See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: CONTRACT - SERVICII EXPLOATARE FORESTIERA (6) - DS MH 2026
Popis: Conform caietului de sarcini Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 7-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor:10
Interní identifikátor: 667826062026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: Datorita restrictiile de taiere si/sau necesitatii vanzarii masei lemnoase pentru indeplinirea obiectivelor programului pentru criteriile de perfomanta angajate fata de RNP - ROMSILVA, dorim accelerarea procedurii pentru pentru exploatare.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 77211100 Služby při těžbě řeziva
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 829 - 2500188000740 - CRC
Popis: Volum total - 56.60 mc; Volum comerciabil - 55.00 mc
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: 835 - 2500188000060 - CRC
Popis: Volum total - 72.66 mc; Volum comerciabil - 71.00 mc
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: 839 - 2500188000820 - CRC
Popis: Volum total - 77.20 mc; Volum comerciabil - 76.00 mc
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: 845 - 2500188000730 - CRC
Popis: Volum total - 98.45 mc; Volum comerciabil - 97.00 mc
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: 914 - 2500188003570 - CRC
Popis: Volum total - 54.29 mc; Volum comerciabil - 52.00 mc
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: 923 - 2600152901500 - DTS
Popis: Volum total - 114.36 mc; Volum comerciabil - 110.93 mc
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Název: 254 - 2200152902280 - DTS
Popis: Volum total - 101.50 mc; Volum comerciabil - 96.00 mc
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Název: 260 - 2200152902350 - DTS
Popis: Volum total - 138.39 mc; Volum comerciabil - 130.00 mc
Interní identifikátor: 8
Část: LOT-0009
Název: 267 - 2200152902490 - DTS
Popis: Volum total - 114.19 mc; Volum comerciabil - 109.00 mc
Interní identifikátor: 9
Část: LOT-0010
Název: 357 - 2300152900110 - DTS
Popis: Volum total - 129.95 mc; Volum comerciabil - 126.00 mc
Interní identifikátor: 10
Část: LOT-0011
Název: 735 - 2500152900390 - DTS
Popis: Volum total - 462.58 mc; Volum comerciabil - 432.00 mc
Interní identifikátor: 11
Část: LOT-0012
Název: 755 - 2500152900760 - DTS
Popis: Volum total - 592.11 mc; Volum comerciabil - 552.01 mc
Interní identifikátor: 12
Část: LOT-0013
Název: 259 - 2200152902340 - DTS
Popis: Volum total - 250.48 mc; Volum comerciabil - 241.00 mc
Interní identifikátor: 13
Část: LOT-0014
Název: 384 - 2300152900580 - DTS
Popis: Volum total - 91.33 mc; Volum comerciabil - 89.00 mc
Interní identifikátor: 14
Část: LOT-0015
Název: 495 - 2300152902620 - DTS
Popis: Volum total - 107.18 mc; Volum comerciabil - 105.00 mc
Interní identifikátor: 15
Část: LOT-0016
Název: 535 - 2400152900050 - DTS
Popis: Volum total - 53.54 mc; Volum comerciabil - 50.00 mc
Interní identifikátor: 16
Část: LOT-0017
Název: 857T - 2200152901640 - DTS
Popis: Volum total - 109.12 mc; Volum comerciabil - 101.00 mc
Interní identifikátor: 17
Část: LOT-0018
Název: 209 - 2200152901360 - DTS
Popis: Volum total - 194.05 mc; Volum comerciabil - 188.00 mc
Interní identifikátor: 18
Část: LOT-0019
Název: 743 - 2500152900500 - DTS
Popis: Volum total - 9.78 mc; Volum comerciabil - 9.78 mc
Interní identifikátor: 19
Část: LOT-0020
Název: 479 - 2300152902250 - DTS
Popis: Volum total - 36.65 mc; Volum comerciabil - 35.80 mc
Interní identifikátor: 20
Část: LOT-0021
Název: 480 - 2300152902260 - DTS
Popis: Volum total - 170.12 mc; Volum comerciabil - 167.00 mc
Interní identifikátor: 21
Část: LOT-0022
Název: 804 - 2500152902090 - DTS
Popis: Volum total - 222.87 mc; Volum comerciabil - 216.00 mc
Interní identifikátor: 22
Část: LOT-0023
Název: 551 - 2400152900300 - DTS
Popis: Volum total - 991.32 mc; Volum comerciabil - 962.00 mc
Interní identifikátor: 23
Část: LOT-0024
Název: 781S - 2600214600080 - ORS
Popis: Volum total - 289.48 mc; Volum comerciabil - 284.24 mc
Interní identifikátor: 24
Část: LOT-0025
Název: 931 - 2500214600970 - ORS
Popis: Volum total - 1047.06 mc; Volum comerciabil - 1027.82 mc
Interní identifikátor: 25
Část: LOT-0026
Název: 933 - 2500214601010 - ORS
Popis: Volum total - 757.60 mc; Volum comerciabil - 743.97 mc
Interní identifikátor: 26
Část: LOT-0027
Název: 944 - 2500214601020 - ORS
Popis: Volum total - 863.48 mc; Volum comerciabil - 849.98 mc
Interní identifikátor: 27
Část: LOT-0028
Název: 942 - 2600214600030 - ORS
Popis: Volum total - 781.38 mc; Volum comerciabil - 768.03 mc
Interní identifikátor: 28
Část: LOT-0029
Název: 977 - 2600214600530 - ORS
Popis: Volum total - 601.99 mc; Volum comerciabil - 595.98 mc
Interní identifikátor: 29
Část: LOT-0030
Název: 978 - 2600214600540 - ORS
Popis: Volum total - 271.27 mc; Volum comerciabil - 266.69 mc
Interní identifikátor: 30
Část: LOT-0031
Název: 994 - 260214600740 - ORS
Popis: Volum total - 455.18 mc; Volum comerciabil - 448.04 mc
Interní identifikátor: 31
Část: LOT-0032
Název: 1000 - 2600214600800 - ORS
Popis: Volum total - 1521.05 mc; Volum comerciabil - 1495.01 mc
Interní identifikátor: 32
Část: LOT-0033
Název: 1001 - 2600214600810 - ORS
Popis: Volum total - 830.71 mc; Volum comerciabil - 816.98 mc
Interní identifikátor: 33
Část: LOT-0034
Název: 842 - 2600188700410 - SMN
Popis: Volum total - 217.35 mc; Volum comerciabil - 213.00 mc
Interní identifikátor: 34
Část: LOT-0035
Název: 829 - 2600188700260 - SMN
Popis: Volum total - 299.90 mc; Volum comerciabil - 294.00 mc
Interní identifikátor: 35
Část: LOT-0036
Název: 230 - 2600215500440 - TAR
Popis: Volum total - 928.36 mc; Volum comerciabil - 911.50 mc
Interní identifikátor: 36
Část: LOT-0037
Název: 232 - 2600215500640 - TAR
Popis: Volum total - 240.86 mc; Volum comerciabil - 236.34 mc
Interní identifikátor: 37
Část: LOT-0038
Název: 247 - 2600215501290 - TAR
Popis: Volum total - 148.07 mc; Volum comerciabil - 142.41 mc
Interní identifikátor: 38
Část: LOT-0039
Název: 248 - 2600215501300 - TAR
Popis: Volum total - 126.65 mc; Volum comerciabil - 123.01 mc
Interní identifikátor: 39
Část: LOT-0040
Název: 249 - 2600215501310 - TAR
Popis: Volum total - 292.48 mc; Volum comerciabil - 287.09 mc
Interní identifikátor: 40
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 667826062026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77211100 Skovhugst
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 829 - 2500188000740 - CRC
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: 835 - 2500188000060 - CRC
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: 839 - 2500188000820 - CRC
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: 845 - 2500188000730 - CRC
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: 914 - 2500188003570 - CRC
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: 923 - 2600152901500 - DTS
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: 254 - 2200152902280 - DTS
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: 260 - 2200152902350 - DTS
Intern ID: 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: 267 - 2200152902490 - DTS
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: 357 - 2300152900110 - DTS
Intern ID: 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: 735 - 2500152900390 - DTS
Intern ID: 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: 755 - 2500152900760 - DTS
Intern ID: 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: 259 - 2200152902340 - DTS
Intern ID: 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: 384 - 2300152900580 - DTS
Intern ID: 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: 495 - 2300152902620 - DTS
Intern ID: 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: 535 - 2400152900050 - DTS
Intern ID: 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: 857T - 2200152901640 - DTS
Intern ID: 17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: 209 - 2200152901360 - DTS
Intern ID: 18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: 743 - 2500152900500 - DTS
Intern ID: 19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: 479 - 2300152902250 - DTS
Intern ID: 20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: 480 - 2300152902260 - DTS
Intern ID: 21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: 804 - 2500152902090 - DTS
Intern ID: 22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: 551 - 2400152900300 - DTS
Intern ID: 23
Delkontrakt: LOT-0024
Titel: 781S - 2600214600080 - ORS
Intern ID: 24
Delkontrakt: LOT-0025
Titel: 931 - 2500214600970 - ORS
Intern ID: 25
Delkontrakt: LOT-0026
Titel: 933 - 2500214601010 - ORS
Intern ID: 26
Delkontrakt: LOT-0027
Titel: 944 - 2500214601020 - ORS
Intern ID: 27
Delkontrakt: LOT-0028
Titel: 942 - 2600214600030 - ORS
Intern ID: 28
Delkontrakt: LOT-0029
Titel: 977 - 2600214600530 - ORS
Intern ID: 29
Delkontrakt: LOT-0030
Titel: 978 - 2600214600540 - ORS
Intern ID: 30
Delkontrakt: LOT-0031
Titel: 994 - 260214600740 - ORS
Intern ID: 31
Delkontrakt: LOT-0032
Titel: 1000 - 2600214600800 - ORS
Intern ID: 32
Delkontrakt: LOT-0033
Titel: 1001 - 2600214600810 - ORS
Intern ID: 33
Delkontrakt: LOT-0034
Titel: 842 - 2600188700410 - SMN
Intern ID: 34
Delkontrakt: LOT-0035
Titel: 829 - 2600188700260 - SMN
Intern ID: 35
Delkontrakt: LOT-0036
Titel: 230 - 2600215500440 - TAR
Intern ID: 36
Delkontrakt: LOT-0037
Titel: 232 - 2600215500640 - TAR
Intern ID: 37
Delkontrakt: LOT-0038
Titel: 247 - 2600215501290 - TAR
Intern ID: 38
Delkontrakt: LOT-0039
Titel: 248 - 2600215501300 - TAR
Intern ID: 39
Delkontrakt: LOT-0040
Titel: 249 - 2600215501310 - TAR
Intern ID: 40
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 667826062026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Interne Kennung: 40
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 667826062026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77211100 Υπηρεσίες περισυλλογής ξυλείας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 829 - 2500188000740 - CRC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: 835 - 2500188000060 - CRC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: 839 - 2500188000820 - CRC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: 845 - 2500188000730 - CRC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: 914 - 2500188003570 - CRC
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: 923 - 2600152901500 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: 254 - 2200152902280 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: 260 - 2200152902350 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: 267 - 2200152902490 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: 357 - 2300152900110 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: 735 - 2500152900390 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: 755 - 2500152900760 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: 259 - 2200152902340 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: 384 - 2300152900580 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: 495 - 2300152902620 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: 535 - 2400152900050 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: 857T - 2200152901640 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: 209 - 2200152901360 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: 743 - 2500152900500 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: 479 - 2300152902250 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: 480 - 2300152902260 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 21
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: 804 - 2500152902090 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 22
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: 551 - 2400152900300 - DTS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 23
Παρτίδα: LOT-0024
Τίτλος: 781S - 2600214600080 - ORS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 24
Παρτίδα: LOT-0025
Τίτλος: 931 - 2500214600970 - ORS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 25
Παρτίδα: LOT-0026
Τίτλος: 933 - 2500214601010 - ORS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26
Παρτίδα: LOT-0027
Τίτλος: 944 - 2500214601020 - ORS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 27
Παρτίδα: LOT-0028
Τίτλος: 942 - 2600214600030 - ORS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 28
Παρτίδα: LOT-0029
Τίτλος: 977 - 2600214600530 - ORS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 29
Παρτίδα: LOT-0030
Τίτλος: 978 - 2600214600540 - ORS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 30
Παρτίδα: LOT-0031
Τίτλος: 994 - 260214600740 - ORS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 31
Παρτίδα: LOT-0032
Τίτλος: 1000 - 2600214600800 - ORS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 32
Παρτίδα: LOT-0033
Τίτλος: 1001 - 2600214600810 - ORS
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 33
Παρτίδα: LOT-0034
Τίτλος: 842 - 2600188700410 - SMN
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 34
Παρτίδα: LOT-0035
Τίτλος: 829 - 2600188700260 - SMN
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 35
Παρτίδα: LOT-0036
Τίτλος: 230 - 2600215500440 - TAR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 36
Παρτίδα: LOT-0037
Τίτλος: 232 - 2600215500640 - TAR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 37
Παρτίδα: LOT-0038
Τίτλος: 247 - 2600215501290 - TAR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 38
Παρτίδα: LOT-0039
Τίτλος: 248 - 2600215501300 - TAR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 39
Παρτίδα: LOT-0040
Τίτλος: 249 - 2600215501310 - TAR
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 40
Internal identifier: 667826062026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211100 Timber harvesting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 829 - 2500188000740 - CRC
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 835 - 2500188000060 - CRC
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 839 - 2500188000820 - CRC
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 845 - 2500188000730 - CRC
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 914 - 2500188003570 - CRC
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 923 - 2600152901500 - DTS
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 254 - 2200152902280 - DTS
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 260 - 2200152902350 - DTS
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 267 - 2200152902490 - DTS
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 357 - 2300152900110 - DTS
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 735 - 2500152900390 - DTS
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 755 - 2500152900760 - DTS
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 259 - 2200152902340 - DTS
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 384 - 2300152900580 - DTS
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: 495 - 2300152902620 - DTS
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 535 - 2400152900050 - DTS
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: 857T - 2200152901640 - DTS
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: 209 - 2200152901360 - DTS
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: 743 - 2500152900500 - DTS
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: 479 - 2300152902250 - DTS
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: 480 - 2300152902260 - DTS
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: 804 - 2500152902090 - DTS
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: 551 - 2400152900300 - DTS
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: 781S - 2600214600080 - ORS
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: 931 - 2500214600970 - ORS
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: 933 - 2500214601010 - ORS
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: 944 - 2500214601020 - ORS
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: 942 - 2600214600030 - ORS
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: 977 - 2600214600530 - ORS
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: 978 - 2600214600540 - ORS
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: 994 - 260214600740 - ORS
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: 1000 - 2600214600800 - ORS
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: 1001 - 2600214600810 - ORS
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: 842 - 2600188700410 - SMN
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: 829 - 2600188700260 - SMN
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: 230 - 2600215500440 - TAR
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: 232 - 2600215500640 - TAR
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: 247 - 2600215501290 - TAR
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: 248 - 2600215501300 - TAR
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: 249 - 2600215501310 - TAR
Internal identifier: 40
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 667826062026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77211100 Servicios de producción maderera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 829 - 2500188000740 - CRC
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: 835 - 2500188000060 - CRC
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: 839 - 2500188000820 - CRC
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: 845 - 2500188000730 - CRC
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: 914 - 2500188003570 - CRC
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: 923 - 2600152901500 - DTS
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: 254 - 2200152902280 - DTS
Identificador interno: 7
Lote: LOT-0008
Título: 260 - 2200152902350 - DTS
Identificador interno: 8
Lote: LOT-0009
Título: 267 - 2200152902490 - DTS
Identificador interno: 9
Lote: LOT-0010
Título: 357 - 2300152900110 - DTS
Identificador interno: 10
Lote: LOT-0011
Título: 735 - 2500152900390 - DTS
Identificador interno: 11
Lote: LOT-0012
Título: 755 - 2500152900760 - DTS
Identificador interno: 12
Lote: LOT-0013
Título: 259 - 2200152902340 - DTS
Identificador interno: 13
Lote: LOT-0014
Título: 384 - 2300152900580 - DTS
Identificador interno: 14
Lote: LOT-0015
Título: 495 - 2300152902620 - DTS
Identificador interno: 15
Lote: LOT-0016
Título: 535 - 2400152900050 - DTS
Identificador interno: 16
Lote: LOT-0017
Título: 857T - 2200152901640 - DTS
Identificador interno: 17
Lote: LOT-0018
Título: 209 - 2200152901360 - DTS
Identificador interno: 18
Lote: LOT-0019
Título: 743 - 2500152900500 - DTS
Identificador interno: 19
Lote: LOT-0020
Título: 479 - 2300152902250 - DTS
Identificador interno: 20
Lote: LOT-0021
Título: 480 - 2300152902260 - DTS
Identificador interno: 21
Lote: LOT-0022
Título: 804 - 2500152902090 - DTS
Identificador interno: 22
Lote: LOT-0023
Título: 551 - 2400152900300 - DTS
Identificador interno: 23
Lote: LOT-0024
Título: 781S - 2600214600080 - ORS
Identificador interno: 24
Lote: LOT-0025
Título: 931 - 2500214600970 - ORS
Identificador interno: 25
Lote: LOT-0026
Título: 933 - 2500214601010 - ORS
Identificador interno: 26
Lote: LOT-0027
Título: 944 - 2500214601020 - ORS
Identificador interno: 27
Lote: LOT-0028
Título: 942 - 2600214600030 - ORS
Identificador interno: 28
Lote: LOT-0029
Título: 977 - 2600214600530 - ORS
Identificador interno: 29
Lote: LOT-0030
Título: 978 - 2600214600540 - ORS
Identificador interno: 30
Lote: LOT-0031
Título: 994 - 260214600740 - ORS
Identificador interno: 31
Lote: LOT-0032
Título: 1000 - 2600214600800 - ORS
Identificador interno: 32
Lote: LOT-0033
Título: 1001 - 2600214600810 - ORS
Identificador interno: 33
Lote: LOT-0034
Título: 842 - 2600188700410 - SMN
Identificador interno: 34
Lote: LOT-0035
Título: 829 - 2600188700260 - SMN
Identificador interno: 35
Lote: LOT-0036
Título: 230 - 2600215500440 - TAR
Identificador interno: 36
Lote: LOT-0037
Título: 232 - 2600215500640 - TAR
Identificador interno: 37
Lote: LOT-0038
Título: 247 - 2600215501290 - TAR
Identificador interno: 38
Lote: LOT-0039
Título: 248 - 2600215501300 - TAR
Identificador interno: 39
Lote: LOT-0040
Título: 249 - 2600215501310 - TAR
Identificador interno: 40
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 667826062026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 77211100 Metsamaterjali saagimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: 829 - 2500188000740 - CRC
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: 835 - 2500188000060 - CRC
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: 839 - 2500188000820 - CRC
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: 845 - 2500188000730 - CRC
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: 914 - 2500188003570 - CRC
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: 923 - 2600152901500 - DTS
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: 254 - 2200152902280 - DTS
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: 260 - 2200152902350 - DTS
Sisemine tunnus: 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: 267 - 2200152902490 - DTS
Sisemine tunnus: 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: 357 - 2300152900110 - DTS
Sisemine tunnus: 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: 735 - 2500152900390 - DTS
Sisemine tunnus: 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: 755 - 2500152900760 - DTS
Sisemine tunnus: 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: 259 - 2200152902340 - DTS
Sisemine tunnus: 13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: 384 - 2300152900580 - DTS
Sisemine tunnus: 14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: 495 - 2300152902620 - DTS
Sisemine tunnus: 15
Osa: LOT-0016
Pealkiri: 535 - 2400152900050 - DTS
Sisemine tunnus: 16
Osa: LOT-0017
Pealkiri: 857T - 2200152901640 - DTS
Sisemine tunnus: 17
Osa: LOT-0018
Pealkiri: 209 - 2200152901360 - DTS
Sisemine tunnus: 18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: 743 - 2500152900500 - DTS
Sisemine tunnus: 19
Osa: LOT-0020
Pealkiri: 479 - 2300152902250 - DTS
Sisemine tunnus: 20
Osa: LOT-0021
Pealkiri: 480 - 2300152902260 - DTS
Sisemine tunnus: 21
Osa: LOT-0022
Pealkiri: 804 - 2500152902090 - DTS
Sisemine tunnus: 22
Osa: LOT-0023
Pealkiri: 551 - 2400152900300 - DTS
Sisemine tunnus: 23
Osa: LOT-0024
Pealkiri: 781S - 2600214600080 - ORS
Sisemine tunnus: 24
Osa: LOT-0025
Pealkiri: 931 - 2500214600970 - ORS
Sisemine tunnus: 25
Osa: LOT-0026
Pealkiri: 933 - 2500214601010 - ORS
Sisemine tunnus: 26
Osa: LOT-0027
Pealkiri: 944 - 2500214601020 - ORS
Sisemine tunnus: 27
Osa: LOT-0028
Pealkiri: 942 - 2600214600030 - ORS
Sisemine tunnus: 28
Osa: LOT-0029
Pealkiri: 977 - 2600214600530 - ORS
Sisemine tunnus: 29
Osa: LOT-0030
Pealkiri: 978 - 2600214600540 - ORS
Sisemine tunnus: 30
Osa: LOT-0031
Pealkiri: 994 - 260214600740 - ORS
Sisemine tunnus: 31
Osa: LOT-0032
Pealkiri: 1000 - 2600214600800 - ORS
Sisemine tunnus: 32
Osa: LOT-0033
Pealkiri: 1001 - 2600214600810 - ORS
Sisemine tunnus: 33
Osa: LOT-0034
Pealkiri: 842 - 2600188700410 - SMN
Sisemine tunnus: 34
Osa: LOT-0035
Pealkiri: 829 - 2600188700260 - SMN
Sisemine tunnus: 35
Osa: LOT-0036
Pealkiri: 230 - 2600215500440 - TAR
Sisemine tunnus: 36
Osa: LOT-0037
Pealkiri: 232 - 2600215500640 - TAR
Sisemine tunnus: 37
Osa: LOT-0038
Pealkiri: 247 - 2600215501290 - TAR
Sisemine tunnus: 38
Osa: LOT-0039
Pealkiri: 248 - 2600215501300 - TAR
Sisemine tunnus: 39
Osa: LOT-0040
Pealkiri: 249 - 2600215501310 - TAR
Sisemine tunnus: 40
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 667826062026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77211100 Puunkorjuupalvelut
Ilmoituksen nimi: 829 - 2500188000740 - CRC
Sisäinen tunniste: 1
Ilmoituksen nimi: 835 - 2500188000060 - CRC
Sisäinen tunniste: 2
Ilmoituksen nimi: 839 - 2500188000820 - CRC
Sisäinen tunniste: 3
Ilmoituksen nimi: 845 - 2500188000730 - CRC
Sisäinen tunniste: 4
Ilmoituksen nimi: 914 - 2500188003570 - CRC
Sisäinen tunniste: 5
Ilmoituksen nimi: 923 - 2600152901500 - DTS
Sisäinen tunniste: 6
Ilmoituksen nimi: 254 - 2200152902280 - DTS
Sisäinen tunniste: 7
Ilmoituksen nimi: 260 - 2200152902350 - DTS
Sisäinen tunniste: 8
Ilmoituksen nimi: 267 - 2200152902490 - DTS
Sisäinen tunniste: 9
Ilmoituksen nimi: 357 - 2300152900110 - DTS
Sisäinen tunniste: 10
Ilmoituksen nimi: 735 - 2500152900390 - DTS
Sisäinen tunniste: 11
Ilmoituksen nimi: 755 - 2500152900760 - DTS
Sisäinen tunniste: 12
Ilmoituksen nimi: 259 - 2200152902340 - DTS
Sisäinen tunniste: 13
Ilmoituksen nimi: 384 - 2300152900580 - DTS
Sisäinen tunniste: 14
Ilmoituksen nimi: 495 - 2300152902620 - DTS
Sisäinen tunniste: 15
Ilmoituksen nimi: 535 - 2400152900050 - DTS
Sisäinen tunniste: 16
Ilmoituksen nimi: 857T - 2200152901640 - DTS
Sisäinen tunniste: 17
Ilmoituksen nimi: 209 - 2200152901360 - DTS
Sisäinen tunniste: 18
Ilmoituksen nimi: 743 - 2500152900500 - DTS
Sisäinen tunniste: 19
Ilmoituksen nimi: 479 - 2300152902250 - DTS
Sisäinen tunniste: 20
Ilmoituksen nimi: 480 - 2300152902260 - DTS
Sisäinen tunniste: 21
Ilmoituksen nimi: 804 - 2500152902090 - DTS
Sisäinen tunniste: 22
Ilmoituksen nimi: 551 - 2400152900300 - DTS
Sisäinen tunniste: 23
Ilmoituksen nimi: 781S - 2600214600080 - ORS
Sisäinen tunniste: 24
Ilmoituksen nimi: 931 - 2500214600970 - ORS
Sisäinen tunniste: 25
Ilmoituksen nimi: 933 - 2500214601010 - ORS
Sisäinen tunniste: 26
Ilmoituksen nimi: 944 - 2500214601020 - ORS
Sisäinen tunniste: 27
Ilmoituksen nimi: 942 - 2600214600030 - ORS
Sisäinen tunniste: 28
Ilmoituksen nimi: 977 - 2600214600530 - ORS
Sisäinen tunniste: 29
Ilmoituksen nimi: 978 - 2600214600540 - ORS
Sisäinen tunniste: 30
Ilmoituksen nimi: 994 - 260214600740 - ORS
Sisäinen tunniste: 31
Ilmoituksen nimi: 1000 - 2600214600800 - ORS
Sisäinen tunniste: 32
Ilmoituksen nimi: 1001 - 2600214600810 - ORS
Sisäinen tunniste: 33
Ilmoituksen nimi: 842 - 2600188700410 - SMN
Sisäinen tunniste: 34
Ilmoituksen nimi: 829 - 2600188700260 - SMN
Sisäinen tunniste: 35
Ilmoituksen nimi: 230 - 2600215500440 - TAR
Sisäinen tunniste: 36
Ilmoituksen nimi: 232 - 2600215500640 - TAR
Sisäinen tunniste: 37
Ilmoituksen nimi: 247 - 2600215501290 - TAR
Sisäinen tunniste: 38
Ilmoituksen nimi: 248 - 2600215501300 - TAR
Sisäinen tunniste: 39
Ilmoituksen nimi: 249 - 2600215501310 - TAR
Sisäinen tunniste: 40
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 667826062026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 77211100 Services d'exploitation forestière
Titre: 829 - 2500188000740 - CRC
Identifiant interne: 1
Titre: 835 - 2500188000060 - CRC
Identifiant interne: 2
Titre: 839 - 2500188000820 - CRC
Identifiant interne: 3
Titre: 845 - 2500188000730 - CRC
Identifiant interne: 4
Titre: 914 - 2500188003570 - CRC
Identifiant interne: 5
Titre: 923 - 2600152901500 - DTS
Identifiant interne: 6
Titre: 254 - 2200152902280 - DTS
Identifiant interne: 7
Titre: 260 - 2200152902350 - DTS
Identifiant interne: 8
Titre: 267 - 2200152902490 - DTS
Identifiant interne: 9
Titre: 357 - 2300152900110 - DTS
Identifiant interne: 10
Titre: 735 - 2500152900390 - DTS
Identifiant interne: 11
Titre: 755 - 2500152900760 - DTS
Identifiant interne: 12
Titre: 259 - 2200152902340 - DTS
Identifiant interne: 13
Titre: 384 - 2300152900580 - DTS
Identifiant interne: 14
Titre: 495 - 2300152902620 - DTS
Identifiant interne: 15
Titre: 535 - 2400152900050 - DTS
Identifiant interne: 16
Titre: 857T - 2200152901640 - DTS
Identifiant interne: 17
Titre: 209 - 2200152901360 - DTS
Identifiant interne: 18
Titre: 743 - 2500152900500 - DTS
Identifiant interne: 19
Titre: 479 - 2300152902250 - DTS
Identifiant interne: 20
Titre: 480 - 2300152902260 - DTS
Identifiant interne: 21
Titre: 804 - 2500152902090 - DTS
Identifiant interne: 22
Titre: 551 - 2400152900300 - DTS
Identifiant interne: 23
Titre: 781S - 2600214600080 - ORS
Identifiant interne: 24
Titre: 931 - 2500214600970 - ORS
Identifiant interne: 25
Titre: 933 - 2500214601010 - ORS
Identifiant interne: 26
Titre: 944 - 2500214601020 - ORS
Identifiant interne: 27
Titre: 942 - 2600214600030 - ORS
Identifiant interne: 28
Titre: 977 - 2600214600530 - ORS
Identifiant interne: 29
Titre: 978 - 2600214600540 - ORS
Identifiant interne: 30
Titre: 994 - 260214600740 - ORS
Identifiant interne: 31
Titre: 1000 - 2600214600800 - ORS
Identifiant interne: 32
Titre: 1001 - 2600214600810 - ORS
Identifiant interne: 33
Titre: 842 - 2600188700410 - SMN
Identifiant interne: 34
Titre: 829 - 2600188700260 - SMN
Identifiant interne: 35
Titre: 230 - 2600215500440 - TAR
Identifiant interne: 36
Titre: 232 - 2600215500640 - TAR
Identifiant interne: 37
Titre: 247 - 2600215501290 - TAR
Identifiant interne: 38
Titre: 248 - 2600215501300 - TAR
Identifiant interne: 39
Titre: 249 - 2600215501310 - TAR
Identifiant interne: 40
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 667826062026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: 829 - 2500188000740 - CRC
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: 835 - 2500188000060 - CRC
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: 839 - 2500188000820 - CRC
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: 845 - 2500188000730 - CRC
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: 914 - 2500188003570 - CRC
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: 923 - 2600152901500 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: 254 - 2200152902280 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: 260 - 2200152902350 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 8
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: 267 - 2200152902490 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: 357 - 2300152900110 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 10
Luchtóg: LOT-0011
Teideal: 735 - 2500152900390 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 11
Luchtóg: LOT-0012
Teideal: 755 - 2500152900760 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 12
Luchtóg: LOT-0013
Teideal: 259 - 2200152902340 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 13
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: 384 - 2300152900580 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 14
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: 495 - 2300152902620 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 15
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: 535 - 2400152900050 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 16
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: 857T - 2200152901640 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 17
Luchtóg: LOT-0018
Teideal: 209 - 2200152901360 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 18
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: 743 - 2500152900500 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 19
Luchtóg: LOT-0020
Teideal: 479 - 2300152902250 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 20
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: 480 - 2300152902260 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 21
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: 804 - 2500152902090 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 22
Luchtóg: LOT-0023
Teideal: 551 - 2400152900300 - DTS
Aitheantóir inmheánach: 23
Luchtóg: LOT-0024
Teideal: 781S - 2600214600080 - ORS
Aitheantóir inmheánach: 24
Luchtóg: LOT-0025
Teideal: 931 - 2500214600970 - ORS
Aitheantóir inmheánach: 25
Luchtóg: LOT-0026
Teideal: 933 - 2500214601010 - ORS
Aitheantóir inmheánach: 26
Luchtóg: LOT-0027
Teideal: 944 - 2500214601020 - ORS
Aitheantóir inmheánach: 27
Luchtóg: LOT-0028
Teideal: 942 - 2600214600030 - ORS
Aitheantóir inmheánach: 28
Luchtóg: LOT-0029
Teideal: 977 - 2600214600530 - ORS
Aitheantóir inmheánach: 29
Luchtóg: LOT-0030
Teideal: 978 - 2600214600540 - ORS
Aitheantóir inmheánach: 30
Luchtóg: LOT-0031
Teideal: 994 - 260214600740 - ORS
Aitheantóir inmheánach: 31
Luchtóg: LOT-0032
Teideal: 1000 - 2600214600800 - ORS
Aitheantóir inmheánach: 32
Luchtóg: LOT-0033
Teideal: 1001 - 2600214600810 - ORS
Aitheantóir inmheánach: 33
Luchtóg: LOT-0034
Teideal: 842 - 2600188700410 - SMN
Aitheantóir inmheánach: 34
Luchtóg: LOT-0035
Teideal: 829 - 2600188700260 - SMN
Aitheantóir inmheánach: 35
Luchtóg: LOT-0036
Teideal: 230 - 2600215500440 - TAR
Aitheantóir inmheánach: 36
Luchtóg: LOT-0037
Teideal: 232 - 2600215500640 - TAR
Aitheantóir inmheánach: 37
Luchtóg: LOT-0038
Teideal: 247 - 2600215501290 - TAR
Aitheantóir inmheánach: 38
Luchtóg: LOT-0039
Teideal: 248 - 2600215501300 - TAR
Aitheantóir inmheánach: 39
Luchtóg: LOT-0040
Teideal: 249 - 2600215501310 - TAR
Aitheantóir inmheánach: 40
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 667826062026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 77211100 Faanyag-, épületfa-kitermelési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: 829 - 2500188000740 - CRC
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: 835 - 2500188000060 - CRC
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: 839 - 2500188000820 - CRC
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: 845 - 2500188000730 - CRC
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Cím: 914 - 2500188003570 - CRC
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: 923 - 2600152901500 - DTS
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Cím: 254 - 2200152902280 - DTS
Belső azonosító: 7
Rész: LOT-0008
Cím: 260 - 2200152902350 - DTS
Belső azonosító: 8
Rész: LOT-0009
Cím: 267 - 2200152902490 - DTS
Belső azonosító: 9
Rész: LOT-0010
Cím: 357 - 2300152900110 - DTS
Belső azonosító: 10
Rész: LOT-0011
Cím: 735 - 2500152900390 - DTS
Belső azonosító: 11
Rész: LOT-0012
Cím: 755 - 2500152900760 - DTS
Belső azonosító: 12
Rész: LOT-0013
Cím: 259 - 2200152902340 - DTS
Belső azonosító: 13
Rész: LOT-0014
Cím: 384 - 2300152900580 - DTS
Belső azonosító: 14
Rész: LOT-0015
Cím: 495 - 2300152902620 - DTS
Belső azonosító: 15
Rész: LOT-0016
Cím: 535 - 2400152900050 - DTS
Belső azonosító: 16
Rész: LOT-0017
Cím: 857T - 2200152901640 - DTS
Belső azonosító: 17
Rész: LOT-0018
Cím: 209 - 2200152901360 - DTS
Belső azonosító: 18
Rész: LOT-0019
Cím: 743 - 2500152900500 - DTS
Belső azonosító: 19
Rész: LOT-0020
Cím: 479 - 2300152902250 - DTS
Belső azonosító: 20
Rész: LOT-0021
Cím: 480 - 2300152902260 - DTS
Belső azonosító: 21
Rész: LOT-0022
Cím: 804 - 2500152902090 - DTS
Belső azonosító: 22
Rész: LOT-0023
Cím: 551 - 2400152900300 - DTS
Belső azonosító: 23
Rész: LOT-0024
Cím: 781S - 2600214600080 - ORS
Belső azonosító: 24
Rész: LOT-0025
Cím: 931 - 2500214600970 - ORS
Belső azonosító: 25
Rész: LOT-0026
Cím: 933 - 2500214601010 - ORS
Belső azonosító: 26
Rész: LOT-0027
Cím: 944 - 2500214601020 - ORS
Belső azonosító: 27
Rész: LOT-0028
Cím: 942 - 2600214600030 - ORS
Belső azonosító: 28
Rész: LOT-0029
Cím: 977 - 2600214600530 - ORS
Belső azonosító: 29
Rész: LOT-0030
Cím: 978 - 2600214600540 - ORS
Belső azonosító: 30
Rész: LOT-0031
Cím: 994 - 260214600740 - ORS
Belső azonosító: 31
Rész: LOT-0032
Cím: 1000 - 2600214600800 - ORS
Belső azonosító: 32
Rész: LOT-0033
Cím: 1001 - 2600214600810 - ORS
Belső azonosító: 33
Rész: LOT-0034
Cím: 842 - 2600188700410 - SMN
Belső azonosító: 34
Rész: LOT-0035
Cím: 829 - 2600188700260 - SMN
Belső azonosító: 35
Rész: LOT-0036
Cím: 230 - 2600215500440 - TAR
Belső azonosító: 36
Rész: LOT-0037
Cím: 232 - 2600215500640 - TAR
Belső azonosító: 37
Rész: LOT-0038
Cím: 247 - 2600215501290 - TAR
Belső azonosító: 38
Rész: LOT-0039
Cím: 248 - 2600215501300 - TAR
Belső azonosító: 39
Rész: LOT-0040
Cím: 249 - 2600215501310 - TAR
Belső azonosító: 40
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 667826062026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 77211100 Servizi di sfruttamento forestale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: 829 - 2500188000740 - CRC
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Titolo: 835 - 2500188000060 - CRC
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: 839 - 2500188000820 - CRC
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: 845 - 2500188000730 - CRC
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0005
Titolo: 914 - 2500188003570 - CRC
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: 923 - 2600152901500 - DTS
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: 254 - 2200152902280 - DTS
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: 260 - 2200152902350 - DTS
Identificativo interno: 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: 267 - 2200152902490 - DTS
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: 357 - 2300152900110 - DTS
Identificativo interno: 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: 735 - 2500152900390 - DTS
Identificativo interno: 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: 755 - 2500152900760 - DTS
Identificativo interno: 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: 259 - 2200152902340 - DTS
Identificativo interno: 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: 384 - 2300152900580 - DTS
Identificativo interno: 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: 495 - 2300152902620 - DTS
Identificativo interno: 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: 535 - 2400152900050 - DTS
Identificativo interno: 16
Lotto: LOT-0017
Titolo: 857T - 2200152901640 - DTS
Identificativo interno: 17
Lotto: LOT-0018
Titolo: 209 - 2200152901360 - DTS
Identificativo interno: 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: 743 - 2500152900500 - DTS
Identificativo interno: 19
Lotto: LOT-0020
Titolo: 479 - 2300152902250 - DTS
Identificativo interno: 20
Lotto: LOT-0021
Titolo: 480 - 2300152902260 - DTS
Identificativo interno: 21
Lotto: LOT-0022
Titolo: 804 - 2500152902090 - DTS
Identificativo interno: 22
Lotto: LOT-0023
Titolo: 551 - 2400152900300 - DTS
Identificativo interno: 23
Lotto: LOT-0024
Titolo: 781S - 2600214600080 - ORS
Identificativo interno: 24
Lotto: LOT-0025
Titolo: 931 - 2500214600970 - ORS
Identificativo interno: 25
Lotto: LOT-0026
Titolo: 933 - 2500214601010 - ORS
Identificativo interno: 26
Lotto: LOT-0027
Titolo: 944 - 2500214601020 - ORS
Identificativo interno: 27
Lotto: LOT-0028
Titolo: 942 - 2600214600030 - ORS
Identificativo interno: 28
Lotto: LOT-0029
Titolo: 977 - 2600214600530 - ORS
Identificativo interno: 29
Lotto: LOT-0030
Titolo: 978 - 2600214600540 - ORS
Identificativo interno: 30
Lotto: LOT-0031
Titolo: 994 - 260214600740 - ORS
Identificativo interno: 31
Lotto: LOT-0032
Titolo: 1000 - 2600214600800 - ORS
Identificativo interno: 32
Lotto: LOT-0033
Titolo: 1001 - 2600214600810 - ORS
Identificativo interno: 33
Lotto: LOT-0034
Titolo: 842 - 2600188700410 - SMN
Identificativo interno: 34
Lotto: LOT-0035
Titolo: 829 - 2600188700260 - SMN
Identificativo interno: 35
Lotto: LOT-0036
Titolo: 230 - 2600215500440 - TAR
Identificativo interno: 36
Lotto: LOT-0037
Titolo: 232 - 2600215500640 - TAR
Identificativo interno: 37
Lotto: LOT-0038
Titolo: 247 - 2600215501290 - TAR
Identificativo interno: 38
Lotto: LOT-0039
Titolo: 248 - 2600215501300 - TAR
Identificativo interno: 39
Lotto: LOT-0040
Titolo: 249 - 2600215501310 - TAR
Identificativo interno: 40
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 667826062026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77211100 Statybinės miško medžiagos kirtimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: 829 - 2500188000740 - CRC
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: 835 - 2500188000060 - CRC
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: 839 - 2500188000820 - CRC
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: 845 - 2500188000730 - CRC
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: 914 - 2500188003570 - CRC
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: 923 - 2600152901500 - DTS
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: 254 - 2200152902280 - DTS
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: 260 - 2200152902350 - DTS
Vidaus identifikatorius: 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: 267 - 2200152902490 - DTS
Vidaus identifikatorius: 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: 357 - 2300152900110 - DTS
Vidaus identifikatorius: 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: 735 - 2500152900390 - DTS
Vidaus identifikatorius: 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: 755 - 2500152900760 - DTS
Vidaus identifikatorius: 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: 259 - 2200152902340 - DTS
Vidaus identifikatorius: 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: 384 - 2300152900580 - DTS
Vidaus identifikatorius: 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: 495 - 2300152902620 - DTS
Vidaus identifikatorius: 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: 535 - 2400152900050 - DTS
Vidaus identifikatorius: 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: 857T - 2200152901640 - DTS
Vidaus identifikatorius: 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Pavadinimas: 209 - 2200152901360 - DTS
Vidaus identifikatorius: 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: 743 - 2500152900500 - DTS
Vidaus identifikatorius: 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Pavadinimas: 479 - 2300152902250 - DTS
Vidaus identifikatorius: 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: 480 - 2300152902260 - DTS
Vidaus identifikatorius: 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: 804 - 2500152902090 - DTS
Vidaus identifikatorius: 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Pavadinimas: 551 - 2400152900300 - DTS
Vidaus identifikatorius: 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Pavadinimas: 781S - 2600214600080 - ORS
Vidaus identifikatorius: 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Pavadinimas: 931 - 2500214600970 - ORS
Vidaus identifikatorius: 25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Pavadinimas: 933 - 2500214601010 - ORS
Vidaus identifikatorius: 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Pavadinimas: 944 - 2500214601020 - ORS
Vidaus identifikatorius: 27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Pavadinimas: 942 - 2600214600030 - ORS
Vidaus identifikatorius: 28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Pavadinimas: 977 - 2600214600530 - ORS
Vidaus identifikatorius: 29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Pavadinimas: 978 - 2600214600540 - ORS
Vidaus identifikatorius: 30
Pirkimo dalis: LOT-0031
Pavadinimas: 994 - 260214600740 - ORS
Vidaus identifikatorius: 31
Pirkimo dalis: LOT-0032
Pavadinimas: 1000 - 2600214600800 - ORS
Vidaus identifikatorius: 32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Pavadinimas: 1001 - 2600214600810 - ORS
Vidaus identifikatorius: 33
Pirkimo dalis: LOT-0034
Pavadinimas: 842 - 2600188700410 - SMN
Vidaus identifikatorius: 34
Pirkimo dalis: LOT-0035
Pavadinimas: 829 - 2600188700260 - SMN
Vidaus identifikatorius: 35
Pirkimo dalis: LOT-0036
Pavadinimas: 230 - 2600215500440 - TAR
Vidaus identifikatorius: 36
Pirkimo dalis: LOT-0037
Pavadinimas: 232 - 2600215500640 - TAR
Vidaus identifikatorius: 37
Pirkimo dalis: LOT-0038
Pavadinimas: 247 - 2600215501290 - TAR
Vidaus identifikatorius: 38
Pirkimo dalis: LOT-0039
Pavadinimas: 248 - 2600215501300 - TAR
Vidaus identifikatorius: 39
Pirkimo dalis: LOT-0040
Pavadinimas: 249 - 2600215501310 - TAR
Vidaus identifikatorius: 40
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 667826062026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77211100 Servizzi tal-ħsad ta' l-injam
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 829 - 2500188000740 - CRC
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: 835 - 2500188000060 - CRC
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: 839 - 2500188000820 - CRC
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Titlu: 845 - 2500188000730 - CRC
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Titlu: 914 - 2500188003570 - CRC
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Titlu: 923 - 2600152901500 - DTS
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Titlu: 254 - 2200152902280 - DTS
Identifikatur intern: 7
Lott: LOT-0008
Titlu: 260 - 2200152902350 - DTS
Identifikatur intern: 8
Lott: LOT-0009
Titlu: 267 - 2200152902490 - DTS
Identifikatur intern: 9
Lott: LOT-0010
Titlu: 357 - 2300152900110 - DTS
Identifikatur intern: 10
Lott: LOT-0011
Titlu: 735 - 2500152900390 - DTS
Identifikatur intern: 11
Lott: LOT-0012
Titlu: 755 - 2500152900760 - DTS
Identifikatur intern: 12
Lott: LOT-0013
Titlu: 259 - 2200152902340 - DTS
Identifikatur intern: 13
Lott: LOT-0014
Titlu: 384 - 2300152900580 - DTS
Identifikatur intern: 14
Lott: LOT-0015
Titlu: 495 - 2300152902620 - DTS
Identifikatur intern: 15
Lott: LOT-0016
Titlu: 535 - 2400152900050 - DTS
Identifikatur intern: 16
Lott: LOT-0017
Titlu: 857T - 2200152901640 - DTS
Identifikatur intern: 17
Lott: LOT-0018
Titlu: 209 - 2200152901360 - DTS
Identifikatur intern: 18
Lott: LOT-0019
Titlu: 743 - 2500152900500 - DTS
Identifikatur intern: 19
Lott: LOT-0020
Titlu: 479 - 2300152902250 - DTS
Identifikatur intern: 20
Lott: LOT-0021
Titlu: 480 - 2300152902260 - DTS
Identifikatur intern: 21
Lott: LOT-0022
Titlu: 804 - 2500152902090 - DTS
Identifikatur intern: 22
Lott: LOT-0023
Titlu: 551 - 2400152900300 - DTS
Identifikatur intern: 23
Lott: LOT-0024
Titlu: 781S - 2600214600080 - ORS
Identifikatur intern: 24
Lott: LOT-0025
Titlu: 931 - 2500214600970 - ORS
Identifikatur intern: 25
Lott: LOT-0026
Titlu: 933 - 2500214601010 - ORS
Identifikatur intern: 26
Lott: LOT-0027
Titlu: 944 - 2500214601020 - ORS
Identifikatur intern: 27
Lott: LOT-0028
Titlu: 942 - 2600214600030 - ORS
Identifikatur intern: 28
Lott: LOT-0029
Titlu: 977 - 2600214600530 - ORS
Identifikatur intern: 29
Lott: LOT-0030
Titlu: 978 - 2600214600540 - ORS
Identifikatur intern: 30
Lott: LOT-0031
Titlu: 994 - 260214600740 - ORS
Identifikatur intern: 31
Lott: LOT-0032
Titlu: 1000 - 2600214600800 - ORS
Identifikatur intern: 32
Lott: LOT-0033
Titlu: 1001 - 2600214600810 - ORS
Identifikatur intern: 33
Lott: LOT-0034
Titlu: 842 - 2600188700410 - SMN
Identifikatur intern: 34
Lott: LOT-0035
Titlu: 829 - 2600188700260 - SMN
Identifikatur intern: 35
Lott: LOT-0036
Titlu: 230 - 2600215500440 - TAR
Identifikatur intern: 36
Lott: LOT-0037
Titlu: 232 - 2600215500640 - TAR
Identifikatur intern: 37
Lott: LOT-0038
Titlu: 247 - 2600215501290 - TAR
Identifikatur intern: 38
Lott: LOT-0039
Titlu: 248 - 2600215501300 - TAR
Identifikatur intern: 39
Lott: LOT-0040
Titlu: 249 - 2600215501310 - TAR
Identifikatur intern: 40
Interne identificatiecode: 667826062026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211100 Houtvestersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: 26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: 28
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: 29
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: 30
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: 31
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: 32
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: 33
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: 34
Perceel: LOT-0035
Interne identificatiecode: 35
Perceel: LOT-0036
Interne identificatiecode: 36
Perceel: LOT-0037
Interne identificatiecode: 37
Perceel: LOT-0038
Interne identificatiecode: 38
Perceel: LOT-0039
Interne identificatiecode: 39
Perceel: LOT-0040
Interne identificatiecode: 40
Wewnętrzny identyfikator: 667826062026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77211100 Usługi cięcia drewna
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 829 - 2500188000740 - CRC
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: 835 - 2500188000060 - CRC
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 839 - 2500188000820 - CRC
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: 845 - 2500188000730 - CRC
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: 914 - 2500188003570 - CRC
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: 923 - 2600152901500 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: 254 - 2200152902280 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: 260 - 2200152902350 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: 267 - 2200152902490 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: 357 - 2300152900110 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: 735 - 2500152900390 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: 755 - 2500152900760 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: 259 - 2200152902340 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: 384 - 2300152900580 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: 495 - 2300152902620 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: 535 - 2400152900050 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: 857T - 2200152901640 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: 209 - 2200152901360 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: 743 - 2500152900500 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: 479 - 2300152902250 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: 480 - 2300152902260 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: 804 - 2500152902090 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: 551 - 2400152900300 - DTS
Wewnętrzny identyfikator: 23
Część zamówienia: LOT-0024
Tytuł: 781S - 2600214600080 - ORS
Wewnętrzny identyfikator: 24
Część zamówienia: LOT-0025
Tytuł: 931 - 2500214600970 - ORS
Wewnętrzny identyfikator: 25
Część zamówienia: LOT-0026
Tytuł: 933 - 2500214601010 - ORS
Wewnętrzny identyfikator: 26
Część zamówienia: LOT-0027
Tytuł: 944 - 2500214601020 - ORS
Wewnętrzny identyfikator: 27
Część zamówienia: LOT-0028
Tytuł: 942 - 2600214600030 - ORS
Wewnętrzny identyfikator: 28
Część zamówienia: LOT-0029
Tytuł: 977 - 2600214600530 - ORS
Wewnętrzny identyfikator: 29
Część zamówienia: LOT-0030
Tytuł: 978 - 2600214600540 - ORS
Wewnętrzny identyfikator: 30
Część zamówienia: LOT-0031
Tytuł: 994 - 260214600740 - ORS
Wewnętrzny identyfikator: 31
Część zamówienia: LOT-0032
Tytuł: 1000 - 2600214600800 - ORS
Wewnętrzny identyfikator: 32
Część zamówienia: LOT-0033
Tytuł: 1001 - 2600214600810 - ORS
Wewnętrzny identyfikator: 33
Część zamówienia: LOT-0034
Tytuł: 842 - 2600188700410 - SMN
Wewnętrzny identyfikator: 34
Część zamówienia: LOT-0035
Tytuł: 829 - 2600188700260 - SMN
Wewnętrzny identyfikator: 35
Część zamówienia: LOT-0036
Tytuł: 230 - 2600215500440 - TAR
Wewnętrzny identyfikator: 36
Część zamówienia: LOT-0037
Tytuł: 232 - 2600215500640 - TAR
Wewnętrzny identyfikator: 37
Część zamówienia: LOT-0038
Tytuł: 247 - 2600215501290 - TAR
Wewnętrzny identyfikator: 38
Część zamówienia: LOT-0039
Tytuł: 248 - 2600215501300 - TAR
Wewnętrzny identyfikator: 39
Część zamówienia: LOT-0040
Tytuł: 249 - 2600215501310 - TAR
Wewnętrzny identyfikator: 40
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77211100 Serviços de produção de madeira
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 667826062026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 77211100 Servicii de exploatare forestieră
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Identificator intern: 6
Identificator intern: 7
Identificator intern: 8
Identificator intern: 9
Identificator intern: 10
Identificator intern: 11
Identificator intern: 12
Identificator intern: 13
Identificator intern: 14
Identificator intern: 15
Identificator intern: 16
Identificator intern: 17
Identificator intern: 18
Identificator intern: 19
Identificator intern: 20
Identificator intern: 21
Identificator intern: 22
Identificator intern: 23
Identificator intern: 24
Identificator intern: 25
Identificator intern: 26
Identificator intern: 27
Identificator intern: 28
Identificator intern: 29
Identificator intern: 30
Identificator intern: 31
Identificator intern: 32
Identificator intern: 33
Identificator intern: 34
Identificator intern: 35
Identificator intern: 36
Identificator intern: 37
Identificator intern: 38
Identificator intern: 39
Identificator intern: 40
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 667826062026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77211100 Ťažba stavebného dreva
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 829 - 2500188000740 - CRC
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Názov: 835 - 2500188000060 - CRC
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Názov: 839 - 2500188000820 - CRC
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: 845 - 2500188000730 - CRC
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Názov: 914 - 2500188003570 - CRC
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Názov: 923 - 2600152901500 - DTS
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Názov: 254 - 2200152902280 - DTS
Interný identifikátor: 7
Časť: LOT-0008
Názov: 260 - 2200152902350 - DTS
Interný identifikátor: 8
Časť: LOT-0009
Názov: 267 - 2200152902490 - DTS
Interný identifikátor: 9
Časť: LOT-0010
Názov: 357 - 2300152900110 - DTS
Interný identifikátor: 10
Časť: LOT-0011
Názov: 735 - 2500152900390 - DTS
Interný identifikátor: 11
Časť: LOT-0012
Názov: 755 - 2500152900760 - DTS
Interný identifikátor: 12
Časť: LOT-0013
Názov: 259 - 2200152902340 - DTS
Interný identifikátor: 13
Časť: LOT-0014
Názov: 384 - 2300152900580 - DTS
Interný identifikátor: 14
Časť: LOT-0015
Názov: 495 - 2300152902620 - DTS
Interný identifikátor: 15
Časť: LOT-0016
Názov: 535 - 2400152900050 - DTS
Interný identifikátor: 16
Časť: LOT-0017
Názov: 857T - 2200152901640 - DTS
Interný identifikátor: 17
Časť: LOT-0018
Názov: 209 - 2200152901360 - DTS
Interný identifikátor: 18
Časť: LOT-0019
Názov: 743 - 2500152900500 - DTS
Interný identifikátor: 19
Časť: LOT-0020
Názov: 479 - 2300152902250 - DTS
Interný identifikátor: 20
Časť: LOT-0021
Názov: 480 - 2300152902260 - DTS
Interný identifikátor: 21
Časť: LOT-0022
Názov: 804 - 2500152902090 - DTS
Interný identifikátor: 22
Časť: LOT-0023
Názov: 551 - 2400152900300 - DTS
Interný identifikátor: 23
Časť: LOT-0024
Názov: 781S - 2600214600080 - ORS
Interný identifikátor: 24
Časť: LOT-0025
Názov: 931 - 2500214600970 - ORS
Interný identifikátor: 25
Časť: LOT-0026
Názov: 933 - 2500214601010 - ORS
Interný identifikátor: 26
Časť: LOT-0027
Názov: 944 - 2500214601020 - ORS
Interný identifikátor: 27
Časť: LOT-0028
Názov: 942 - 2600214600030 - ORS
Interný identifikátor: 28
Časť: LOT-0029
Názov: 977 - 2600214600530 - ORS
Interný identifikátor: 29
Časť: LOT-0030
Názov: 978 - 2600214600540 - ORS
Interný identifikátor: 30
Časť: LOT-0031
Názov: 994 - 260214600740 - ORS
Interný identifikátor: 31
Časť: LOT-0032
Názov: 1000 - 2600214600800 - ORS
Interný identifikátor: 32
Časť: LOT-0033
Názov: 1001 - 2600214600810 - ORS
Interný identifikátor: 33
Časť: LOT-0034
Názov: 842 - 2600188700410 - SMN
Interný identifikátor: 34
Časť: LOT-0035
Názov: 829 - 2600188700260 - SMN
Interný identifikátor: 35
Časť: LOT-0036
Názov: 230 - 2600215500440 - TAR
Interný identifikátor: 36
Časť: LOT-0037
Názov: 232 - 2600215500640 - TAR
Interný identifikátor: 37
Časť: LOT-0038
Názov: 247 - 2600215501290 - TAR
Interný identifikátor: 38
Časť: LOT-0039
Názov: 248 - 2600215501300 - TAR
Interný identifikátor: 39
Časť: LOT-0040
Názov: 249 - 2600215501310 - TAR
Interný identifikátor: 40
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 667826062026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77211100 Storitve pospravljanja lesa
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: 829 - 2500188000740 - CRC
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Naslov: 835 - 2500188000060 - CRC
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Naslov: 839 - 2500188000820 - CRC
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Naslov: 845 - 2500188000730 - CRC
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Naslov: 914 - 2500188003570 - CRC
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Naslov: 923 - 2600152901500 - DTS
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Naslov: 254 - 2200152902280 - DTS
Notranji identifikator: 7
Sklop: LOT-0008
Naslov: 260 - 2200152902350 - DTS
Notranji identifikator: 8
Sklop: LOT-0009
Naslov: 267 - 2200152902490 - DTS
Notranji identifikator: 9
Sklop: LOT-0010
Naslov: 357 - 2300152900110 - DTS
Notranji identifikator: 10
Sklop: LOT-0011
Naslov: 735 - 2500152900390 - DTS
Notranji identifikator: 11
Sklop: LOT-0012
Naslov: 755 - 2500152900760 - DTS
Notranji identifikator: 12
Sklop: LOT-0013
Naslov: 259 - 2200152902340 - DTS
Notranji identifikator: 13
Sklop: LOT-0014
Naslov: 384 - 2300152900580 - DTS
Notranji identifikator: 14
Sklop: LOT-0015
Naslov: 495 - 2300152902620 - DTS
Notranji identifikator: 15
Sklop: LOT-0016
Naslov: 535 - 2400152900050 - DTS
Notranji identifikator: 16
Sklop: LOT-0017
Naslov: 857T - 2200152901640 - DTS
Notranji identifikator: 17
Sklop: LOT-0018
Naslov: 209 - 2200152901360 - DTS
Notranji identifikator: 18
Sklop: LOT-0019
Naslov: 743 - 2500152900500 - DTS
Notranji identifikator: 19
Sklop: LOT-0020
Naslov: 479 - 2300152902250 - DTS
Notranji identifikator: 20
Sklop: LOT-0021
Naslov: 480 - 2300152902260 - DTS
Notranji identifikator: 21
Sklop: LOT-0022
Naslov: 804 - 2500152902090 - DTS
Notranji identifikator: 22
Sklop: LOT-0023
Naslov: 551 - 2400152900300 - DTS
Notranji identifikator: 23
Sklop: LOT-0024
Naslov: 781S - 2600214600080 - ORS
Notranji identifikator: 24
Sklop: LOT-0025
Naslov: 931 - 2500214600970 - ORS
Notranji identifikator: 25
Sklop: LOT-0026
Naslov: 933 - 2500214601010 - ORS
Notranji identifikator: 26
Sklop: LOT-0027
Naslov: 944 - 2500214601020 - ORS
Notranji identifikator: 27
Sklop: LOT-0028
Naslov: 942 - 2600214600030 - ORS
Notranji identifikator: 28
Sklop: LOT-0029
Naslov: 977 - 2600214600530 - ORS
Notranji identifikator: 29
Sklop: LOT-0030
Naslov: 978 - 2600214600540 - ORS
Notranji identifikator: 30
Sklop: LOT-0031
Naslov: 994 - 260214600740 - ORS
Notranji identifikator: 31
Sklop: LOT-0032
Naslov: 1000 - 2600214600800 - ORS
Notranji identifikator: 32
Sklop: LOT-0033
Naslov: 1001 - 2600214600810 - ORS
Notranji identifikator: 33
Sklop: LOT-0034
Naslov: 842 - 2600188700410 - SMN
Notranji identifikator: 34
Sklop: LOT-0035
Naslov: 829 - 2600188700260 - SMN
Notranji identifikator: 35
Sklop: LOT-0036
Naslov: 230 - 2600215500440 - TAR
Notranji identifikator: 36
Sklop: LOT-0037
Naslov: 232 - 2600215500640 - TAR
Notranji identifikator: 37
Sklop: LOT-0038
Naslov: 247 - 2600215501290 - TAR
Notranji identifikator: 38
Sklop: LOT-0039
Naslov: 248 - 2600215501300 - TAR
Notranji identifikator: 39
Sklop: LOT-0040
Naslov: 249 - 2600215501310 - TAR
Notranji identifikator: 40