See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Dostawy sterylnego sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych, obłożeń operacyjnych oraz innego niesterylnego drobnego sprzętu medycznego
Popis: Dostawy sterylnego sprzętu jednorazowego użytku, materiałów medycznych, obłożeń operacyjnych oraz innego niesterylnego drobnego sprzętu medycznego - 39 CZĘŚCI
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: Skrócony termin składania ofert. Zamawiający na podstawie art. 138. ust. 2 pkt 2) u.p.z.p. wyznacza 15 dniowy termin składania ofert, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynikająca z konieczności zabezpieczenia Szpitala w ciągłość dostaw przedmiotowego asortymentu.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Další klasifikace (cpv): 33196000 Zdravotnické pomůcky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 1_TROKARY OPTYCZNE
Popis: TROKARY OPTYCZNE
Možnosti:
Popis možností: Zamawiający korzysta z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1. u.p.z.p: a) Prawo opcji polega na dokonywaniu zamówień objętych przedmiotem zamówienia w maksymalnej liczbie określonej w danej Części w kolumnie „Ilość maksymalna” Formularza asortymentowo - cenowego. Minimalną ilością przedmiotu zamówienia, którą zrealizuje Zamawiający będzie ilość produktów określona w kolumnie „Ilość minimalna” Formularza asortymentowo-cenowego, b) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w zakresie określonym w pkt a) zdanie pierwsze powyżej, w przypadku wystąpienia takiej potrzeby związanej ze zwiększoną liczbą pacjentów powodującą zwiększone zużycie przedmiotu zamówienia. c) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta bądź skorzysta w ilości mniejszej niż określona w kolumnie „Ilość maksymalna” Formularza asortymentowo-cenowego. d) Wykonawca nie może odmówić Zamawiającemu wykonania zamówienia, w zakresie opisanym pkt a) zdanie pierwsze.
Část: LOT-0002
Název: 2_KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Popis: KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Část: LOT-0003
Název: 3_ELEKTRODY
Popis: ELEKTRODY
Část: LOT-0004
Název: 4_AKCESORIA DO DERMATOMU ZIMMER BIOMET
Popis: AKCESORIA DO DERMATOMU ZIMMER BIOMET
Část: LOT-0005
Název: 5_ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Popis: ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Část: LOT-0006
Název: 6_STAPLER, WORECZEK LAPAROSKOPOWY
Popis: STAPLER, WORECZEK LAPAROSKOPOWY
Část: LOT-0007
Název: 7_SYSTEM ZAMKNIĘTY DO POBIERANIA KRWI ŻYLNEJ I TĘTNICZEJ
Popis: SYSTEM ZAMKNIĘTY DO POBIERANIA KRWI ŻYLNEJ I TĘTNICZEJ
Část: LOT-0008
Název: 8_CEWNIKI FOLEY
Popis: CEWNIKI FOLEY
Část: LOT-0009
Název: 9_ASORTYMENT LABORATORYJNY
Popis: ASORTYMENT LABORATORYJNY
Část: LOT-0010
Název: 10_FILTRY DO RESPIRATORA
Popis: FILTRY DO RESPIRATORA
Část: LOT-0011
Název: 11_AKCESORIA DO LAKTATORA
Popis: AKCESORIA DO LAKTATORA
Část: LOT-0012
Název: 12_FILTR WDECHOWY PURITAN BENETT W POSIADANIU ZAMAWIAJĄCEGO
Popis: FILTR WDECHOWY PURITAN BENETT W POSIADANIU ZAMAWIAJĄCEGO
Část: LOT-0013
Název: 13_WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Popis: WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Část: LOT-0014
Název: 14_ZESTAWY CHIRURGICZNE
Popis: ZESTAWY CHIRURGICZNE
Část: LOT-0015
Název: 15_ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Popis: ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Část: LOT-0016
Název: 16_FARTUCH CHIRURGICZNY WZMOCNIONY
Popis: FARTUCH CHIRURGICZNY WZMOCNIONY
Část: LOT-0017
Název: 17_FARTUCH CHIRURGICZNY
Popis: FARTUCH CHIRURGICZNY
Část: LOT-0018
Název: 18_ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Popis: ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Část: LOT-0019
Název: 19_ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Popis: ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Část: LOT-0020
Název: 20_OSŁONA LATEKSOWA
Popis: OSŁONA LATEKSOWA
Část: LOT-0021
Název: 21_PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Popis: PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Část: LOT-0022
Název: 22_ZAMKNIĘTY SYSTEM DO ODSYSANIA DRÓG ODDECHOWYCH
Popis: ZAMKNIĘTY SYSTEM DO ODSYSANIA DRÓG ODDECHOWYCH
Část: LOT-0023
Název: 23_RURKI TRACHEOSTOMIJNE NOWORODKOWE I PEDIATRYCZNE
Popis: RURKI TRACHEOSTOMIJNE NOWORODKOWE I PEDIATRYCZNE
Část: LOT-0024
Název: 24_INTRODUCER
Popis: INTRODUCER
Část: LOT-0025
Název: 25_PROWADNIK
Popis: PROWADNIK
Část: LOT-0026
Název: 26_NARZĘDZIA JEDNORAZOWE KLIPSY/LIFTERY TYPU GUZIK
Popis: NARZĘDZIA JEDNORAZOWE KLIPSY/LIFTERY TYPU GUZIK
Část: LOT-0027
Název: 27_DRAINOBAG
Popis: DRAINOBAG
Část: LOT-0028
Název: 28_SMOCZKI
Popis: SMOCZKI
Část: LOT-0029
Název: 29_ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Popis: ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Část: LOT-0030
Název: 30_UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Popis: UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Část: LOT-0031
Název: 31_MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE POMIARÓW PRZESKÓRNYCH O2 I CO2 SENSOR 84 I MONIOR TCM5 FLEX
Popis: MATERIAŁY EKSPLOATACYJNE POMIARÓW PRZESKÓRNYCH O2 I CO2 SENSOR 84 I MONIOR TCM5 FLEX
Část: LOT-0032
Název: 32_AKCESORIA DO SPIROMETRU
Popis: AKCESORIA DO SPIROMETRU
Část: LOT-0033
Název: 33_PODKŁADY CHŁONNE
Popis: PODKŁADY CHŁONNE
Část: LOT-0034
Název: 34_PASY DO KTG
Popis: PASY DO KTG
Část: LOT-0035
Název: 35_CZUJNIKI SPO2
Popis: CZUJNIKI SPO2
Část: LOT-0036
Název: 36_MANKIETY SCD
Popis: MANKIETY SCD
Část: LOT-0037
Název: 37_UKŁAD ODDECHOWY
Popis: UKŁAD ODDECHOWY
Část: LOT-0038
Název: 38_PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Popis: PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Část: LOT-0039
Název: 39_PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
Popis: PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Supplerende klassifikation (cpv): 33196000 Medicinske hjælpemidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 1_TROKARY OPTYCZNE
Beskrivelse: TROKARY OPTYCZNE
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: 2_KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Beskrivelse: KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: 3_ELEKTRODY
Beskrivelse: ELEKTRODY
Delkontrakt: LOT-0004
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: 5_ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Beskrivelse: ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Delkontrakt: LOT-0006
Delkontrakt: LOT-0007
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: 8_CEWNIKI FOLEY
Beskrivelse: CEWNIKI FOLEY
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: 9_ASORTYMENT LABORATORYJNY
Beskrivelse: ASORTYMENT LABORATORYJNY
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: 10_FILTRY DO RESPIRATORA
Beskrivelse: FILTRY DO RESPIRATORA
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: 11_AKCESORIA DO LAKTATORA
Beskrivelse: AKCESORIA DO LAKTATORA
Delkontrakt: LOT-0012
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: 13_WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Beskrivelse: WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: 14_ZESTAWY CHIRURGICZNE
Beskrivelse: ZESTAWY CHIRURGICZNE
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: 15_ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Beskrivelse: ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Delkontrakt: LOT-0016
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: 17_FARTUCH CHIRURGICZNY
Beskrivelse: FARTUCH CHIRURGICZNY
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: 18_ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Beskrivelse: ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: 19_ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Beskrivelse: ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: 20_OSŁONA LATEKSOWA
Beskrivelse: OSŁONA LATEKSOWA
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: 21_PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Beskrivelse: PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Delkontrakt: LOT-0022
Delkontrakt: LOT-0023
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: 24_INTRODUCER
Beskrivelse: INTRODUCER
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: 25_PROWADNIK
Beskrivelse: PROWADNIK
Delkontrakt: LOT-0026
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: 27_DRAINOBAG
Beskrivelse: DRAINOBAG
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: 28_SMOCZKI
Beskrivelse: SMOCZKI
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: 29_ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Beskrivelse: ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: 30_UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Beskrivelse: UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Delkontrakt: LOT-0031
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: 32_AKCESORIA DO SPIROMETRU
Beskrivelse: AKCESORIA DO SPIROMETRU
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: 33_PODKŁADY CHŁONNE
Beskrivelse: PODKŁADY CHŁONNE
Delkontrakt: LOT-0034
Titel: 34_PASY DO KTG
Beskrivelse: PASY DO KTG
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: 35_CZUJNIKI SPO2
Beskrivelse: CZUJNIKI SPO2
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: 36_MANKIETY SCD
Beskrivelse: MANKIETY SCD
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: 37_UKŁAD ODDECHOWY
Beskrivelse: UKŁAD ODDECHOWY
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: 38_PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Beskrivelse: PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Delkontrakt: LOT-0039
Titel: 39_PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
Beskrivelse: PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33196000 Ιατρικά βοηθήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 1_TROKARY OPTYCZNE
Περιγραφή: TROKARY OPTYCZNE
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: 2_KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Περιγραφή: KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: 3_ELEKTRODY
Περιγραφή: ELEKTRODY
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: 5_ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Περιγραφή: ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Παρτίδα: LOT-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: 8_CEWNIKI FOLEY
Περιγραφή: CEWNIKI FOLEY
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: 9_ASORTYMENT LABORATORYJNY
Περιγραφή: ASORTYMENT LABORATORYJNY
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: 10_FILTRY DO RESPIRATORA
Περιγραφή: FILTRY DO RESPIRATORA
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: 11_AKCESORIA DO LAKTATORA
Περιγραφή: AKCESORIA DO LAKTATORA
Παρτίδα: LOT-0012
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: 13_WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Περιγραφή: WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: 14_ZESTAWY CHIRURGICZNE
Περιγραφή: ZESTAWY CHIRURGICZNE
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: 15_ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Περιγραφή: ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Παρτίδα: LOT-0016
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: 17_FARTUCH CHIRURGICZNY
Περιγραφή: FARTUCH CHIRURGICZNY
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: 18_ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Περιγραφή: ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: 19_ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Περιγραφή: ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: 20_OSŁONA LATEKSOWA
Περιγραφή: OSŁONA LATEKSOWA
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: 21_PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Περιγραφή: PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Παρτίδα: LOT-0022
Παρτίδα: LOT-0023
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: 24_INTRODUCER
Περιγραφή: INTRODUCER
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: 25_PROWADNIK
Περιγραφή: PROWADNIK
Παρτίδα: LOT-0026
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: 27_DRAINOBAG
Περιγραφή: DRAINOBAG
Παρτίδα: LOT-0028
Τίτλος: 28_SMOCZKI
Περιγραφή: SMOCZKI
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: 29_ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Περιγραφή: ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: 30_UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Περιγραφή: UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Παρτίδα: LOT-0031
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: 32_AKCESORIA DO SPIROMETRU
Περιγραφή: AKCESORIA DO SPIROMETRU
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: 33_PODKŁADY CHŁONNE
Περιγραφή: PODKŁADY CHŁONNE
Παρτίδα: LOT-0034
Τίτλος: 34_PASY DO KTG
Περιγραφή: PASY DO KTG
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: 35_CZUJNIKI SPO2
Περιγραφή: CZUJNIKI SPO2
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: 36_MANKIETY SCD
Περιγραφή: MANKIETY SCD
Παρτίδα: LOT-0037
Τίτλος: 37_UKŁAD ODDECHOWY
Περιγραφή: UKŁAD ODDECHOWY
Παρτίδα: LOT-0038
Τίτλος: 38_PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Περιγραφή: PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Παρτίδα: LOT-0039
Τίτλος: 39_PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
Περιγραφή: PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33196000 Medical aids
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1_TROKARY OPTYCZNE
Description: TROKARY OPTYCZNE
Options:
Lot: LOT-0002
Title: 2_KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Description: KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Lot: LOT-0003
Title: 3_ELEKTRODY
Description: ELEKTRODY
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Title: 5_ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Title: 8_CEWNIKI FOLEY
Description: CEWNIKI FOLEY
Lot: LOT-0009
Title: 9_ASORTYMENT LABORATORYJNY
Description: ASORTYMENT LABORATORYJNY
Lot: LOT-0010
Title: 10_FILTRY DO RESPIRATORA
Description: FILTRY DO RESPIRATORA
Lot: LOT-0011
Title: 11_AKCESORIA DO LAKTATORA
Description: AKCESORIA DO LAKTATORA
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013
Title: 13_WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Description: WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Lot: LOT-0014
Title: 14_ZESTAWY CHIRURGICZNE
Description: ZESTAWY CHIRURGICZNE
Lot: LOT-0015
Title: 15_ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Description: ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Lot: LOT-0016
Lot: LOT-0017
Title: 17_FARTUCH CHIRURGICZNY
Description: FARTUCH CHIRURGICZNY
Lot: LOT-0018
Title: 18_ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Description: ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Lot: LOT-0019
Title: 19_ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Lot: LOT-0020
Title: 20_OSŁONA LATEKSOWA
Description: OSŁONA LATEKSOWA
Lot: LOT-0021
Title: 21_PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Description: PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Lot: LOT-0022
Lot: LOT-0023
Lot: LOT-0024
Title: 24_INTRODUCER
Description: INTRODUCER
Lot: LOT-0025
Title: 25_PROWADNIK
Description: PROWADNIK
Lot: LOT-0026
Lot: LOT-0027
Title: 27_DRAINOBAG
Description: DRAINOBAG
Lot: LOT-0028
Title: 28_SMOCZKI
Description: SMOCZKI
Lot: LOT-0029
Title: 29_ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Description: ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Lot: LOT-0030
Title: 30_UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Lot: LOT-0031
Lot: LOT-0032
Title: 32_AKCESORIA DO SPIROMETRU
Description: AKCESORIA DO SPIROMETRU
Lot: LOT-0033
Title: 33_PODKŁADY CHŁONNE
Description: PODKŁADY CHŁONNE
Lot: LOT-0034
Title: 34_PASY DO KTG
Description: PASY DO KTG
Lot: LOT-0035
Title: 35_CZUJNIKI SPO2
Description: CZUJNIKI SPO2
Lot: LOT-0036
Title: 36_MANKIETY SCD
Description: MANKIETY SCD
Lot: LOT-0037
Title: 37_UKŁAD ODDECHOWY
Description: UKŁAD ODDECHOWY
Lot: LOT-0038
Title: 38_PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Description: PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Lot: LOT-0039
Title: 39_PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
Description: PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Täiendav liigitus (cpv): 33196000 Meditsiinilised abivahendid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: 1_TROKARY OPTYCZNE
Kirjeldus: TROKARY OPTYCZNE
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Pealkiri: 2_KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Kirjeldus: KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Osa: LOT-0003
Pealkiri: 3_ELEKTRODY
Kirjeldus: ELEKTRODY
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Pealkiri: 5_ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Kirjeldus: ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
Osa: LOT-0008
Pealkiri: 8_CEWNIKI FOLEY
Kirjeldus: CEWNIKI FOLEY
Osa: LOT-0009
Pealkiri: 9_ASORTYMENT LABORATORYJNY
Kirjeldus: ASORTYMENT LABORATORYJNY
Osa: LOT-0010
Pealkiri: 10_FILTRY DO RESPIRATORA
Kirjeldus: FILTRY DO RESPIRATORA
Osa: LOT-0011
Pealkiri: 11_AKCESORIA DO LAKTATORA
Kirjeldus: AKCESORIA DO LAKTATORA
Osa: LOT-0012
Osa: LOT-0013
Pealkiri: 13_WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Kirjeldus: WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Osa: LOT-0014
Pealkiri: 14_ZESTAWY CHIRURGICZNE
Kirjeldus: ZESTAWY CHIRURGICZNE
Osa: LOT-0015
Pealkiri: 15_ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Kirjeldus: ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Osa: LOT-0016
Osa: LOT-0017
Pealkiri: 17_FARTUCH CHIRURGICZNY
Kirjeldus: FARTUCH CHIRURGICZNY
Osa: LOT-0018
Pealkiri: 18_ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Kirjeldus: ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Osa: LOT-0019
Kirjeldus: ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Osa: LOT-0020
Pealkiri: 20_OSŁONA LATEKSOWA
Kirjeldus: OSŁONA LATEKSOWA
Osa: LOT-0021
Pealkiri: 21_PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Kirjeldus: PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Osa: LOT-0022
Osa: LOT-0023
Osa: LOT-0024
Pealkiri: 24_INTRODUCER
Kirjeldus: INTRODUCER
Osa: LOT-0025
Pealkiri: 25_PROWADNIK
Kirjeldus: PROWADNIK
Osa: LOT-0026
Osa: LOT-0027
Pealkiri: 27_DRAINOBAG
Kirjeldus: DRAINOBAG
Osa: LOT-0028
Pealkiri: 28_SMOCZKI
Kirjeldus: SMOCZKI
Osa: LOT-0029
Pealkiri: 29_ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Kirjeldus: ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Osa: LOT-0030
Kirjeldus: UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Osa: LOT-0031
Osa: LOT-0032
Pealkiri: 32_AKCESORIA DO SPIROMETRU
Kirjeldus: AKCESORIA DO SPIROMETRU
Osa: LOT-0033
Pealkiri: 33_PODKŁADY CHŁONNE
Kirjeldus: PODKŁADY CHŁONNE
Osa: LOT-0034
Pealkiri: 34_PASY DO KTG
Kirjeldus: PASY DO KTG
Osa: LOT-0035
Pealkiri: 35_CZUJNIKI SPO2
Kirjeldus: CZUJNIKI SPO2
Osa: LOT-0036
Pealkiri: 36_MANKIETY SCD
Kirjeldus: MANKIETY SCD
Osa: LOT-0037
Pealkiri: 37_UKŁAD ODDECHOWY
Kirjeldus: UKŁAD ODDECHOWY
Osa: LOT-0038
Pealkiri: 38_PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Kirjeldus: PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Osa: LOT-0039
Pealkiri: 39_PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
Kirjeldus: PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 33196000 Lääketieteelliset apuvälineet
Ilmoituksen nimi: 1_TROKARY OPTYCZNE
Kuvaus: TROKARY OPTYCZNE
Optiot:
Ilmoituksen nimi: 2_KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Kuvaus: KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Ilmoituksen nimi: 3_ELEKTRODY
Kuvaus: ELEKTRODY
Ilmoituksen nimi: 5_ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Kuvaus: ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Kuvaus: STAPLER, WORECZEK LAPAROSKOPOWY
Ilmoituksen nimi: 8_CEWNIKI FOLEY
Kuvaus: CEWNIKI FOLEY
Ilmoituksen nimi: 9_ASORTYMENT LABORATORYJNY
Kuvaus: ASORTYMENT LABORATORYJNY
Ilmoituksen nimi: 10_FILTRY DO RESPIRATORA
Kuvaus: FILTRY DO RESPIRATORA
Ilmoituksen nimi: 11_AKCESORIA DO LAKTATORA
Kuvaus: AKCESORIA DO LAKTATORA
Ilmoituksen nimi: 13_WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Kuvaus: WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Ilmoituksen nimi: 14_ZESTAWY CHIRURGICZNE
Kuvaus: ZESTAWY CHIRURGICZNE
Ilmoituksen nimi: 15_ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Kuvaus: ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Kuvaus: FARTUCH CHIRURGICZNY WZMOCNIONY
Ilmoituksen nimi: 17_FARTUCH CHIRURGICZNY
Kuvaus: FARTUCH CHIRURGICZNY
Ilmoituksen nimi: 18_ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Kuvaus: ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Ilmoituksen nimi: 19_ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Kuvaus: ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Ilmoituksen nimi: 20_OSŁONA LATEKSOWA
Kuvaus: OSŁONA LATEKSOWA
Ilmoituksen nimi: 21_PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Kuvaus: PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Ilmoituksen nimi: 24_INTRODUCER
Kuvaus: INTRODUCER
Ilmoituksen nimi: 25_PROWADNIK
Kuvaus: PROWADNIK
Ilmoituksen nimi: 27_DRAINOBAG
Kuvaus: DRAINOBAG
Ilmoituksen nimi: 28_SMOCZKI
Kuvaus: SMOCZKI
Ilmoituksen nimi: 29_ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Kuvaus: ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Ilmoituksen nimi: 30_UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Kuvaus: UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Ilmoituksen nimi: 32_AKCESORIA DO SPIROMETRU
Kuvaus: AKCESORIA DO SPIROMETRU
Ilmoituksen nimi: 33_PODKŁADY CHŁONNE
Kuvaus: PODKŁADY CHŁONNE
Ilmoituksen nimi: 34_PASY DO KTG
Kuvaus: PASY DO KTG
Ilmoituksen nimi: 35_CZUJNIKI SPO2
Kuvaus: CZUJNIKI SPO2
Ilmoituksen nimi: 36_MANKIETY SCD
Kuvaus: MANKIETY SCD
Ilmoituksen nimi: 37_UKŁAD ODDECHOWY
Kuvaus: UKŁAD ODDECHOWY
Ilmoituksen nimi: 38_PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Kuvaus: PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Ilmoituksen nimi: 39_PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
Kuvaus: PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 33196000 Medical aids
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: 1_TROKARY OPTYCZNE
Cur síos: TROKARY OPTYCZNE
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: 2_KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Cur síos: KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: 3_ELEKTRODY
Cur síos: ELEKTRODY
Luchtóg: LOT-0004
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: 5_ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Cur síos: ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Luchtóg: LOT-0006
Luchtóg: LOT-0007
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: 8_CEWNIKI FOLEY
Cur síos: CEWNIKI FOLEY
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: 9_ASORTYMENT LABORATORYJNY
Cur síos: ASORTYMENT LABORATORYJNY
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: 10_FILTRY DO RESPIRATORA
Cur síos: FILTRY DO RESPIRATORA
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: 11_AKCESORIA DO LAKTATORA
Cur síos: AKCESORIA DO LAKTATORA
Luchtóg: LOT-0012
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: 13_WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Cur síos: WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: 14_ZESTAWY CHIRURGICZNE
Cur síos: ZESTAWY CHIRURGICZNE
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: 15_ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Cur síos: ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Luchtóg: LOT-0016
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: 17_FARTUCH CHIRURGICZNY
Cur síos: FARTUCH CHIRURGICZNY
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: 18_ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Cur síos: ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: 19_ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Cur síos: ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: 20_OSŁONA LATEKSOWA
Cur síos: OSŁONA LATEKSOWA
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: 21_PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Cur síos: PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Luchtóg: LOT-0022
Luchtóg: LOT-0023
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: 24_INTRODUCER
Cur síos: INTRODUCER
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: 25_PROWADNIK
Cur síos: PROWADNIK
Luchtóg: LOT-0026
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: 27_DRAINOBAG
Cur síos: DRAINOBAG
Luchtóg: LOT-0028
Teideal: 28_SMOCZKI
Cur síos: SMOCZKI
Luchtóg: LOT-0029
Teideal: 29_ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Cur síos: ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Luchtóg: LOT-0030
Cur síos: UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Luchtóg: LOT-0031
Luchtóg: LOT-0032
Teideal: 32_AKCESORIA DO SPIROMETRU
Cur síos: AKCESORIA DO SPIROMETRU
Luchtóg: LOT-0033
Teideal: 33_PODKŁADY CHŁONNE
Cur síos: PODKŁADY CHŁONNE
Luchtóg: LOT-0034
Teideal: 34_PASY DO KTG
Cur síos: PASY DO KTG
Luchtóg: LOT-0035
Teideal: 35_CZUJNIKI SPO2
Cur síos: CZUJNIKI SPO2
Luchtóg: LOT-0036
Teideal: 36_MANKIETY SCD
Cur síos: MANKIETY SCD
Luchtóg: LOT-0037
Teideal: 37_UKŁAD ODDECHOWY
Cur síos: UKŁAD ODDECHOWY
Luchtóg: LOT-0038
Teideal: 38_PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Cur síos: PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Luchtóg: LOT-0039
Teideal: 39_PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
Cur síos: PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
Dodatna klasifikacija (cpv): 33196000 Medicinska pomagala
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: 1_TROKARY OPTYCZNE
Opis: TROKARY OPTYCZNE
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Naslov: 2_KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Opis: KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Grupa: LOT-0003
Naslov: 3_ELEKTRODY
Opis: ELEKTRODY
Grupa: LOT-0004
Grupa: LOT-0005
Naslov: 5_ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Opis: ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Grupa: LOT-0006
Opis: STAPLER, WORECZEK LAPAROSKOPOWY
Grupa: LOT-0007
Grupa: LOT-0008
Naslov: 8_CEWNIKI FOLEY
Opis: CEWNIKI FOLEY
Grupa: LOT-0009
Naslov: 9_ASORTYMENT LABORATORYJNY
Opis: ASORTYMENT LABORATORYJNY
Grupa: LOT-0010
Naslov: 10_FILTRY DO RESPIRATORA
Opis: FILTRY DO RESPIRATORA
Grupa: LOT-0011
Naslov: 11_AKCESORIA DO LAKTATORA
Opis: AKCESORIA DO LAKTATORA
Grupa: LOT-0012
Grupa: LOT-0013
Naslov: 13_WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Opis: WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Grupa: LOT-0014
Naslov: 14_ZESTAWY CHIRURGICZNE
Opis: ZESTAWY CHIRURGICZNE
Grupa: LOT-0015
Naslov: 15_ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Opis: ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Grupa: LOT-0016
Opis: FARTUCH CHIRURGICZNY WZMOCNIONY
Grupa: LOT-0017
Naslov: 17_FARTUCH CHIRURGICZNY
Opis: FARTUCH CHIRURGICZNY
Grupa: LOT-0018
Naslov: 18_ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Opis: ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Grupa: LOT-0019
Naslov: 19_ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Opis: ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Grupa: LOT-0020
Naslov: 20_OSŁONA LATEKSOWA
Opis: OSŁONA LATEKSOWA
Grupa: LOT-0021
Naslov: 21_PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Opis: PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Grupa: LOT-0022
Grupa: LOT-0023
Grupa: LOT-0024
Naslov: 24_INTRODUCER
Opis: INTRODUCER
Grupa: LOT-0025
Naslov: 25_PROWADNIK
Opis: PROWADNIK
Grupa: LOT-0026
Grupa: LOT-0027
Naslov: 27_DRAINOBAG
Opis: DRAINOBAG
Grupa: LOT-0028
Naslov: 28_SMOCZKI
Opis: SMOCZKI
Grupa: LOT-0029
Naslov: 29_ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Opis: ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Grupa: LOT-0030
Naslov: 30_UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Opis: UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Grupa: LOT-0031
Grupa: LOT-0032
Naslov: 32_AKCESORIA DO SPIROMETRU
Opis: AKCESORIA DO SPIROMETRU
Grupa: LOT-0033
Naslov: 33_PODKŁADY CHŁONNE
Opis: PODKŁADY CHŁONNE
Grupa: LOT-0034
Naslov: 34_PASY DO KTG
Opis: PASY DO KTG
Grupa: LOT-0035
Naslov: 35_CZUJNIKI SPO2
Opis: CZUJNIKI SPO2
Grupa: LOT-0036
Naslov: 36_MANKIETY SCD
Opis: MANKIETY SCD
Grupa: LOT-0037
Naslov: 37_UKŁAD ODDECHOWY
Opis: UKŁAD ODDECHOWY
Grupa: LOT-0038
Naslov: 38_PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Opis: PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Grupa: LOT-0039
Naslov: 39_PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
Opis: PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33196000 Ausili medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: 1_TROKARY OPTYCZNE
Descrizione: TROKARY OPTYCZNE
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Titolo: 2_KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Descrizione: KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Lotto: LOT-0003
Titolo: 3_ELEKTRODY
Descrizione: ELEKTRODY
Lotto: LOT-0004
Lotto: LOT-0005
Titolo: 5_ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Lotto: LOT-0006
Lotto: LOT-0007
Lotto: LOT-0008
Titolo: 8_CEWNIKI FOLEY
Descrizione: CEWNIKI FOLEY
Lotto: LOT-0009
Titolo: 9_ASORTYMENT LABORATORYJNY
Descrizione: ASORTYMENT LABORATORYJNY
Lotto: LOT-0010
Titolo: 10_FILTRY DO RESPIRATORA
Descrizione: FILTRY DO RESPIRATORA
Lotto: LOT-0011
Titolo: 11_AKCESORIA DO LAKTATORA
Descrizione: AKCESORIA DO LAKTATORA
Lotto: LOT-0012
Lotto: LOT-0013
Titolo: 13_WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Descrizione: WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Lotto: LOT-0014
Titolo: 14_ZESTAWY CHIRURGICZNE
Descrizione: ZESTAWY CHIRURGICZNE
Lotto: LOT-0015
Titolo: 15_ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Descrizione: ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Lotto: LOT-0016
Lotto: LOT-0017
Titolo: 17_FARTUCH CHIRURGICZNY
Descrizione: FARTUCH CHIRURGICZNY
Lotto: LOT-0018
Titolo: 18_ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Descrizione: ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Lotto: LOT-0019
Titolo: 19_ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Lotto: LOT-0020
Titolo: 20_OSŁONA LATEKSOWA
Descrizione: OSŁONA LATEKSOWA
Lotto: LOT-0021
Titolo: 21_PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Descrizione: PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Lotto: LOT-0022
Lotto: LOT-0023
Lotto: LOT-0024
Titolo: 24_INTRODUCER
Descrizione: INTRODUCER
Lotto: LOT-0025
Titolo: 25_PROWADNIK
Descrizione: PROWADNIK
Lotto: LOT-0026
Lotto: LOT-0027
Titolo: 27_DRAINOBAG
Descrizione: DRAINOBAG
Lotto: LOT-0028
Titolo: 28_SMOCZKI
Descrizione: SMOCZKI
Lotto: LOT-0029
Titolo: 29_ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Descrizione: ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Lotto: LOT-0030
Titolo: 30_UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Lotto: LOT-0031
Lotto: LOT-0032
Titolo: 32_AKCESORIA DO SPIROMETRU
Descrizione: AKCESORIA DO SPIROMETRU
Lotto: LOT-0033
Titolo: 33_PODKŁADY CHŁONNE
Descrizione: PODKŁADY CHŁONNE
Lotto: LOT-0034
Titolo: 34_PASY DO KTG
Descrizione: PASY DO KTG
Lotto: LOT-0035
Titolo: 35_CZUJNIKI SPO2
Descrizione: CZUJNIKI SPO2
Lotto: LOT-0036
Titolo: 36_MANKIETY SCD
Descrizione: MANKIETY SCD
Lotto: LOT-0037
Titolo: 37_UKŁAD ODDECHOWY
Descrizione: UKŁAD ODDECHOWY
Lotto: LOT-0038
Titolo: 38_PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Descrizione: PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Lotto: LOT-0039
Titolo: 39_PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
Descrizione: PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33196000 Pagalbinės medicininės priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: 1_TROKARY OPTYCZNE
Aprašymas: TROKARY OPTYCZNE
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: 2_KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Aprašymas: KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: 3_ELEKTRODY
Aprašymas: ELEKTRODY
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Aprašymas: ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: 8_CEWNIKI FOLEY
Aprašymas: CEWNIKI FOLEY
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: 9_ASORTYMENT LABORATORYJNY
Aprašymas: ASORTYMENT LABORATORYJNY
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: 10_FILTRY DO RESPIRATORA
Aprašymas: FILTRY DO RESPIRATORA
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: 11_AKCESORIA DO LAKTATORA
Aprašymas: AKCESORIA DO LAKTATORA
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pirkimo dalis: LOT-0013
Aprašymas: WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: 14_ZESTAWY CHIRURGICZNE
Aprašymas: ZESTAWY CHIRURGICZNE
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: 15_ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Aprašymas: ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: 17_FARTUCH CHIRURGICZNY
Aprašymas: FARTUCH CHIRURGICZNY
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: 18_ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Aprašymas: ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Pirkimo dalis: LOT-0019
Aprašymas: ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: 20_OSŁONA LATEKSOWA
Aprašymas: OSŁONA LATEKSOWA
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: 21_PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Aprašymas: PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: 24_INTRODUCER
Aprašymas: INTRODUCER
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pavadinimas: 25_PROWADNIK
Aprašymas: PROWADNIK
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: 27_DRAINOBAG
Aprašymas: DRAINOBAG
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pavadinimas: 28_SMOCZKI
Aprašymas: SMOCZKI
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pavadinimas: 29_ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Aprašymas: ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Pirkimo dalis: LOT-0030
Aprašymas: UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Pirkimo dalis: LOT-0031
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pavadinimas: 32_AKCESORIA DO SPIROMETRU
Aprašymas: AKCESORIA DO SPIROMETRU
Pirkimo dalis: LOT-0033
Pavadinimas: 33_PODKŁADY CHŁONNE
Aprašymas: PODKŁADY CHŁONNE
Pirkimo dalis: LOT-0034
Pavadinimas: 34_PASY DO KTG
Aprašymas: PASY DO KTG
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pavadinimas: 35_CZUJNIKI SPO2
Aprašymas: CZUJNIKI SPO2
Pirkimo dalis: LOT-0036
Pavadinimas: 36_MANKIETY SCD
Aprašymas: MANKIETY SCD
Pirkimo dalis: LOT-0037
Pavadinimas: 37_UKŁAD ODDECHOWY
Aprašymas: UKŁAD ODDECHOWY
Pirkimo dalis: LOT-0038
Pavadinimas: 38_PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Aprašymas: PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Pirkimo dalis: LOT-0039
Aprašymas: PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33196000 Medicīniskās palīgierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1_TROKARY OPTYCZNE
Apraksts: TROKARY OPTYCZNE
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2_KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Apraksts: KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3_ELEKTRODY
Apraksts: ELEKTRODY
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
Apraksts: ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Daļa: LOT-0006
Daļa: LOT-0007
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 8_CEWNIKI FOLEY
Apraksts: CEWNIKI FOLEY
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 9_ASORTYMENT LABORATORYJNY
Apraksts: ASORTYMENT LABORATORYJNY
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 10_FILTRY DO RESPIRATORA
Apraksts: FILTRY DO RESPIRATORA
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: 11_AKCESORIA DO LAKTATORA
Apraksts: AKCESORIA DO LAKTATORA
Daļa: LOT-0012
Daļa: LOT-0013
Apraksts: WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: 14_ZESTAWY CHIRURGICZNE
Apraksts: ZESTAWY CHIRURGICZNE
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: 15_ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Apraksts: ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Daļa: LOT-0016
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: 17_FARTUCH CHIRURGICZNY
Apraksts: FARTUCH CHIRURGICZNY
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: 18_ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Apraksts: ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Daļa: LOT-0019
Apraksts: ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: 20_OSŁONA LATEKSOWA
Apraksts: OSŁONA LATEKSOWA
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: 21_PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Apraksts: PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Daļa: LOT-0022
Daļa: LOT-0023
Daļa: LOT-0024
Nosaukums: 24_INTRODUCER
Apraksts: INTRODUCER
Daļa: LOT-0025
Nosaukums: 25_PROWADNIK
Apraksts: PROWADNIK
Daļa: LOT-0026
Daļa: LOT-0027
Nosaukums: 27_DRAINOBAG
Apraksts: DRAINOBAG
Daļa: LOT-0028
Nosaukums: 28_SMOCZKI
Apraksts: SMOCZKI
Daļa: LOT-0029
Nosaukums: 29_ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Apraksts: ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Daļa: LOT-0030
Apraksts: UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Daļa: LOT-0031
Daļa: LOT-0032
Nosaukums: 32_AKCESORIA DO SPIROMETRU
Apraksts: AKCESORIA DO SPIROMETRU
Daļa: LOT-0033
Nosaukums: 33_PODKŁADY CHŁONNE
Apraksts: PODKŁADY CHŁONNE
Daļa: LOT-0034
Nosaukums: 34_PASY DO KTG
Apraksts: PASY DO KTG
Daļa: LOT-0035
Nosaukums: 35_CZUJNIKI SPO2
Apraksts: CZUJNIKI SPO2
Daļa: LOT-0036
Nosaukums: 36_MANKIETY SCD
Apraksts: MANKIETY SCD
Daļa: LOT-0037
Nosaukums: 37_UKŁAD ODDECHOWY
Apraksts: UKŁAD ODDECHOWY
Daļa: LOT-0038
Nosaukums: 38_PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Apraksts: PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Daļa: LOT-0039
Nosaukums: 39_PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
Apraksts: PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: TROKARY OPTYCZNE
Opties:
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: ELEKTRODY
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
Perceel: LOT-0006
Perceel: LOT-0007
Perceel: LOT-0008
Beschrijving: CEWNIKI FOLEY
Perceel: LOT-0009
Beschrijving: ASORTYMENT LABORATORYJNY
Perceel: LOT-0010
Beschrijving: FILTRY DO RESPIRATORA
Perceel: LOT-0011
Beschrijving: AKCESORIA DO LAKTATORA
Perceel: LOT-0012
Perceel: LOT-0013
Beschrijving: WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Perceel: LOT-0014
Beschrijving: ZESTAWY CHIRURGICZNE
Perceel: LOT-0015
Beschrijving: ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Perceel: LOT-0016
Perceel: LOT-0017
Beschrijving: FARTUCH CHIRURGICZNY
Perceel: LOT-0018
Beschrijving: ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Perceel: LOT-0019
Perceel: LOT-0020
Beschrijving: OSŁONA LATEKSOWA
Perceel: LOT-0021
Beschrijving: PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Perceel: LOT-0022
Perceel: LOT-0023
Perceel: LOT-0024
Beschrijving: INTRODUCER
Perceel: LOT-0025
Beschrijving: PROWADNIK
Perceel: LOT-0026
Perceel: LOT-0027
Beschrijving: DRAINOBAG
Perceel: LOT-0028
Beschrijving: SMOCZKI
Perceel: LOT-0029
Beschrijving: ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Perceel: LOT-0030
Perceel: LOT-0031
Perceel: LOT-0032
Beschrijving: AKCESORIA DO SPIROMETRU
Perceel: LOT-0033
Beschrijving: PODKŁADY CHŁONNE
Perceel: LOT-0034
Beschrijving: PASY DO KTG
Perceel: LOT-0035
Beschrijving: CZUJNIKI SPO2
Perceel: LOT-0036
Beschrijving: MANKIETY SCD
Perceel: LOT-0037
Beschrijving: UKŁAD ODDECHOWY
Perceel: LOT-0038
Beschrijving: PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Perceel: LOT-0039
Beschrijving: PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Classificação adicional (cpv): 33196000 Assistência médica
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 1_TROKARY OPTYCZNE
Descrição: TROKARY OPTYCZNE
Opções:
Lote: LOT-0002
Título: 2_KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Descrição: KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Lote: LOT-0003
Título: 3_ELEKTRODY
Descrição: ELEKTRODY
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Título: 5_ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Descrição: ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Título: 8_CEWNIKI FOLEY
Descrição: CEWNIKI FOLEY
Lote: LOT-0009
Título: 9_ASORTYMENT LABORATORYJNY
Descrição: ASORTYMENT LABORATORYJNY
Lote: LOT-0010
Título: 10_FILTRY DO RESPIRATORA
Descrição: FILTRY DO RESPIRATORA
Lote: LOT-0011
Título: 11_AKCESORIA DO LAKTATORA
Descrição: AKCESORIA DO LAKTATORA
Lote: LOT-0012
Lote: LOT-0013
Título: 13_WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Descrição: WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Lote: LOT-0014
Título: 14_ZESTAWY CHIRURGICZNE
Descrição: ZESTAWY CHIRURGICZNE
Lote: LOT-0015
Título: 15_ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Descrição: ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Lote: LOT-0016
Lote: LOT-0017
Título: 17_FARTUCH CHIRURGICZNY
Descrição: FARTUCH CHIRURGICZNY
Lote: LOT-0018
Título: 18_ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Descrição: ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Lote: LOT-0019
Título: 19_ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Descrição: ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Lote: LOT-0020
Título: 20_OSŁONA LATEKSOWA
Descrição: OSŁONA LATEKSOWA
Lote: LOT-0021
Título: 21_PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Descrição: PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Lote: LOT-0022
Lote: LOT-0023
Lote: LOT-0024
Título: 24_INTRODUCER
Descrição: INTRODUCER
Lote: LOT-0025
Título: 25_PROWADNIK
Descrição: PROWADNIK
Lote: LOT-0026
Lote: LOT-0027
Título: 27_DRAINOBAG
Descrição: DRAINOBAG
Lote: LOT-0028
Título: 28_SMOCZKI
Descrição: SMOCZKI
Lote: LOT-0029
Título: 29_ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Descrição: ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Lote: LOT-0030
Título: 30_UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Descrição: UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Lote: LOT-0031
Lote: LOT-0032
Título: 32_AKCESORIA DO SPIROMETRU
Descrição: AKCESORIA DO SPIROMETRU
Lote: LOT-0033
Título: 33_PODKŁADY CHŁONNE
Descrição: PODKŁADY CHŁONNE
Lote: LOT-0034
Título: 34_PASY DO KTG
Descrição: PASY DO KTG
Lote: LOT-0035
Título: 35_CZUJNIKI SPO2
Descrição: CZUJNIKI SPO2
Lote: LOT-0036
Título: 36_MANKIETY SCD
Descrição: MANKIETY SCD
Lote: LOT-0037
Título: 37_UKŁAD ODDECHOWY
Descrição: UKŁAD ODDECHOWY
Lote: LOT-0038
Título: 38_PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Descrição: PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Lote: LOT-0039
Título: 39_PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
Descrição: PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33196000 Zdravotné pomôcky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 1_TROKARY OPTYCZNE
Časť: LOT-0002
Názov: 2_KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Časť: LOT-0003
Názov: 3_ELEKTRODY
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
Názov: 5_ZESTAW DO POMIARU CIŚNIENIA
Časť: LOT-0006
Časť: LOT-0007
Časť: LOT-0008
Názov: 8_CEWNIKI FOLEY
Časť: LOT-0009
Názov: 9_ASORTYMENT LABORATORYJNY
Časť: LOT-0010
Názov: 10_FILTRY DO RESPIRATORA
Časť: LOT-0011
Názov: 11_AKCESORIA DO LAKTATORA
Časť: LOT-0012
Časť: LOT-0013
Názov: 13_WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Časť: LOT-0014
Názov: 14_ZESTAWY CHIRURGICZNE
Časť: LOT-0015
Názov: 15_ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Časť: LOT-0016
Časť: LOT-0017
Názov: 17_FARTUCH CHIRURGICZNY
Časť: LOT-0018
Názov: 18_ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Časť: LOT-0019
Názov: 19_ZESTAW UROLOGICZNY I OSŁONA
Časť: LOT-0020
Názov: 20_OSŁONA LATEKSOWA
Časť: LOT-0021
Názov: 21_PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Časť: LOT-0022
Časť: LOT-0023
Časť: LOT-0024
Názov: 24_INTRODUCER
Časť: LOT-0025
Názov: 25_PROWADNIK
Časť: LOT-0026
Časť: LOT-0027
Názov: 27_DRAINOBAG
Časť: LOT-0028
Názov: 28_SMOCZKI
Časť: LOT-0029
Názov: 29_ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Časť: LOT-0030
Názov: 30_UCHWYTY NA NOŻE CHIRURGICZNE
Časť: LOT-0031
Časť: LOT-0032
Názov: 32_AKCESORIA DO SPIROMETRU
Časť: LOT-0033
Názov: 33_PODKŁADY CHŁONNE
Časť: LOT-0034
Názov: 34_PASY DO KTG
Časť: LOT-0035
Názov: 35_CZUJNIKI SPO2
Časť: LOT-0036
Názov: 36_MANKIETY SCD
Časť: LOT-0037
Názov: 37_UKŁAD ODDECHOWY
Časť: LOT-0038
Názov: 38_PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Časť: LOT-0039
Názov: 39_PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: TROKARY OPTYCZNE
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: KATATERY DO EMBOLEKTOMII
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: ELEKTRODY
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Beskrivning: CEWNIKI FOLEY
Del (anbudsområde): LOT-0009
Beskrivning: ASORTYMENT LABORATORYJNY
Del (anbudsområde): LOT-0010
Beskrivning: FILTRY DO RESPIRATORA
Del (anbudsområde): LOT-0011
Beskrivning: AKCESORIA DO LAKTATORA
Del (anbudsområde): LOT-0012
Del (anbudsområde): LOT-0013
Beskrivning: WYMIENNIK CIEPŁA I WILGOCI
Del (anbudsområde): LOT-0014
Beskrivning: ZESTAWY CHIRURGICZNE
Del (anbudsområde): LOT-0015
Beskrivning: ZESTAW DO CEWNIKOWANIA
Del (anbudsområde): LOT-0016
Del (anbudsområde): LOT-0017
Beskrivning: FARTUCH CHIRURGICZNY
Del (anbudsområde): LOT-0018
Beskrivning: ZESTAW DO ENDOMETRIUM
Del (anbudsområde): LOT-0019
Del (anbudsområde): LOT-0020
Beskrivning: OSŁONA LATEKSOWA
Del (anbudsområde): LOT-0021
Beskrivning: PODKŁAD GINEKOLOGICZNY
Del (anbudsområde): LOT-0022
Del (anbudsområde): LOT-0023
Del (anbudsområde): LOT-0024
Beskrivning: INTRODUCER
Del (anbudsområde): LOT-0025
Beskrivning: PROWADNIK
Del (anbudsområde): LOT-0026
Del (anbudsområde): LOT-0027
Beskrivning: DRAINOBAG
Del (anbudsområde): LOT-0028
Beskrivning: SMOCZKI
Del (anbudsområde): LOT-0029
Beskrivning: ZGŁĘBNIKI ŻOŁĄDKOWE
Del (anbudsområde): LOT-0030
Del (anbudsområde): LOT-0031
Del (anbudsområde): LOT-0032
Beskrivning: AKCESORIA DO SPIROMETRU
Del (anbudsområde): LOT-0033
Beskrivning: PODKŁADY CHŁONNE
Del (anbudsområde): LOT-0034
Beskrivning: PASY DO KTG
Del (anbudsområde): LOT-0035
Beskrivning: CZUJNIKI SPO2
Del (anbudsområde): LOT-0036
Beskrivning: MANKIETY SCD
Del (anbudsområde): LOT-0037
Beskrivning: UKŁAD ODDECHOWY
Del (anbudsområde): LOT-0038
Beskrivning: PODKŁADKI POD ELEKTRODY
Del (anbudsområde): LOT-0039
Beskrivning: PODWIESZKA DO PODNOŚNIKA