2. Řízení
Řízení
Název: Storitev prevozov osnovnošolskih otrok v občini Rogašovci v šolskih letih 2026/2027 in 2027/2028
Popis: Predmet javnega naročila je storitev prevozov osnovnošolskih otrok v občini Rogašovci v šolskih letih 2026/2027 in 2027/2028 v treh 3 sklopih: • sklop 1: prevoz šolskih otrok s posebnimi potrebami na OŠ IV Murska Sobota • sklop 2: prevoz otroka s posebnimi potrebami v ZUDV Dornava, OE Mala Nedelja • sklop 3: prevoz šolskih otrok v OŠ Sveti Jurij in podružnično POŠ Pertoča Ponudniki lahko oddajo ponudbo za enega, dva ali vse tri sklope.
Interní identifikátor: 430-31/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 60140000 Nepravidelná osobní doprava
5. Část
Část: LOT-0001
Název: prevoz šolskih otrok s posebnimi potrebami na OŠ IV Murska Sobota
Popis: prevoz šolskih otrok s posebnimi potrebami na OŠ IV Murska Sobota
Interní identifikátor: 507828
Další klasifikace (cpv): 60140000 Nepravidelná osobní doprava
Část: LOT-0002
Název: prevoz otroka s posebnimi potrebami v ZUDV Dornava, OE Mala Nedelja
Popis: prevoz otroka s posebnimi potrebami v ZUDV Dornava, OE Mala Nedelja
Interní identifikátor: 507829
Část: LOT-0003
Název: prevoz šolskih otrok v OŠ Sveti Jurij in podružnično POŠ Pertoča
Popis: prevoz šolskih otrok v OŠ Sveti Jurij in podružnično POŠ Pertoča
Interní identifikátor: 507830
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 430-31/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60140000 Transporte no regular de pasajeros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 507828
Clasificación adicional (cpv): 60140000 Transporte no regular de pasajeros
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 507829
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 507830
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 430-31/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60140000 Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 507828
Lisäluokitus (cpv): 60140000 Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 507829
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: 507830
476278-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka430-31/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60140000 Izvanredni putnički prijevoz
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka507828
Dodatna klasifikacija (cpv): 60140000 Izvanredni putnički prijevoz
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka507829
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka507830
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 430-31/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60140000 Nem menetrendszerű utasszállítás
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 507828
További osztályozás (cpv): 60140000 Nem menetrendszerű utasszállítás
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 507829
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 507830
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 430-31/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 60140000 Servizi di trasporto non regolare di passeggeri
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 507828
Classificazione aggiuntiva (cpv): 60140000 Servizi di trasporto non regolare di passeggeri
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 507829
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 507830
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 430-31/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60140000 Neregulāri pasažieru pārvadājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 507828
Papildu klasifikācija (cpv): 60140000 Neregulāri pasažieru pārvadājumi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 507829
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 507830
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 430-31/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 507828
Aanvullende classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 507829
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 507830
Wewnętrzny identyfikator: 430-31/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60140000 Nieregularny transport osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 507828
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60140000 Nieregularny transport osób
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 507829
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 507830
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 60140000 Transportes não regulares de passageiros
Classificação adicional (cpv): 60140000 Transportes não regulares de passageiros
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 430-31/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60140000 Nepravidelná osobná doprava
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 507828
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 60140000 Nepravidelná osobná doprava
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 507829
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 507830
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 430-31/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60140000 Izredni potniški prevoz
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 507828
Dodatna klasifikacija (cpv): 60140000 Izredni potniški prevoz
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 507829
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 507830
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 430-31/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60140000 Icke-reguljär passagerartransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 507828
Ytterligare klassificering (cpv): 60140000 Icke-reguljär passagerartransport
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 507829
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 507830