Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
Další klasifikace (cpv): 33111000 Rentgenové přístroje, 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky, 33162000 Přístroje a nástroje pro operační sály
Místo plnění
Poštovní adresa: Szaserów 128
Obec: Warszawa
PSČ: 04-141
476021-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Medicinsk udstyr – Dostawa systemu do śródoperacyjnego obrazowania 3D/ 2D do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego.
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDostawa systemu do śródoperacyjnego obrazowania 3D/ 2D do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego.
Beskrivelse1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do śródoperacyjnego obrazowania 3D/2D z materiałami zużywalnymi do oferowanego systemu 3. Zamówienie nie zostało podzielone na pakiety. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Intern IDP/343/2026/SZ/WIM/MON – 79/ZP/26
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 33111000 Røntgenapparatur, 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter, 33162000 Apparatur og instrumenter til operationsstuer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0002
TitelSystem do śródoperacyjnego obrazowania 3D/2D z materiałami zużywalnymi do oferowanego systemu.
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa Systemu do śródoperacyjnego obrazowania 3D/2D z materiałami zużywalnymi do oferowanego systemu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Intern ID1
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerRealizacja prawa opcji polegać będzie na: 1) zmianie liczby poszczególnych towarów (asortymentu) przedmiotu zamówienia w ramach dostępnego w umowie katalogu towarów (asortymentu) poprzez dowolne zamawianie przez „Zamawiającego” poszczególnych pozycji asortymentu „Zamawiający” informuje, że określona w umowie liczba zamawianych towarów ma jedynie charakter orientacyjny, a „Zamawiającemu” przysługuje możliwość zwiększania do 100% oraz jednoczesnego zmniejszania liczby każdej pozycji asortymentowej w granicach wartości umowy (wartości pakietu), jak również niewykorzystania poszczególnych pozycji asortymentowych; 2) wydłużeniu przez „Zamawiającego” terminu obowiązywania umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące w stosunku do pierwotnego terminu, w przypadku gdy towar oraz wartość umowy (wartość pakietu) nie zostały wyczerpane. Skorzystanie przez „Zamawiającego” z prawa opcji może nastąpić w przypadku wystąpienia okoliczności polegających w szczególności na: 1) zwiększeniu się liczby pacjentów szpitala; 2) zmianie rodzaju oraz ilości wykonywanych świadczeń zdrowotnych; 3) powstaniu lub zmianie zobowiązań wynikających z zawartych przez „Zamawiającego” umów (np. z Narodowym Funduszem Zdrowia); 4) pozyskaniu lub ograniczeniu dostępnych środków finansowych. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja zamówienia.
476021-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Clasificación adicional (cpv): 33111000 Aparatos para radiología, 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos, 33162000 Instrumentos y aparatos de quirófano
5. Lote
LoteLOT-0002
Identificador interno1
Opciones
476021-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
Täiendav liigitus (cpv): 33111000 Röntgenoloogiaseadmed, 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted, 33162000 Operatsioonisaali seadmed ja instrumendid
5. Osa
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus1
Täiendavad hankevõimalused
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Lisäluokitus (cpv): 33111000 Röntgenlaitteet, 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet, 33162000 Leikkaussalilaitteet ja instrumentit
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
476021-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaP/343/2026/SZ/WIM/MON – 79/ZP/26
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
Dodatna klasifikacija (cpv): 33111000 Rendgenske naprave, 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi, 33162000 Uređaji i instrumenti za operacijske sale
5. Grupa
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka1
Opcije
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
További osztályozás (cpv): 33111000 Röntgenberendezések, 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények, 33162000 Műtőtermi készülékek és műszerek
5. Rész
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 1
Opciók:
476021-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoP/343/2026/SZ/WIM/MON – 79/ZP/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33111000 Apparecchi radiologici, 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari, 33162000 Apparecchi e strumenti per sala operatoria
5. Lotto
LottoLOT-0002
Identificativo interno1
Opzioni
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: P/343/2026/SZ/WIM/MON – 79/ZP/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33111000 Rentgeno prietaisai, 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai, 33162000 Operacinės įrenginiai ir instrumentai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 33111000 Rentgena aparāti, 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces, 33162000 Operāciju zāles ierīces un instrumenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
476021-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33111000 Apparat tar-raġġi X, 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji, 33162000 Apparti u strumenti tat-teatru ta' l-operazzjoni
5. Lott
LottLOT-0002
Identifikatur intern1
Għażliet
Interne identificatiecode: P/343/2026/SZ/WIM/MON – 79/ZP/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 33111000 Röntgenapparatuur, 33190000 Diverse medische instrumenten en producten, 33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: P/343/2026/SZ/WIM/MON – 79/ZP/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33111000 Aparatura rentgenowska, 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
476021-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Classificação adicional (cpv): 33111000 Aparelhos para radiologia, 33190000 Dispositivos e produtos médicos variados, 33162000 Aparelhos e instrumentos para blocos operatórios
Opções
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: P/343/2026/SZ/WIM/MON – 79/ZP/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33111000 Aparate de radiologie, 33190000 Diverse aparate şi produse medicale, 33162000 Dispozitive şi instrumente pentru blocul operator
5. Lot
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 1
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33111000 Röntgenové prístroje, 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky, 33162000 Prístroje a nástroje operačnej sály
5. Časť
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 1
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
Dodatna klasifikacija (cpv): 33111000 Rentgenske naprave, 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi, 33162000 Naprave in instrumenti za operacijske dvorane
5. Sklop
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter, 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 1
Optioner: