473168-2026 - Zadávání
Polsko – Zdravotnický spotřební materiál – Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego do infuzji
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa jednorazowego sprzętu medycznego do infuzji
PopisPrzedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego sprzętu medycznego do infuzji zawartych w Pakietach i szczegółowo opisanych w załączniku nr 2 i 8 w SWZ.
Interní identifikátor58/EZP/26
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
ČástLOT-0001
NázevSystemy i zestawy przedłużajace z drenami
PopisSystemy i zestawy przedłużajace z drenami zgpdne z opisem w SWZ
Interní identifikátor58/EZP/26-1
ČástLOT-0002
NázevRampy i rozdzielacz kranikowy
PopisRampy i rozdzielacz kranikowy zgodne z opisem w SWZ
Interní identifikátor58/EZP/26-2
ČástLOT-0003
NázevPrzyrząd do przetaczania płynów
PopisPrzyrząd do przetaczania płynów zgodne z opisem w SWZ
Interní identifikátor58/EZP/26-3
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Place of performance
Postal address: ul.M.Curie-Skłodowskiej 9
Town: Zabrze
Postcode: 41-800
Country subdivision (NUTS): Gliwicki (PL229)
473168-2026 - Licitación
Polonia – Material médico fungible – Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego do infuzji
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno58/EZP/26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno58/EZP/26-1
LoteLOT-0002
TítuloRampy i rozdzielacz kranikowy
Identificador interno58/EZP/26-2
LoteLOT-0003
TítuloPrzyrząd do przetaczania płynów
Identificador interno58/EZP/26-3
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
An áit feidhmíochta
Baile: Zabrze
Cód poist: 41-800
Foroinn tíre (NUTS): Gliwicki (PL229)
473168-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius58/EZP/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius58/EZP/26-1
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasRampy i rozdzielacz kranikowy
Vidaus identifikatorius58/EZP/26-2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasPrzyrząd do przetaczania płynów
Vidaus identifikatorius58/EZP/26-3
473168-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikators58/EZP/26
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators58/EZP/26-1
DaļaLOT-0002
NosaukumsRampy i rozdzielacz kranikowy
Iekšējais identifikators58/EZP/26-2
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators58/EZP/26-3
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Post tal-prestazzjoni
Belt: Zabrze
Kodiċi postali: 41-800
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Gliwicki (PL229)
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Plaats van uitvoering
Postadres: ul.M.Curie-Skłodowskiej 9
Stad: Zabrze
Onderverdeling land (NUTS): Gliwicki (PL229)
473168-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern58/EZP/26
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
5. Lot
LotLOT-0001
Identificator intern58/EZP/26-1
LotLOT-0002
TitluRampy i rozdzielacz kranikowy
Identificator intern58/EZP/26-2
LotLOT-0003
TitluPrzyrząd do przetaczania płynów
Identificator intern58/EZP/26-3
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 58/EZP/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 58/EZP/26-1
Sklop: LOT-0002
Naslov: Rampy i rozdzielacz kranikowy
Notranji identifikator: 58/EZP/26-2
Sklop: LOT-0003
Naslov: Przyrząd do przetaczania płynów
Notranji identifikator: 58/EZP/26-3
473168-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Medicinska förbrukningsartiklar – Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego do infuzji
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare58/EZP/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare58/EZP/26-1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelRampy i rozdzielacz kranikowy
Intern identifierare58/EZP/26-2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelPrzyrząd do przetaczania płynów
Intern identifierare58/EZP/26-3