470861-2026 - Zadávání
Rumunsko – Monitorování a měření znečištění ovzduší – Servicii specializate pentru detectarea, masurarea şi cuantificarea emisiilor de metan la nivel de amplasament
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevServicii specializate pentru detectarea, masurarea şi cuantificarea emisiilor de metan la nivel de amplasament
PopisServicii specializate pentru detectarea, măsurarea şi cuantificarea emisiilor de metan la nivel de amplasament – conform specificatiilor caietului de sarcini Termenul limită pentru depunerea solicitărilor de clarificari inainte de termenul limită de depunere a ofertelor: 18. Entitatea contractantă va raspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificari în a 11 - a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Entitatea contractantă nu raspunde solicitărilor de clarificari postate după termenul limită mai sus menționat.
Interní identifikátor14056826/2026/S1047_S973_S974_RGZ_S_244_SED
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90731400 Monitorování a měření znečištění ovzduší
5. Část
ČástLOT-0000
NázevDefault lot
PopisServicii specializate pentru detectarea, măsurarea şi cuantificarea emisiilor de metan la nivel de amplasament - conform specificațiilor caietului de sarcini.
Interní identifikátor1
470861-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Überwachung oder Messung von Luftverschmutzung – Servicii specializate pentru detectarea, masurarea şi cuantificarea emisiilor de metan la nivel de amplasament
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90731400 Überwachung oder Messung von Luftverschmutzung
5. Los
LosLOT-0000
TitelDefault lot
Interne Kennung1
470861-2026 - Licitación
Rumanía – Servicios de seguimiento o medición de la contaminación atmosférica – Servicii specializate pentru detectarea, masurarea şi cuantificarea emisiilor de metan la nivel de amplasament
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90731400 Servicios de seguimiento o medición de la contaminación atmosférica
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloDefault lot
Identificador interno1
470861-2026 - Gara
Romania – Servizi di monitoraggio o misurazione dell'inquinamento atmosferico – Servicii specializate pentru detectarea, masurarea şi cuantificarea emisiilor de metan la nivel de amplasament
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90731400 Servizi di monitoraggio o misurazione dell'inquinamento atmosferico
5. Lotto
LottoLOT-0000
TitoloDefault lot
Identificativo interno1
470861-2026 - Kompetizzjoni
Ir-Rumanija – Servizzi ta' monitoraġġ jew kejl tat-tniġġis ta' l-arja – Servicii specializate pentru detectarea, masurarea şi cuantificarea emisiilor de metan la nivel de amplasament
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90731400 Servizzi ta' monitoraġġ jew kejl tat-tniġġis ta' l-arja
5. Lott
LottLOT-0000
TitluDefault lot
Identifikatur intern1
470861-2026 - Mededinging
Roemenië – Diensten voor toezicht op of meting van luchtvervuiling – Servicii specializate pentru detectarea, masurarea şi cuantificarea emisiilor de metan la nivel de amplasament
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90731400 Diensten voor toezicht op of meting van luchtvervuiling
5. Perceel
PerceelLOT-0000
Interne identificatiecode1
470861-2026 - Procedură concurențială
România – Servicii de monitorizare sau măsurare a poluării atmosferice – Servicii specializate pentru detectarea, masurarea şi cuantificarea emisiilor de metan la nivel de amplasament
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90731400 Servicii de monitorizare sau măsurare a poluării atmosferice
5. Lot
LotLOT-0000
Identificator intern1
470861-2026 - Súťaž
Rumunsko – Služby na monitorovanie alebo meranie znečistenia ovzdušia – Servicii specializate pentru detectarea, masurarea şi cuantificarea emisiilor de metan la nivel de amplasament
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90731400 Služby na monitorovanie alebo meranie znečistenia ovzdušia
5. Časť
ČasťLOT-0000
NázovDefault lot
Interný identifikátor1
470861-2026 - Konkurrensutsättning
Rumänien – Övervakning och mätning av luftföroreningar – Servicii specializate pentru detectarea, masurarea şi cuantificarea emisiilor de metan la nivel de amplasament
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90731400 Övervakning och mätning av luftföroreningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Intern identifierare1