See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Transportna sredstva
Popis: Dobava transportnih sredstev. Podrobnejši opis se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Interní identifikátor: 15-B/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34100000 Motorová vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Sklop 1: Osebno vozilo
Popis: Dobava osebnega vozila. Podrobnejši opis se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Interní identifikátor: 507833
Další klasifikace (cpv): 34100000 Motorová vozidla
Část: LOT-0002
Název: Sklop 2: Manjše tovorno vozilo 4x4
Popis: Dobava manjšega tovornega vozila 4x4. Podrobnejši opis se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Interní identifikátor: 507834
Část: LOT-0003
Název: Sklop 3: Manjše tovorno vozilo
Popis: Dobava manjšega tovornega vozila. Podrobnejši opis se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Interní identifikátor: 507835
Část: LOT-0004
Název: Sklop 4: Kombi vozilo s 5 sedeži in tovornim prostorom
Popis: Dobava kombi vozila s 5 sedeži in tovornim prostorom. Podrobnejši opis se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Interní identifikátor: 507836
Část: LOT-0005
Název: Sklop 5: Kombi vozilo z 8 sedeži
Popis: Dobava kombi vozila z 8 sedeži. Podrobnejši opis se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Interní identifikátor: 507837
Část: LOT-0006
Název: Sklop 6: Terenska osebna vozila
Popis: Dobava terenskega osebnega vozila. Podrobnejši opis se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Interní identifikátor: 507838
Část: LOT-0007
Název: Sklop 7: Terenska vozila 4x4
Popis: Dobava terenskega vozila 4x4. Podrobnejši opis se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Interní identifikátor: 507839
Část: LOT-0008
Název: Sklop 8: Mali avto z 2 sedeži v potniški kabini
Popis: Dobava malega avta z 2 sedeži v potniški kabini. Podrobnejši opis se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Interní identifikátor: 507840
Část: LOT-0009
Název: Sklop 9: Tovorno vozilo 4x2 z dvižno košaro-platformo
Popis: Dobava tovornega vozila 4x2 z dvižno košaro-platformo. Podrobnejši opis se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Interní identifikátor: 507841
Část: LOT-0010
Název: Sklop 10: Večje tovorno vozilo 6x6 z dvigalom
Popis: Dobava večjega tovornega vozila 6x6 z dvigalom. Podrobnejši opis se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Interní identifikátor: 507842
Část: LOT-0011
Název: Sklop 11: Rovokopač
Popis: Dobava rovokopača. Podrobnejši opis se nahaja v razpisni dokumentaciji.
Interní identifikátor: 507843
2. Procedure
Procedure
Titel: Transportna sredstva
Intern ID: 15-B/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34100000 Motorkøretøjer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Sklop 1: Osebno vozilo
Intern ID: 507833
Supplerende klassifikation (cpv): 34100000 Motorkøretøjer
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 507834
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Sklop 3: Manjše tovorno vozilo
Intern ID: 507835
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 507836
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Sklop 5: Kombi vozilo z 8 sedeži
Intern ID: 507837
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Sklop 6: Terenska osebna vozila
Intern ID: 507838
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Sklop 7: Terenska vozila 4x4
Intern ID: 507839
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 507840
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 507841
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 507842
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Sklop 11: Rovokopač
Intern ID: 507843
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 15-B/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 507833
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 507834
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 507835
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 507836
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 507837
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 507838
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 507839
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 507840
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 507841
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 507842
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 507843
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Transportna sredstva
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15-B/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34100000 Αυτοκίνητα οχήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Sklop 1: Osebno vozilo
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507833
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34100000 Αυτοκίνητα οχήματα
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507834
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Sklop 3: Manjše tovorno vozilo
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507835
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507836
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Sklop 5: Kombi vozilo z 8 sedeži
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507837
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Sklop 6: Terenska osebna vozila
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507838
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Sklop 7: Terenska vozila 4x4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507839
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507840
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507841
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507842
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Sklop 11: Rovokopač
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 507843
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Transportna sredstva
Sisäinen tunniste: 15-B/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34100000 Moottoriajoneuvot
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Sklop 1: Osebno vozilo
Sisäinen tunniste: 507833
Lisäluokitus (cpv): 34100000 Moottoriajoneuvot
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 507834
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Sklop 3: Manjše tovorno vozilo
Sisäinen tunniste: 507835
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: 507836
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: 507837
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Sklop 6: Terenska osebna vozila
Sisäinen tunniste: 507838
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Sklop 7: Terenska vozila 4x4
Sisäinen tunniste: 507839
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: 507840
Osa: LOT-0009
Sisäinen tunniste: 507841
Osa: LOT-0010
Sisäinen tunniste: 507842
Osa: LOT-0011
Ilmoituksen nimi: Sklop 11: Rovokopač
Sisäinen tunniste: 507843
2. Procédure
Procédure
Titre: Transportna sredstva
Identifiant interne: 15-B/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34100000 Véhicules à moteur
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Sklop 1: Osebno vozilo
Identifiant interne: 507833
Nomenclature complémentaire (cpv): 34100000 Véhicules à moteur
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 507834
Lot: LOT-0003
Titre: Sklop 3: Manjše tovorno vozilo
Identifiant interne: 507835
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: 507836
Lot: LOT-0005
Titre: Sklop 5: Kombi vozilo z 8 sedeži
Identifiant interne: 507837
Lot: LOT-0006
Titre: Sklop 6: Terenska osebna vozila
Identifiant interne: 507838
Lot: LOT-0007
Titre: Sklop 7: Terenska vozila 4x4
Identifiant interne: 507839
Lot: LOT-0008
Identifiant interne: 507840
Lot: LOT-0009
Identifiant interne: 507841
Lot: LOT-0010
Identifiant interne: 507842
Lot: LOT-0011
Titre: Sklop 11: Rovokopač
Identifiant interne: 507843
2. Postupak
Postupak
Naslov: Transportna sredstva
Interna identifikacijska oznaka: 15-B/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34100000 Motorna vozila
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Sklop 1: Osebno vozilo
Interna identifikacijska oznaka: 507833
Dodatna klasifikacija (cpv): 34100000 Motorna vozila
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 507834
Grupa: LOT-0003
Naslov: Sklop 3: Manjše tovorno vozilo
Interna identifikacijska oznaka: 507835
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 507836
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 507837
Grupa: LOT-0006
Naslov: Sklop 6: Terenska osebna vozila
Interna identifikacijska oznaka: 507838
Grupa: LOT-0007
Naslov: Sklop 7: Terenska vozila 4x4
Interna identifikacijska oznaka: 507839
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 507840
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 507841
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 507842
Grupa: LOT-0011
Naslov: Sklop 11: Rovokopač
Interna identifikacijska oznaka: 507843
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Transportna sredstva
Belső azonosító: 15-B/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34100000 Gépjárművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Sklop 1: Osebno vozilo
Belső azonosító: 507833
További osztályozás (cpv): 34100000 Gépjárművek
Rész: LOT-0002
Cím: Sklop 2: Manjše tovorno vozilo 4x4
Belső azonosító: 507834
Rész: LOT-0003
Cím: Sklop 3: Manjše tovorno vozilo
Belső azonosító: 507835
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 507836
Rész: LOT-0005
Cím: Sklop 5: Kombi vozilo z 8 sedeži
Belső azonosító: 507837
Rész: LOT-0006
Cím: Sklop 6: Terenska osebna vozila
Belső azonosító: 507838
Rész: LOT-0007
Cím: Sklop 7: Terenska vozila 4x4
Belső azonosító: 507839
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 507840
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: 507841
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 507842
Rész: LOT-0011
Cím: Sklop 11: Rovokopač
Belső azonosító: 507843
2. Procedura
Procedura
Titolo: Transportna sredstva
Identificativo interno: 15-B/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34100000 Veicoli a motore
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Sklop 1: Osebno vozilo
Identificativo interno: 507833
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34100000 Veicoli a motore
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 507834
Lotto: LOT-0003
Titolo: Sklop 3: Manjše tovorno vozilo
Identificativo interno: 507835
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 507836
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 507837
Lotto: LOT-0006
Titolo: Sklop 6: Terenska osebna vozila
Identificativo interno: 507838
Lotto: LOT-0007
Titolo: Sklop 7: Terenska vozila 4x4
Identificativo interno: 507839
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 507840
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 507841
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 507842
Lotto: LOT-0011
Titolo: Sklop 11: Rovokopač
Identificativo interno: 507843
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Transportna sredstva
Identifikatur intern: 15-B/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34100000 Vetturi bil-magna
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Sklop 1: Osebno vozilo
Identifikatur intern: 507833
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34100000 Vetturi bil-magna
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 507834
Lott: LOT-0003
Titlu: Sklop 3: Manjše tovorno vozilo
Identifikatur intern: 507835
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 507836
Lott: LOT-0005
Titlu: Sklop 5: Kombi vozilo z 8 sedeži
Identifikatur intern: 507837
Lott: LOT-0006
Titlu: Sklop 6: Terenska osebna vozila
Identifikatur intern: 507838
Lott: LOT-0007
Titlu: Sklop 7: Terenska vozila 4x4
Identifikatur intern: 507839
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 507840
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: 507841
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 507842
Lott: LOT-0011
Titlu: Sklop 11: Rovokopač
Identifikatur intern: 507843
Tytuł: Transportna sredstva
Wewnętrzny identyfikator: 15-B/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34100000 Pojazdy silnikowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Sklop 1: Osebno vozilo
Wewnętrzny identyfikator: 507833
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34100000 Pojazdy silnikowe
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 507834
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Sklop 3: Manjše tovorno vozilo
Wewnętrzny identyfikator: 507835
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 507836
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Sklop 5: Kombi vozilo z 8 sedeži
Wewnętrzny identyfikator: 507837
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Sklop 6: Terenska osebna vozila
Wewnętrzny identyfikator: 507838
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Sklop 7: Terenska vozila 4x4
Wewnętrzny identyfikator: 507839
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 507840
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 507841
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 507842
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Sklop 11: Rovokopač
Wewnętrzny identyfikator: 507843
2. Postup
Postup
Názov: Transportna sredstva
Interný identifikátor: 15-B/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34100000 Motorové vozidlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Sklop 1: Osebno vozilo
Interný identifikátor: 507833
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34100000 Motorové vozidlá
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 507834
Časť: LOT-0003
Názov: Sklop 3: Manjše tovorno vozilo
Interný identifikátor: 507835
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 507836
Časť: LOT-0005
Názov: Sklop 5: Kombi vozilo z 8 sedeži
Interný identifikátor: 507837
Časť: LOT-0006
Názov: Sklop 6: Terenska osebna vozila
Interný identifikátor: 507838
Časť: LOT-0007
Názov: Sklop 7: Terenska vozila 4x4
Interný identifikátor: 507839
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 507840
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 507841
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 507842
Časť: LOT-0011
Názov: Sklop 11: Rovokopač
Interný identifikátor: 507843
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 15-B/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34100000 Motorna vozila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 507833
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 507834
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 507835
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 507836
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 507837
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 507838
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 507839
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 507840
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 507841
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 507842
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 507843