2. Řízení
Řízení
Název: Kompleksowe usługi prania bielizny szpitalnej oraz wynajem bielizny i odzieży operacyjnej wraz z transportem, wdrożeniem systemu RFID UHF oraz dzierżawą szaf vendingowych do dystrybucji odzieży
Popis: 1. Kompleksowe usługi prania bielizny szpitalnej oraz wynajem bielizny i odzieży operacyjnej wraz z transportem, wdrożeniem systemu RFID UHF oraz dzierżawą szaf vendingowych do dystrybucji odzieży. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty 2) załącznik nr 2 – asortymentowo-cenowy, 3) załącznik nr 3 – opis przedmiotu zmówienia 4) załącznik nr 4 – projekt umowy,
Interní identifikátor: 18/PN/2026/WJ
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 98310000 Praní a čištění
Další klasifikace (cpv): 98315000 Žehlení, 98312000 Čištění textilu a textilních výrobků, 98311000 Sběr prádla
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie numer 1
Popis: Szczegoółowy opis przedmiotu zamo wienia zawierają niniejsza SWZ oraz: 1) załącznik nr 1 – formularz oferty 2) załącznik nr 2 – asortymentowo-cenowy, 3) załącznik nr 3 – opis przedmiotu zmówienia 4) załącznik nr 4 – projekt umowy.
Interní identifikátor: Zadanie numer 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 18/PN/2026/WJ
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 98310000 Vask og rensning
Supplerende klassifikation (cpv): 98315000 Strygning, rulning og presning, 98312000 Tekstilrensning, 98311000 Afhentning af vasketøj
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Zadanie numer 1
Intern ID: Zadanie numer 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 18/PN/2026/WJ
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 98310000 Servicios de lavado y limpieza en seco
Clasificación adicional (cpv): 98315000 Servicios de planchado, 98312000 Servicios de limpieza de artículos textiles, 98311000 Servicios de recogida de lavandería
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Zadanie numer 1
Identificador interno: Zadanie numer 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 18/PN/2026/WJ
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 98310000 Pesupesemis- ja kuivpuhastusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 98315000 Triikimisteenused, 98312000 Tekstiili puhastusteenused, 98311000 Pesu vastuvõtuteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Zadanie numer 1
Sisemine tunnus: Zadanie numer 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 18/PN/2026/WJ
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 98310000 Services de blanchisserie et de nettoyage à sec
Nomenclature complémentaire (cpv): 98315000 Services de repassage, 98312000 Services de nettoyage de textile, 98311000 Services de ramassage de linge
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Zadanie numer 1
Identifiant interne: Zadanie numer 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 18/PN/2026/WJ
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 98310000 Washing and dry-cleaning services
Aicmiú breise (cpv): 98315000 Pressing services, 98312000 Textile-cleaning services, 98311000 Laundry-collection services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Zadanie numer 1
Aitheantóir inmheánach: Zadanie numer 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 18/PN/2026/WJ
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 98310000 Usluge pranja i kemijskog čišćenja
Dodatna klasifikacija (cpv): 98315000 Usluge glačanja, 98312000 Usluge čišćenja tekstila, 98311000 Usluge skupljanja i dostave rublja na pranje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Zadanie numer 1
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie numer 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 18/PN/2026/WJ
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 98310000 Mosodai és vegytisztító szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 98315000 Vasalási szolgáltatások, 98312000 Textiltisztítási szolgáltatások, 98311000 Szennyesgyűjtési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Zadanie numer 1
Belső azonosító: Zadanie numer 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 18/PN/2026/WJ
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 98310000 Skalbimo ir sauso valymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 98315000 Lyginimo paslaugos, 98312000 Tekstilės valymo paslaugos, 98311000 Skalbinių surinkimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Zadanie numer 1
Vidaus identifikatorius: Zadanie numer 1
Iekšējais identifikators: 18/PN/2026/WJ
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 98310000 Mazgāšanas un ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 98315000 Gludināšanas pakalpojumi, 98312000 Audumu tīrīšanas pakalpojumi, 98311000 Mazgājamās veļas savākšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Zadanie numer 1
Iekšējais identifikators: Zadanie numer 1
Interne identificatiecode: 18/PN/2026/WJ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98310000 Wasserij- en stomerijdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 98315000 Persdiensten, 98312000 Reinigen van textiel, 98311000 Ophalen van wasgoed
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Zadanie numer 1
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 18/PN/2026/WJ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 98310000 Usługi prania i czyszczenia na sucho
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 98315000 Usługi prasowania, 98312000 Usługi czyszczenia wyrobów włókienniczych, 98311000 Usługi odbierania prania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie numer 1
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie numer 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 98310000 Serviços de lavagem e de limpeza a seco
Classificação adicional (cpv): 98315000 Serviços de engomagem, 98312000 Serviços de limpeza de têxteis, 98311000 Serviços de recolha de roupa por lavandarias
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 18/PN/2026/WJ
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 98310000 Servicii de spălătorie şi de curăţătorie uscată
Clasificare suplimentară (cpv): 98315000 Servicii de călcătorie, 98312000 Servicii de curăţare a materialelor textile, 98311000 Servicii de colectare de rufe pentru spălat
Titlu: Zadanie numer 1
Identificator intern: Zadanie numer 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 18/PN/2026/WJ
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 98310000 Pranie a chemické čistenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 98315000 Žehlenie, 98312000 Čistenie textilu, 98311000 Zber bielizne
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Zadanie numer 1
Interný identifikátor: Zadanie numer 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 18/PN/2026/WJ
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 98310000 Storitve pralnic in kemičnih čistilnic
Dodatna klasifikacija (cpv): 98315000 Storitve likanja, 98312000 Storitve čiščenja tekstila, 98311000 Storitve zbiranja in dostave perila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Zadanie numer 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 18/PN/2026/WJ
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98315000 Pressning, 98312000 Textilrengöring, 98311000 Tvättinsamling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Zadanie numer 1