477255-2026 - Zadávání
Polsko – Služby cestovních agentur, tour operátorů a pomoc turistům – Organizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevOrganizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”.
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest Organizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy, stanowiący wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) Załączniki nr 7 do SWZ.
Interní identifikátorDOK-IZ-II.272.43.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníart. 139 ustawy Pzp
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 63500000 Služby cestovních agentur, tour operátorů a pomoc turistům
5. Část
ČástLOT-0001
Popis1.Przedmiotem zamówienia jest Organizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki jego realizacji Zamawiający określił w Projekcie umowy stanowiącym wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ) Załącznik nr 7 do SWZ.
477255-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Rejsebureau-, turoperatør- og turistvejledningsvirksomhed – Organizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”.
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDDOK-IZ-II.272.43.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Hovedpunkterne i procedurenart. 139 ustawy Pzp
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 63500000 Rejsebureau-, turoperatør- og turistvejledningsvirksomhed
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
477255-2026 - Competition
Poland – Travel agency, tour operator and tourist assistance services – Organizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”.
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifierDOK-IZ-II.272.43.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureart. 139 ustawy Pzp
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 63500000 Travel agency, tour operator and tourist assistance services
5. Lot
LotLOT-0001
477255-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de agencia de viajes, operadores turísticos y asistencia al turista – Organizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”.
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDOK-IZ-II.272.43.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Principales características del procedimientoart. 139 ustawy Pzp
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 63500000 Servicios de agencia de viajes, operadores turísticos y asistencia al turista
5. Lote
LoteLOT-0001
477255-2026 - Hange
Poola – Reisibüroo-, reisijuhi- ja reisikorraldajateenused – Organizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”.
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDOK-IZ-II.272.43.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Menetluskorra kirjeldusart. 139 ustawy Pzp
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 63500000 Reisibüroo-, reisijuhi- ja reisikorraldajateenused
5. Osa
OsaLOT-0001
477255-2026 - Nadmetanje
Poljska – Usluge putničkih agencija i turoperatora te usluge pomoći turistima – Organizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”.
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDOK-IZ-II.272.43.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaart. 139 ustawy Pzp
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 63500000 Usluge putničkih agencija i turoperatora te usluge pomoći turistima
5. Grupa
GrupaLOT-0001
477255-2026 - Verseny
Lengyelország – Utazási irodák, utazásszervezők szolgáltatásai és idegenvezetői szolgáltatások – Organizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”.
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóDOK-IZ-II.272.43.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Az eljárás legfontosabb jellemzőiart. 139 ustawy Pzp
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 63500000 Utazási irodák, utazásszervezők szolgáltatásai és idegenvezetői szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
477255-2026 - Gara
Polonia – Servizi di agenzie di viaggio, operatori turistici e servizi di assistenza turistica – Organizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”.
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Caratteristiche principali della proceduraart. 139 ustawy Pzp
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 63500000 Servizi di agenzie di viaggio, operatori turistici e servizi di assistenza turistica
5. Lotto
LottoLOT-0001
477255-2026 - Konkurss
Polija – Ceļojumu aģentūru, ceļojuma vadītāju un tūristu palīdzības pakalpojumi – Organizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”.
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsDOK-IZ-II.272.43.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Procedūras galvenās iezīmesart. 139 ustawy Pzp
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 63500000 Ceļojumu aģentūru, ceļojuma vadītāju un tūristu palīdzības pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
477255-2026 - Mededinging
Polen – Reisbureau- en touroperatordiensten, hulp aan toeristen – Organizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”.
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecodeDOK-IZ-II.272.43.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Belangrijkste kenmerken van de procedureart. 139 ustawy Pzp
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63500000 Reisbureau- en touroperatordiensten, hulp aan toeristen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
477255-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej – Organizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”.
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikatorDOK-IZ-II.272.43.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Główne aspekty proceduryart. 139 ustawy Pzp
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 63500000 Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
477255-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de agências de viagens, de operadores turísticos e de assistência a turistas – Organizacja wyjazdu studyjnego do Francji w ramach realizacji projektu „Wsparcie implementacji Funduszu Sprawiedliwej Transformacji na terenie subregionu wałbrzyskiego 2.0”.
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Principais características do processoart. 139 ustawy Pzp
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 63500000 Serviços de agências de viagens, de operadores turísticos e de assistência a turistas
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 63500000 Servicii de agenţii de turism, de ghizi turistici şi de asistenţă turistică
Locul de executare
Localitate: Lille
Subdiviziunea țării (NUTS): Nord (FRE11)
Țara: Franţa
Informații generale
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 63500000 Služby cestovných kancelárií, cestovných dopravcov a služby na pomoc turistom
Miesto plnenia
Mesto: Lille
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Nord (FRE11)
Krajina: Francúzsko
Všeobecné informácie