Účel
Charakter smlouvy: Práce
Další charakteristika zakázky: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Místo plnění
Poštovní adresa: Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego ul. Gronostajowa 2
Obec: Kraków
2. Procedure
Procedure
Titel: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejącego budynku Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Gronostajowej 2 o nowy segment budynku zawierający głównie pomieszczenia laboratoryjne wraz z wyposażeniem.
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejącego budynku Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Gronostajowej 2 o nowy segment budynku zawierający głównie pomieszczenia laboratoryjne wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik A i załącznik A1 do SWZ
Intern ID: 80.272.149.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende kontrakttype: Varer
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 45223200 Konstruktionsarbejder, 45410000 Pudsearbejde, 45443000 Facadearbejde, 45332000 Blikkenslager- og rørlægningsarbejde, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45331230 Installation af køleanlæg, 45331100 Installation af centralvarmeanlæg, 45343000 Installationer til brandsikring, 45432000 Udførelse af gulvbelægning, vægbeklædning og tapetsering, 45421146 Montering af forsænkede lofter, 45421152 Montering af skillevægge, 45331200 Installation af ventilations- og klimaanlæg, 39516000 Boligindretningsartikler, 39181000 Laboratorieborde, 45421000 Snedkerarbejde, 45442100 Malearbejde, 45261210 Tagdækning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Beskrivelse: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa istniejącego budynku Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Gronostajowej 2 o nowy segment budynku zawierający głównie pomieszczenia laboratoryjne wraz z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik A i załącznik A1 do SWZ. Zamawiający informuje iż, przedmiotowe zamówienie realizowane jest w ramach projektu Centrum Badawczo-Rozwojowe Wydziału Chemii (CBR-WCh) Uniwersytetu Jagiellońskiego, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski na lata 2021-2027, Priorytet 1 Fundusze europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie 1.4 Infrastruktura badawcza sektora nauki, typ projektu A Infrastruktura badawcza sektora nauki, Umowa nr FEMP.01.04-IZ-00-0273/24-00-XXI/150/FE/25, z dnia 18.08.2025.
Supplerende klassifikation (cpv): 45223200 Konstruktionsarbejder, 45410000 Pudsearbejde, 45443000 Facadearbejde, 45332000 Blikkenslager- og rørlægningsarbejde, 45310000 Udførelse af elektriske installationer, 45331230 Installation af køleanlæg, 45331100 Installation af centralvarmeanlæg, 45343000 Installationer til brandsikring, 45432000 Udførelse af gulvbelægning, vægbeklædning og tapetsering, 45421146 Montering af forsænkede lofter, 45421152 Montering af skillevægge, 45331200 Installation af ventilations- og klimaanlæg, 39516000 Boligindretningsartikler, 39180000 Laboratoriemøbler, 39181000 Laboratorieborde, 45421000 Snedkerarbejde, 45442100 Malearbejde, 45261210 Tagdækning
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 80.272.149.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45223200 Εργασίες δομικού σκελετού, 45410000 Εργασίες επίχρισης κονιαμάτων, 45443000 Εργασίες πρόσοψης, 45332000 Εργασίες υδραυλικών εγκαταστάσεων και τοποθέτησης αποχετευτικών αγωγών, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45331230 Εργασίες εγκατάστασης ψυκτικού εξοπλισμού, 45331100 Εργασίες εγκατάστασης κεντρικής θέρμανσης, 45343000 Εργασίες εγκαταστάσεων πρόληψης πυρκαγιάς, 45432000 Εργασίες διάστρωσης και επένδυσης δαπέδων, επένδυσης τοίχων και τοποθέτησης χαρτιού ταπετσαρίας, 45421146 Εγκατάσταση αναρτημένων οροφών, 45421152 Εγκατάσταση διαχωριστικών τοίχων, 45331200 Εργασίες εγκαταστάσεων αερισμού και κλιματισμού, 39516000 Είδη επίπλωσης, 39181000 Πάγκοι εργαστηρίου, 45421000 Εργασίες ξυλουργικής, 45442100 Εργασίες βαφής, 45261210 Εργασίες κάλυψης στέγης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45223200 Εργασίες δομικού σκελετού, 45410000 Εργασίες επίχρισης κονιαμάτων, 45443000 Εργασίες πρόσοψης, 45332000 Εργασίες υδραυλικών εγκαταστάσεων και τοποθέτησης αποχετευτικών αγωγών, 45310000 Εργασίες ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, 45331230 Εργασίες εγκατάστασης ψυκτικού εξοπλισμού, 45331100 Εργασίες εγκατάστασης κεντρικής θέρμανσης, 45343000 Εργασίες εγκαταστάσεων πρόληψης πυρκαγιάς, 45432000 Εργασίες διάστρωσης και επένδυσης δαπέδων, επένδυσης τοίχων και τοποθέτησης χαρτιού ταπετσαρίας, 45421146 Εγκατάσταση αναρτημένων οροφών, 45421152 Εγκατάσταση διαχωριστικών τοίχων, 45331200 Εργασίες εγκαταστάσεων αερισμού και κλιματισμού, 39516000 Είδη επίπλωσης, 39180000 Έπιπλα εργαστηρίου, 39181000 Πάγκοι εργαστηρίου, 45421000 Εργασίες ξυλουργικής, 45442100 Εργασίες βαφής, 45261210 Εργασίες κάλυψης στέγης
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 80.272.149.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Naturaleza complementaria del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45223200 Obras de estructura, 45410000 Trabajos de enlucido, 45443000 Trabajos de fachada, 45332000 Trabajos de instalación sanitaria y de colocación de tuberías de desagüe, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45331230 Trabajos de instalación de equipos de refrigeración, 45331100 Trabajos de instalación de calefacción central, 45343000 Trabajos de instalación de dispositivos de protección contra incendios, 45432000 Trabajos de pavimentación, revestimiento y empapelado de paredes, 45421146 Instalación de falsos techos, 45421152 Instalación de paredes divisorias, 45331200 Trabajos de instalación de ventilación y aire acondicionado, 39516000 Artículos de mobiliario, 39181000 Bancos de laboratorio, 45421000 Trabajos de ebanistería, 45442100 Trabajos de pintura, 45261210 Trabajos de recubrimiento
5. Lote
Lote: LOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 45223200 Obras de estructura, 45410000 Trabajos de enlucido, 45443000 Trabajos de fachada, 45332000 Trabajos de instalación sanitaria y de colocación de tuberías de desagüe, 45310000 Trabajos de instalación eléctrica, 45331230 Trabajos de instalación de equipos de refrigeración, 45331100 Trabajos de instalación de calefacción central, 45343000 Trabajos de instalación de dispositivos de protección contra incendios, 45432000 Trabajos de pavimentación, revestimiento y empapelado de paredes, 45421146 Instalación de falsos techos, 45421152 Instalación de paredes divisorias, 45331200 Trabajos de instalación de ventilación y aire acondicionado, 39516000 Artículos de mobiliario, 39180000 Mobiliario de laboratorio, 39181000 Bancos de laboratorio, 45421000 Trabajos de ebanistería, 45442100 Trabajos de pintura, 45261210 Trabajos de recubrimiento
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 80.272.149.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Lepingu täiendav olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45223200 Konstruktsioonitööd, 45410000 Krohvimistööd, 45443000 Fassaaditööd, 45332000 Vesivarustus- ja kanalisatsioonitööd ja drenaažipaigaldustööd, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45331230 Jahutusseadmete paigaldustööd, 45331100 Keskkütte paigaldamine, 45343000 Tuleohutusseadmete paigaldustööd, 45432000 Põrandate paigaldamine ja katmine, seinte katmine ja tapeetimistööd, 45421146 Ripplagede paigaldamine, 45421152 Vaheseinte paigaldamine, 45331200 Ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldamine, 39516000 Sisustustarbed, 39181000 Laborilauad, 45421000 Tisleritööd, 45442100 Värvimistööd, 45261210 Katusekatmistööd
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 45223200 Konstruktsioonitööd, 45410000 Krohvimistööd, 45443000 Fassaaditööd, 45332000 Vesivarustus- ja kanalisatsioonitööd ja drenaažipaigaldustööd, 45310000 Elektripaigaldustööd, 45331230 Jahutusseadmete paigaldustööd, 45331100 Keskkütte paigaldamine, 45343000 Tuleohutusseadmete paigaldustööd, 45432000 Põrandate paigaldamine ja katmine, seinte katmine ja tapeetimistööd, 45421146 Ripplagede paigaldamine, 45421152 Vaheseinte paigaldamine, 45331200 Ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldamine, 39516000 Sisustustarbed, 39180000 Laborimööbel, 39181000 Laborilauad, 45421000 Tisleritööd, 45442100 Värvimistööd, 45261210 Katusekatmistööd
476183-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Travaux - Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne80.272.149.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nature complémentaire du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 45000000 Travaux de construction
Nomenclature complémentaire (cpv): 45223200 Ossatures, 45410000 Travaux de plâtrerie, 45443000 Travaux de façade, 45332000 Travaux de plomberie et de pose de conduits d'évacuation, 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45331230 Travaux d'installation de matériel de refroidissement, 45331100 Travaux d'installation de chauffage central, 45343000 Travaux d'installation de dispositifs de prévention contre les incendies, 45432000 Travaux de pose de revêtement de sols et de murs et pose de papiers peints, 45421146 Mise en place de plafonds suspendus, 45421152 Installation de cloisons, 45331200 Travaux d'installation de matériel de ventilation et de climatisation, 39516000 Articles d'ameublement, 39181000 Paillasses de laboratoire, 45421000 Travaux de menuiserie, 45442100 Travaux de peinture, 45261210 Travaux de couverture
5. Lot
LotLOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 45223200 Ossatures, 45410000 Travaux de plâtrerie, 45443000 Travaux de façade, 45332000 Travaux de plomberie et de pose de conduits d'évacuation, 45310000 Travaux d'équipement électrique, 45331230 Travaux d'installation de matériel de refroidissement, 45331100 Travaux d'installation de chauffage central, 45343000 Travaux d'installation de dispositifs de prévention contre les incendies, 45432000 Travaux de pose de revêtement de sols et de murs et pose de papiers peints, 45421146 Mise en place de plafonds suspendus, 45421152 Installation de cloisons, 45331200 Travaux d'installation de matériel de ventilation et de climatisation, 39516000 Articles d'ameublement, 39180000 Mobilier de laboratoire, 39181000 Paillasses de laboratoire, 45421000 Travaux de menuiserie, 45442100 Travaux de peinture, 45261210 Travaux de couverture
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 80.272.149.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
A szerződés kiegészítő jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 45223200 Szerkezetépítési munkák, 45410000 Vakolás, 45443000 Homlokzati munka, 45332000 Víz-, gázvezeték-szerelési és alagcsövezési munka, 45310000 Villamos szerelési munka, 45331230 Hűtőberendezés szerelése, 45331100 Központi fűtés szerelése, 45343000 Tűzmegelőző szerelési munkák, 45432000 Padlólerakás és -burkolás, falburkolás és tapétázás, 45421146 Álmennyezet beszerelése, 45421152 Válaszfal elhelyezése, 45331200 Szellőzés és légkondicionálás szerelése, 39516000 Lakberendezési termékek, 39181000 Laboratóriumi munkapadok, 45421000 Asztalosipari munka, 45442100 Festés, 45261210 Tetőfedés
5. Rész
Rész: LOT-0001
További osztályozás (cpv): 45223200 Szerkezetépítési munkák, 45410000 Vakolás, 45443000 Homlokzati munka, 45332000 Víz-, gázvezeték-szerelési és alagcsövezési munka, 45310000 Villamos szerelési munka, 45331230 Hűtőberendezés szerelése, 45331100 Központi fűtés szerelése, 45343000 Tűzmegelőző szerelési munkák, 45432000 Padlólerakás és -burkolás, falburkolás és tapétázás, 45421146 Álmennyezet beszerelése, 45421152 Válaszfal elhelyezése, 45331200 Szellőzés és légkondicionálás szerelése, 39516000 Lakberendezési termékek, 39180000 Laboratóriumi bútor, 39181000 Laboratóriumi munkapadok, 45421000 Asztalosipari munka, 45442100 Festés, 45261210 Tetőfedés
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 80.272.149.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Natura aggiuntiva dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45223200 Lavori strutturali, 45410000 Lavori di intonacatura, 45443000 Lavori di facciata, 45332000 Lavori di installazione di impianti idraulici e di evacuazione delle acque residue, 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 45331230 Lavori di installazione di attrezzature di raffreddamento, 45331100 Lavori di installazione di impianti di riscaldamento centrale, 45343000 Lavori di installazione di dispositivi antincendio, 45432000 Posa e rivestimento di pavimenti, muri e tappezzeria, 45421146 Installazione di controsoffitti, 45421152 Installazione di pareti divisorie, 45331200 Lavori di installazione di impianti di ventilazione e climatizzazione, 39516000 Articoli di arredamento, 39181000 Banchi da lavoro per laboratorio, 45421000 Lavori di falegnameria, 45442100 Lavori di tinteggiatura, 45261210 Lavori di copertura di tetti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45223200 Lavori strutturali, 45410000 Lavori di intonacatura, 45443000 Lavori di facciata, 45332000 Lavori di installazione di impianti idraulici e di evacuazione delle acque residue, 45310000 Lavori di installazione di cablaggi, 45331230 Lavori di installazione di attrezzature di raffreddamento, 45331100 Lavori di installazione di impianti di riscaldamento centrale, 45343000 Lavori di installazione di dispositivi antincendio, 45432000 Posa e rivestimento di pavimenti, muri e tappezzeria, 45421146 Installazione di controsoffitti, 45421152 Installazione di pareti divisorie, 45331200 Lavori di installazione di impianti di ventilazione e climatizzazione, 39516000 Articoli di arredamento, 39180000 Mobili per laboratorio, 39181000 Banchi da lavoro per laboratorio, 45421000 Lavori di falegnameria, 45442100 Lavori di tinteggiatura, 45261210 Lavori di copertura di tetti
476183-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Xogħlijiet - Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern80.272.149.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattXogħlijiet
Natura addizzjonali tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45223200 Xogħlijiet strutturali, 45410000 Xogħol tat-tikħil, 45443000 Xogħol fuq il-faċċata, 45332000 Xogħol tal-kanen u tat-tqegħid tal-katusi tad-drenaġġ, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45331230 Xogħol ta’ stallazzjoni ta’ l-apparat tat-tkessieħ, 45331100 Xogħol ta’ stallazzjoni tas-sħana ċentrali, 45343000 Xogħlijiet ta’ l-istallazzjoni tal-prevezzjoni tan-nar, 45432000 Xogħol tat-tqegħid u l-kisi ta’ l-art, tal-kisi tal-ħitan u tat-twaħħil tal-karti mal-ħitan, 45421146 Stallazzjoni ta’ soqfa sospiżi, 45421152 Stallazzjoni ta’ ħitan diviżorji, 45331200 Xogħol ta’ stallazzjoni tal-ventilazzjoni u ta’ l-arja kkondizzjonata, 39516000 Oġġetti ta' l-għamara, 39181000 Banek tal-laboratorju, 45421000 Xogħol ta’ l-injam, 45442100 Xogħol ta’ żebgħa, 45261210 Xogħol ta’ l-għatta tal-bjut
5. Lott
LottLOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45223200 Xogħlijiet strutturali, 45410000 Xogħol tat-tikħil, 45443000 Xogħol fuq il-faċċata, 45332000 Xogħol tal-kanen u tat-tqegħid tal-katusi tad-drenaġġ, 45310000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni ta’ l-elettriku, 45331230 Xogħol ta’ stallazzjoni ta’ l-apparat tat-tkessieħ, 45331100 Xogħol ta’ stallazzjoni tas-sħana ċentrali, 45343000 Xogħlijiet ta’ l-istallazzjoni tal-prevezzjoni tan-nar, 45432000 Xogħol tat-tqegħid u l-kisi ta’ l-art, tal-kisi tal-ħitan u tat-twaħħil tal-karti mal-ħitan, 45421146 Stallazzjoni ta’ soqfa sospiżi, 45421152 Stallazzjoni ta’ ħitan diviżorji, 45331200 Xogħol ta’ stallazzjoni tal-ventilazzjoni u ta’ l-arja kkondizzjonata, 39516000 Oġġetti ta' l-għamara, 39180000 Għamara tal-laboratorju, 39181000 Banek tal-laboratorju, 45421000 Xogħol ta’ l-injam, 45442100 Xogħol ta’ żebgħa, 45261210 Xogħol ta’ l-għatta tal-bjut
Interne identificatiecode: 80.272.149.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45223200 Structuurbouw, 45410000 Pleisterwerk, 45443000 Gevelwerkzaamheden, 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45331230 Installeren van koeluitrusting, 45331100 Installeren van centrale verwarming, 45343000 Installeren van brandpreventie-installaties, 45432000 Leggen van vloeren en aanbrengen van vloerbedekking, wandbekleding en behang, 45421146 Aanbrengen van verlaagde plafonds, 45421152 Aanbrengen van scheidingswanden, 45331200 Installeren van ventilatie en airconditioning, 39516000 Meubileringsartikelen, 39181000 Werkbanken voor laboratorium, 45421000 Bouwtimmerwerk, 45442100 Schilderwerk, 45261210 Dakdekkerswerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 45223200 Structuurbouw, 45410000 Pleisterwerk, 45443000 Gevelwerkzaamheden, 45332000 Loodgieterswerk en leggen van afvoerbuizen, 45310000 Aanleg van elektriciteit, 45331230 Installeren van koeluitrusting, 45331100 Installeren van centrale verwarming, 45343000 Installeren van brandpreventie-installaties, 45432000 Leggen van vloeren en aanbrengen van vloerbedekking, wandbekleding en behang, 45421146 Aanbrengen van verlaagde plafonds, 45421152 Aanbrengen van scheidingswanden, 45331200 Installeren van ventilatie en airconditioning, 39516000 Meubileringsartikelen, 39180000 Laboratoriummeubilair, 39181000 Werkbanken voor laboratorium, 45421000 Bouwtimmerwerk, 45442100 Schilderwerk, 45261210 Dakdekkerswerkzaamheden
Wewnętrzny identyfikator: 80.272.149.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Dodatkowy charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 45000000 Roboty budowlane
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45223200 Roboty konstrukcyjne, 45410000 Tynkowanie, 45443000 Roboty elewacyjne, 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45331230 Instalowanie urządzeń chłodzących, 45331100 Instalowanie centralnego ogrzewania, 45343000 Roboty instalacyjne przeciwpożarowe, 45432000 Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian, 45421146 Instalowanie sufitów podwieszanych, 45421152 Instalowanie ścianek działowych, 45331200 Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 39516000 Wyroby meblarskie, 39181000 Stoły laboratoryjne, 45421000 Roboty w zakresie stolarki budowlanej, 45442100 Roboty malarskie, 45261210 Wykonywanie pokryć dachowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45223200 Roboty konstrukcyjne, 45410000 Tynkowanie, 45443000 Roboty elewacyjne, 45332000 Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne, 45310000 Roboty instalacyjne elektryczne, 45331230 Instalowanie urządzeń chłodzących, 45331100 Instalowanie centralnego ogrzewania, 45343000 Roboty instalacyjne przeciwpożarowe, 45432000 Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian, 45421146 Instalowanie sufitów podwieszanych, 45421152 Instalowanie ścianek działowych, 45331200 Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, 39516000 Wyroby meblarskie, 39180000 Meble laboratoryjne, 39181000 Stoły laboratoryjne, 45421000 Roboty w zakresie stolarki budowlanej, 45442100 Roboty malarskie, 45261210 Wykonywanie pokryć dachowych
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Natureza adicional do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 45000000 Construção
Classificação adicional (cpv): 45223200 Obras de estrutura, 45410000 Trabalhos de estucagem, 45443000 Obras de fachada, 45332000 Instalação de canalizações e drenos, 45310000 Obras de instalação eléctrica, 45331230 Instalação de equipamento de arrefecimento, 45331100 Instalação de aquecimento central, 45343000 Instalação de equipamento para prevenção de incêndios, 45432000 Aplicação de revestimentos em solos e paredes e de papel de parede, 45421146 Instalação de tectos suspensos, 45421152 Instalação de paredes divisórias, 45331200 Instalação de ventilação e de ar condicionado, 39516000 Artigos para guarnição de interiores, 39181000 Bancadas de laboratório, 45421000 Obras de marcenaria, 45442100 Obras de pintura, 45261210 Cobertura de telhados
Classificação adicional (cpv): 45223200 Obras de estrutura, 45410000 Trabalhos de estucagem, 45443000 Obras de fachada, 45332000 Instalação de canalizações e drenos, 45310000 Obras de instalação eléctrica, 45331230 Instalação de equipamento de arrefecimento, 45331100 Instalação de aquecimento central, 45343000 Instalação de equipamento para prevenção de incêndios, 45432000 Aplicação de revestimentos em solos e paredes e de papel de parede, 45421146 Instalação de tectos suspensos, 45421152 Instalação de paredes divisórias, 45331200 Instalação de ventilação e de ar condicionado, 39516000 Artigos para guarnição de interiores, 39180000 Mobiliário de laboratório, 39181000 Bancadas de laboratório, 45421000 Obras de marcenaria, 45442100 Obras de pintura, 45261210 Cobertura de telhados
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 80.272.149.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Natura suplimentară a contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 45000000 Lucrări de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 45223200 Lucrări de structură, 45410000 Lucrări de tencuire, 45443000 Lucrări de faţade, 45332000 Lucrări de instalaţii de apă şi canalizare şi de conducte de evacuare, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45331230 Lucrări de instalare de echipament de răcire, 45331100 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire centrală, 45343000 Lucrări de instalare de dispozitive de prevenire a incendiilor, 45432000 Lucrări de montare de acoperitoare de podea şi de pereţi şi lucrări de tapetare, 45421146 Lucrări de instalare de plafoane suspendate, 45421152 Instalare de pereţi despărţitori, 45331200 Lucrări de instalare de echipament de ventilaţie şi de aer condiţionat, 39516000 Articole de mobilier, 39181000 Mese de lucru de laborator, 45421000 Lucrări de tâmplărie, 45442100 Lucrări de vopsire, 45261210 Lucrări la învelitoarea acoperişului
Lot: LOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 45223200 Lucrări de structură, 45410000 Lucrări de tencuire, 45443000 Lucrări de faţade, 45332000 Lucrări de instalaţii de apă şi canalizare şi de conducte de evacuare, 45310000 Lucrări de instalaţii electrice, 45331230 Lucrări de instalare de echipament de răcire, 45331100 Lucrări de instalare de echipamente de încălzire centrală, 45343000 Lucrări de instalare de dispozitive de prevenire a incendiilor, 45432000 Lucrări de montare de acoperitoare de podea şi de pereţi şi lucrări de tapetare, 45421146 Lucrări de instalare de plafoane suspendate, 45421152 Instalare de pereţi despărţitori, 45331200 Lucrări de instalare de echipament de ventilaţie şi de aer condiţionat, 39516000 Articole de mobilier, 39180000 Mobilier de laborator, 39181000 Mese de lucru de laborator, 45421000 Lucrări de tâmplărie, 45442100 Lucrări de vopsire, 45261210 Lucrări la învelitoarea acoperişului
476183-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Práce - Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor80.272.149.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyPráce
Doplňujúci druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45223200 Konštrukčné práce, 45410000 Omietkarské práce, 45443000 Fasádne práce, 45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45331230 Inštalovanie chladiacich zariadení, 45331100 Inštalovanie ústredného kúrenia, 45343000 Protipožiarne inštalačné práce, 45432000 Kladenie podláh a dlažbových krytín, povrchová úprava stien, 45421146 Montáž znížených stropov, 45421152 Montáž priečkových stien, 45331200 Inštalovanie ventilácie a klimatizácie, 39516000 Dekoračné predmety, 39181000 Laboratórne stoly, 45421000 Stolárske práce, 45442100 Maliarske a natieračské práce, 45261210 Pokrývačské práce
5. Časť
ČasťLOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45223200 Konštrukčné práce, 45410000 Omietkarské práce, 45443000 Fasádne práce, 45332000 Inštalácia a pokládka kanalizačných potrubí, 45310000 Elektroinštalačné práce, 45331230 Inštalovanie chladiacich zariadení, 45331100 Inštalovanie ústredného kúrenia, 45343000 Protipožiarne inštalačné práce, 45432000 Kladenie podláh a dlažbových krytín, povrchová úprava stien, 45421146 Montáž znížených stropov, 45421152 Montáž priečkových stien, 45331200 Inštalovanie ventilácie a klimatizácie, 39516000 Dekoračné predmety, 39180000 Laboratórny nábytok, 39181000 Laboratórne stoly, 45421000 Stolárske práce, 45442100 Maliarske a natieračské práce, 45261210 Pokrývačské práce
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 80.272.149.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Dodatna vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 45223200 Gradbeni objekti, 45410000 Fasadarska in štukaterska dela, 45443000 Dela na fasadi, 45332000 Vodovodna in plinska inštalacijska dela ter polaganje odvodnih cevi, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45331230 Inštalacija naprav za hlajenje, 45331100 Inštalacija centralnega ogrevanja, 45343000 Inštalacijska dela za protipožarno zaščito, 45432000 Polaganje in oblaganje tal, oblaganje sten in tapeciranje zidov, 45421146 Montaža spuščenih stropov, 45421152 Montaža predelnih sten, 45331200 Inštalacija prezračevalnih in klimatskih naprav, 39516000 Izdelki za notranjo opremo, 39181000 Laboratorijske mize, 45421000 Mizarska dela, 45442100 Pleskarska dela, 45261210 Krovska dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 45223200 Gradbeni objekti, 45410000 Fasadarska in štukaterska dela, 45443000 Dela na fasadi, 45332000 Vodovodna in plinska inštalacijska dela ter polaganje odvodnih cevi, 45310000 Elektroinštalacijska dela, 45331230 Inštalacija naprav za hlajenje, 45331100 Inštalacija centralnega ogrevanja, 45343000 Inštalacijska dela za protipožarno zaščito, 45432000 Polaganje in oblaganje tal, oblaganje sten in tapeciranje zidov, 45421146 Montaža spuščenih stropov, 45421152 Montaža predelnih sten, 45331200 Inštalacija prezračevalnih in klimatskih naprav, 39516000 Izdelki za notranjo opremo, 39180000 Laboratorijsko pohištvo, 39181000 Laboratorijske mize, 45421000 Mizarska dela, 45442100 Pleskarska dela, 45261210 Krovska dela
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 80.272.149.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45223200 Konstruktionsarbete, 45410000 Stuckarbeten, 45443000 Fasadarbeten, 45332000 VA- och dräneringsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45331230 Installation av kylutrustning, 45331100 Installation av centralvärme, 45343000 Installation av brandskydd, 45432000 Golvläggning och -beläggning samt tapetsering, 45421146 Montering av undertak, 45421152 Montering av skiljeväggar, 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering, 39516000 Inredningsartiklar, 39181000 Laboratoriebänkar, 45421000 Snickeriarbeten, 45442100 Målning, 45261210 Takläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 45223200 Konstruktionsarbete, 45410000 Stuckarbeten, 45443000 Fasadarbeten, 45332000 VA- och dräneringsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45331230 Installation av kylutrustning, 45331100 Installation av centralvärme, 45343000 Installation av brandskydd, 45432000 Golvläggning och -beläggning samt tapetsering, 45421146 Montering av undertak, 45421152 Montering av skiljeväggar, 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering, 39516000 Inredningsartiklar, 39180000 Laboratoriemöbler, 39181000 Laboratoriebänkar, 45421000 Snickeriarbeten, 45442100 Målning, 45261210 Takläggningsarbete