Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141613 Sáčky na krev
Možnosti:
Místo plnění
Poštovní adresa: ul. Kaszubska 9
Obec: Kalisz
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33141613 Blodposer
Valgmuligheder:
Udførelsessted
Postadresse: ul. Kaszubska 9
By: Kalisz
475025-2026 - Kilpailu
Puola – Veripussit – Dostawa zestawów pojemników poczwórnych na krew i jej składniki góra-dół dla RCKiK w Kaliszu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiDostawa zestawów pojemników poczwórnych na krew i jej składniki góra-dół dla RCKiK w Kaliszu
KuvausDostawa zestawów pojemników poczwórnych na krew i jej składniki góra-dół dla RCKiK w Kaliszu
Sisäinen tunnisteRCKiK/18-I/10/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141613 Veripussit
5. Osa
OsaLOT-0001
Kuvaus1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów pojemników poczwórnych na krew i jej składniki góra-dół dla RCKiK w Kaliszu w ilości 46 000 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz ofertowy”, „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – obowiązki Wykonawcy” oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załączniki do SWZ. Po zawarciu umowy ww. dokumenty stanowić będą załączniki do umowy. 3. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać Zamawiającemu przedmiot zamówienia sukcesywnie przez okres 24 miesięcy licząc od dnia wskazanego w umowie, nie dłużej jednak niż do wyczerpania wymaganych ilości objętych niniejszym zamówieniem. 4. Wykonawca będzie realizował zamówienie na podstawie pojedynczych zleceń, przesyłanych przez Zamawiającego zgodnie z wyborem drogą elektroniczną lub faksem, określających ilość zamawianego towaru. Wykonawca zrealizuje zamówienie objęte pojedynczym zleceniem do 5 dni roboczych, licząc od dnia złożenia zlecenia przez Zamawiającego. 5. Zamawiający planuje realizację pierwszych dostaw w okresie: od września 2026 r. Uwaga: Ww. termin jest tylko orientacyjny i nie może stanowić podstawy ewentualnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 6. Wykonawca zobowiązany będzie do dostawy przedmiotu zamówienia na paletach plastikowych - podlegających zwrotowi oraz wniesienia towaru na koszt i ryzyko Wykonawcy do pomieszczeń znajdujących się w siedzibie Zamawiającego.
Sisäinen tunnisteczęść nr 1
Optiot
Optioiden kuvaus1. Ograniczenie zakresu zamówienia - Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania pełnego limitu ilościowego przedmiotu zamówienia, jednakże nie będzie to stanowić więcej niż 30 % całkowitej wartości zamówienia. Zamawiający ma prawo skorzystać z niewykorzystania pełnego limitu ilościowego przedmiotu zamówienia w przypadku zmniejszenia zapotrzebowania na pojemniki. 2. Prawo opcji - Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. zakupu większej ilości artykułów wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie 30% wartości zamówienia podstawowego na zasadach i trybie opisanym poniżej: 1) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części ramach jednorazowej dostawy albo dostaw częściowych; 2) Zamawiający skorzysta z prawa opcji w następujących okolicznościach: w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na pojemniki. 3) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, w związku z tym nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; 4) W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, wynagrodzenie Wykonawcy obejmować będzie tylko te ilości, które faktycznie zostaną zrealizowane w ramach prawa opcji przez Zamawiającego; 5) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać; 6) Zamawiający ma prawo skorzystać z prawa opcji w stosunku do przedmiotu zamówienia wyszczególnionego w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ w trakcie trwania umowy i nie później niż 1 miesiąc przed jej zakończeniem. 7) Aktywacja prawa opcji następuje w dniu przekazania Wykonawcy za pomocą poczty elektronicznej informacji o zamiarze skorzystania z prawa opcji przez Zamawiającego. 8) Wykonawca niezwłocznie potwierdzi fakt otrzymania informacji o aktywacji prawa opcji. 9) Termin realizacji w przypadku opcji liczony jest od dnia przekazania Wykonawcy informacji. 10) W przypadku skorzystania z prawa opcji, realizacja dostawy jednorazowej albo dostaw częściowych powinny być zrealizowane w okresie do 3 miesięcy. 3. Umowa może zostać przedłużona aneksem, w przypadku, gdy do upływu terminu obowiązywania umowy nie zostanie wykorzystana przez Zamawiającego wartość przedmiotu umowy nie dłużej jednak niż na okres dodatkowych 6 miesięcy.
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141613 Poches à sang
Options:
Lieu d’exécution
Adresse postale: ul. Kaszubska 9
Ville: Kalisz
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33141613 Blood bags
Roghanna:
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: ul. Kaszubska 9
Baile: Kalisz
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141613 Bloedzakjes
Opties:
Plaats van uitvoering
Postadres: ul. Kaszubska 9
Stad: Kalisz
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141613 Pungi pentru recoltarea sângelui
Opțiuni:
Locul de executare
Adresă poștală: ul. Kaszubska 9
Localitate: Kalisz