See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: „Dostawy rur z tworzyw sztucznych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rur z tworzyw sztucznych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interní identifikátor: PZP/ADU/00253/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44160000 Potrubí, trubky, pažnice, trubkoví a příbuzné položky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część nr 1: Dostawa rur i kształtek dwustronnie kołnierzowych z tworzywa sztucznego DN 200 wraz z obejmami przeznaczonych do transportu wody, wodnych zawiesin, gazów inertnych i cieczy niepalnych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. ZG Brzeszcze
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rur i kształtek dwustronnie kołnierzowych z tworzywa sztucznego DN 200 wraz z obejmami przeznaczonych do transportu wody, wodnych zawiesin, gazów inertnych i cieczy niepalnych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. ZG Brzeszcze. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interní identifikátor: Zamówienie nr 1
Část: LOT-0002
Název: Część nr 2: Dostawa rur i kształtek z tworzywa sztucznego o średnicy DN 200 i ciśnieniu nominalnym PN 20, wraz z kształtkami, obejmami, zawiesiami wraz z łańcuchem, uszczelkami oraz elementami połączeniowymi skrętnymi, przeznaczonych do transportu wody, wodnych zawiesin, gazów inertnych i cieczy niepalnych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. ZG Janina
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rur i kształtek z tworzywa sztucznego o średnicy DN 200 i ciśnieniu nominalnym PN 20, wraz z kształtkami, obejmami, zawiesiami wraz z łańcuchem, uszczelkami oraz elementami połączeniowymi skrętnymi, przeznaczonych do transportu wody, wodnych zawiesin, gazów inertnych i cieczy niepalnych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. ZG Janina. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interní identifikátor: Zamówienie nr 2
Část: LOT-0003
Název: Część nr 3: Dostawa rur i kształtek „bosych” z tworzywa sztucznego d90 wraz ze złączkami, obejmami i zawiesiami przeznaczonych do transportu gazów inertnych i cieczy niepalnych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. – ZG Janina, ZG Sobieski
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rur i kształtek „bosych” z tworzywa sztucznego d90 wraz ze złączkami, obejmami i zawiesiami przeznaczonych do transportu gazów inertnych i cieczy niepalnych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. – ZG Janina, ZG Sobieski. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interní identifikátor: Zamówienie nr 3
Část: LOT-0004
Název: Część nr 4: Dostawa rur wyk. z nieplastyfikowanego poli(chlorku winylu) PVC-U/E z elektroprzewodzącą warstwą powierzchniową o średnicy DN 160 i DN200 do budowy bezciśnieniowych rurociągów wraz z kształtkami, elastycznymi pierścieniami uszczelniającymi na wcisk oraz kompletnymi łącznikami rurowymi przeznaczonych do transportu cieczy niepalnych i zawiesin w podziemnych wyrobiskach zakł. górniczych
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rur wykonanych z nieplastyfikowanego poli(chlorku winylu) PVC-U/E z elektroprzewodzącą warstwą powierzchniową o średnicy DN 160 i DN200 do budowy bezciśnieniowych rurociągów wraz z kształtkami, elastycznymi pierścieniami uszczelniającymi na wcisk oraz kompletnymi łącznikami rurowymi przeznaczonych do transportu cieczy niepalnych i zawiesin w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. – ZG Janina. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interní identifikátor: Zamówienie nr 4
Část: LOT-0005
Název: Część nr 5: Dostawa rur dwustronnie okołnierzowanych z tworzywa sztucznego DN185 wraz z obejmami i zawiesiami przeznaczonymi do transportu podsadzki i mieszanin doszczelniających dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. Zakład Górniczy Sobieski
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rur dwustronnie okołnierzowanych z tworzywa sztucznego DN185 wraz z obejmami i zawiesiami przeznaczonymi do transportu podsadzki i mieszanin doszczelniających dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. Zakład Górniczy Sobieski. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interní identifikátor: Zamówienie nr 5
Část: LOT-0006
Název: Część nr 6: Dostawa rur i kształtek kołnierzowych z tworzywa sztucznego d110, d125, d160, d225, d315 i d355 wraz z uszczelkami przeznaczonych do transportu wody, wodnych zawiesin dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. ZG Sobieski
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa rur i kształtek kołnierzowych z tworzywa sztucznego d110, d125, d160, d225, d315 i d355 wraz z uszczelkami przeznaczonych do transportu wody, wodnych zawiesin dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. ZG Sobieski. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Interní identifikátor: Zamówienie nr 6
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PZP/ADU/00253/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44160000 Pipeline, piping, pipes, casing, tubing and related items
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Zamówienie nr 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Zamówienie nr 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Zamówienie nr 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Zamówienie nr 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Zamówienie nr 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Zamówienie nr 6
472136-2026 - Licitación
Polonia – Conducciones, canalizaciones, tuberías de revestimiento, tubos y artículos conexos – „Dostawy rur z tworzyw sztucznych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoPZP/ADU/00253/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 44160000 Conducciones, canalizaciones, tuberías de revestimiento, tubos y artículos conexos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoZamówienie nr 1
LoteLOT-0002
Identificador internoZamówienie nr 2
LoteLOT-0003
Identificador internoZamówienie nr 3
LoteLOT-0004
Identificador internoZamówienie nr 4
LoteLOT-0005
Identificador internoZamówienie nr 5
LoteLOT-0006
Identificador internoZamówienie nr 6
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: PZP/ADU/00253/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44160000 Torujuhe, torustik, korpused ja seonduvad tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Zamówienie nr 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Zamówienie nr 2
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Zamówienie nr 3
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Zamówienie nr 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: Zamówienie nr 5
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: Zamówienie nr 6
472136-2026 - Kilpailu
Puola – Putkijohdot, putkistot, putket, suojaputket ja vastaavat tuotteet – „Dostawy rur z tworzyw sztucznych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnistePZP/ADU/00253/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44160000 Putkijohdot, putkistot, putket, suojaputket ja vastaavat tuotteet
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteZamówienie nr 1
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnisteZamówienie nr 2
OsaLOT-0003
Sisäinen tunnisteZamówienie nr 3
OsaLOT-0004
Sisäinen tunnisteZamówienie nr 4
OsaLOT-0005
Sisäinen tunnisteZamówienie nr 5
OsaLOT-0006
Sisäinen tunnisteZamówienie nr 6
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PZP/ADU/00253/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 44160000 Pipelines, tuyauterie, conduites, gainage, tubage et articles connexes
Identifiant interne: Zamówienie nr 1
Identifiant interne: Zamówienie nr 2
Identifiant interne: Zamówienie nr 3
Identifiant interne: Zamówienie nr 4
Identifiant interne: Zamówienie nr 5
Identifiant interne: Zamówienie nr 6
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PZP/ADU/00253/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Zamówienie nr 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Zamówienie nr 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Zamówienie nr 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Zamówienie nr 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: Zamówienie nr 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: Zamówienie nr 6
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: PZP/ADU/00253/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44160000 Csővezetékek, csövezetek, csövek, burkolatok, béléscsövek és kapcsolódó termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Zamówienie nr 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Zamówienie nr 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Zamówienie nr 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Zamówienie nr 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: Zamówienie nr 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: Zamówienie nr 6
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PZP/ADU/00253/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44160000 Naftotiekiai, vamzdynai, vamzdžiai, apsauginiai vamzdžiai, vamzdynų vamzdžiai bei susiję gaminiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Zamówienie nr 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Zamówienie nr 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Zamówienie nr 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Zamówienie nr 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: Zamówienie nr 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: Zamówienie nr 6
Iekšējais identifikators: PZP/ADU/00253/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44160000 Cauruļvadi, cauruļvadu līnijas, caurules, apvalki, un saistīti izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Zamówienie nr 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Zamówienie nr 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Zamówienie nr 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Zamówienie nr 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Zamówienie nr 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: Zamówienie nr 6
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PZP/ADU/00253/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44160000 Pipelines, piping, pakpijiet, casing, tubi u oġġetti relatati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Zamówienie nr 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Zamówienie nr 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Zamówienie nr 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: Zamówienie nr 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: Zamówienie nr 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: Zamówienie nr 6
Interne identificatiecode: PZP/ADU/00253/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44160000 Pijpleidingen, pijpleidingstelsels, pijpen, mantelbuizen, binnenbuizen en aanverwante artikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Zamówienie nr 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Zamówienie nr 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Zamówienie nr 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Zamówienie nr 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Zamówienie nr 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Zamówienie nr 6
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: PZP/ADU/00253/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 44160000 Condutas de longa distância, condutas, canos, tubagem de revestimento, tubos e artigos afins
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Zamówienie nr 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Zamówienie nr 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Zamówienie nr 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Zamówienie nr 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Zamówienie nr 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: Zamówienie nr 6
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44160000 Conducte, ţevărie, ţevi, tubaje, tuburi şi articole conexe
Identificator intern: Zamówienie nr 1
Identificator intern: Zamówienie nr 2
Identificator intern: Zamówienie nr 3
Identificator intern: Zamówienie nr 4
Identificator intern: Zamówienie nr 5
Identificator intern: Zamówienie nr 6
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44160000 Diaľkové potrubia, potrubia, rúry, obalenie/obloženie, kladenie a podobné prvky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Zamówienie nr 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Zamówienie nr 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Zamówienie nr 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: Zamówienie nr 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: Zamówienie nr 5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: Zamówienie nr 6