2. Řízení
Řízení
Název: Fourniture, installation, mise en service et maintenance du'n scanner pour le service de radiologie
Popis: Fourniture, l’installation, la mise en service et la maintenance d’un scanner pour le service de radiologie
Interní identifikátor: POCHRV2026SCAN3088
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33110000 Zobrazovací přístroje pro lékařské, stomatologické nebo veterinární účely
5. Část
Část: LOT-0001
Název: POCHRV2026SCAN3088 - 1
Interní identifikátor: 1
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: POCHRV2026SCAN3088
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: POCHRV2026SCAN3088 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POCHRV2026SCAN3088
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33110000 Εξοπλισμός απεικόνισης ιατρικής, οδοντιατρικής και κτηνιατρικής χρήσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: POCHRV2026SCAN3088 - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: POCHRV2026SCAN3088
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33110000 Equipos de imaginería para uso médico, odontológico y veterinario
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: POCHRV2026SCAN3088 - 1
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: POCHRV2026SCAN3088
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33110000 Matériel d'imagerie à usages médical, dentaire et vétérinaire
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: POCHRV2026SCAN3088 - 1
Identifiant interne: 1
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: POCHRV2026SCAN3088
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33110000 Imaging equipment for medical, dental and veterinary use
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: POCHRV2026SCAN3088 - 1
Aitheantóir inmheánach: 1
Príomhaicmiú (cpv): 33100000 Medical equipments
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: POCHRV2026SCAN3088
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33110000 Oprema za snimanje namijenjena uporabi u medicini, zubarstvu i veterini
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: POCHRV2026SCAN3088 - 1
Interna identifikacijska oznaka: 1
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: POCHRV2026SCAN3088
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33110000 Képalkotó berendezés orvosi, fogászati és állatorvosi használatra
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: POCHRV2026SCAN3088 - 1
Belső azonosító: 1
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: POCHRV2026SCAN3088
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33110000 Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: POCHRV2026SCAN3088
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33110000 Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: POCHRV2026SCAN3088 - 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33110000 Equipamento de imagiologia para uso médico, dentário e veterinário
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: POCHRV2026SCAN3088
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33110000 Echipament de imagistică de uz medical, dentar şi veterinar
Titlu: POCHRV2026SCAN3088 - 1
Identificator intern: 1
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33110000 Zobrazovacie zariadenia na zdravotnícke, stomatologické a veterinárne účely
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: POCHRV2026SCAN3088 - 1
Interný identifikátor: 1
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33110000 Oprema za slikanje za medicinske, zobozdravstvene in veterinarske namene
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema