476638-2026 - Zadávání
Polsko – Nafta (EN 590) – Olej napędowy i olej opałowy
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevOlej napędowy i olej opałowy
Popis1. Przedmiot zamówienia stanowią powtarzające się okresowo dostawy p.n. „Olej napędowy i Olej opałowy”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz projekt umowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Interní identifikátor08/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09134220 Nafta (EN 590)
Další klasifikace (cpv): 09135100 Topné oleje, 60100000 Služby silniční dopravy
5. Část
ČástLOT-0001
476638-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Paliwo do silników diesla (EN 590) – Olej napędowy i olej opałowy
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułOlej napędowy i olej opałowy
Wewnętrzny identyfikator08/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09134220 Paliwo do silników diesla (EN 590)
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09135100 Olej opałowy, 60100000 Usługi w zakresie transportu drogowego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
476638-2026 - Concurso
Polónia – Gasóleo ou combustível para motores diesel (EN 590) – Olej napędowy i olej opałowy
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
TítuloOlej napędowy i olej opałowy
Identificador interno08/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 09134220 Gasóleo ou combustível para motores diesel (EN 590)
Classificação adicional (cpv): 09135100 Combustível para aquecimento, 60100000 Serviços de transporte rodoviário
5. Lote
LoteLOT-0001