2. Řízení
Řízení
Název: Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych z wynajęciem sal konferencyjnych w obiekcie min. 3-gwiazdkowym w Warszawie.
Popis: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych z wynajęciem sal konferencyjnych w obiekcie min. 3-gwiazdkowym w Warszawie, na potrzeby wydarzeń organizowanych przez FRSE w okresie 18 miesięcy od dnia podpisania umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interní identifikátor: DZP.261.12.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 55120000 Konferenční služby
Další klasifikace (cpv): 55100000 Hotelové služby, 55300000 Provozování restaurací a podávání jídel
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZP.261.12.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 55120000 Hotel — møde- og konferencetjenester
Supplerende klassifikation (cpv): 55100000 Hotelvirksomhed, 55300000 Restaurationsvirksomhed og servering
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZP.261.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DZP.261.12.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 55120000 Υπηρεσίες ξενοδοχείων σε σχέση με συναντήσεις και συνέδρια
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 55100000 Υπηρεσίες ξενοδοχείων, 55300000 Υπηρεσίες εστιατορίου και παροχής φαγητού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: DZP.261.12.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55120000 Hotel meeting and conference services
Additional classification (cpv): 55100000 Hotel services, 55300000 Restaurant and food-serving services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZP.261.12.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 55120000 Servicios de reuniones y congresos en hoteles
Clasificación adicional (cpv): 55100000 Servicios de hostelería, 55300000 Servicios de restaurante y de suministro de comidas
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZP.261.12.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 55120000 Hotelli konverentsiteenused
Täiendav liigitus (cpv): 55100000 Hotelliteenused, 55300000 Restorani- ja toiduserveerimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DZP.261.12.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 55120000 Hotellien kokous- ja konferenssipalvelut
Lisäluokitus (cpv): 55100000 Hotellipalvelut, 55300000 Ravintola- ja tarjoilupalvelut
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DZP.261.12.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 55120000 Hotelske usluge za sastanke i konferencije
Dodatna klasifikacija (cpv): 55100000 Hotelske usluge, 55300000 Usluge restorana i usluge posluživanja hranom
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DZP.261.12.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 55120000 Servizi alberghieri per riunioni e conferenze
Classificazione aggiuntiva (cpv): 55100000 Servizi alberghieri, 55300000 Servizi di ristorazione e di distribuzione pasti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZP.261.12.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 55120000 Susitikimų ir konferencijų viešbučiuose paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 55100000 Viešbučių paslaugos, 55300000 Restoranų ir maisto tiekimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: DZP.261.12.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55120000 Viesnīcu sanāksmju un konferenču organizēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 55100000 Viesnīcu pakalpojumi, 55300000 Restorānu un ēdināšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: DZP.261.12.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55120000 Diensten voor vergaderingen en conferenties in hotel
Aanvullende classificatie (cpv): 55100000 Hoteldiensten, 55300000 Bereiden en serveren van maaltijden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: DZP.261.12.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55120000 Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55100000 Usługi hotelarskie, 55300000 Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
476403-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de congressos e conferências em hotéis – Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych z wynajęciem sal konferencyjnych w obiekcie min. 3-gwiazdkowym w Warszawie.
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoDZP.261.12.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 55120000 Serviços de congressos e conferências em hotéis
Classificação adicional (cpv): 55100000 Serviços de hotelaria, 55300000 Serviços de mesa e de restauração
LoteLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DZP.261.12.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 55120000 Servicii de reuniuni şi conferinţe organizate la hotel
Clasificare suplimentară (cpv): 55100000 Servicii hoteliere, 55300000 Servicii de restaurant şi de servire a mâncării
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: DZP.261.12.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 55120000 Služby na organizovanie stretnutí a konferencií v hoteloch
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 55100000 Hotelové služby, 55300000 Reštauračné služby a podávanie jedál
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZP.261.12.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 55120000 Storitve srečanj in konferenc v hotelih
Dodatna klasifikacija (cpv): 55100000 Hotelske storitve, 55300000 Storitve restavracij in postrežbe
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DZP.261.12.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
Ytterligare klassificering (cpv): 55100000 Hotelltjänster, 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001