2. Řízení
Řízení
Název: flexRRReis Gelderland 2027-2033
Popis: Achtergrond De haltetaxiRRReis rijdt sinds april 2022 in Gelderland. De dienst is een aanvulling op het Lijngebonden openbaar vervoer en rijdt van halte naar halte of van halte naar het busstation of treinstation op momenten wanneer en locaties waar geen reis met regulier OV mogelijk is. Naast de reguliere bushaltes en treinstations zijn er ook 85 haltetaxiRRReis-haltes op plekken waar geen regulier OV komt. Het contract met de huidige vervoerder loopt af per april 2027. Uit de evaluatie van haltetaxiRRReis blijkt dat de haltetaxi een waardevolle aanvulling is op het openbaar vervoer. Met het nieuwe contract kan deze dienst worden voortgezet. In dit nieuwe contract gaat de dienst verder onder de naam flexRRReis Gelderland, waarmee wordt aangesloten bij de naamgeving die gebruikelijk is voor vraagafhankelijk OV in Gelderland, Flevoland en Overijssel. Provincie Gelderland is opdrachtgever voor de aanbesteding. Doel van de opdracht FlexRRReis Gelderland vult het openbaar vervoer aan door op bestelling flexibel van halte naar halte te rijden. Hierbij is geen vaste route of dienstregeling van toepassing. Deze vervoersvorm is vooral bedoeld als voor- en natransport van het openbaar vervoer (ov). FlexRRReis Gelderland is hiermee een goed alternatief wanneer lopen of fietsen niet kan. Soms delen reizigers daarbij een voertuig. Samen met het openbaar vervoer ontsluit flexRRReis Gelderland alle kernen in de provincie. Wanneer er op bepaalde momenten geen (buurt-)bus en/of trein beschikbaar is, dan verzorgt flexRRReis Gelderland het voor- en natransport tot maximaal 15 kilometer. Treinstations, bushaltes en -knooppunten vormen de verbinding tussen deze taxivorm en het openbaar vervoer. Het gaat daarbij om bestaande ov-haltes en aanvullende haltes in gebieden waar geen ov-verbinding voor handen is. Reizigers kunnen flexRRReis Gelderland bestellen op vertrek- of aankomsttijd en krijgen bericht wanneer zij opgehaald worden. Iedereen die in staat is om met het openbaar vervoer te reizen kan en mag meereizen, ook als de reiziger bijvoorbeeld in een rolstoel zit.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Er is gekozen voor een openbare procedure op basis van de Richtlijn: gunnen van overheidsopdrachten (2014/24/EU). De in 2016 gewijzigde Aanbestedingswet 2012 is van toepassing. Aan deze keuze liggen de volgende overwegingen c.q. redenen ten grondslag: Er is geen sprake van hoog gevoelige informatie en/of hoog complexe Inschrijvingen (overwegingen die voor een niet-openbare procedure zouden pleiten). De Aanbestedende dienst heeft daarom besloten maximale transparantie richting de markt te betrachten door een openbare procedure te doorlopen.
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 60140000 Nepravidelná osobní doprava
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: flexRRReis Gelderland 2027-2033
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60140000 Persontransport, ikke rutekørsel
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: flexRRReis Gelderland 2027-2033
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60140000 Μη προγραμματισμένες μεταφορές επιβατών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Title: flexRRReis Gelderland 2027-2033
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60140000 Non-scheduled passenger transport
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: flexRRReis Gelderland 2027-2033
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60140000 Transporte no regular de pasajeros
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: flexRRReis Gelderland 2027-2033
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 60140000 Sõiduplaaniväline reisijatevedu
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60140000 Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
2. Procédure
Procédure
Titre: flexRRReis Gelderland 2027-2033
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Er is gekozen voor een openbare procedure op basis van de Richtlijn: gunnen van overheidsopdrachten (2014/24/EU). De in 2016 gewijzigde Aanbestedingswet 2012 is van toepassing. Aan deze keuze liggen de volgende overwegingen c.q. redenen ten grondslag: Er is geen sprake van hoog gevoelige informatie en/of hoog complexe Inschrijvingen (overwegingen die voor een niet-openbare procedure zouden pleiten). De Aanbestedende dienst heeft daarom besloten maximale transparantie richting de markt te betrachten door een openbare procedure te doorlopen.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60140000 Transport non régulier de passagers
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
477098-2026 - Verseny
Hollandia – Nem menetrendszerű utasszállítás – flexRRReis Gelderland 2027-2033
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
CímflexRRReis Gelderland 2027-2033
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60140000 Nem menetrendszerű utasszállítás
5. Rész
RészLOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: flexRRReis Gelderland 2027-2033
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 60140000 Servizi di trasporto non regolare di passeggeri
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60140000 Nereguliarus keleivinis transportas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60140000 Neregulāri pasažieru pārvadājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: flexRRReis Gelderland 2027-2033
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 60140000 Trasport tal-passiġġieri mhux fuq rotta skedata
5. Lott
Lott: LOT-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Tytuł: flexRRReis Gelderland 2027-2033
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60140000 Nieregularny transport osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 60140000 Transportes não regulares de passageiros
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60140000 Transport de pasageri ocazional
2. Postup
Postup
Názov: flexRRReis Gelderland 2027-2033
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60140000 Nepravidelná osobná doprava
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Naslov: flexRRReis Gelderland 2027-2033
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60140000 Izredni potniški prevoz
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60140000 Icke-reguljär passagerartransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000