Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42962000 Tiskařské a grafické zařízení
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Země: Chorvatsko
Další informace: Mjesto izvršenja predmeta nabave je grad Zagreb, Donje Svetice 48, Služba prometne signalizacije, fco skladište naručitelja.
Odhadovaná doba trvání
2. Procedure
Procedure
Titel: REZERVNI DIJELOVI, POTROŠNI MATERIJAL I POPRAVAK STROJEVA ZA PROIZVODNJU PROMETNIH ZNAKOVA
Beskrivelse: REZERVNI DIJELOVI, POTROŠNI MATERIJAL I POPRAVAK STROJEVA ZA PROIZVODNJU PROMETNIH ZNAKOVA. CPV oznaka i naziv: 42962000-7 (za sve grupe) Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Intern ID: 2026-2391
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 42962000 Tryk- og grafikudstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: POTROŠNI MATERIJAL
Beskrivelse: REZERVNI DIJELOVI, POTROŠNI MATERIJAL I POPRAVAK STROJEVA ZA PROIZVODNJU PROMETNIH ZNAKOVA Grupa 1: POTROŠNI MATERIJAL CPV oznaka i naziv: 42962000-7 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Intern ID: 2026-2391-1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: REZERVNI DIJELOVI I POPRAVAK STROJEVA
Beskrivelse: REZERVNI DIJELOVI, POTROŠNI MATERIJAL I POPRAVAK STROJEVA ZA PROIZVODNJU PROMETNIH ZNAKOVA Grupa 2: REZERVNI DIJELOVI I POPRAVAK STROJEVA CPV oznaka i naziv: 42962000-7 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Intern ID: 2026-2391-2
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026-2391
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-2391-1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2026-2391-2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-2391
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42962000 Εξοπολισμός εκτύπωσης και γραφικών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: POTROŠNI MATERIJAL
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-2391-1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026-2391-2
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42962000 Trüki- ja graafikaseadmed
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Riik: Horvaatia
Uuendamine
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026-2391
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42962000 Paino- ja kuvankäsittelylaitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: POTROŠNI MATERIJAL
Sisäinen tunniste: 2026-2391-1
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 2026-2391-2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 2026-2391
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 42962000 Équipement d'impression et de graphisme
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: POTROŠNI MATERIJAL
Identifiant interne: 2026-2391-1
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 2026-2391-2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2026-2391
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 42962000 Printing and graphics equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: POTROŠNI MATERIJAL
Aitheantóir inmheánach: 2026-2391-1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2026-2391-2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026-2391
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Otvoreni postupak
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 42962000 Nyomtatási és grafikai berendezések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: POTROŠNI MATERIJAL
Belső azonosító: 2026-2391-1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2026-2391-2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2026-2391
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 42962000 Spausdinimo ir grafikos įrenginiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: POTROŠNI MATERIJAL
Vidaus identifikatorius: 2026-2391-1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2026-2391-2
Iekšējais identifikators: 2026-2391
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42962000 Iespiešanas un grafikas iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: POTROŠNI MATERIJAL
Iekšējais identifikators: 2026-2391-1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2026-2391-2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 2026-2391
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42962000 Apparat ta' l-istampar u l-grafika
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: POTROŠNI MATERIJAL
Identifikatur intern: 2026-2391-1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2026-2391-2
Interne identificatiecode: 2026-2391
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42962000 Druk- en grafische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-2391-1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2026-2391-2
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 2026-2391
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42962000 Urządzenia drukujące i graficzne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: POTROŠNI MATERIJAL
Wewnętrzny identyfikator: 2026-2391-1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2026-2391-2
475427-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno2026-2391
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Principais características do processoOtvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 42962000 Equipamento gráfico e de impressão
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloPOTROŠNI MATERIJAL
Identificador interno2026-2391-1
LoteLOT-0002
Identificador interno2026-2391-2
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026-2391
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42962000 Echipament de tipărire şi de grafică
Identificator intern: 2026-2391-1
Identificator intern: 2026-2391-2
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 42962000 Tlačiarske/kopírovacie a grafické zariadenia
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Krajina: Chorvátsko
Predpokladané trvanie
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42962000 Tiskarska in grafična oprema
Kraj izvajanja
Država: Hrvaška
Predvideno trajanje