2. Řízení
Řízení
Název: Nákup automobilu pro Městskou policii Cheb
Popis: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks osobního automobilu s pohonem plug-in hybrid. Kritéria pro vozidlo: 1 kus 1.Záruka minimálně 7 let, nebo 150 000 km. 2.Pohonná jednotka zdvihový objem min. 1.5 l. 3.Pohon náprav 4x2. 4.Výkon motoru min. 105kW spalovací motor / min. 155 kW elektrický motor. 5.Celková kapacita baterie min. 18,3 kWh. 6.Dojezd – dle metodiky WLTP min. 90 EV./1200 celkem. 7.Počet míst 5. 8.Objem zavazadlového prostoru min. 480 l. 9.Rozvor náprav min. 2 600 mm. 10.Výkon palubní nabíječky AC 6.6 kW/DC 40 kW. 11.Auto s 5 dveřmi a pevnou střechou. 12.Bílá barva karoserie. 13.Palubní počítač. 14.Autorádio s Bluetooth handsfree. 15.Multimédiální systém s min. 7" displejem. 16.Nastavitelné sedadlo řidiče v min. 4 směrech. 17.Výškově nastavitelný volant. 18.Vyhřívání předních sedadel. 19.Vnější elektricky ovládaná zrcátka. 20.Elektrické ovládání předních i zadních oken . 21.Rychlonabíjení – stejnosměrné (nikoli střídavé). 22.Posilovač řízení. 23.Automatická klimatizace. 24.Centrální zamykání s dálkovým ovladačem, dva klíče. 25.Bez klíčové startování. 26.Denní automatické svícení. 27.Airbag řidiče i spolujezdce. 28.Pryžové koberečky v kabině vozidla. 29.Zadní parkovací asistent. 30.Tempomat. 31.Povinná výbava dle platné vyhlášky. 32.Nabíjení vozidla z průmyslové zásuvky 230 V, integrovaná nabíječka součástí. 33.Nabíjecí kabel pro WallBox. 34.Tepelné čerpadlo. 35.Nabíjecí kabel pro nabíjení vozu z domácí jednofázové zásuvky 230 V. 36.Pick-up servis max. 1Kč/km. 37.Požadovaná záruka roční provozuschopnosti v kalendářních dnech - min. 355 dnů. Vozidlo musí být homologováno, vybaveno a schváleno pro provoz na pozemních komunikacích dle platných zákonných norem a nesmí být zatíženo zástavním právem a exekucí vůči třetí osobě. Součástí dodávky bude dokumentace vozidla, zejména návod k obsluze a údržbě v českém nebo slovenském jazyce. Součástí dodávky bude dokumentace potvrzující zahájení běhu záruky nejdříve od okamžiku předání a převzetí vozidla (např. záruční knížky apod.). Součástí dodávky budou doklady, na jejichž základě bude možné provést registraci vozidla. Součástí dodávky bude VRZ: Liberty II Whelen modrá s programovacím LED displejem, ovládání přepínací, 4x LED světlo ION, Programovací 100W zařízení/siréna s ovládací a mikrofonní funkcí HHS3200 + 100W reproduktor SA315P, Led X vertex modrá záblesk X vertex modrá, záložní akumulátor, 2x relé, nabíječ magnetický. Součástí dodávky bude dokumentace, která potvrdí, že vozidlo splňuje všechny výše uvedené technické parametry (COC list apod.).
Interní identifikátor: VZa 22/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Toto otevřené nadlimitní řízení bylo zahájeno ve smyslu § 56 odst. 1 zákona dne 08.07.2026 odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění podle § 212 zákona.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34110000 Osobní vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
474530-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDVZa 22/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34110000 Personbiler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: VZa 22/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: VZa 22/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34110000 Automóviles para pasajeros
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: VZa 22/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34110000 Sõiduautod
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: VZa 22/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34110000 Henkilöautot
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: VZa 22/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Toto otevřené nadlimitní řízení bylo zahájeno ve smyslu § 56 odst. 1 zákona dne 08.07.2026 odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění podle § 212 zákona.
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34110000 Voitures particulières
5. Lot
Lot: LOT-0001
474530-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaVZa 22/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 34110000 Osobni automobili
5. Grupa
GrupaLOT-0001
474530-2026 - Verseny
Csehország – Személygépkocsik – Nákup automobilu pro Městskou policii Cheb
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóVZa 22/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34110000 Személygépkocsik
5. Rész
RészLOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: VZa 22/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34110000 Autovetture per trasporto passeggeri
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: VZa 22/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34110000 Karozzi tal-passiġġieri
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: VZa 22/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: VZa 22/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34110000 Samochody osobowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34110000 Automóveis de passageiros
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: VZa 22/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34110000 Osebni avtomobili
5. Sklop
Sklop: LOT-0001