See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: ORTOPEDICKÉ IMPLANTÁTY (TEP - KOLENO, KYČEL)
Popis: Předmětem veřejné zakázky jsou opakované dodávky speciálního zdravotnického materiálu dle zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, ve znění pozdějších předpisů, a to dodávky náhrad kyčelních a kolenních kloubů po dobu 48 měsíců.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: otevřené řízení
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141750 Kloubní protézy
Další klasifikace (cpv): 33183100 Ortopedické implantáty
5. Část
Část: LOT-0006
Název: Náhrady kyčelních kloubů cementované pro pacienty s nižší pohybovou aktivitou
Popis: Náhrady kyčelních kloubů cementované pro pacienty s nižší pohybovou aktivitou
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0004
Název: Náhrady kyčelních kloubů necementované s presfitovou jamkou a vyměnitelnou vložkou s proximálně kotveným dříkem pro pacienty se standardní pohybovou aktivitou
Popis: Náhrady kyčelních kloubů necementované s presfitovou jamkou a vyměnitelnou vložkou s proximálně kotveným dříkem pro pacienty se standardní pohybovou aktivitou
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0003
Název: Náhrady kyčelních kloubů necementované s monoblokovou presfitovou jamkou a standardním dříkem pro pacienty s vysokými nároky na pohybovou aktivitu
Popis: Náhrady kyčelních kloubů necementované s monoblokovou presfitovou jamkou a standardním dříkem pro pacienty s vysokými nároky na pohybovou aktivitu
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0001
Název: Náhrady kyčelních kloubů hybridní s monoblokovou presfitovou jamkou a standardním leštěným dříkem pro pacienty se standardní pohybovou aktivitou
Popis: Náhrady kyčelních kloubů hybridní s monoblokovou presfitovou jamkou a standardním leštěným dříkem pro pacienty se standardní pohybovou aktivitou
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: Náhrady kyčelních kloubů necementované s monoblokovou presfitovou jamkou a krátkým dříkem kotveným oporou na calcar femorale a laterálním kortexu proximálního femuru pro pacienty s velmi vysokými nároky na pohybovou aktivitu
Popis: Náhrady kyčelních kloubů necementované s monoblokovou presfitovou jamkou a krátkým dříkem kotveným oporou na calcar femorale a laterálním kortexu proximálního femuru pro pacienty s velmi vysokými nároky na pohybovou aktivitu
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0005
Název: Náhrady kyčelních kloubů necementované s presfitovou jamkou a vyměnitelnou vložkou se standartně kotveným dříkem pro pacienty se standardní pohybovou aktivitou
Popis: Náhrady kyčelních kloubů necementované s presfitovou jamkou a vyměnitelnou vložkou se standartně kotveným dříkem pro pacienty se standardní pohybovou aktivitou
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0009
Název: Náhrada kolenního kloubu pro pacienty s velmi vysokými nároky na pohybovou aktivitu
Popis: Náhrada kolenního kloubu pro pacienty s velmi vysokými nároky na pohybovou aktivitu
Interní identifikátor: 9
Část: LOT-0007
Název: Náhrady kolenních kloubů pro pacienty se standardními nároky na pohybovou aktivitu
Popis: Náhrady kolenních kloubů pro pacienty se standardními nároky na pohybovou aktivitu
Interní identifikátor: 7
Část: LOT-0008
Název: Náhrady kolenních kloubů pro pacienty s vysokými nároky na pohybovou aktivitu
Popis: Náhrady kolenních kloubů pro pacienty s vysokými nároky na pohybovou aktivitu
Interní identifikátor: 8
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: otevřené řízení
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33141750 Kunstige led
Supplerende klassifikation (cpv): 33183100 Ortopædiske implantater
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: 9
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 8
476725-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Künstliche Gelenke – ORTOPEDICKÉ IMPLANTÁTY (TEP - KOLENO, KYČEL)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141750 Künstliche Gelenke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
LosLOT-0006
Interne Kennung6
LosLOT-0004
Interne Kennung4
LosLOT-0003
Interne Kennung3
LosLOT-0001
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Interne Kennung2
LosLOT-0005
Interne Kennung5
LosLOT-0009
Interne Kennung9
LosLOT-0007
Interne Kennung7
LosLOT-0008
Interne Kennung8
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: otevřené řízení
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141750 Τεχνητές αρθρώσεις
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33183100 Ορθοπεδικά μοσχεύματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 9
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: otevřené řízení
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141750 Tehisliigesed
Täiendav liigitus (cpv): 33183100 Ortopeedilised implantaadid
5. Osa
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 6
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 5
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 9
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 8
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: otevřené řízení
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141750 Keinonivelet
Lisäluokitus (cpv): 33183100 Ortopediset implantit
Sisäinen tunniste: 6
Sisäinen tunniste: 4
Sisäinen tunniste: 3
Sisäinen tunniste: 1
Sisäinen tunniste: 2
Sisäinen tunniste: 5
Sisäinen tunniste: 9
Sisäinen tunniste: 7
Sisäinen tunniste: 8
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: otevřené řízení
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33141750 Artificial joints
Aicmiú breise (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 9
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 8
476725-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaotevřené řízení
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141750 Umjetni zglobovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33183100 Ortopedski implantati
5. Grupa
GrupaLOT-0006
Interna identifikacijska oznaka6
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznaka4
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka3
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka2
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznaka5
GrupaLOT-0009
Interna identifikacijska oznaka9
GrupaLOT-0007
Interna identifikacijska oznaka7
GrupaLOT-0008
Interna identifikacijska oznaka8
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: otevřené řízení
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33141750 Articolazioni artificiali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33183100 Impianti ortopedici
5. Lotto
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: 9
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 8
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: otevřené řízení
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141750 Dirbtiniai sąnariai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33183100 Ortopediniai implantai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 9
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: otevřené řízení
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141750 Mākslīgās locītavas
Papildu klasifikācija (cpv): 33183100 Ortopēdiskie implanti
5. Daļa
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 9
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
476725-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Belangrijkste kenmerken van de procedureotevřené řízení
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141750 Kunstgewrichten
Aanvullende classificatie (cpv): 33183100 Orthopedische implantaten
5. Perceel
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecode6
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode4
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode3
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode2
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode5
PerceelLOT-0009
Interne identificatiecode9
PerceelLOT-0007
Interne identificatiecode7
PerceelLOT-0008
Interne identificatiecode8
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: otevřené řízení
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141750 Proteze articulare
Clasificare suplimentară (cpv): 33183100 Implanturi ortopedice
5. Lot
Lot: LOT-0006
Identificator intern: 6
Lot: LOT-0004
Identificator intern: 4
Lot: LOT-0003
Identificator intern: 3
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 1
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 2
Lot: LOT-0005
Identificator intern: 5
Lot: LOT-0009
Identificator intern: 9
Lot: LOT-0007
Identificator intern: 7
Lot: LOT-0008
Identificator intern: 8
476725-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Hlavné prvky postupuotevřené řízení
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141750 Umelé kĺby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33183100 Ortopedické implantáty
5. Časť
ČasťLOT-0006
Interný identifikátor6
ČasťLOT-0004
Interný identifikátor4
ČasťLOT-0003
Interný identifikátor3
ČasťLOT-0001
Interný identifikátor1
ČasťLOT-0002
Interný identifikátor2
ČasťLOT-0005
Interný identifikátor5
ČasťLOT-0009
Interný identifikátor9
ČasťLOT-0007
Interný identifikátor7
ČasťLOT-0008
Interný identifikátor8