476995-2026 - Zadávání
Polsko – Ortopedické implantáty – Dostawy endoprotez, innych implantów ortopedycznych, substytutów kości do magazynu szpitala przez okres 24 miesięcy
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDostawy endoprotez, innych implantów ortopedycznych, substytutów kości do magazynu szpitala przez okres 24 miesięcy
Popis1. Przedmiotem zamówienia są dostawy endoprotez, innych implantów ortopedycznych, substytutów kości do magazynu szpitala przez okres 24 miesięcy 2. Zamówienie zostało podzielone na 14 pakietów 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz stanowiący załącznik nr 1A do SWZ. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazano jakikolwiek znak towarowy, patent lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, których charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę – należy przyjąć, że wskazane patenty, znaki towarowe, pochodzenie, procesy określają parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, co oznacza, że Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w tej części przedmiotu zamówienia o równoważnych parametrach technicznych, eksploatacyjnych i użytkowych. Do niniejszego postępowania mają zastosowanie przepisy: 1) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2025/1197 z dnia 19 czerwca 2025 roku nakładające środek Instrumentu Zamówień Międzynarodowych ograniczający dostęp wykonawców i wyrobów medycznych pochodzących z Chińskiej Republiki Ludowej do unijnego rynku zamówień publicznych dla wyrobów medycznych zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/1031 2) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2022/1031 z dnia 23 czerwca 2022 r. w sprawie dostępu wykonawców, towarów i usług z państw trzecich do unijnych rynków zamówień publicznych i koncesji oraz procedur wspierających negocjacje dotyczące dostępu unijnych wykonawców, towarów i usług do rynków zamówień publicznych i koncesji państw trzecich (Instrument Zamówień Międzynarodowych - IZM) Zamawiający informuje, że wartość zamówienia udzielanego w częściach w odrębnych procedurach oraz z podziałem na części przekracza wyrażoną w złotych równowartość kwoty 10 000 000 euro dla dostaw. VIII WYKAZ PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH 1. Zamawiający w celu potwierdzenia zgodności zaoferowanych dostaw żąda złożenia wraz z ofertą wymienionych poniżej przedmiotowych środków dowodowych: 1) Oświadczenie, że zaoferowany asortyment został dopuszczony i wprowadzony do obrotu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych oraz posiada aktualne deklaracje zgodności i certyfikaty jednostki notyfikowanej * treść oświadczenia zawarta w formularzu ofertowym 2) Karty katalogowe producenta i/ lub techniki operacyjne i / lub inne materiały producenta potwierdzające parametry wymagane w opisie przedmiotu zamówienia, zawierające numery katalogowe/grupy nr katalogowych bądź inny identyfikator oferowanego asortymentu. * *Zamawiający dopuszcza możliwość przedłożenia wraz z ofertą katalogów wystawionych przez autoryzowanego przedstawiciela/dystrybutora producenta na terenie Polski 2. Przedmiotowe środki dowodowe sporządzone w języku obcym przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski 3. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe zostały sporządzone w formie elektronicznej i opatrzone podpisem kwalifikowanym przez Wykonawcę. 4. W sytuacji, gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały sporządzone w formie elektronicznej i opatrzone podpisem kwalifikowanym przez ich wystawcę (upoważniony podmiot) należy przekazać je w takiej formie. 5. W przypadku, gdy przedmiotowe środki dowodowe zostały wystawione w formie papierowej należy przekazać cyfrowe odwzorowanie dokumentu opatrzone podpisem kwalifikowanym przez wykonawcę 6. Jeżeli któryś z wymaganych dokumentów składanych przez Wykonawcę jest sporządzony w języku obcym, dokument taki należy złożyć wraz z tłumaczeniem na język polski. 7. W sytuacji, gdy Wykonawca nie złoży wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienie w wyznaczonym terminie. 8. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe potwierdzały stan faktyczny na dzień składania ofert. 9. Zamawiający wymaga, aby przedmiotowe środki dowodowe były aktualne na dzień złożenia/uzupełnienia. XII OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY 1. Wykonawca zobowiązany jest złożyć na dzień składania ofert: 1) Formularz cenowy oraz formularz ofertowy z wykorzystaniem wzorów stanowiących Załączniki nr 1 i 1A do SWZ 2) Dokument JEDZ - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. 3) Oświadczenie dotyczące pochodzenia wyrobów medycznych - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2B do SWZ. 4) Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w rozdz. VIII SWZ 5) Pełnomocnictwo ( o ile dotyczy) UWAGA!!! Załączniki nr 1 i 1A do SWZ stanowią treść oferty i w związku z tym nie podlegają uzupełnieniu. Brak tych dokumentów stanowi o nieważności złożonej oferty Wykaz oświadczeń składanych wraz z ofertą: 1) Oświadczenie o wykazaniu braku podstaw do wykluczenia z postępowaniu sporządzone w formie Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający informuje, że Wykonawca przy wypełnianiu oświadczenia na formularzu JEDZ może wykorzystać również narzędzie dostępne na stronie: https://espd.uzp.gov.pl/ a) Oświadczenie stanowi wstępne potwierdzenie, że wykonawca nie podlega wykluczeniu na dzień składania ofert b) Oświadczenie, składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienie. Oświadczenie ma wykazać brak podstaw do wykluczenia każdego z wykonawców. 2) Zamawiający informuje, że Wykonawca może wykorzystać dokument (JEDZ) złożony w odrębnym postępowaniu o udzielenie zamówienia, jeżeli potwierdzi, że informacje w nim zawarte pozostają prawidłowe. 3) Oświadczenie Wykonawcy, że nie podlega wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 Ustawy sankcyjnej oraz art. 5k. Rozporządzenia UE - treść oświadczenia zawarta w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ 4) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące pochodzenia wyrobów medycznych - wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2B do SWZ
Interní identifikátorDZP.26.76.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33183100 Ortopedické implantáty
Další klasifikace (cpv): 33183200 Ortopedické protézy, 33183000 Přístroje pro ortopedickou podporu
5. Část
ČástLOT-0001
Název1_Preparat kościozastępczy - nośnik antybiotyku
PopisSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwiera formularz stanowiący załącznik nr 1A do SWZ
Interní identifikátorpakiet 1
ČástLOT-0002
Název2_Zestaw gwoździ piętowych do leczenia złamań kości piętowej
Interní identifikátorpakiet 2
ČástLOT-0003
Název3_Płytka ósemkowa do blokowania chrząstki wzrostowej
Interní identifikátorpakiet 3
ČástLOT-0004
Název4_Płytki do osteotomii i leczenia złamań u dzieci
Interní identifikátorpakiet 4
ČástLOT-0005
Název5_Tytanowe gwoździe elastyczne nieblokowane i blokowane
Interní identifikátorpakiet 5
ČástLOT-0006
Název6_Gwóźdź do osteotomii derotacyjnej
Interní identifikátorpakiet 6
ČástLOT-0007
Název7_Teleskopowy gwóźdź śródszpikowy, rosnący
Interní identifikátorpakiet 7
ČástLOT-0008
Název8_Implant do korekcji stopy płasko-koślawej
Interní identifikátorpakiet 8
ČástLOT-0009
Název9_Implanty biowchłanialne – piny do stabilizacji kostno-chrzęstnej
Interní identifikátorpakiet 9
ČástLOT-0010
Název10_Zestaw do stabilizacji przezskórnej z możliwością podania cementu do trzonu kręgosłupa
Interní identifikátorpakiet 10
ČástLOT-0011
Název11_Gwóźdź boczny do kości udowej
Interní identifikátorpakiet 11
ČástLOT-0012
Název12_Proteza bezcementowa stawu biodrowego z modularną szyjką
Interní identifikátorpakiet 12
ČástLOT-0013
Název13_Płyty blokowane do zespoleń końca dalszego kości promieniowej
Interní identifikátorpakiet 13
ČástLOT-0014
Název14_Całkowita endoproteza stawu śródstopno-paliczkowego palucha
Interní identifikátorpakiet 14
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZP.26.76.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen, 33183000 Orthopädische Hilfsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: pakiet 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: pakiet 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: pakiet 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: pakiet 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: pakiet 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: pakiet 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: pakiet 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: pakiet 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: pakiet 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: 11_Gwóźdź boczny do kości udowej
Interne Kennung: pakiet 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: pakiet 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: pakiet 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: pakiet 14
476995-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόDZP.26.76.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33183100 Ορθοπεδικά μοσχεύματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33183200 Τεχνητά μέλη ορθοπεδικής, 33183000 Συσκευές ορθοπεδικής υποβοήθησης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόpakiet 1
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόpakiet 2
ΠαρτίδαLOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικόpakiet 3
ΠαρτίδαLOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικόpakiet 4
ΠαρτίδαLOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικόpakiet 5
ΠαρτίδαLOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικόpakiet 6
ΠαρτίδαLOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικόpakiet 7
ΠαρτίδαLOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικόpakiet 8
ΠαρτίδαLOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικόpakiet 9
ΠαρτίδαLOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικόpakiet 10
ΠαρτίδαLOT-0011
Τίτλος11_Gwóźdź boczny do kości udowej
Εσωτερικό αναγνωριστικόpakiet 11
ΠαρτίδαLOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικόpakiet 12
ΠαρτίδαLOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικόpakiet 13
ΠαρτίδαLOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικόpakiet 14
476995-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDZP.26.76.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33183100 Ortopediset implantit
Lisäluokitus (cpv): 33183200 Ortopediset proteesit, 33183000 Ortopediset tuet
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnistepakiet 1
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnistepakiet 2
OsaLOT-0003
Sisäinen tunnistepakiet 3
OsaLOT-0004
Sisäinen tunnistepakiet 4
OsaLOT-0005
Sisäinen tunnistepakiet 5
OsaLOT-0006
Sisäinen tunnistepakiet 6
OsaLOT-0007
Sisäinen tunnistepakiet 7
OsaLOT-0008
Sisäinen tunnistepakiet 8
OsaLOT-0009
Sisäinen tunnistepakiet 9
OsaLOT-0010
Sisäinen tunnistepakiet 10
OsaLOT-0011
Ilmoituksen nimi11_Gwóźdź boczny do kości udowej
Sisäinen tunnistepakiet 11
OsaLOT-0012
Sisäinen tunnistepakiet 12
OsaLOT-0013
Sisäinen tunnistepakiet 13
OsaLOT-0014
Sisäinen tunnistepakiet 14
476995-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDZP.26.76.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33183100 Ortopedski implantati
Dodatna klasifikacija (cpv): 33183200 Ortopedske proteze, 33183000 Ortopedska pomagala
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakapakiet 1
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakapakiet 2
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznakapakiet 3
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznakapakiet 4
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznakapakiet 5
GrupaLOT-0006
Interna identifikacijska oznakapakiet 6
GrupaLOT-0007
Interna identifikacijska oznakapakiet 7
GrupaLOT-0008
Interna identifikacijska oznakapakiet 8
GrupaLOT-0009
Interna identifikacijska oznakapakiet 9
GrupaLOT-0010
Interna identifikacijska oznakapakiet 10
GrupaLOT-0011
Naslov11_Gwóźdź boczny do kości udowej
Interna identifikacijska oznakapakiet 11
GrupaLOT-0012
Interna identifikacijska oznakapakiet 12
GrupaLOT-0013
Interna identifikacijska oznakapakiet 13
GrupaLOT-0014
Interna identifikacijska oznakapakiet 14
476995-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóDZP.26.76.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33183100 Ortopédiai implantátumok
További osztályozás (cpv): 33183200 Ortopédiai protézisek, 33183000 Ortopédiai segédeszközök
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítópakiet 1
RészLOT-0002
Belső azonosítópakiet 2
RészLOT-0003
Belső azonosítópakiet 3
RészLOT-0004
Belső azonosítópakiet 4
RészLOT-0005
Belső azonosítópakiet 5
RészLOT-0006
Cím6_Gwóźdź do osteotomii derotacyjnej
Belső azonosítópakiet 6
RészLOT-0007
Belső azonosítópakiet 7
RészLOT-0008
Belső azonosítópakiet 8
RészLOT-0009
Belső azonosítópakiet 9
RészLOT-0010
Belső azonosítópakiet 10
RészLOT-0011
Cím11_Gwóźdź boczny do kości udowej
Belső azonosítópakiet 11
RészLOT-0012
Belső azonosítópakiet 12
RészLOT-0013
Belső azonosítópakiet 13
RészLOT-0014
Belső azonosítópakiet 14
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DZP.26.76.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33183100 Impianti ortopedici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33183200 Protesi ortopediche, 33183000 Ausili ortopedici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: pakiet 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: pakiet 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: pakiet 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: pakiet 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: pakiet 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: pakiet 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: pakiet 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: pakiet 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: pakiet 9
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: pakiet 10
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: pakiet 11
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: pakiet 12
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: pakiet 13
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: pakiet 14
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZP.26.76.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33183100 Ortopediniai implantai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33183200 Ortopediniai protezai, 33183000 Ortopediniai prietaisai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: pakiet 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: pakiet 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: pakiet 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: pakiet 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: pakiet 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: pakiet 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: pakiet 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: pakiet 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: pakiet 9
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: pakiet 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: pakiet 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: pakiet 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: pakiet 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: pakiet 14
Iekšējais identifikators: DZP.26.76.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33183100 Ortopēdiskie implanti
Papildu klasifikācija (cpv): 33183200 Ortopēdiskās protēzes, 33183000 Ortopēdiskās palīgierīces
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: pakiet 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: pakiet 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: pakiet 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: pakiet 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: pakiet 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: pakiet 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: pakiet 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: pakiet 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: pakiet 9
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: pakiet 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: pakiet 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: pakiet 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: pakiet 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: pakiet 14
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZP.26.76.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33183100 Impjanti ortopediċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33183200 Prostesi ortopedika, 33183000 Apparat tas-sostenn ortopediku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: pakiet 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: pakiet 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: pakiet 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: pakiet 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: pakiet 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: pakiet 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: pakiet 7
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: pakiet 8
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: pakiet 9
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: pakiet 10
Lott: LOT-0011
Titlu: 11_Gwóźdź boczny do kości udowej
Identifikatur intern: pakiet 11
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: pakiet 12
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: pakiet 13
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: pakiet 14
476995-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeDZP.26.76.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33183100 Orthopedische implantaten
Aanvullende classificatie (cpv): 33183200 Orthopedische protheses, 33183000 Orthopedische hulpmiddelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodepakiet 1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodepakiet 2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecodepakiet 3
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecodepakiet 4
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecodepakiet 5
PerceelLOT-0006
Interne identificatiecodepakiet 6
PerceelLOT-0007
Interne identificatiecodepakiet 7
PerceelLOT-0008
Interne identificatiecodepakiet 8
PerceelLOT-0009
Interne identificatiecodepakiet 9
PerceelLOT-0010
Interne identificatiecodepakiet 10
PerceelLOT-0011
Titel11_Gwóźdź boczny do kości udowej
Interne identificatiecodepakiet 11
PerceelLOT-0012
Interne identificatiecodepakiet 12
PerceelLOT-0013
Interne identificatiecodepakiet 13
PerceelLOT-0014
Interne identificatiecodepakiet 14
Wewnętrzny identyfikator: DZP.26.76.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33183100 Implanty ortopedyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33183200 Protezy ortopedyczne, 33183000 Dodatkowe wyroby ortopedyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: pakiet 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: pakiet 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: pakiet 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: pakiet 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: pakiet 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: pakiet 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: pakiet 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: pakiet 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: pakiet 9
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: pakiet 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: 11_Gwóźdź boczny do kości udowej
Wewnętrzny identyfikator: pakiet 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: pakiet 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: pakiet 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: pakiet 14