476023-2026 - Zadávání
Polsko – Likvidace nemocničního odpadu – „Odbiór i unieszkodliwianie odpadów medycznych od Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.”
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název„Odbiór i unieszkodliwianie odpadów medycznych od Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.”
PopisPrzedmiotem zamówienia jest „Odbiór i unieszkodliwianie odpadów medycznych od Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interní identifikátorWCOM.KZ.270.11.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90524200 Likvidace nemocničního odpadu
Další klasifikace (cpv): 90524300 Likvidace biologického odpadu, 90524400 Sběr, přeprava a likvidace nemocničního odpadu
5. Část
ČástLOT-0006
NázevOdbiór i unieszkodliwianie odpadów medycznych od Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.”
PopisSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik 2. do SWZ.
476023-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierWCOM.KZ.270.11.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90524200 Clinical-waste disposal services
Additional classification (cpv): 90524300 Removal services of biological waste, 90524400 Collection, transport and disposal of hospital waste
5. Lot
LotLOT-0006
476023-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de eliminación de desechos clínicos – „Odbiór i unieszkodliwianie odpadów medycznych od Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.”
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoWCOM.KZ.270.11.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90524200 Servicios de eliminación de desechos clínicos
Clasificación adicional (cpv): 90524300 Servicios de evacuación de desechos biológicos, 90524400 Recogida, transporte y eliminación de desechos hospitalarios
5. Lote
LoteLOT-0006
476023-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusWCOM.KZ.270.11.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 90524200 Haiglajäätmete kõrvaldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 90524300 Bioloogiliste jäätmete kõrvaldamisteenused, 90524400 Haiglajäätmete kogumine, transport ja kõrvaldamine
5. Osa
OsaLOT-0006
476023-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Services d'élimination de déchets hospitaliers – „Odbiór i unieszkodliwianie odpadów medycznych od Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.”
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneWCOM.KZ.270.11.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 90524200 Services d'élimination de déchets hospitaliers
Nomenclature complémentaire (cpv): 90524300 Services d'enlèvement de déchets biologiques, 90524400 Services de collecte, de transport et d'élimination de déchets hospitaliers
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90524200 Clinical-waste disposal services
Aicmiú breise (cpv): 90524300 Removal services of biological waste, 90524400 Collection, transport and disposal of hospital waste
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: ul. Mikołaja Kopernika 43
Baile: Warszawa
Cód poist: 00-328
476023-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaWCOM.KZ.270.11.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90524200 Usluge zbrinjavanja kliničkog otpada
Dodatna klasifikacija (cpv): 90524300 Usluge uklanjanja biološkog otpada, 90524400 Skupljanje, prijevoz i zbrinjavanje bolničkog otpada
5. Grupa
GrupaLOT-0006
476023-2026 - Verseny
Lengyelország – Klinikaihulladék-ártalmatlanítási szolgáltatások – „Odbiór i unieszkodliwianie odpadów medycznych od Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.”
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóWCOM.KZ.270.11.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90524200 Klinikaihulladék-ártalmatlanítási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90524300 Biológiaihulladék-eltávolítási szolgáltatások, 90524400 Kórházi hulladék gyűjtése, szállítása és ártalmatlanítása
5. Rész
RészLOT-0006
476023-2026 - Gara
Polonia – Servizi di smaltimento di rifiuti ospedalieri – „Odbiór i unieszkodliwianie odpadów medycznych od Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.”
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90524200 Servizi di smaltimento di rifiuti ospedalieri
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90524300 Servizi di smaltimento di rifiuti biologici, 90524400 Raccolta, trasporto e smaltimento di rifiuti ospedalieri
5. Lotto
LottoLOT-0006
476023-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusWCOM.KZ.270.11.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90524200 Klinikinių atliekų šalinimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90524300 Biologinių atliekų pašalinimo paslaugos, 90524400 Ligoninių atliekų rinkimas, vežimas ir šalinimas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0006
476023-2026 - Konkurss
Polija – Klīnisko atkritumu izvietošanas pakalpojumi – „Odbiór i unieszkodliwianie odpadów medycznych od Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.”
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsWCOM.KZ.270.11.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90524200 Klīnisko atkritumu izvietošanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90524300 Bioloģisko atkritumu aizvākšanas pakalpojumi, 90524400 Slimnīcu atkritumu savākšana, transports un izvietošana
5. Daļa
DaļaLOT-0006
476023-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi tad-disponiment ta' l-iskart kliniku – „Odbiór i unieszkodliwianie odpadów medycznych od Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.”
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internWCOM.KZ.270.11.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90524200 Servizzi tad-disponiment ta' l-iskart kliniku
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90524300 Servizzi tat-tneħħija ta' l-iskart bioloġiku, 90524400 Ġbir, trasport u disponiment ta' l-iskart mill-isptarijiet
5. Lott
LottLOT-0006
476023-2026 - Mededinging
Polen – Diensten voor het verwerken van ziekenhuisafval – „Odbiór i unieszkodliwianie odpadów medycznych od Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.”
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeWCOM.KZ.270.11.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90524200 Diensten voor het verwerken van ziekenhuisafval
Aanvullende classificatie (cpv): 90524300 Diensten voor het verwijderen van biologisch afval, 90524400 Ophalen, vervoeren en verwerken van ziekenhuisafval
5. Perceel
PerceelLOT-0006
476023-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorWCOM.KZ.270.11.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90524200 Usługi usuwania odpadów szpitalnych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90524300 Usługi usuwania odpadów biologicznych, 90524400 Usługi gromadzenia, transportu i wywozu odpadów szpitalnych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0006
476023-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de eliminação de resíduos hospitalares – „Odbiór i unieszkodliwianie odpadów medycznych od Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.”
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90524200 Serviços de eliminação de resíduos hospitalares
Classificação adicional (cpv): 90524300 Serviços de evacuação de resíduos biológicos, 90524400 Recolha, transporte e eliminação de resíduos hospitalares
476023-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii de eliminare a deşeurilor spitaliceşti – „Odbiór i unieszkodliwianie odpadów medycznych od Warszawskiego Centrum Opieki Medycznej "KOPERNIK" Sp. z o. o.”
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internWCOM.KZ.270.11.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90524200 Servicii de eliminare a deşeurilor spitaliceşti
Clasificare suplimentară (cpv): 90524300 Servicii de înlăturare a deşeurilor biologice, 90524400 Servicii de colectare, de transport şi de eliminare a deşeurilor spitaliceşti
476023-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90524200 Likvidácia klinického odpadu
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90524300 Odstraňovanie biologického odpadu, 90524400 Zber, doprava a likvidácia nemocničného odpadu
5. Časť
ČasťLOT-0006
476023-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareWCOM.KZ.270.11.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90524200 Hantering av sjukvårdsavfall
Ytterligare klassificering (cpv): 90524300 Bortforsling av biologiskt avfall, 90524400 Insamling, transport och hantering av sjukhusavfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0006