2. Řízení
Řízení
Název: Bedrijfscatering
Popis: Europese openbare aanbesteding ten behoeve van bedrijfscatering voor de gemeente Oss. De aard en omvang van de opdracht omvat het faciliteren van restauratieve voorzieningen, banqueting en evenementen binnen het gemeentehuis en de gemeentewerf. De looptijd van de overeenkomst bedraagt 4 jaren met daarna een optie tot verlenging van twee maal één jaar. De aard en omvang van de opdracht omvat het faciliteren van restauratieve voorzieningen, banqueting en evenementen binnen het gemeentehuis en de gemeentewerf.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 55500000 Služby závodních jídelen a zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfscatering
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 55500000 Kantine- og cateringvirksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Bedrijfscatering
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 55500000 Υπηρεσίες καντίνας και τροφοδοσίας με έτοιμα φαγητά
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Title: Bedrijfscatering
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55500000 Canteen and catering services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
474655-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de cantina y de suministros de comidas desde el exterior – Bedrijfscatering
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloBedrijfscatering
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 55500000 Servicios de cantina y de suministros de comidas desde el exterior
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Bedrijfscatering
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 55500000 Söökla- ja toitlustusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Bedrijfscatering
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 55500000 Ruokala- ja ateriapalvelut
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Titre: Bedrijfscatering
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 55500000 Services de cantine et service traiteur
Identifiant interne: 1
2. Postupak
Postupak
Naslov: Bedrijfscatering
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 55500000 Usluge menze i usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering)
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Procedura
Procedura
Titolo: Bedrijfscatering
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 55500000 Servizi di mensa e servizi di catering
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Bedrijfscatering
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 55500000 Valgyklų ir pagaminto valgio tiekimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55500000 Kantine- en cateringdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Tytuł: Bedrijfscatering
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55500000 Usługi bufetowe oraz w zakresie podawania posiłków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Título: Bedrijfscatering
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 55500000 Serviços de cantinas e de fornecimento de refeições (catering)
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
2. Procedură
Procedură
Titlu: Bedrijfscatering
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 55500000 Servicii de cantină şi servicii de catering
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Názov: Bedrijfscatering
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 55500000 Služby jedální a hromadného stravovania
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 55500000 Storitve menz ter storitve priprave in dostave hrane
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1