477034-2026 - Zadávání
Polsko – Služby související s likvidací odpadů a odpady – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Niedźwiedź
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Niedźwiedź
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których prowadzona jest działalność Urzędu Gminy Niedźwiedź i innych jednostek organizacyjnych gminy Niedźwiedź działających w formie jednostek budżetowych, a także domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w terminie od dnia 01.01.2027 r. do dnia 23.12.2027 r. oraz odbieranie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych usytuowanego w Podobinie nr dz. ew. 1006. 2. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidywana do wytworzenia w okresie obowiązywania umowy w 2027 r. wynosi 1 466,0000 Mg (z nieruchomości zamieszka-łych i niezamieszkałych 1 000 MG, z Punktu Selektywnego zbierania odpadów komunalnych 466 MG). 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Další klasifikace (cpv): 90510000 Odstraňování a čištění odpadu, 90513100 Likvidace odpadu z domácností, 90514000 Odstraňování odpadu recyklací, 90512000 Odvoz odpadu, 90511000 Sběr odpadu, 90533000 Správa skládky odpadů, 90511300 Sběr odpadků
5. Část
ČástLOT-0001
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, na których prowadzona jest działalność Urzędu Gminy Niedźwiedź i innych jednostek organizacyjnych gminy Niedźwiedź działających w formie jednostek budżetowych, a także domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe w terminie od dnia 01.01.2027 r. do dnia 23.12.2027 r. oraz odbieranie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych usytuowanego w Podobinie nr dz. ew. 1006. 2. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przewidywana do wytworzenia w okresie obowiązywania umowy w 2027 r. wynosi 1 466,0000 Mg (z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych 1 000 MG, z Punktu Selektywnego zbierania odpadów komunalnych 466 MG). 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Možnosti
Popis možnostíBrak opcji i wznowień.
477034-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Niedźwiedź
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511300 Müllsammlung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień.
477034-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment, 90513100 Household-refuse disposal services, 90514000 Refuse recycling services, 90512000 Refuse transport services, 90511000 Refuse collection services, 90533000 Waste-tip management services, 90511300 Litter collection services
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsBrak opcji i wznowień.
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Clasificación adicional (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios, 90513100 Servicios de eliminación de desperdicios domésticos, 90514000 Servicios de reciclado de desperdicios, 90512000 Servicios de transporte de desperdicios, 90511000 Servicios de recogida de desperdicios, 90533000 Servicios de gestión de vertederos, 90511300 Servicios de recogida de basuras
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
Descripción de las opciones: Brak opcji i wznowień.
477034-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
Täiendav liigitus (cpv): 90510000 Jäätmekõrvaldus- ja käitlusteenused, 90513100 Majapidamisjäätmete kõrvaldusteenused, 90514000 Jäätmete taaskasutusteenused, 90512000 Jäätmeveoteenused, 90511000 Jäätmekogumisteenused, 90533000 Ulaprügila haldusteenused, 90511300 Prahikogumisteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusBrak opcji i wznowień.
477034-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Lisäluokitus (cpv): 90510000 Jätteiden poiskuljetus ja käsittely, 90513100 Kotitalouksien jätehuolto, 90514000 Jätteenkierrätyspalvelut, 90512000 Jätteiden kuljetuspalvelut, 90511000 Jätteiden keruupalvelut, 90533000 Avokaatopaikan hoitopalvelut, 90511300 Roskien keruupalvelut
Optiot
Optioiden kuvausBrak opcji i wznowień.
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
Nomenclature complémentaire (cpv): 90510000 Élimination et traitement des ordures, 90513100 Services d'élimination des ordures ménagères, 90514000 Services de recyclage des ordures ménagères, 90512000 Services de transport des ordures ménagères, 90511000 Services de collecte des ordures, 90533000 Services de gestion de décharges, 90511300 Services de collecte des déchets sauvages
Lot: LOT-0001
Options:
Description des options: Brak opcji i wznowień.
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90500000 Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90510000 Hulladék ártalmatlanítása és kezelése, 90513100 Háztartásihulladék-ártalmatlanítási szolgáltatások, 90514000 Hulladék-újrafeldolgozási szolgáltatások, 90512000 Hulladékszállítási szolgáltatások, 90511000 Hulladékgyűjtési szolgáltatások, 90533000 Hulladéklerakóhely-üzemeltetési szolgáltatások, 90511300 Szemétgyűjtési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
A lehetőségek leírása: Brak opcji i wznowień.
477034-2026 - Gara
Polonia – Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Niedźwiedź
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90510000 Trattamento e smaltimento dei rifiuti, 90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici, 90514000 Servizi di riciclo dei rifiuti, 90512000 Servizi di trasporto di rifiuti, 90511000 Servizi di raccolta di rifiuti, 90533000 Servizi di gestione discariche di rifiuti, 90511300 Servizi di raccolta dell'immondizia
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
Descrizione delle opzioniBrak opcji i wznowień.
477034-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Niedźwiedź
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90510000 Rimi u trattament ta' l-iskart, 90513100 Servizzi tad-disponiment taż-żibel domestiku, 90514000 Servizzi ta' riċikaġġ ta' l-iskart, 90512000 Servizzi ta' trasport ta' l-iskart, 90511000 Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart, 90533000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tar-radam ta' l-iskart, 90511300 Servizzi ta' ġbir ta' skart ħafif
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietBrak opcji i wznowień.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking, 90513100 Verwijderen van huisvuil, 90514000 Diensten voor afvalrecycling, 90512000 Diensten voor afvalvervoer, 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis, 90533000 Beheer van afvalstortplaats, 90511300 Diensten voor het verzamelen van straatafval
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Nowosądecki (PL218)
Land: Polen
Algemene informatie
477034-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90510000 Usuwanie i obróbka odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90514000 Usługi recyklingu odpadów, 90512000 Usługi transportu odpadów, 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90533000 Usługi gospodarki odpadami, 90511300 Usługi zbierania śmieci
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
Opis opcjiBrak opcji i wznowień.
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos
Classificação adicional (cpv): 90510000 Tratamento e eliminação de resíduos, 90513100 Serviços de eliminação de resíduos domésticos, 90514000 Serviços de reciclagem de resíduos, 90512000 Serviços de transporte de resíduos, 90511000 Serviços de recolha de resíduos, 90533000 Serviços de gestão de depósitos de resíduos, 90511300 Serviços de recolha de lixos
Opções:
Descrição das opções: Brak opcji i wznowień.
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90510000 Likvidácia a spracovanie odpadu, 90513100 Likvidácia odpadu z domácností, 90514000 Služby na recyklovanie kalu, 90512000 Služby na prepravu odpadu, 90511000 Služby na zber odpadu, 90533000 Správa odvalov odpadu, 90511300 Služby na zber odpadkov
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Nowosądecki (PL218)
Krajina: Poľsko
Všeobecné informácie
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering, 90513100 Disponering av hushållssopor, 90514000 Återvinning av avfall, 90512000 Avfallstransport, 90511000 Sophämtning, 90533000 Förvaltningstjänster i samband med avfallsupplag, 90511300 Insamling av avfall
Leveransplats
Del av land (NUTS): Nowosądecki (PL218)
Allmänna upplysningar