476405-2026 - Zadávání
Bulharsko – Počítače – Доставка на компютърна и периферна техника за Община Русе, по обособени позиции
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevДоставка на компютърна и периферна техника за Община Русе, по обособени позиции
PopisПредмет на настоящата обществена поръчка е: Доставка на компютърна и периферна техника за Община Русе, по обособени позиции, в следния вид и обем: Позиция 1: Компютърно оборудване: 1.1. Компютърна система – 17 бр. 1.2. Преносим компютър вид 1 - 5 бр. 1.3. Преносим компютър вид 2 – 1 бр. Позиция 2: Принтери, скенери и мултифункционални устройства: 2.1. Документен скенер – 10 бр. 2.2. Лазерно монохромно мултифункционално устройство – 1 бр. 2.3. Лазерно цветно мултифункционално устройство – 3 бр. Позиция 3: Шредер – 1 бр. Позиция 4: Мултимедиен проектор – 3 бр. За всички позиции, техниката следва да бъде фабрично нова, в оригинална опаковка. Да бъде окомплектована с всички необходими силови, интерфейсни и други кабели, адаптери и аксесоари, необходими за нормалната ѝ работа. Захранването и кабелните накрайници на силовите кабели да са предвидени за експлоатация в България. Срокът за изпълнение на доставките по всички обособени позиции е 30 работни дни след получаване на възлагателно писмо.
Interní identifikátor595990
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
5. Část
ČástLOT-0001
NázevКомпютърно оборудване
PopisПозиция 1: Компютърно оборудване: 1.1. Компютърна система – 17 бр. 1.2. Преносим компютър вид 1 - 5 бр. 1.3. Преносим компютър вид 2 – 1 бр. Техниката следва да бъде фабрично нова, в оригинална опаковка. Да бъде окомплектована с всички необходими силови, интерфейсни и други кабели, адаптери и аксесоари, необходими за нормалната ѝ работа. Захранването и кабелните накрайници на силовите кабели да са предвидени за експлоатация в България. Участниците по обособена позиция 1, в случай че не са производители, следва да са оторизирани от производителя/ите на компютърната техника или от официален негов представител с права за продажба и извършване на гаранционно обслужване на предлаганите продукти на територията на Република България. Участникът доказва съответствието си с поставеното изискване чрез прилагане на оторизационно писмо или друг еквивалентен документ, издаден от производителя или от официален негов представител, придружен от превод на български език към Техническото си предложение при подаване на офертата. В случаите на представяне от Участника на оторизационно писмо от официален представител на производителя (или еквивалентен документ), в офертата се прилага и оторизационно писмо, издадено от производителя (или еквивалентен документ), с което се упълномощава официалният представител на производителя, на български език или придружено от превод на български език. ​​​​​​​ Мястото за изпълнение на поръчката до адрес на територията на град Русе, посочен от Възложителя, непосредствено преди доставката. ​​​​​​​Срокът за изпълнение на доставките по обособената позиция е 30 (тридесет) работни дни, след получаване на възлагателно писмо.
Interní identifikátor596001
ČástLOT-0002
NázevПринтери, скенери и мултифункционални устройства
PopisТехниката следва да бъде фабрично нова, в оригинална опаковка. Да бъде окомплектована с всички необходими силови, интерфейсни и други кабели, адаптери и аксесоари, необходими за нормалната ѝ работа. Захранването и кабелните накрайници на силовите кабели да са предвидени за експлоатация в България. ​​​​​​​ Мястото за изпълнение на поръчката е до адрес на територията на град Русе, посочен от Възложителя, непосредствено преди доставката. Срокът за изпълнение на доставките по обособената позиция е 30 (тридесет) работни дни, от получаване на възлагателно писмо от Възложителя.
Interní identifikátor596031
ČástLOT-0003
NázevШредер
PopisОбособена позиция 3: Шредер - 1 бр. Техниката следва да бъде фабрично нова, в оригинална опаковка. Да бъде окомплектована с всички необходими силови, интерфейсни и други кабели, адаптери и аксесоари, необходими за нормалната ѝ работа. Захранването и кабелните накрайници на силовите кабели да са предвидени за експлоатация в България. Мястото за изпълнение на поръчката до адрес на територията на град Русе, посочен от Възложителя, непосредствено преди доставката. Срокът за изпълнение на доставките по обособената позиция е 30 (тридесет) работни дни, от получаване на възлагателно писмо от Възложителя. ​​​​​​​
Interní identifikátor596033
ČástLOT-0004
NázevМултимедиен проектор
PopisМултимедиен проектор – 3 бр. Техниката следва да бъде фабрично нова, в оригинална опаковка. Да бъде окомплектована с всички необходими силови, интерфейсни и други кабели, адаптери и аксесоари, необходими за нормалната ѝ работа. Захранването и кабелните накрайници на силовите кабели да са предвидени за експлоатация в България. Мястото за изпълнение на поръчката до адрес на територията на град Русе, посочен от Възложителя, непосредствено преди доставката. Срокът за изпълнение на доставката по обособената позиция е 30 (тридесет) работни дни, от получаване на възлагателно писмо от Възложителя. ​​​​​​​
Interní identifikátor596034
476405-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID595990
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelКомпютърно оборудване
Intern ID596001
DelkontraktLOT-0002
Intern ID596031
DelkontraktLOT-0003
TitelШредер
Intern ID596033
DelkontraktLOT-0004
TitelМултимедиен проектор
Intern ID596034
476405-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung595990
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung596001
LosLOT-0002
Interne Kennung596031
LosLOT-0003
Interne Kennung596033
LosLOT-0004
Interne Kennung596034
476405-2026 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες – Доставка на компютърна и периферна техника за Община Русе, по обособени позиции
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό595990
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςКомпютърно оборудване
Εσωτερικό αναγνωριστικό596001
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό596031
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςШредер
Εσωτερικό αναγνωριστικό596033
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςМултимедиен проектор
Εσωτερικό αναγνωριστικό596034
476405-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier595990
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
LotLOT-0001
TitleКомпютърно оборудване
Internal identifier596001
LotLOT-0002
Internal identifier596031
LotLOT-0003
TitleШредер
Internal identifier596033
LotLOT-0004
TitleМултимедиен проектор
Internal identifier596034
476405-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno595990
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloКомпютърно оборудване
Identificador interno596001
LoteLOT-0002
Identificador interno596031
LoteLOT-0003
TítuloШредер
Identificador interno596033
LoteLOT-0004
TítuloМултимедиен проектор
Identificador interno596034
476405-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus595990
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriКомпютърно оборудване
Sisemine tunnus596001
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus596031
OsaLOT-0003
PealkiriШредер
Sisemine tunnus596033
OsaLOT-0004
PealkiriМултимедиен проектор
Sisemine tunnus596034
476405-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste595990
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Ilmoituksen nimiКомпютърно оборудване
Sisäinen tunniste596001
Sisäinen tunniste596031
Ilmoituksen nimiШредер
Sisäinen tunniste596033
Ilmoituksen nimiМултимедиен проектор
Sisäinen tunniste596034
476405-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne595990
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques
TitreКомпютърно оборудване
Identifiant interne596001
Identifiant interne596031
TitreШредер
Identifiant interne596033
TitreМултимедиен проектор
Identifiant interne596034
476405-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka595990
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovКомпютърно оборудване
Interna identifikacijska oznaka596001
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka596031
GrupaLOT-0003
NaslovШредер
Interna identifikacijska oznaka596033
GrupaLOT-0004
NaslovМултимедиен проектор
Interna identifikacijska oznaka596034
476405-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító595990
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
5. Rész
RészLOT-0001
CímКомпютърно оборудване
Belső azonosító596001
RészLOT-0002
Belső azonosító596031
RészLOT-0003
CímШредер
Belső azonosító596033
RészLOT-0004
CímМултимедиен проектор
Belső azonosító596034
476405-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius595990
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasКомпютърно оборудване
Vidaus identifikatorius596001
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius596031
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasШредер
Vidaus identifikatorius596033
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasМултимедиен проектор
Vidaus identifikatorius596034
476405-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators595990
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsКомпютърно оборудване
Iekšējais identifikators596001
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators596031
DaļaLOT-0003
NosaukumsШредер
Iekšējais identifikators596033
DaļaLOT-0004
NosaukumsМултимедиен проектор
Iekšējais identifikators596034
476405-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode595990
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode596001
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode596031
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode596033
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode596034
476405-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator595990
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułКомпютърно оборудване
Wewnętrzny identyfikator596001
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator596031
Część zamówieniaLOT-0003
TytułШредер
Wewnętrzny identyfikator596033
Część zamówieniaLOT-0004
TytułМултимедиен проектор
Wewnętrzny identyfikator596034
476405-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
476405-2026 - Procedură concurențială
Bulgaria – Echipament şi accesorii pentru computer – Доставка на компютърна и периферна техника за Община Русе, по обособени позиции
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern595990
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
TitluКомпютърно оборудване
Identificator intern596001
Identificator intern596031
TitluШредер
Identificator intern596033
TitluМултимедиен проектор
Identificator intern596034
476405-2026 - Súťaž
Bulharsko – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál – Доставка на компютърна и периферна техника за Община Русе, по обособени позиции
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor595990
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovКомпютърно оборудване
Interný identifikátor596001
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor596031
ČasťLOT-0003
NázovШредер
Interný identifikátor596033
ČasťLOT-0004
NázovМултимедиен проектор
Interný identifikátor596034
476405-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator595990
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator596001
SklopLOT-0002
Notranji identifikator596031
SklopLOT-0003
Notranji identifikator596033
SklopLOT-0004
Notranji identifikator596034
476405-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare595990
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare596001
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare596031
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierare596033
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierare596034