2. Řízení
Řízení
Název: Rekonstrukcija bolničkih dizala
Popis: Predmet nabave je rekonstrukcija bolničkih dizala u postojećem objektu naručitelja, uključujući izvođenje svih potrebnih radova, isporuku, dopremu, montažu, ispitivanje i puštanje u pogon cjelokupne opreme i sustava potrebnih za sigurnu i funkcionalnu uporabu dizala.
Interní identifikátor: 86/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42416100 Výtahy
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: Rekonstrukcija bolničkih dizala
Intern ID: 86/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 42416100 Hejseværker
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 86/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Rekonstrukcija bolničkih dizala
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 86/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42416100 Ανελκυστήρες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Title: Rekonstrukcija bolničkih dizala
Internal identifier: 86/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42416100 Lifts
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Rekonstrukcija bolničkih dizala
Identificador interno: 86/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42416100 Ascensores
5. Lote
Lote: LOT-0000
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42416100 Liftid
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Požeško-slavonska županija (HR023)
Riik: Horvaatia
Lisateave: Opća županijska bolnica Požega, Osječka 107, Požega
Uuendamine
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Rekonstrukcija bolničkih dizala
Sisäinen tunniste: 86/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42416100 Hissit
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Titre: Rekonstrukcija bolničkih dizala
Identifiant interne: 86/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 42416100 Ascenseurs
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 86/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 42416100 Lifts
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: Rekonstrukcija bolničkih dizala
Interna identifikacijska oznaka: 86/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 42416100 Dizala
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Rekonstrukcija bolničkih dizala
Belső azonosító: 86/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 42416100 Felvonó
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: Rekonstrukcija bolničkih dizala
Identificativo interno: 86/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42416100 Ascensori
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 86/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42416100 Liftai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Rekonstrukcija bolničkih dizala
Identifikatur intern: 86/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42416100 Liftijiet
5. Lott
Lott: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 86/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42416100 Ascensoare
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 86/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42416100 Hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000