Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233141 Práce na údržbě silnic
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Vukovarsko-srijemska županija (HR026)
Země: Chorvatsko
Další informace: Područje grada Vinkovaca
Odhadovaná doba trvání
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45233141 Vejvedligeholdelse
Udførelsessted
Land: Kroatien
Yderligere oplysninger: Područje grada Vinkovaca
Fornyelse
471304-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Straßeninstandhaltungsarbeiten – Izvođenje radova na održavanju nerazvrstanih cesta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIzvođenje radova na održavanju nerazvrstanih cesta
BeschreibungPredmet nabave su radovi održavanja nerazvrstanih cesta na području grada Vinkovaca. Detaljan opis predmeta nabave, te vrsta i opseg radova, kao i posebni zahtjevi vezani za izvođenje istih detaljno su utvrđeni troškovnikom koji je sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi.
Interne KennungEVV-8/26-2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtvoreni postupak
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EVV-8/26-2
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45233141 Εργασίες συντήρησης οδών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EVV-8/26-2
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45233141 Road-maintenance works
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EVV-8/26-2
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233141 Trabajos de mantenimiento de carreteras
5. Lote
Lote: LOT-0000
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233141 Teehooldustööd
Lepingu täitmise koht
Riik: Horvaatia
Lisateave: Područje grada Vinkovaca
Uuendamine
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233141 Teiden kunnossapitotyöt
Suorituspaikka
Maa: Kroatia
Lisätiedot: Područje grada Vinkovaca
Uusiminen
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EVV-8/26-2
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45233141 Travaux d'entretien routier
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: EVV-8/26-2
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
471304-2026 - Verseny
Horvátország – Közútkarbantartás – Izvođenje radova na održavanju nerazvrstanih cesta
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóEVV-8/26-2
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Az eljárás legfontosabb jellemzőiOtvoreni postupak
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45233141 Közútkarbantartás
5. Rész
RészLOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: EVV-8/26-2
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45233141 Lavori di manutenzione stradale
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EVV-8/26-2
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233141 Kelių priežiūros darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: EVV-8/26-2
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45233141 Xogħlijiet tal-manutenzjoni tat-toroq
5. Lott
Lott: LOT-0000
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud
Plaats van uitvoering
Land: Kroatië
Aanvullende informatie: Područje grada Vinkovaca
Verlenging
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45233141 Manutenção de estradas
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: EVV-8/26-2
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45233141 Lucrări de întreţinere a drumurilor
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233141 Práce na údržbe ciest
Miesto plnenia
Krajina: Chorvátsko
Doplňujúce informácie: Područje grada Vinkovaca
Predpokladané trvanie
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233141 Vzdrževalna dela na cestah
Kraj izvajanja
Država: Hrvaška
Predvideno trajanje
471304-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareEVV-8/26-2
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenOtvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233141 Väghållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000