2. Řízení
Řízení
Název: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
Popis: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ, ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΣΗ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΩΤΙΣΜΟ ΑΝΑΔΕΙΞΗΣ ΤΟΥ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΓΟΡΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 31500000 Elektrické zdroje světla a svítidla
Další klasifikace (cpv): 31600000 Elektrické zařízení a přístroje
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Τμήμα 1
Interní identifikátor: Τμήμα 1
Množství: 1
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Τμήμα 1
Interne Kennung: Τμήμα 1
Menge: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 31500000 Φωτιστικός εξοπλισμός και ηλεκτρικοί λαμπτήρες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 31600000 Ηλεκτρολογικός εξοπλισμός
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Τμήμα 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Τμήμα 1
Ποσότητα: 1
2. Procedure
Procedure
Title: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 31500000 Lighting equipment and electric lamps
Additional classification (cpv): 31600000 Electrical equipment and apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Τμήμα 1
Internal identifier: Τμήμα 1
Quantity: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 31500000 Material de iluminación y lámparas eléctricas
Clasificación adicional (cpv): 31600000 Equipo y aparatos eléctricos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Τμήμα 1
Identificador interno: Τμήμα 1
Cantidad: 1
2. Procédure
Procédure
Titre: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 31500000 Appareils d'éclairage et lampes électriques
Nomenclature complémentaire (cpv): 31600000 Matériel électrique
Titre: Τμήμα 1
Identifiant interne: Τμήμα 1
Quantité: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Τμήμα 1
Aitheantóir inmheánach: Τμήμα 1
Cainníocht: 1
2. Postupak
Postupak
Naslov: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 31500000 Rasvjetna oprema i električne svjetiljke
Dodatna klasifikacija (cpv): 31600000 Električna oprema i aparati
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Τμήμα 1
Interna identifikacijska oznaka: Τμήμα 1
Količina: 1
2. Procedura
Procedura
Titolo: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 31500000 Apparecchi di illuminazione e lampade elettriche
Classificazione aggiuntiva (cpv): 31600000 Attrezzature e apparecchiature elettriche
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Τμήμα 1
Identificativo interno: Τμήμα 1
Quantità: 1
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 31500000 Apgaismes ierīces un elektriskās spuldzes
Papildu klasifikācija (cpv): 31600000 Elektriskās iekārtas un aparāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Τμήμα 1
Iekšējais identifikators: Τμήμα 1
Daudzums: 1
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 31500000 Apparat tad-dawl u lampi elettriċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 31600000 Tagħmir u apparat tad-dwal
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Τμήμα 1
Identifikatur intern: Τμήμα 1
Kwantità: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 31500000 Equipamento para iluminação e lâmpadas eléctricas
Classificação adicional (cpv): 31600000 Equipamento e aparelhos eléctricos
Quantidade: 1
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 31500000 Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Clasificare suplimentară (cpv): 31600000 Echipament electric
Identificator intern: Τμήμα 1
Cantitate: 1
2. Postup
Postup
Názov: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 07/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 31500000 Osvetľovacie zariadenia a elektrické žiarovky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 31600000 Elektrické zariadenia a prístroje
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Τμήμα 1
Interný identifikátor: Τμήμα 1
Množstvo: 1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 31500000 Oprema za razsvetljavo in električne svetilke
Dodatna klasifikacija (cpv): 31600000 Električna oprema in aparati
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Τμήμα 1
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
Ytterligare klassificering (cpv): 31600000 Elektrisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Τμήμα 1
Mängd: 1