477275-2026 - Zadávání
Polsko – Antény a reflektory – Cyfryzacja systemów radiokomunikacyjnych poprzez zakup/modernizację/naprawę systemów antenowych do standardu TETRA TEA2.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevCyfryzacja systemów radiokomunikacyjnych poprzez zakup/modernizację/naprawę systemów antenowych do standardu TETRA TEA2.
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów antenowych na potrzeby KWP we Wrocławiu, rozumiana jako - zakup, instalacja/montaż oraz wykonanie konserwacji masztowej wraz z dokumentacją powykonawczą. 2. Wyk. po modernizacji systemów antenowych, wykona i przekaże Zam. w formie drukowanej (w 2 egzemplarzach) oraz elektronicznej (na nośniku USB) dokumentację powykonawczą, w skład której ma wchodzić: a) zdjęcia masztu wraz z systemami antenowymi. Zdjęcia powinny być wyraźne i ostre. Dok. fotograficzna (wykonana od ogółu do szczegółu) powinna zawierać co najmniej następujące zdjęcia: zdjęcia ogólne przedstawiające lokalizację i typ masztu – w miarę możliwości wykonane z jak największej odległości, zdjęcia odgromników, zdjęcia przepustu kablowego na dachu, zdjęcia poziomej drogi kablowej prowadzące od przepustu dachowego do masztu, zdjęcie pionowej drogi kablowej na maszcie, zdjęcie anten, zdjęcie mocowań anten, zdjęcia podstawy masztu, zdjęcia odciągów i mocowania kotew do odciągów, miejsca łączenia masztu. Jeżeli należy dokonać prac związanych z ingerencją w dach należy każdy etap prac udokumentować wykonując szczegółowe zdjęcia, b) dokumentacja pomiarowa obejmująca pomiary parametrów instalacji antenowych. Pomiary należy wykonać za pomocą przyrządu posiadającego aktualne świadectwo kalibracji z możliwością automatycznego dokumentowania pomiarów, a po wykonaniu pomiarów należy dostarczyć zamawiającemu świadectwo kalibracji oraz wydruki z pomiarów (wymagany dla każdego toru antenowego WFS<1,5 dla częstotliwości roboczych), c) zwymiarowany rysunek masztu wraz z antenami, d) karty katalogowe wykorzystanych materiałów. 3. Wyk. po wykonaniu instalacji antenowych wykona trwałe oznaczenie kablowych torów antenowych (w szczególności do jakiej anteny jest podłączony wraz z azymutem). 4. Wyk. zapewni we własnym zakresie wszelkie niezbędne materiały do wykonania usługi, oraz na własny koszt dokona utylizacji odpadów, pozostałych po dostawie i czynnościach montażowych. Wymagane parametry podzespołów i materiałów opisano w zał. nr 1 do PPU. W ramach realizacji przedm. zam. Zam. nie dopuszcza stosowania przez Wyk. produktów ICT, których typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, lub usług ICT, lub procesów ICT, określonych w tej decyzji. 5. Przedmiot zam. został podzielony na 9 części. Wyk. może złożyć ofertę w jednej, dwóch, kilku lub wszystkich częściach postęp. Zam. wymaga jednak złożenia oferty na cały zakres prac, całkowitą ilość i rodzaj sprzętu przypisany do danej części postępowania. Maks. ilość części postępowania, w których Wyk. może złożyć ofertę; 9. W opisie każdego zadania ( zał. do 1.1 do 1.9 do PPU) znajduje się lokalizacja, szczegółowy zakres prac oraz ilość i rodzaj sprzętu niezbędny do realizacji zadania. 6. Inform. w zakresie dostępności przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. Przedmiot zamówienia nie jest przeznaczony do użytku osób fizycznych i brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych . 7. Inform. dotycząca wymagań w zakresie zatrudnienia na podst. stosunku pracy. Brak jest czynności związanych z realizacją zamówienia, polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. – Kodeks pracy. 8. Miejsce realizacji przedmiotu zam. zostało wskazane w załącznikach od nr 1.1 do nr 1.9 do PPU (odpowiednio do części postępowania). 9. Zam. nie wymaga składania przedmiotowych środków dowodowych. 10. Termin wykonania zam. wynosi: 13 tygodni licząc od daty zawarcia umowy - dot. każdej części postęp. 11. Zam. przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej na życzenie Wyk. Wizja lokalna nie jest obowiązkowa i nie jest konieczna do złożenia oferty - inf. o wizji lokalnej - Rozdz. IV SWZ. 12. Zam. przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 Pzp, tzw. „procedury odwróconej”, tzn. może najpierw dokonać badania i oceny ofert (w każdej z części postępowania), a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wyk., którego oferta została najwyżej oceniona (w każdej z części postępowania), w zakresie braku podstaw wykluczenia. 13. Zam. przewiduje udzielanie zaliczek. Zasady udzielania zaliczek opisano w §7 PPU (załącznik nr 1 do SWZ). 14. Zam. na podst. art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy PZP dopuszcza zmiany postanowień umowy bez przeprowadzania nowego postępowania o udzielenie zam. w przyp. szczegółowo określonych w § 13 PPU (załącznik nr 1 do SWZ). 15. Klauzula inform. RODO - Rozdz. II SWZ. 16. Dodatkowy warunek zamówienia: Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zam. publ. lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zam. publ., a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. A)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. B)–f) i lit. H)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. B)–e) i lit. G)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. A)–d), lit. F)–h) i lit. J) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) Obywateli rosyjskich, osób fizycznych zamieszkałych w Rosji lub osób prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) Osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) powyżej; lub c) Osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem osoby fizycznej lub prawnej, podmiotu lub organu, o których mowa w lit. a) lub b) powyżej, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 17. Termin związania ofertą: do dnia 09.11.2026 r.
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32352000 Antény a reflektory
5. Část
ČástLOT-0001
NázevCzęść 1: obiekt KP w Lądku Zdroju, obiekt KP w Polanicy Zdrój, obiekt KP w Nowej Rudzie (łącznie 3 lokalizacje)
PopisSzczegółowy zakres prac oraz ilość i rodzaj sprzętu niezbędny do realizacji zadania opisano w załączniku nr 1.1 do PPU. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wysokość wadium wynosi dla części 1 postępowania - 4 500,00 zł. Wysokość wadium dla Wykonawców składających ofertę we wszystkich częściach postępowania: 82 200,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w kilku częściach postępowania powinien wnieść wadium w wysokości wskazanych dla tych części postępowania. Szczegółowe inform. dot. wnoszenia wadium, jego zatrzymania i zwrotu zawiera Rozdz. XIII SWZ.
ČástLOT-0002
NázevCzęść 2: obiekt KP Wrocław-Rakowiec, obiekt KP Wrocław-Psie Pole, obiekt KP Wrocław-Leśnica, obiekt KP Wrocław-Śródmieście, obiekt KP w Bierutowie (łącznie 5 lokalizacji)
PopisSzczegółowy zakres prac oraz ilość i rodzaj sprzętu niezbędny do realizacji zadania opisano w załączniku nr 1.2 do PPU. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wysokość wadium wynosi dla części 2 postępowania - 5 200,00 zł. Wysokość wadium dla Wykonawców składających ofertę we wszystkich częściach postępowania: 82 200,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w kilku częściach postępowania powinien wnieść wadium w wysokości wskazanych dla tych części postępowania. Szczegółowe inform. dot. wnoszenia wadium, jego zatrzymania i zwrotu zawiera Rozdz. XIII SWZ.
ČástLOT-0003
NázevCzęść 3: obiekt PP w Mirsku, obiekt KP w Lubawce (łącznie 2 lokalizacje)
PopisSzczegółowy zakres prac oraz ilość i rodzaj sprzętu niezbędny do realizacji zadania opisano w załączniku nr 1.3 do PPU. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wysokość wadium wynosi dla części 3 postępowania - 2 900,00 zł. Wysokość wadium dla Wykonawców składających ofertę we wszystkich częściach postępowania: 82 200,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w kilku częściach postępowania powinien wnieść wadium w wysokości wskazanych dla tych części postępowania. Szczegółowe inform. dot. wnoszenia wadium, jego zatrzymania i zwrotu zawiera Rozdz. XIII SWZ.
ČástLOT-0004
NázevCzęść 4: obiekt KP w Bielawie, obiekt KP w Pieszycach, obiekt KP w Kudowie Zdroju (łącznie 3 lokalizacje)
PopisSzczegółowy zakres prac oraz ilość i rodzaj sprzętu niezbędny do realizacji zadania opisano w załączniku nr 1.4 do PPU. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wysokość wadium wynosi dla części 4 postępowania - 1 900,00 zł.. Wysokość wadium dla Wykonawców składających ofertę we wszystkich częściach postępowania: 82 200,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w kilku częściach postępowania powinien wnieść wadium w wysokości wskazanych dla tych części postępowania. Szczegółowe inform. dot. wnoszenia wadium, jego zatrzymania i zwrotu zawiera Rozdz. XIII SWZ.
ČástLOT-0005
NázevCzęść 5: obiekt PT zlokalizowany na terenie miasta Legnica, obiekt PT na terenie miasta Głogów, obiekt KWP we Wrocławiu (maszt 1, maszt 2, maszt 3, maszt 4, maszt 5), obiekt PT „M” nr 1, obiekt PT „PS” nr 2, obiekt PT „K” nr 3, obiekt PT „L” nr 4, obiekt PT „CZ” nr 5, obiekt PT w Lubaniu (łącznie 13 lokalizacji)
PopisSzczegółowy zakres prac oraz ilość i rodzaj sprzętu niezbędny do realizacji zadania opisano w załączniku nr 1.5 do PPU. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wysokość wadium wynosi dla części 5 postępowania - 24 600,00 zł. Wysokość wadium dla Wykonawców składających ofertę we wszystkich częściach postępowania: 82 200,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w kilku częściach postępowania powinien wnieść wadium w wysokości wskazanych dla tych części postępowania. Szczegółowe inform. dot. wnoszenia wadium, jego zatrzymania i zwrotu zawiera Rozdz. XIII SWZ.
ČástLOT-0006
NázevCzęść 6: obiekt KMP w Wałbrzychu, obiekt KPP w Dzierżoniowie, obiekt KPP w Kłodzku, obiekt KPP w Ząbkowicach Śl. , obiekt KP w Ziębicach (łącznie 5 lokalizacji)
PopisSzczegółowy zakres prac oraz ilość i rodzaj sprzętu niezbędny do realizacji zadania opisano w załączniku nr 1.6 do PPU. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wysokość wadium wynosi dla części 6 postępowania - 10 300,00 zł. Wysokość wadium dla Wykonawców składających ofertę we wszystkich częściach postępowania: 82 200,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w kilku częściach postępowania powinien wnieść wadium w wysokości wskazanych dla tych części postępowania. Szczegółowe inform. dot. wnoszenia wadium, jego zatrzymania i zwrotu zawiera Rozdz. XIII SWZ.
ČástLOT-0007
NázevCzęść 7: obiekt KPP w Bolesławcu, obiekt KPP w Lubaniu, obiekt KPP w Lwówku Śl., obiekt KPP w Zgorzelcu, obiekt KP w Bogatyni, obiekt KPP w Kamiennej Górze, obiekt KMP w Jeleniej Górze (łącznie 7 lokalizacji)
PopisSzczegółowy zakres prac oraz ilość i rodzaj sprzętu niezbędny do realizacji zadania opisano w załączniku nr 1.7 do PPU. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wysokość wadium wynosi dla części 7 postępowania - 14 100,00 zł. Wysokość wadium dla Wykonawców składających ofertę we wszystkich częściach postępowania: 82 200,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w kilku częściach postępowania powinien wnieść wadium w wysokości wskazanych dla tych części postępowania. Szczegółowe inform. dot. wnoszenia wadium, jego zatrzymania i zwrotu zawiera Rozdz. XIII SWZ.
ČástLOT-0008
NázevCzęść 8: obiekt KPP w Jaworze, obiekt KPP w Głogowie, obiekt KPP w Złotoryi, obiekt KP w Bolkowie, obiekt PP w Prochowicach, obiekt KP w Chojnowie, obiekt KMP w Legnicy (łącznie 7 lokalizacji)
PopisSzczegółowy zakres prac oraz ilość i rodzaj sprzętu niezbędny do realizacji zadania opisano w załączniku nr 1.8 do PPU. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wysokość wadium wynosi dla części 8 postępowania - 14 800,00 zł. Wysokość wadium dla Wykonawców składających ofertę we wszystkich częściach postępowania: 82 200,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w kilku częściach postępowania powinien wnieść wadium w wysokości wskazanych dla tych części postępowania. Szczegółowe inform. dot. wnoszenia wadium, jego zatrzymania i zwrotu zawiera Rozdz. XIII SWZ.
ČástLOT-0009
NázevCzęść 9: obiekty KP w Żmigrodzie i PP w Miękini, obiekty KP w Obornikach Śl., oraz PP w Udaninie i w Wiązowie (zgodnie z treścią zał. nr 1.9 do PPU - dwie lokalizacje)
PopisSzczegółowy zakres prac oraz ilość i rodzaj sprzętu niezbędny do realizacji zadania opisano w załączniku nr 1.9 do PPU. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wysokość wadium wynosi dla części 9 postępowania - 3 900,00 zł. Wysokość wadium dla Wykonawców składających ofertę we wszystkich częściach postępowania: 82 200,00 zł. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w kilku częściach postępowania powinien wnieść wadium w wysokości wskazanych dla tych części postępowania. Szczegółowe inform. dot. wnoszenia wadium, jego zatrzymania i zwrotu zawiera Rozdz. XIII SWZ.
See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 32352000 Antenas y reflectores
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
Lote: LOT-0007
Lote: LOT-0008
Lote: LOT-0009
477275-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 32352000 Antennák és tükörsugárzók
5. Rész
RészLOT-0001
RészLOT-0002
RészLOT-0003
RészLOT-0004
RészLOT-0005
RészLOT-0006
RészLOT-0007
RészLOT-0008
RészLOT-0009
477275-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32352000 Antenas un reflektori
5. Daļa
DaļaLOT-0001
DaļaLOT-0002
DaļaLOT-0003
DaļaLOT-0004
DaļaLOT-0005
DaļaLOT-0006
DaļaLOT-0007
DaļaLOT-0008
DaļaLOT-0009
477275-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32352000 Antenni u rifletturi
5. Lott
LottLOT-0001
LottLOT-0002
LottLOT-0003
LottLOT-0004
LottLOT-0005
LottLOT-0006
LottLOT-0007
LottLOT-0008
LottLOT-0009