477434-2026 - Zadávání
Polsko – Zdravotnický spotřební materiál – DOSTAWA JEDNORAZOWEGO SPRZĘTU DO ZAMKNIĘTEGO SYSTEMU POBIERANIA KRWI, SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNO I WIELORAZOWEGO UŻYCIA WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDOSTAWA JEDNORAZOWEGO SPRZĘTU DO ZAMKNIĘTEGO SYSTEMU POBIERANIA KRWI, SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNO I WIELORAZOWEGO UŻYCIA WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU
Popis1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednorazowego sprzętu do zamkniętego systemu pobierania krwi, sprzętu medycznego jedno i wielorazowego użycia wraz z dzierżawą aparatu. Zamówienie składa się z 3 części tzw. pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia: Pakiet nr 1 – Jednorazowy sprzęt do zamkniętego systemu pobierania krwi Pakiet nr 2 – Jednorazowy sprzęt do zabiegów artroskopowych wraz z dzierżawą zestawu Pakiet nr 3 – Narzędzia laparoskopowe do sprzętu Olympus
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
ČástLOT-0001
NázevPakiet nr 1 – Jednorazowy sprzęt do zamkniętego systemu pobierania krwi
PopisSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ
Hlavní klasifikace (cpv): 33141300 Venepunkční přístroje k odběrům krve
Další klasifikace (cpv): 33192500 Zkumavky
ČástLOT-0002
NázevPakiet nr 2 – Jednorazowy sprzęt do zabiegów artroskopowych wraz z dzierżawą zestawu
PopisSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.2 do SWZ
ČástLOT-0003
NázevPakiet nr 3 – Narzędzia laparoskopowe do sprzętu Olympus
PopisSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.3 do SWZ
477434-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Primær klassifikation (cpv): 33141300 Udstyr til venepunktur og blodprøvetagning
Supplerende klassifikation (cpv): 33192500 Reagensglas
DelkontraktLOT-0002
DelkontraktLOT-0003
477434-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
LosLOT-0002
LosLOT-0003
477434-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141300 Διατάξεις παρακέντησης της φλέβας και εξαρτήματα δειγματοληψίας αίματος
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33192500 Δοκιμαστικοί σωλήνες
ΠαρτίδαLOT-0002
ΠαρτίδαLOT-0003
477434-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
LotLOT-0001
Main classification (cpv): 33141300 Venepuncture, blood sampling devices
Additional classification (cpv): 33192500 Test tubes
LotLOT-0002
LotLOT-0003
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Lugar de ejecución
Dirección postal: Emila Zegadłowicza 3
Localidad: Sosnowiec
Código postal: 41-200
Subdivisión del país (NUTS): Sosnowiecki (PL22B)
477434-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
5. Osa
OsaLOT-0001
Peamine liigitus (cpv): 33141300 Veenipunktsiooni ja vereanalüüsi seadmed
Täiendav liigitus (cpv): 33192500 Katseklaasid
OsaLOT-0002
OsaLOT-0003
477434-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141300 Suonipisto- ja verikokeen ottovälineet
Lisäluokitus (cpv): 33192500 Koeputket
477434-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Nomenclature principale (cpv): 33141300 Dispositifs de ponction veineuse et de prélèvement sanguin
Nomenclature complémentaire (cpv): 33192500 Éprouvettes
477434-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Glavna klasifikacija (cpv): 33141300 Naprave za venepunkciju i uzimanje krvi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33192500 Epruvete
GrupaLOT-0002
GrupaLOT-0003
477434-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
RészLOT-0001
Fő osztályozás (cpv): 33141300 Érbeszúrás, vérmintavételi eszközök
További osztályozás (cpv): 33192500 Kémcsövek
RészLOT-0002
RészLOT-0003
477434-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
LottoLOT-0001
Classificazione principale (cpv): 33141300 Apparecchi per puntura e prelievo di sangue
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33192500 Provette per test
LottoLOT-0002
LottoLOT-0003
477434-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141300 Venų punkcijų, kraujo ėmimo prietaisai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33192500 Mėgintuvėliai
Pirkimo dalisLOT-0002
Pirkimo dalisLOT-0003
477434-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
LottLOT-0001
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141300 Venepuntura, apparat għall-kampjunar tad-demm
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33192500 Tubi tat-testijiet (fjali)
LottLOT-0002
LottLOT-0003
477434-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141300 Venapunctie, instrumenten voor bloedafname
Aanvullende classificatie (cpv): 33192500 Reageerbuisjes
PerceelLOT-0002
PerceelLOT-0003
477434-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Główna klasyfikacja (cpv): 33141300 Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33192500 Probówki
Część zamówieniaLOT-0002
Część zamówieniaLOT-0003
477434-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
5. Lote
LoteLOT-0001
Classificação principal (cpv): 33141300 Aparelhos para punção venosa e recolha de sangue
Classificação adicional (cpv): 33192500 Tubos de ensaio
LoteLOT-0002
LoteLOT-0003
477434-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Clasificarea principală (cpv): 33141300 Dispozitive de puncţie venoasă şi de prelevare de sânge
Clasificare suplimentară (cpv): 33192500 Eprubete
477434-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
ČasťLOT-0001
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141300 Punkcia ciev, prístroje na odber vzoriek krvi
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33192500 Skúmavky
ČasťLOT-0002
ČasťLOT-0003
477434-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
SklopLOT-0001
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141300 Naprave za venepunkcijo in odvzem krvi
SklopLOT-0002
SklopLOT-0003
477434-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Huvudklassificering (cpv): 33141300 Utrustning för venpunktering och blodprovstagning
Ytterligare klassificering (cpv): 33192500 Provrör
Del (anbudsområde)LOT-0002
Del (anbudsområde)LOT-0003