2. Řízení
Řízení
Název: EA Vacuüm wegenzout
Popis: De onderhavige opdracht behelst het leveren van vacuüm wegenzout ten behoeve van de gladheidbestrijding binnen de gemeente Smallingerland. Op basis van de afgelopen vier (4) jaar, 2022 t/m 2026, is er gemiddeld 1100 ton vacuüm wegenzout per jaar afgenomen, met een uitschieter in 2025/2026. Opdrachtgever verwacht dat de gemiddelde afname van 1100 ton Vacuüm wegenzout per jaar zal afnemen i.v.m. met de minder strenge winters. Om deze reden wordt de afname geschat op 1000 ton vacuüm wegenzout per jaar. Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één partij voor de duur van twee jaar.
Interní identifikátor: 2026-031692
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34927100 Posypová sůl
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: De Raamovereenkomst kan tweemaal met 12 maanden worden verlengd. Indien wij gebruik maken van de optie voor verlenging dan delen wij dit uiterlijk drie maanden voor de initiële einddatum bekend.
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Vacuüm wegenzout
Intern ID: 2026-031692
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34927100 Vejsalt
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: EA Vacuüm wegenzout
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-031692
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34927100 Αντιπαγετικό αλάτι
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Title: EA Vacuüm wegenzout
Internal identifier: 2026-031692
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34927100 Road salt
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: EA Vacuüm wegenzout
Sisemine tunnus: 2026-031692
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34927100 Teedele puistatav sool
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: EA Vacuüm wegenzout
Sisäinen tunniste: 2026-031692
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34927100 Tiesuola
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Titre: EA Vacuüm wegenzout
Identifiant interne: 2026-031692
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34927100 Sel de déneigement
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: EA Vacuüm wegenzout
Aitheantóir inmheánach: 2026-031692
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34927100 Road salt
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Naslov: EA Vacuüm wegenzout
Interna identifikacijska oznaka: 2026-031692
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34927100 Sol za posipavanje cesta
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Cím: EA Vacuüm wegenzout
Belső azonosító: 2026-031692
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34927100 Útszóró só
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 1
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: EA Vacuüm wegenzout
Vidaus identifikatorius: 2026-031692
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34927100 Druska keliams barstyti
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Nosaukums: EA Vacuüm wegenzout
Iekšējais identifikators: 2026-031692
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34927100 Sāls ceļu kaisīšanai
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Procedimento
Procedimento
Título: EA Vacuüm wegenzout
Identificador interno: 2026-031692
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34927100 Sal para manutenção de estradas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opções:
2. Procedură
Procedură
Titlu: EA Vacuüm wegenzout
Identificator intern: 2026-031692
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34927100 Sare industrială pentru deszăpezire
Identificator intern: 1
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026-031692
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34927100 Sol za posipanje cest
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1