2. Řízení
Řízení
Název: Projekt, dostawa i zabudowa nowego zbiornika wody ruchowej OZR1 wraz z instalacją w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
Popis: Projekt, dostawa i zabudowa nowego zbiornika wody ruchowej OZR1 wraz z instalacją w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
Interní identifikátor: POST/PEC/PEC/UZC/00333/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50514100 Opravy a údržba cisteren
5. Část
Část: LOT-0002
Možnosti:
Popis možností: Prawo opcji będzie polegało na skorzystaniu z Prac wskazanych w OPZ i w Formularzu cenowym, na warunkach wskazanych w OPZ oraz Projekcie Umowy.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: POST/PEC/PEC/UZC/00333/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50514100 Reparation og vedligeholdelse af tanke
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0002
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/UZC/00333/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50514100 Reparatur und Wartung von Tanks
5. Los
Los: LOT-0002
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POST/PEC/PEC/UZC/00333/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50514100 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης βυτίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0002
Επιλογές:
476588-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of tanks – Projekt, dostawa i zabudowa nowego zbiornika wody ruchowej OZR1 wraz z instalacją w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Gorzowie Wielkopolskim
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
Internal identifierPOST/PEC/PEC/UZC/00333/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50514100 Repair and maintenance services of tanks
5. Lot
LotLOT-0002
Options
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: POST/PEC/PEC/UZC/00333/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50514100 Servicios de reparación y mantenimiento de cisternas
5. Lote
Lote: LOT-0002
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50514100 Paakide remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0002
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50514100 Säiliöiden korjaus ja huolto
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50514100 Services de réparation et d'entretien de citernes
Lot: LOT-0002
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: POST/PEC/PEC/UZC/00333/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50514100 Repair and maintenance services of tanks
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0002
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: POST/PEC/PEC/UZC/00333/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50514100 Usluge popravaka i održavanja spremnika
5. Grupa
Grupa: LOT-0002
Opcije:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: POST/PEC/PEC/UZC/00333/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50514100 Cisternų remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: POST/PEC/PEC/UZC/00333/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50514100 Cisternu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: POST/PEC/PEC/UZC/00333/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50514100 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ tankijiet
5. Lott
Lott: LOT-0002
Għażliet:
Interne identificatiecode: POST/PEC/PEC/UZC/00333/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50514100 Reparatie en onderhoud van tanks
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
Opties:
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50514100 Usługi w zakresie napraw i konserwacji zbiorników
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50514100 Serviços de reparação e manutenção de tanques
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50514100 Servicii de reparare şi de întreţinere a cisternelor
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50514100 Opravy a údržba cisterien
5. Časť
Časť: LOT-0002
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: POST/PEC/PEC/UZC/00333/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50514100 Reparation och underhåll av tankar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Optioner: