470925-2026 - Zadávání
Bulharsko – Kamenivo, písky a štěrkopísky, drcené kamenivo a jiná plniva do betonu – Доставка на инертни материали на територията на Управление МЕР София област
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevДоставка на инертни материали на територията на Управление МЕР София област
PopisПоръчката предвижда доставка за период от 24 месеца, на прогнозни количества инертни материали, съгласно спецификацията на възложителя, предназначени за обезпечаване на изпълнението на строително-ремонтни работи на територията на електрическите подстанции собственост на „Електроенергиен системен оператор“ (ЕСО) ЕАД, разположени на територията на София област, област Перник и област Кюстендил. Доставката на инертните материали се изпълнява до съответната строителна площадка (на територията на съответната електрическа подстанция), на която се предвижда да се изпълняват строително-ремонтните работи. Общото прогнозно количество за доставка на инертните материали по вид и количество е, както следва: Пясък – 560 м3; Чакъл – 450 м3; Трошен камък, две фракции – 1700 м3.
Interní identifikátor580175
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 14210000 Kamenivo, písky a štěrkopísky, drcené kamenivo a jiná plniva do betonu
5. Část
ČástLOT-0001
470925-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Kies, Sand, Schotter und Aggregate – Доставка на инертни материали на територията на Управление МЕР София област
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung580175
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14210000 Kies, Sand, Schotter und Aggregate
5. Los
LosLOT-0001
470925-2026 - Competition
Bulgaria – Gravel, sand, crushed stone and aggregates – Доставка на инертни материали на територията на Управление МЕР София област
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier580175
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 14210000 Gravel, sand, crushed stone and aggregates
5. Lot
LotLOT-0001
470925-2026 - Hange
Bulgaaria – Kruus, liiv, purustatud kivi ja killustik – Доставка на инертни материали на територията на Управление МЕР София област
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus580175
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 14210000 Kruus, liiv, purustatud kivi ja killustik
5. Osa
OsaLOT-0001
470925-2026 - Kilpailu
Bulgaria – Sora, hiekka, sepeli ja muut kiviainekset – Доставка на инертни материали на територията на Управление МЕР София област
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste580175
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 14210000 Sora, hiekka, sepeli ja muut kiviainekset
470925-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Gravier, sable, pierre concassée et agrégats – Доставка на инертни материали на територията на Управление МЕР София област
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne580175
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 14210000 Gravier, sable, pierre concassée et agrégats
470925-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach580175
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
470925-2026 - Verseny
Bulgária – Kavics, homok, zúzott kő és aggregátum – Доставка на инертни материали на територията на Управление МЕР София област
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító580175
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 14210000 Kavics, homok, zúzott kő és aggregátum
5. Rész
RészLOT-0001
470925-2026 - Konkursas
Bulgarija – Žvyras, smėlis, skaldyti akmenys ir užpildai – Доставка на инертни материали на територията на Управление МЕР София област
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius580175
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 14210000 Žvyras, smėlis, skaldyti akmenys ir užpildai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
470925-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode580175
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 14210000 Grind, zand, steenslag en aggregaten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
470925-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno580175
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 14210000 Saibro, areia, brita e agregados
5. Lote
LoteLOT-0001
470925-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern580175
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 14210000 Pietriş, nisip, piatră concasată şi agregate