2. Řízení
Řízení
Název: Zajištění technické podpory a rozvoje informačního systému ERMS
Popis: Předmětem veřejné zakázky je zajištění technické podpory a rozvoje spisové služby, která bude plně v souladu s aktuálně platnou legislativou a bude plnit potřeby zadavatele v oblasti správy dokumentů a výkonu spisové služby, zejména se jedná o přípravu stávající spisové služby na atestaci a dosažení atestu eSSL (elektronický systém spisové služby) a dále zajištění technické podpory spisové služby po dobu 4 let od účinnosti smlouvy.
Interní identifikátor: VZ-04/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72260000 Služby programového vybavení
Další klasifikace (cpv): 72261000 Podpora programového vybavení, 72267000 Údržba a opravy programového vybavení, 48311100 Systémy pro správu dokumentů
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: VZ-04/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72260000 Programmelrelaterede tjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 72261000 Programmelsupport, 72267000 Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester, 48311100 Dokumentforvaltningssystem
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
476092-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Zajištění technické podpory a rozvoje informačního systému ERMS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungVZ-04/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
5. Los
LosLOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: VZ-04/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72260000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με λογισμικά
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72261000 Υπηρεσίες υποστήριξης λογισμικού, 72267000 Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής λογισμικού, 48311100 Σύστημα διαχείρισης κειμένων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: VZ-04/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72260000 Servicios relacionados con el software
Clasificación adicional (cpv): 72261000 Servicios de apoyo al software, 72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software, 48311100 Sistema de gestión de documentos
5. Lote
Lote: LOT-0001
476092-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusVZ-04/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 72260000 Tarkvaraga seotud teenused
Täiendav liigitus (cpv): 72261000 Tarkvara tugiteenused, 72267000 Tarkvara hooldus- ja parandusteenused, 48311100 Dokumendihaldussüsteemid
5. Osa
OsaLOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: VZ-04/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72260000 Usluge povezane s programskom podrškom
Dodatna klasifikacija (cpv): 72261000 Usluge podrške programa, 72267000 Usluge održavanja i popravaka programske podrške, 48311100 Sustav upravljanja dokumentom
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: VZ-04/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72260000 Servizi connessi al software
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72261000 Servizi di assistenza software, 72267000 Servizi di manutenzione e riparazione di software, 48311100 Sistema di gestione documenti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VZ-04/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72260000 Su programine įranga susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos, 72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos, 48311100 Dokumentų tvarkymo sistema
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
476092-2026 - Konkurss
Čehija – Ar programmatūru saistītie pakalpojumi – Zajištění technické podpory a rozvoje informačního systému ERMS
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsVZ-04/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 72261000 Programmatūras atbalsta pakalpojumi, 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi, 48311100 Dokumentu pārvaldības sistēma
5. Daļa
DaļaLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: VZ-04/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72260000 Servizzi relatati mas-software
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72261000 Servizzi ta' appoġġ għas-software, 72267000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' softwer, 48311100 Sistema ta’ l-amministrazzjoni tad-dokumenti
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: VZ-04/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 72261000 Softwareondersteuningsdiensten, 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software, 48311100 Systeem voor documentenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: VZ-04/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72261000 Usługi pomocnicze w zakresie oprogramowania, 72267000 Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania, 48311100 System zarządzania dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: VZ-04/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72260000 Servicii de software
Clasificare suplimentară (cpv): 72261000 Servicii de asistenţă pentru software, 72267000 Servicii de întreţinere şi reparaţii de software, 48311100 Sistem de gestionare a documentelor
5. Lot
Lot: LOT-0001
476092-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorVZ-04/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72260000 Služby súvisiace so softvérom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72261000 Softvérové podporné služby, 72267000 Služby na údržbu a opravu softvéru, 48311100 Systémy riadenia dokumentov
5. Časť
ČasťLOT-0001