraz ze szkoleniem z obsługi robota spawalniczego; Część 2: Urządzenie laserowe do spawania, cięcia i czyszczenia; Część 3: Sprzęt do pracowni spawalniczej; Część 4: Sprzęt multimedialny; Część 5: Urządzenia i akcesoria do druku 3D.
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Další charakteristika zakázkySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 39162100 Vybavení pro výuku
Další klasifikace (cpv): 42662000 Zařízení pro sváření, 44315100 Příslušenství ke sváření, 80000000 Vzdělávání a školení, 80510000 Odborná školení, 30200000 Počítače, 30232100 Tiskárny a kresliče
5. Část
ČástLOT-0001
NázevKompletne stanowisko z robotem spawalniczym wraz ze szkoleniem z obsługi robota spawalniczego;
PopisKompletne stanowisko z robotem spawalniczym wraz ze szkoleniem z obsługi robota spawalniczego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ. Terminy wykonania zamówienia: dostawa do 8 tygodni od daty zawarcia umowy, szkolenie do 22.12.2027 r.
Další klasifikace (cpv): 42662000 Zařízení pro sváření, 44315100 Příslušenství ke sváření, 80000000 Vzdělávání a školení, 80510000 Odborná školení
Možnosti
Popis možnostíBrak.
ČástLOT-0002
NázevUrządzenie laserowe do spawania, cięcia i czyszczenia
PopisUrządzenie laserowe do spawania, cięcia i czyszczenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.2 do SWZ.
Další klasifikace (cpv): 42662000 Zařízení pro sváření, 44315100 Příslušenství ke sváření
ČástLOT-0003
NázevSprzęt do pracowni spawalniczej
PopisSprzęt do pracowni spawalniczej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ.
ČástLOT-0004
NázevSprzęt multimedialny
PopisSprzęt multimedialny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.4 do SWZ.
Další klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
ČástLOT-0005
NázevUrządzenia i akcesoria do druku 3D
PopisUrządzenia i akcesoria do druku 3D. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.5 do SWZ.
Další klasifikace (cpv): 30232100 Tiskárny a kresliče
469625-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer - Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Supplerende kontrakttypeTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 39162100 Undervisningsudstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 42662000 Svejseapparater, 44315100 Svejsetilbehør, 80000000 Uddannelse og undervisning, 80510000 Specialuddannelse, 30200000 Edb-maskiner og -artikler, 30232100 Printere og plottere
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 42662000 Svejseapparater, 44315100 Svejsetilbehør, 80000000 Uddannelse og undervisning, 80510000 Specialuddannelse
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerBrak.
DelkontraktLOT-0002
Supplerende klassifikation (cpv): 42662000 Svejseapparater, 44315100 Svejsetilbehør
DelkontraktLOT-0003
TitelSprzęt do pracowni spawalniczej
DelkontraktLOT-0004
TitelSprzęt multimedialny
Supplerende klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
DelkontraktLOT-0005
TitelUrządzenia i akcesoria do druku 3D
Supplerende klassifikation (cpv): 30232100 Printere og plottere
469625-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen, 44315100 Schweißzubehör, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80510000 Spezialausbildung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen, 44315100 Schweißzubehör, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 80510000 Spezialausbildung
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak.
LosLOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen, 44315100 Schweißzubehör
LosLOT-0003
LosLOT-0004
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
LosLOT-0005
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
469625-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά - Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39162100 Εξοπλισμός διδασκαλίας
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42662000 Εξοπλισμός συγκόλλησης, 44315100 Εξαρτήματα συγκόλλησης, 80000000 Υπηρεσίες εκπαίδευσης και επιμόρφωσης, 80510000 Υπηρεσίες κατάρτισης εμπειρογνωμόνων, 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες, 30232100 Εκτυπωτές και σχεδιογράφοι
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42662000 Εξοπλισμός συγκόλλησης, 44315100 Εξαρτήματα συγκόλλησης, 80000000 Υπηρεσίες εκπαίδευσης και επιμόρφωσης, 80510000 Υπηρεσίες κατάρτισης εμπειρογνωμόνων
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνBrak.
ΠαρτίδαLOT-0002
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42662000 Εξοπλισμός συγκόλλησης, 44315100 Εξαρτήματα συγκόλλησης
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςSprzęt do pracowni spawalniczej
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςSprzęt multimedialny
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
ΠαρτίδαLOT-0005
ΤίτλοςUrządzenia i akcesoria do druku 3D
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30232100 Εκτυπωτές και σχεδιογράφοι
469625-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 39162100 Teaching equipment
Additional classification (cpv): 42662000 Welding equipment, 44315100 Welding accessories, 80000000 Education and training services, 80510000 Specialist training services, 30200000 Computer equipment and supplies, 30232100 Printers and plotters
5. Lot
LotLOT-0001
Additional classification (cpv): 42662000 Welding equipment, 44315100 Welding accessories, 80000000 Education and training services, 80510000 Specialist training services
Options
Description of the optionsBrak.
LotLOT-0002
Additional classification (cpv): 42662000 Welding equipment, 44315100 Welding accessories
LotLOT-0003
TitleSprzęt do pracowni spawalniczej
LotLOT-0004
TitleSprzęt multimedialny
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
LotLOT-0005
TitleUrządzenia i akcesoria do druku 3D
Additional classification (cpv): 30232100 Printers and plotters
469625-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros - Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Naturaleza complementaria del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 39162100 Material pedagógico
Clasificación adicional (cpv): 42662000 Equipo de soldadura, 44315100 Accesorios para soldadura autógena, 80000000 Servicios de enseñanza y formación, 80510000 Servicios de formación especializada, 30200000 Equipo y material informático, 30232100 Impresoras y trazadores gráficos
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 42662000 Equipo de soldadura, 44315100 Accesorios para soldadura autógena, 80000000 Servicios de enseñanza y formación, 80510000 Servicios de formación especializada
Opciones
Descripción de las opcionesBrak.
LoteLOT-0002
Clasificación adicional (cpv): 42662000 Equipo de soldadura, 44315100 Accesorios para soldadura autógena
LoteLOT-0003
TítuloSprzęt do pracowni spawalniczej
LoteLOT-0004
TítuloSprzęt multimedialny
Clasificación adicional (cpv): 30200000 Equipo y material informático
LoteLOT-0005
Clasificación adicional (cpv): 30232100 Impresoras y trazadores gráficos
469625-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad - Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Lepingu täiendav olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 39162100 Õppetarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 42662000 Keevitusseadmed, 44315100 Keevitustarvikud, 80000000 Haridus- ja koolitusteenused, 80510000 Spetsialistikoolitus, 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud, 30232100 Printerid ja plotterid
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 42662000 Keevitusseadmed, 44315100 Keevitustarvikud, 80000000 Haridus- ja koolitusteenused, 80510000 Spetsialistikoolitus
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusBrak.
OsaLOT-0002
Täiendav liigitus (cpv): 42662000 Keevitusseadmed, 44315100 Keevitustarvikud
OsaLOT-0003
PealkiriSprzęt do pracowni spawalniczej
OsaLOT-0004
PealkiriSprzęt multimedialny
Täiendav liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
OsaLOT-0005
Täiendav liigitus (cpv): 30232100 Printerid ja plotterid
469625-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat - Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Täydentävä hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39162100 Opetuslaitteet
Lisäluokitus (cpv): 42662000 Hitsauslaitteet, 44315100 Hitsausvarusteet, 80000000 Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut, 80510000 Asiantuntijakoulutus, 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet, 30232100 Kirjoittimet ja piirturit
Lisäluokitus (cpv): 42662000 Hitsauslaitteet, 44315100 Hitsausvarusteet, 80000000 Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut, 80510000 Asiantuntijakoulutus
Optiot
Optioiden kuvausBrak.
Lisäluokitus (cpv): 42662000 Hitsauslaitteet, 44315100 Hitsausvarusteet
Ilmoituksen nimiSprzęt do pracowni spawalniczej
Ilmoituksen nimiSprzęt multimedialny
Lisäluokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 30232100 Kirjoittimet ja piirturit
469625-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures - Services
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nature complémentaire du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 39162100 Matériel pédagogique
Nomenclature complémentaire (cpv): 42662000 Matériel de soudage, 44315100 Accessoires de soudage, 80000000 Services d'enseignement et de formation, 80510000 Services de formation spécialisée, 30200000 Matériel et fournitures informatiques, 30232100 Imprimantes et traceurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 42662000 Matériel de soudage, 44315100 Accessoires de soudage, 80000000 Services d'enseignement et de formation, 80510000 Services de formation spécialisée
Description des optionsBrak.
Nomenclature complémentaire (cpv): 42662000 Matériel de soudage, 44315100 Accessoires de soudage
TitreSprzęt do pracowni spawalniczej
TitreSprzęt multimedialny
Nomenclature complémentaire (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques
TitreUrządzenia i akcesoria do druku 3D
Nomenclature complémentaire (cpv): 30232100 Imprimantes et traceurs
469625-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba - Usluge
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Dodatna priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 39162100 Učila
Dodatna klasifikacija (cpv): 42662000 Oprema za zavarivanje, 44315100 Pribor za zavarivanje, 80000000 Usluge obrazovanja i osposobljavanja, 80510000 Usluge specijalističke izobrazbe, 30200000 Računarska oprema i potrepštine, 30232100 Pisači i ploteri
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 42662000 Oprema za zavarivanje, 44315100 Pribor za zavarivanje, 80000000 Usluge obrazovanja i osposobljavanja, 80510000 Usluge specijalističke izobrazbe
Opcije
Opis opcijaBrak.
GrupaLOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 42662000 Oprema za zavarivanje, 44315100 Pribor za zavarivanje
GrupaLOT-0003
NaslovSprzęt do pracowni spawalniczej
GrupaLOT-0004
NaslovSprzęt multimedialny
Dodatna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
GrupaLOT-0005
Dodatna klasifikacija (cpv): 30232100 Pisači i ploteri
469625-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés - Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 39162100 Tanítási berendezések
További osztályozás (cpv): 42662000 Hegesztőberendezés, 44315100 Hegesztési tartozékok, 80000000 Oktatási és képzési szolgáltatások, 80510000 Szakképzési szolgáltatások, 30200000 Számítógépek és tartozékaik, 30232100 Nyomtató- és rajzológépek
5. Rész
RészLOT-0001
További osztályozás (cpv): 42662000 Hegesztőberendezés, 44315100 Hegesztési tartozékok, 80000000 Oktatási és képzési szolgáltatások, 80510000 Szakképzési szolgáltatások
Opciók
A lehetőségek leírásaBrak.
RészLOT-0002
További osztályozás (cpv): 42662000 Hegesztőberendezés, 44315100 Hegesztési tartozékok
RészLOT-0003
CímSprzęt do pracowni spawalniczej
RészLOT-0004
CímSprzęt multimedialny
További osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
RészLOT-0005
CímUrządzenia i akcesoria do druku 3D
További osztályozás (cpv): 30232100 Nyomtató- és rajzológépek
469625-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture - Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Natura aggiuntiva dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 39162100 Attrezzatura per l'insegnamento
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42662000 Apparecchiature per saldatura, 44315100 Accessori per saldatura, 80000000 Servizi di istruzione e formazione, 80510000 Servizi di formazione specialistica, 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture, 30232100 Stampanti e tracciatori
5. Lotto
LottoLOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42662000 Apparecchiature per saldatura, 44315100 Accessori per saldatura, 80000000 Servizi di istruzione e formazione, 80510000 Servizi di formazione specialistica
Opzioni
Descrizione delle opzioniBrak.
LottoLOT-0002
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42662000 Apparecchiature per saldatura, 44315100 Accessori per saldatura
LottoLOT-0003
TitoloSprzęt do pracowni spawalniczej
LottoLOT-0004
TitoloSprzęt multimedialny
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
LottoLOT-0005
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30232100 Stampanti e tracciatori
469625-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės - Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Kiti sutarties objektaiPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39162100 Mokymo priemonės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42662000 Suvirinimo įrenginiai, 44315100 Suvirinimo armatūra, 80000000 Švietimo ir mokymo paslaugos, 80510000 Specialistų mokymo paslaugos, 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys, 30232100 Spausdintuvai ir braižytuvai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42662000 Suvirinimo įrenginiai, 44315100 Suvirinimo armatūra, 80000000 Švietimo ir mokymo paslaugos, 80510000 Specialistų mokymo paslaugos
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasBrak.
Pirkimo dalisLOT-0002
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 42662000 Suvirinimo įrenginiai, 44315100 Suvirinimo armatūra
Pirkimo dalisLOT-0003
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasSprzęt multimedialny
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Pirkimo dalisLOT-0005
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30232100 Spausdintuvai ir braižytuvai
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 39162100 Apparat tat-tagħlim
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42662000 Apparat ta' l-iwweldjar, 44315100 Aċċessorji tal-welding, 80000000 Servizzi ta' edukazzjoni u taħriġ, 80510000 Servizzi tat-taħriġ speċjalizzat, 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter, 30232100 Printers u plotters
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Piotrkowski (PL713)
Pajjiż: Il-Polonja
469625-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Aanvullende aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 42662000 Lasuitrusting, 44315100 Lastoebehoren, 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding, 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten, 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 42662000 Lasuitrusting, 44315100 Lastoebehoren, 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding, 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten
Opties
Beschrijving van de optiesBrak.
PerceelLOT-0002
Aanvullende classificatie (cpv): 42662000 Lasuitrusting, 44315100 Lastoebehoren
PerceelLOT-0003
PerceelLOT-0004
Aanvullende classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
PerceelLOT-0005
Aanvullende classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
469625-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy - Usługi
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Dodatkowy charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 39162100 Pomoce dydaktyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42662000 Sprzęt spawalniczy, 44315100 Akcesoria spawalnicze, 80000000 Usługi edukacyjne i szkoleniowe, 80510000 Usługi szkolenia specjalistycznego, 30200000 Urządzenia komputerowe, 30232100 Drukarki i plotery
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42662000 Sprzęt spawalniczy, 44315100 Akcesoria spawalnicze, 80000000 Usługi edukacyjne i szkoleniowe, 80510000 Usługi szkolenia specjalistycznego
Opcje
Opis opcjiBrak.
Część zamówieniaLOT-0002
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42662000 Sprzęt spawalniczy, 44315100 Akcesoria spawalnicze
Część zamówieniaLOT-0003
TytułSprzęt do pracowni spawalniczej
Część zamówieniaLOT-0004
TytułSprzęt multimedialny
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Część zamówieniaLOT-0005
TytułUrządzenia i akcesoria do druku 3D
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30232100 Drukarki i plotery
469625-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos - Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Natureza adicional do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 39162100 Equipamento de ensino
Classificação adicional (cpv): 42662000 Equipamento para soldagem, 44315100 Acessórios para soldadura, 80000000 Serviços de ensino e formação, 80510000 Serviços de formação especializada, 30200000 Equipamento e material informático, 30232100 Impressoras e traçadores de gráficos
Classificação adicional (cpv): 42662000 Equipamento para soldagem, 44315100 Acessórios para soldadura, 80000000 Serviços de ensino e formação, 80510000 Serviços de formação especializada
Opções
Descrição das opçõesBrak.
Classificação adicional (cpv): 42662000 Equipamento para soldagem, 44315100 Acessórios para soldadura
Classificação adicional (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Classificação adicional (cpv): 30232100 Impressoras e traçadores de gráficos
469625-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse - Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Natura suplimentară a contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 39162100 Material pedagogic
Clasificare suplimentară (cpv): 42662000 Echipament de sudare, 44315100 Accesorii de sudură, 80000000 Servicii de învăţământ şi formare profesională, 80510000 Servicii de formare specializată, 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer, 30232100 Imprimante şi trasatoare
Clasificare suplimentară (cpv): 42662000 Echipament de sudare, 44315100 Accesorii de sudură, 80000000 Servicii de învăţământ şi formare profesională, 80510000 Servicii de formare specializată
Opțiuni
Descrierea opțiunilorBrak.
Clasificare suplimentară (cpv): 42662000 Echipament de sudare, 44315100 Accesorii de sudură
TitluSprzęt do pracowni spawalniczej
TitluSprzęt multimedialny
Clasificare suplimentară (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
TitluUrządzenia i akcesoria do druku 3D
Clasificare suplimentară (cpv): 30232100 Imprimante şi trasatoare
469625-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary - Služby
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Doplňujúci druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 39162100 Vybavenie na vyučovanie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42662000 Zváracie zariadenia, 44315100 Príslušenstvo na zváranie, 80000000 Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby, 80510000 Služby týkajúce sa odborných školení, 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál, 30232100 Tlačiarne a zapisovače
5. Časť
ČasťLOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42662000 Zváracie zariadenia, 44315100 Príslušenstvo na zváranie, 80000000 Vzdelávacie a školiace (výcvikové) služby, 80510000 Služby týkajúce sa odborných školení
ČasťLOT-0002
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42662000 Zváracie zariadenia, 44315100 Príslušenstvo na zváranie
ČasťLOT-0003
NázovSprzęt do pracowni spawalniczej
ČasťLOT-0004
NázovSprzęt multimedialny
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
ČasťLOT-0005
NázovUrządzenia i akcesoria do druku 3D
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30232100 Tlačiarne a zapisovače
469625-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago - Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Dodatna vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39162100 Oprema za poučevanje
Dodatna klasifikacija (cpv): 42662000 Oprema za varjenje, 44315100 Pribor za varjenje, 80000000 Storitve izobraževanja in usposabljanja, 80510000 Storitve specialističnega usposabljanja, 30200000 Računalniška oprema in pribor, 30232100 Tiskalniki in risalniki
5. Sklop
SklopLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 42662000 Oprema za varjenje, 44315100 Pribor za varjenje, 80000000 Storitve izobraževanja in usposabljanja, 80510000 Storitve specialističnega usposabljanja
Opis možnostiBrak.
SklopLOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 42662000 Oprema za varjenje, 44315100 Pribor za varjenje
SklopLOT-0003
SklopLOT-0004
Dodatna klasifikacija (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
SklopLOT-0005
Dodatna klasifikacija (cpv): 30232100 Tiskalniki in risalniki
469625-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 39162100 Undervisningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 42662000 Svetsutrustning, 44315100 Svetstillbehör, 80000000 Undervisning och utbildning, 80510000 Specialutbildning, 30200000 Datorer och datamateriel, 30232100 Skrivare och kurvskrivare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 42662000 Svetsutrustning, 44315100 Svetstillbehör, 80000000 Undervisning och utbildning, 80510000 Specialutbildning
Optioner
Beskrivning av alternativenBrak.
Del (anbudsområde)LOT-0002
Ytterligare klassificering (cpv): 42662000 Svetsutrustning, 44315100 Svetstillbehör
Del (anbudsområde)LOT-0003
Del (anbudsområde)LOT-0004
Ytterligare klassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Del (anbudsområde)LOT-0005
Ytterligare klassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare