See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 1 – strzykawki, kaniule i inny drobny sprzęt pakiet nr 2 – igły specjalistyczne i kauter pakiet nr 3 – materiały ochronne, pakiet nr 4 – sprzęt anestezjologiczny, pakiet nr 5 – rękawice diagnostyczne, pakiet nr 6 – rękawice chirurgiczne pakiet nr 7 – pojemniki na odpady medyczne, pakiet nr 8 – noże okulistyczne, pakiet nr 9 – produkty absorpcyjne, pakiet nr 10 – akcesoria do operacji zaćmy i witrektomii kompatybilne z aparatem Centurion, pakiet nr 11 – produkty do przeszczepu rogówki, pakiet nr 12– soczewka nagałkowa, pakiet nr 13 – sondy do tonometru, pakiet nr 14 – akcesoria do operacji zaćmy i witrektomii kompatybilne z aparatem Stellaris, pakiet nr 15 – akcesoria recepturowe, pakiet nr 16 – akcesoria do tonometru, pakiet nr 17 – sondy do cyklofotokoagulacji, pakiet nr 18 – akcesoria do mikrokeratomu Moria, pakiet nr 19 – retraktory tęczówkowe i pierścienie dotorebkowe 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Interní identifikátor: ZP.2710.9.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 1.Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 1 – strzykawki, kaniule i inny drobny sprzęt 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Možnosti:
Popis možností: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy, może skorzystać z prawa opcji i powiększyć ilość realizowanych zamówień wyszczególnionych w w załączniku do SWZ jako opis przedmiotu zamówienia, jednak nie więcej niż o 30% wartości brutto umowy. Warunki skorzystania z prawa opcji: 1) skorzystanie z prawa opcji nastąpi w przypadku zaistnienia dodatkowych potrzeb Zamawiającego w zakresie przedmiotu umowy, w szczególności większe niż przewidywane zapotrzebowanie; 2) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; 3) cena jednostkowa artykułów zamawianych w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego, określona w ofercie złożonej przez Wykonawcę (załącznik do SWZ); 4) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w czasie trwania umowy; 5) o zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę oświadczeniem, tj. poprzez złożenie zamówienia szczegółowego. Brak stosownego zamówienia świadczy o rezygnacji z zamówienia opcjonalnego w całości lub w części (jeśli Zamawiający skorzysta częściowo z zamówień opcjonalnych); 6) Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia przewidzianego prawem opcji na warunkach opisanych w SWZ i we wzorze umowy. Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Brak złożenia zamówień objętych opcją nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy w rozumieniu art. 454 ustawy Pzp oraz nie wymaga aneksowania umowy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia ilości asortymentu w granicach - 30% wartości podstawowej zamówienia, stosownie do potrzeb wynikających ze stanu hospitalizowanych pacjentów. W takim przypadku Wykonawcy nie przysługuje wobec Zamawiającego roszczenie odszkodowawcze z tytułu zmniejszenia zamówienia
Část: LOT-0002
Název: 2. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 2 – igły specjalistyczne i kauter 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0003
Název: 3. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 3 – materiały ochronne, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0004
Název: 4. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 4 – sprzęt anestezjologiczny, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0005
Název: 5. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 5 – rękawice diagnostyczne, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0006
Název: 6. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 6 – rękawice chirurgiczne 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0007
Název: 7. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 7 – pojemniki na odpady medyczne, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0008
Název: 8. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 8 – noże okulistyczne, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0009
Název: 9. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 9 – produkty absorpcyjne, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0010
Název: 10 . Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 10 – akcesoria do operacji zaćmy i witrektomii kompatybilne z aparatem Centurion, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0011
Název: 11. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 11 – produkty do przeszczepu rogówki, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0012
Název: 12. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 12– soczewka nagałkowa, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0013
Název: 13. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 13 – sondy do tonometru, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0014
Název: 14. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 14 – akcesoria do operacji zaćmy i witrektomii kompatybilne z aparatem Stellaris, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0015
Název: 15. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 15 – akcesoria recepturowe, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0016
Název: 16. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 16 – akcesoria do tonometru, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0017
Název: 17. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 17 – sondy do cyklofotokoagulacji, 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0018
Název: 18. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 18 – akcesoria do mikrokeratomu Moria 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
Část: LOT-0019
Název: 19. Dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych
Popis: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów i akcesoriów jednorazowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2( pakiety ) pakiet nr 19 – retraktory tęczówkowe i pierścienie dotorebkowe 2.2. Załączniku nr 4 do SWZ: Projektowane postanowienia umowne.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP.2710.9.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Delkontrakt: LOT-0005
Delkontrakt: LOT-0006
Delkontrakt: LOT-0007
Delkontrakt: LOT-0008
Delkontrakt: LOT-0009
Delkontrakt: LOT-0010
Delkontrakt: LOT-0011
Delkontrakt: LOT-0012
Delkontrakt: LOT-0013
Delkontrakt: LOT-0014
Delkontrakt: LOT-0015
Delkontrakt: LOT-0016
Delkontrakt: LOT-0017
Delkontrakt: LOT-0018
Delkontrakt: LOT-0019
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP.2710.9.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Optiot:
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Osa: LOT-0009
Osa: LOT-0010
Osa: LOT-0011
Osa: LOT-0012
Osa: LOT-0013
Osa: LOT-0014
Osa: LOT-0015
Osa: LOT-0016
Osa: LOT-0017
Osa: LOT-0018
Osa: LOT-0019
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP.2710.9.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0005
Luchtóg: LOT-0006
Luchtóg: LOT-0007
Luchtóg: LOT-0008
Luchtóg: LOT-0009
Luchtóg: LOT-0010
Luchtóg: LOT-0011
Luchtóg: LOT-0012
Luchtóg: LOT-0013
Luchtóg: LOT-0014
Luchtóg: LOT-0015
Luchtóg: LOT-0016
Luchtóg: LOT-0017
Luchtóg: LOT-0018
Luchtóg: LOT-0019
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP.2710.9.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
Grupa: LOT-0006
Grupa: LOT-0007
Grupa: LOT-0008
Grupa: LOT-0009
Grupa: LOT-0010
Grupa: LOT-0011
Grupa: LOT-0012
Grupa: LOT-0013
Grupa: LOT-0014
Grupa: LOT-0015
Grupa: LOT-0016
Grupa: LOT-0017
Grupa: LOT-0018
Grupa: LOT-0019
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP.2710.9.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Rész: LOT-0005
Rész: LOT-0006
Rész: LOT-0007
Rész: LOT-0008
Rész: LOT-0009
Rész: LOT-0010
Rész: LOT-0011
Rész: LOT-0012
Rész: LOT-0013
Rész: LOT-0014
Rész: LOT-0015
Rész: LOT-0016
Rész: LOT-0017
Rész: LOT-0018
Rész: LOT-0019
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP.2710.9.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
Lotto: LOT-0005
Lotto: LOT-0006
Lotto: LOT-0007
Lotto: LOT-0008
Lotto: LOT-0009
Lotto: LOT-0010
Lotto: LOT-0011
Lotto: LOT-0012
Lotto: LOT-0013
Lotto: LOT-0014
Lotto: LOT-0015
Lotto: LOT-0016
Lotto: LOT-0017
Lotto: LOT-0018
Lotto: LOT-0019
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP.2710.9.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pirkimo dalis: LOT-0019
Iekšējais identifikators: ZP.2710.9.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
Daļa: LOT-0006
Daļa: LOT-0007
Daļa: LOT-0008
Daļa: LOT-0009
Daļa: LOT-0010
Daļa: LOT-0011
Daļa: LOT-0012
Daļa: LOT-0013
Daļa: LOT-0014
Daļa: LOT-0015
Daļa: LOT-0016
Daļa: LOT-0017
Daļa: LOT-0018
Daļa: LOT-0019
Interne identificatiecode: ZP.2710.9.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Perceel: LOT-0009
Perceel: LOT-0010
Perceel: LOT-0011
Perceel: LOT-0012
Perceel: LOT-0013
Perceel: LOT-0014
Perceel: LOT-0015
Perceel: LOT-0016
Perceel: LOT-0017
Perceel: LOT-0018
Perceel: LOT-0019
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP.2710.9.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
Časť: LOT-0006
Časť: LOT-0007
Časť: LOT-0008
Časť: LOT-0009
Časť: LOT-0010
Časť: LOT-0011
Časť: LOT-0012
Časť: LOT-0013
Časť: LOT-0014
Časť: LOT-0015
Časť: LOT-0016
Časť: LOT-0017
Časť: LOT-0018
Časť: LOT-0019
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP.2710.9.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007
Sklop: LOT-0008
Sklop: LOT-0009
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0013
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0016
Sklop: LOT-0017
Sklop: LOT-0018
Sklop: LOT-0019
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP.2710.9.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010
Del (anbudsområde): LOT-0011
Del (anbudsområde): LOT-0012
Del (anbudsområde): LOT-0013
Del (anbudsområde): LOT-0014
Del (anbudsområde): LOT-0015
Del (anbudsområde): LOT-0016
Del (anbudsområde): LOT-0017
Del (anbudsområde): LOT-0018
Del (anbudsområde): LOT-0019