2. Řízení
Řízení
Název: »Rekonstrukcija, prizidava, ter energetska in statična sanacija objekta Fakultete za varnostne vede Univerze v Mariboru (UM FVV) na Kotnikovi ulici 8 v Ljubljani«
Popis: Namen projekta je rušitev dela obstoječe stavbe Fakultete za varnostne vede Univerze v Mariboru (v nadaljevanju FVV), rekonstrukcija ter statična in energetska sanacija ohranjenega dela ter prizidava novega dela, z namenom povečanja trenutnih kapacitet. Obstoječa stavba FVV se nahaja na Kotnikovi ulici 8 v Ljubljani. Ponudba mora zajemati vse ponudbene postavke. Zaključek vseh del je najkasneje v roku 22 mesecev od uvedbe delo. Rok izvedbe vključuje vsa gradbena, obrtniška, instalacijska in opremljevalna dela ter pridobitev uporabnega dovoljenja.
Interní identifikátor: 302/4 – FVV/2/JN/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45210000 Bytová výstavba
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 507186
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 302/4 – FVV/2/JN/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45210000 Byggearbejde
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 507186
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 302/4 – FVV/2/JN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 507186
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 302/4 – FVV/2/JN/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45210000 Εργασίες κατασκευής κτιρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507186
Internal identifier: 302/4 – FVV/2/JN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45210000 Building construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 507186
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 302/4 – FVV/2/JN/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45210000 Hoonete ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 507186
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 302/4 – FVV/2/JN/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45210000 Talonrakentaminen
Sisäinen tunniste: 507186
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 302/4 – FVV/2/JN/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45210000 Travaux de construction de bâtiments
Identifiant interne: 507186
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 302/4 – FVV/2/JN/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 507186
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 302/4 – FVV/2/JN/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45210000 Magasépítési munka
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 507186
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 302/4 – FVV/2/JN/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45210000 Lavori generali di costruzione di edifici
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 507186
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 302/4 – FVV/2/JN/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45210000 Ēku celtniecības darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 507186
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 302/4 – FVV/2/JN/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45210000 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 507186
Interne identificatiecode: 302/4 – FVV/2/JN/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 507186
Wewnętrzny identyfikator: 302/4 – FVV/2/JN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45210000 Roboty budowlane w zakresie budynków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 507186
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45210000 Stavebné práce na stavbe budov
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 507186
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45210000 Gradbena dela na stavbah
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 507186