469881-2026 - Zadávání
Polsko – Dálkové počítačové sítě – Świadczenie usług operatora sieci rozległej SD-WAN-PP dla Poczty Polskiej S.A.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevŚwiadczenie usług operatora sieci rozległej SD-WAN-PP dla Poczty Polskiej S.A.
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie rozwiązania teleinformatycznego w modelu usługowym i świadczenie usług operatora sieci rozległej SD-WAN-PP dla Poczty Polskiej S.A. 2. Przedmiot Umowy obejmuje Prace Wdrożeniowe, dostarczenie niezbędnych urządzeń i oprogramowania wskazanych w OPZ, świadczenie Usług oraz wykonanie Dokumentacji i przeniesienie majątkowych prawa autorskich do Dokumentacji. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 i 3a do SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. 4. Zamawiający na podstawie art. 441 PZP przewiduje zastosowanie prawa opcji w następującym zakresie: 1) Opcja Nowych Lokalizacji, w ramach której Zamawiający ma prawo do zamówienia świadczenia Usług w dowolnej liczbie nowych Lokalizacji i związanych z tym instalacji łączy, w kategorii od T0 do T7, lub, 2) Opcji Przeniesienia Łączy dla Lokalizacji, w których wdrożono łącza kategorii T1-T7, lub, 3) Opcji Zmiany Kategorii, w ramach której Zamawiający ma prawo przez cały okres świadczenia Usług do zażądania od Wykonawcy zmiany kategorii łączy T0-T7 - w istniejących Lokalizacjach, w których świadczone są Usługi - na wyższą lub niższą, jednorazowo o jedną kategorię w górę albo w dół, jednak w ilości nie większej niż 20% Lokalizacji wskazanych w Wykazie Lokalizacji 5. Możliwość skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji będzie odbywała się z uwzględnieniem zasad opisanych w §8 Projektu umowy, stanowiącego załącznik nr 11 do SWZ. 6. Szczegółowe zasady i zakres wykonania zamówienia określono w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ.
Interní identifikátorBZ.26.108.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízení1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 3 ust. 1 pkt 2) w związku z art. 2 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych- zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w związku z art. 5 ust. 4 pkt 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środka komunikacji elektronicznej - Platformy MarketPlanet (zwanej dalej „Platformą”) pod adresem: https://poczta-polska.ezamawiajacy.pl. 4. W zakresie nieuregulowanym SWZ, zastosowanie mają przepisy PZP.
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 72720000 Dálkové počítačové sítě
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
Popis možností1. Zamawiający na podstawie art. 441 PZP przewiduje zastosowanie prawa opcji w następującym zakresie: 1) Opcja Nowych Lokalizacji, w ramach której Zamawiający ma prawo do zamówienia świadczenia Usług w dowolnej liczbie nowych Lokalizacji i związanych z tym instalacji łączy, w kategorii od T0 do T7, lub, 2) Opcji Przeniesienia Łączy dla Lokalizacji, w których wdrożono łącza kategorii T1-T7, lub, 3) Opcji Zmiany Kategorii, w ramach której Zamawiający ma prawo przez cały okres świadczenia Usług do zażądania od Wykonawcy zmiany kategorii łączy T0-T7 - w istniejących Lokalizacjach, w których świadczone są Usługi - na wyższą lub niższą, jednorazowo o jedną kategorię w górę albo w dół, jednak w ilości nie większej niż 20% Lokalizacji wskazanych w Wykazie Lokalizacji 2. Możliwość skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji będzie odbywała się z uwzględnieniem zasad opisanych w §8 Projektu umowy, stanowiącego załącznik nr 11 do SWZ.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: BZ.26.108.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72720000 Fernnetzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: BZ.26.108.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72720000 Wide area network services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: BZ.26.108.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72720000 Servicios de red de amplia cobertura
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
469881-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteBZ.26.108.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72720000 Alueverkkopalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Optiot
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: BZ.26.108.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72720000 Servizi di rete ad estensione geografica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: BZ.26.108.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72720000 Teritoriālā datortīkla pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
469881-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi tan-network fuq żona estensiva – Świadczenie usług operatora sieci rozległej SD-WAN-PP dla Poczty Polskiej S.A.
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internBZ.26.108.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72720000 Servizzi tan-network fuq żona estensiva
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Interne identificatiecode: BZ.26.108.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72720000 WAN-diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
469881-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internBZ.26.108.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 72720000 Servicii de reţele la mare distanţă
LotLOT-0001
Opțiuni
469881-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Interný identifikátorBZ.26.108.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72720000 Služby pre siete typu WAN
5. Časť
ČasťLOT-0001