476482-2026 - Zadávání
Polsko – Archivovací a čtecí zařízení – Dostawa urządzenia backupowego wraz z wdrożeniem i przeprowadzeniem szkolenia dla Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky - Služby
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa urządzenia backupowego wraz z wdrożeniem i przeprowadzeniem szkolenia dla Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.
PopisPrzedmiot zamówienia stanowi dostawa urządzenia backupowego wraz z wdrożeniem i przeprowadzeniem szkolenia dla Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Wykonanie przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) dostawę urządzenia; 2) wdrożenie (w tym instalacja) i uruchomienie urządzenia; 3) przeprowadzenie szkolenia z obsługi dostarczonego urządzenia w wymiarze 6 godzin. Termin realizacji zamówienia - zgodnie z oświadczeniem Wykonawcy wskazanym w formularzu ofertowym w ramach kryteriów oceny ofert. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia zawarto w stanowiącym załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia - Opisie przedmiotu zamówienia.
Interní identifikátorBDG-ZZP.082.11.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Další charakteristika zakázkySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 30233000 Archivovací a čtecí zařízení
Další klasifikace (cpv): 30234500 Paměťová archivační média, 48820000 Servery, 48710000 Balík programů pro zálohování a obnovu dat, 80000000 Vzdělávání a školení
5. Část
ČástLOT-0001
476482-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer - Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDBDG-ZZP.082.11.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Supplerende kontrakttypeTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 30233000 Datalagrings- og -udlæsningsenheder
Supplerende klassifikation (cpv): 30234500 Hukommelsesmedier, 48820000 Servere, 48710000 Backup- eller gendannelsesprogrampakke, 80000000 Uddannelse og undervisning
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
476482-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungBDG-ZZP.082.11.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30234500 Arbeitsspeichermedien, 48820000 Server, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30233000 Μονάδες αποθήκευσης και ανάγνωσης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30234500 Μέσα αποθήκευσης μνήμης, 48820000 Εξυπηρετητές, 48710000 Πακέτα λογισμικού εφεδρικής αποθήκευσης ή ανάκτησης, 80000000 Υπηρεσίες εκπαίδευσης και επιμόρφωσης
Τόπος εκτέλεσης
Ταχυδρομική διεύθυνση: Al. Jerozolimskie 136
Πόλη: Warszawa
476482-2026 - Licitación
Polonia – Dispositivos multimedia de almacenamiento y lectura – Dostawa urządzenia backupowego wraz z wdrożeniem i przeprowadzeniem szkolenia dla Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros - Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoBDG-ZZP.082.11.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Naturaleza complementaria del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 30233000 Dispositivos multimedia de almacenamiento y lectura
Clasificación adicional (cpv): 30234500 Soportes de memoria, 48820000 Servidores, 48710000 Paquetes de software de copia de seguridad o recuperación, 80000000 Servicios de enseñanza y formación
5. Lote
LoteLOT-0001
476482-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat - Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteBDG-ZZP.082.11.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Täydentävä hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30233000 Muistivälineet ja lukulaitteet
Lisäluokitus (cpv): 30234500 Muistitallennusvälineet, 48820000 Palvelimet, 48710000 Varmuuskopiointi- tai elvytysohjelmatuotteet, 80000000 Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
476482-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí - Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachBDG-ZZP.082.11.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Cineál breise an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 30233000 Media storage and reader devices
Aicmiú breise (cpv): 30234500 Memory storage media, 48820000 Servers, 48710000 Backup or recovery software package, 80000000 Education and training services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
476482-2026 - Gara
Polonia – Dispositivi di stoccaggio e lettura di dati – Dostawa urządzenia backupowego wraz z wdrożeniem i przeprowadzeniem szkolenia dla Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture - Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Natura aggiuntiva dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 30233000 Dispositivi di stoccaggio e lettura di dati
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30234500 Strumenti di stoccaggio di memoria, 48820000 Server, 48710000 Pacchetti software di backup o recupero, 80000000 Servizi di istruzione e formazione
5. Lotto
LottoLOT-0001
476482-2026 - Konkursas
Lenkija – Informacijos laikmenų saugojimo ir skaitymo įtaisai – Dostawa urządzenia backupowego wraz z wdrożeniem i przeprowadzeniem szkolenia dla Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska.
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės - Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusBDG-ZZP.082.11.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Kiti sutarties objektaiPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30233000 Informacijos laikmenų saugojimo ir skaitymo įtaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30234500 Atminties kaupimo laikmenos, 48820000 Serveriai, 48710000 Atsarginių kopijų arba duomenų atkūrimo programinės įrangos paketai, 80000000 Švietimo ir mokymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
476482-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes - Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsBDG-ZZP.082.11.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Līguma papildveidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 30233000 Atmiņas ierīces un lasītāji
Papildu klasifikācija (cpv): 30234500 Atmiņas vide (datu nesēji), 48820000 Serveri, 48710000 Dublēšanas vai atkopšanas programmatūras pakotne, 80000000 Izglītības un mācību pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
476482-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti - Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internBDG-ZZP.082.11.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Natura addizzjonali tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30233000 Mezzi ta' ħżin u qari ta' midja
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30234500 Mezzi għall-ħżin tal-memorja, 48820000 Servres, 48710000 Pakkett ta' softwer għas-sistemi finanzjarji, 80000000 Servizzi ta' edukazzjoni u taħriġ
5. Lott
LottLOT-0001
476482-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen - Diensten
Interne identificatiecodeBDG-ZZP.082.11.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Aanvullende aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 30233000 Geheugendragers en lezerapparaten
Aanvullende classificatie (cpv): 30234500 Geheugenopslagmedia, 48820000 Servers, 48710000 Back-up- of recoverysoftware, 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
PerceelLOT-0001
476482-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse - Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internBDG-ZZP.082.11.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Natura suplimentară a contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 30233000 Dispozitive de stocare şi citire
Clasificare suplimentară (cpv): 30234500 Suporturi de stocare cu memorie, 48820000 Servere, 48710000 Pachete software pentru copii de siguranţă (backup) sau recuperare, 80000000 Servicii de învăţământ şi formare profesională
5. Lot
LotLOT-0001
476482-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago - Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorBDG-ZZP.082.11.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Dodatna vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30233000 Pomnilni mediji in čitalniki
Dodatna klasifikacija (cpv): 30234500 Pomnilniški mediji, 48820000 Strežniki, 48710000 Programski paket za varnostno kopiranje ali obnovitev, 80000000 Storitve izobraževanja in usposabljanja
5. Sklop
SklopLOT-0001
476482-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareBDG-ZZP.082.11.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 30233000 Lagringsmedier och läsenheter
Ytterligare klassificering (cpv): 30234500 Minnesmedier, 48820000 Servrar, 48710000 Programvara för säkerhetskopiering eller återställning, 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001