Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla
Místo plnění
Obec: Szczecin
Nižší územní jednotka země (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Země: Polsko
Obecné informace
474495-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Laboratoriereagenser – Dostawa odczynników i materiałów kontrolnych do analizatorów w dwóch lokalizacjach będących własnością SPWSZ w Szczecinie
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDostawa odczynników i materiałów kontrolnych do analizatorów w dwóch lokalizacjach będących własnością SPWSZ w Szczecinie
Beskrivelse1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników i materiałów kontrolnych do analizatorów w dwóch lokalizacjach będących własnością SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i w załączniku nr 1A i 1B do SWZ. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 3. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony w Szczecinie przy ul. Arkońskiej 4, 71-455 Szczecin w lokalizacji – loco: 1) magazyn Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Zamawiającego przy ul. Arkońskiej 4 (budynek I), 2) Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej Zamawiającego przy ul. A. Sokołowskiego 11 (budynek E). 4. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. Wykonawca może powierzyć realizację elementów (części) przedmiotu zamówienia podwykonawcom. W przypadku zamiaru wykonywania przedmiotu zamówienia z udziałem podwykonawców, Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w swojej ofercie części zamówienia (zakresów rzeczowych), których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz podania nazw ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani. Wskazanie takie należy umieścić na ofercie. W przypadku braku wskazania w ofercie podwykonawstwa Wykonawca będzie mógł wprowadzić podwykonawcę wyłącznie na warunkach określonych w umowie. 5. Zamawiający nie formułuje wymagań w zakresie zatrudniania na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia. 6 . Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8) PZP. 7. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie rozwiązania/wyrobu równoważnego wyłącznie w przypadku opisania przedmiotu zamówienia poprzez użycie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę lub poprzez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 PZP. Opisanie przedmiotu zamówienia w sposób, o którym mowa w zdaniu poprzednim Zamawiający każdorazowo zamanifestuje poprzez zamieszczenie odpowiednio przy opisie danego przedmiotu zamówienia lub przywołaniu konkretnej normy, oceny technicznej lub specyfikacji technicznej wyrazów „lub równoważny” albo „lub równoważne”. 8. Wykonawca oferując rozwiązanie równoważne, zobowiązany jest wykazać na etapie złożenia oferty (w ofercie), że oferowane przez niego rozwiązane równoważne w zakresie cech i właściwości oferowanego przedmiotu zamówienia lub zgodności z równoważną normą lub oceną techniczną lub specyfikacją techniczną w stosunku do wskazanej przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, spełnia wymagania Zamawiającego w sposób równie dobry bądź lepszy, co rozwiązanie pierwotnie opisane przez Zamawiającego w dokumentach zamówienia, w szczególności w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 9. Dowodami składanymi wraz z ofertą w celu wykazania równoważności oferowanych przez Wykonawcę rozwiązań mogą być w szczególności: karty katalogowe, ulotki, foldery producenta, dystrybutora lub importera, opinie rzeczoznawców, dokumenty pochodzące od niezależnych jednostek opiniujących. 10. Ciężar dowodu w zakresie wykazania równoważności oferowanych rozwiązań obciąża Wykonawcę. Brak wykazania równoważności zaoferowanego rozwiązania skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 PZP.
Intern IDEP/220/22/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0012
TitelZadanie nr 1- Dostawa odczynników i materiałów kontrolnych do analizatorów w dwóch lokalizacjach będących własnością SPWSZ w Szczecinie
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest Dostawa odczynników i materiałów kontrolnych do analizatorów w dwóch lokalizacjach będących własnością SPWSZ w Szczecinie. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i w załączniku nr 1A i 1B do SWZ.
Intern IDEP/220/22/2026 - zadanie nr 1
Valgmuligheder
Beskrivelse af optioner4.1. Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 4.2. Przedmiotem Opcji będą dostawy dodatkowych ilości opakowań odczynników/wyrobów opisanych w SWZ. 4.3. Maksymalna wartość Opcji – maksymalne wartości Opcji wyszczególnione są w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, nie przekraczając 20% wartości zamówienia podstawowego 4.4. Maksymalny termin, w jakim Zamawiający będzie mógł skorzystać z Opcji – nie później niż 7 dni przed upływem terminu obowiązywania umowy przetargowej. 4.5. Okoliczności skorzystania z Opcji to: zwiększenie zapotrzebowania na Odczynniki/Wyrobu, ze względu na świadczone przez Zamawiającego usługi medyczne. 4.6 W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego, stanowiącego część oferty. 4.7. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia do realizacji zakresów objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
474495-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoEP/220/22/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
5. Lote
LoteLOT-0012
Identificador internoEP/220/22/2026 - zadanie nr 1
Opciones
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
Lepingu täitmise koht
Linn: Szczecin
Riik – jaotus (NUTS): Miasto Szczecin (PL424)
Riik: Poola
Üldine teave
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: EP/220/22/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
5. Osa
Osa: LOT-0012
Sisäinen tunniste: EP/220/22/2026 - zadanie nr 1
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EP/220/22/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
5. Lot
Lot: LOT-0012
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: EP/220/22/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: EP/220/22/2026 - zadanie nr 1
Roghanna:
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
Mjesto izvršenja
Grad: Szczecin
Zemlja: Poljska
Opće informacije
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: EP/220/22/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
5. Rész
Rész: LOT-0012
Opciók:
474495-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoEP/220/22/2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
5. Lotto
LottoLOT-0012
Opzioni
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: EP/220/22/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: EP/220/22/2026 - zadanie nr 1
Iespējas:
474495-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecodeEP/220/22/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
5. Perceel
PerceelLOT-0012
Interne identificatiecodeEP/220/22/2026 - zadanie nr 1
Opties
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: EP/220/22/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
Lote: LOT-0012
Identificador interno: EP/220/22/2026 - zadanie nr 1
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: EP/220/22/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: EP/220/22/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá
5. Časť
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: EP/220/22/2026 - zadanie nr 1
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: EP/220/22/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
5. Sklop
Sklop: LOT-0012